כתב נושא: ה"כהניסט" משה פייגלין: צריך להכניס 2 מליון אפריקאים לארץ ישראל  (נקרא 4593 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טוב, לא אפריקאים אלא סינים עובדי כת פגאנית מטורללת בשם פאלונג-גונג שמונה כ-2 מליון חברים ונרדפת על ידי המשטר הקומוניסטי בסין. ואולי גם מי יודע כמה כתות אחרות. זה באמת מפתיע שמושון פייגלה, אותו אחד ששונא בלהט את יגאל עמיר יבדל"א ואת ד"ר ברוך גולדשטיין הי"ד, תומך בהשמדת יהדותה של ארץ ישראל?

כשהשמאל בוחר להעלים עין
בהפגנה מול שגרירות סין בדרישה שישראל לא תשתתף באולימפיאדה המאורגנת על ידי משטר רצחני שכזה, לא ראיתי את אנשי זכויות האדם שמתעקשים להזרים מהגרי עבודה מוסלמים
משה פייגלין | 20/11/2011 16:26 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: רשות ההגירה,ג'ונתן פולארד,הרב כהנא
אני רוצה לכתוב על שלושה דברים שקורים השבוע ושלכאורה אין קשר ביניהם. רק לכאורה:

רשות ההגירה זימנה לראיון קצר שלושה סינים המתגוררים בישראל וחברים בקבוצת מתרגלי הפאלון גונג והודיע להם כי החליטה לגרשם בחזרה לסין עד יום שני (מחר!). מדובר בגזר דין מוות על השלושה. המשטר הקומוניסטי בסין רודף את חברי הקבוצה, כולא את חבריה במחנות ריכוז, מענה אותם וקוצר את איבריהם – עיניים, כליות, כבד וכדומה. כמו חוות לפיטום אווזים.

כשעמדתי בהפגנה מול שגרירות סין, בדרישה כי מדינת ישראל לא תשתתף באולימפיאדה המאורגנת על ידי משטר רצחני שכזה, לא ראיתי שם איש מבין אנשי זכויות האדם המתעקשים להזרים לישראל מאות מהגרי עבודה מוסלמים מאפריקה. האיום היחיד על חייהם של האפריקאים הוא עצם המסע לארץ בה מובטחת פרנסה בשפע, וטיפול רפואי חינם על חשבון משלמי המסים המקומיים.

אינני יודע מדוע השמאל אינו נחלץ לעזרת המגורשים לסין – האם כפי שהיה מול משטר סטאלין בשנות החמישים, שוב מעדיף השמאל הישראלי להעלים עין מזוועות הנעשות במשטר קומוניסטי? כשחוטבים עצים עפים גיצים – הסבירו אז בקיבוצי השומר.

אבל נעזוב את השמאל, למה המדינה גוזרת מוות בטוח על אותם סינים בודדים שיישלחו מחר הישר אל מלתעות הדרקון. ייתכן וישראל אינה רוצה להרגיז את הסינים, כמו שלא רצו להרגיז את הטורקים ולא גינו את טבח העם הארמני.

לתועלתיות שבאה על חשבון עמדה ערכית יש תמיד תג מחיר כבד. אם ישראל כמדינת עם הספר, כמדינת העם שעבר את השואה, הייתה מגנה את מעשי הטבח בסין ואת הכחשת השואה הארמנית בטורקיה, אזי סאגת ארדואן והמשט לא הייתה מתרחשת. פשוט היו לוקחים אותנו ביתר רצינות.

סין תמיד תעשה עסקים עם מי שישתלם לה. הם הרי קומוניסטים – אין להם א-לוהים – ויש לא מעט דברים שאפשר לקנות רק אצלנו. העולם מביט בישראל ורואה בה את נציגתו של העם היהודי. כשבמקום אור ערכי לגויים אנו מתכחשים למסר האוניברסאלי המצופה מאיתנו, אנו זוכים לזלזול ומאבדים את תשתית קיומנו.
הגיע הזמן לשחרר את פולארד

ועוד משהו קורה השבוע: ג'ונתן פולארד נכנס לשנתו ה-27 בכלא האמריקאי, חולה מאוד, שבור, רצוץ ערירי ומזדקן - בלי שזכה ליום חופש אחד. לא להתייחדות עם אשתו ואפילו השתתפות בהלווית אביו סירב אובמה לאשר.

עשרות מרגלים אמריקניים מסתובבים ביננו וידועים היטב לנוגעים בדבר. הגיע הזמן
לשחרר את פולארד ואם ישראל באמת רוצה בכך היא מסוגלת לגרום לזה לקרות. אחרי הכל, את אל"מ אביעם סלע שהאמריקאים דרשו את הסגרתו יחד עם פולארד – ידענו להתעקש ולהציל מידם. את פולארד זרקנו מהשגרירות. כשחוטבים עצים – אתם יודעים, עפים גיצים.
1027 רוצחים שחררנו - עכשיו תורו!

כהנא עדיין נרדף - גם בקברו

ועוד משהו. "מי שלא רוצה אותי יקבל את ערפאת", אמר הרב מאיר כהנא הי"ד שהשבוע מלאו 21 שנים להירצחו. הוא כמובן צדק. הדמוקרטיה הישראלית המפוארת חטבה את העצים ופסלה את כהנא מלרוץ לכנסת. נבואתו התקיימה (כמו רבות אחרות) ובהסכמי אוסלו הכנסנו את ראש הארגון לשחרור הארץ (כולה) מהיהודים (כולם) – הישר אלינו לסלון ונתנו לו לגיטימציה בין לאומית.

מלבד אלפי הנרצחים שספגנו הגענו למצב בו כיום, נקודת הפתיחה לכל משא ומתן היא שישראל מקבלת את הזכות ה"פלסטינית" למדינה בארץ – בעוד הם, יחד עם חלקים מתרחבים והולכים בעולם המערבי, אינם מקבלים את זכותם של היהודים למדינה משלהם בארץ האבות.

האיש שבפרספקטיבה של עשרים שנה בוודאי צדק יותר מכל שועי הארץ ומכובדיה, עודנו נרדף בתוך קברו. עד כדי כך אנו מפחדים מהאמת.

אגב, בארה"ב לא התאמצו יתר על המידה להביא לדין את רוצחי הרב ושילמו על כך מחיר כבד משום שמתוך אותה קבוצת רוצחים התארגן לבסוף הפיגוע במגדלי התאומים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מושון פייגלה חחחח..

עם "כהניסטים" כאלה, מי צריך ערבים?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין קשר לכהניזם,הוא התגלה כנשמת הערב רב.
נמאס לי מכל הבוגדים שמתחפשים לדתיים,הם עושים לנו נזק לחמור מהבוגדים הרגילים.
כולנו נלחמים שיעיפו מפה את הזבל הא ושי שפלש לכאן והוא עוד רוצה להמשיך להציף אותנו?!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
רון יש לך בעיה בהבנת הנקרא ? איפוא הוא מציע להביא לכאן 2 מיליון סינים ?

הכוונה שלו במאמר היא שהשמאלנים עושים כל מה שאפשר כדי שהכושים המוסלמים יוכלו לפלוש לכאן ולהתיישב בארץ אבל לא עושים כלום כדי להציל מרדיפה וממוות כמה סינים שמתנגדים למשטר הקומוניסטי וישראל מתכוונת להסגיר לסין.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא מדבר ספציפית על שלושה סינים שכבר נמצאים בארץ ושלדבריו אם יוסגרו לסין הם צפויים לרדיפה אכזרית מצד השלטונות עד כדי רצח. הנקודה העיקרית במאמר היא שהשמאל מתעלם מהסינים האלה אבל עושה כל מה שאפשר כדי להכניס לכאן כמה שיותר כושונים מוסלמים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הוא מדבר ספציפית על שלושה סינים שכבר נמצאים בארץ ושלדבריו אם יוסגרו לסין הם צפויים לרדיפה אכזרית מצד השלטונות עד כדי רצח. הנקודה העיקרית במאמר היא שהשמאל מתעלם מהסינים האלה אבל עושה כל מה שאפשר כדי להכניס לכאן כמה שיותר כושונים מוסלמים.

והפעילים למען המסתננים מאפריקה רוצים רק להשאיר כאן את אלו שנמצאים, כי בארצות מוצאם
מחכה להם סכנה. והם צודקים לא פחות מפייגלין, כל מי שגר בחברת שחורים בכל מדינה אפריקאית
באשר היא אכן נתון לסכנה.

והלכה למעשה, ברגע שישראל מכריזה שהיא מקלט בטוח, עשרות אלפי אפריקאים מבינים
את זה ונוהרים לכאן. לא רואה שום הבדל בין השמאל לבין פייגלין. אולי כי פשוט אין כזה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההבדל הוא שפייגלין לא באמת נלחם למען סינים מהפאלון גונג. הוא מנסה להצביע על הצביעות של השמאל שהמטרה האמיתית שלו אינה דאגה הומניטרית לכושים מאפריקה אלא נסיון לשנות דמוגראפית את ההרכב האוכלוסיה בישראל, לטובתם. באופן דומה ברוך מרזל ומיכאל בן ארי ארגנו יום כיף לכושים בבריכת גורדון כדי לעמת את השמאלנים עם התוצאות של מעשיהם ולחשוף את הצביעות שלהם.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההבדל הוא שפייגלין לא באמת נלחם למען סינים מהפאלון גונג. הוא מנסה להצביע על הצביעות של השמאל שהמטרה האמיתית שלו אינה דאגה הומניטרית לכושים מאפריקה אלא נסיון לשנות דמוגראפית את ההרכב האוכלוסיה בישראל, לטובתם. באופן דומה ברוך מרזל ומיכאל בן ארי ארגנו יום כיף לכושים בבריכת גורדון כדי לעמת את השמאלנים עם התוצאות של מעשיהם ולחשוף את הצביעות שלהם.

פייגלין לא נלחם בעד הפאלון גונג? האמנם? מוזר שאתה לא מכיר את האנשים שאתה מעריץ,
אני לא חושב שזה סוד שיש לפייגלין אובססיה לעניין כבר שנים רבות.

למשל  - מאמר שלו משנת 2007:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/531/871.html

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

גם מרזל ובן ארי לא כהניסטים.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פייגלין לא נלחם בעד הפאלון גונג? האמנם? מוזר שאתה לא מכיר את האנשים שאתה מעריץ,
אני לא חושב שזה סוד שיש לפייגלין אובססיה לעניין כבר שנים רבות.

למשל  - מאמר שלו משנת 2007:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/531/871.html
זו לא הוכחה לאובססיה. זה פייגלין נוקט עמדה מוסרית בעניין סין ובמקביל מגנה את ממשלת ישראל על התעלמותה מבעיות מוסר אמיתיות.

זה כמו שחיים בן פסח עשה סרטוני וידאו על יוגוסלאביה, על הסרבים, ועל האלבאנים והוא נקט עמדה מוסרית בעד הסרבים. זה לא אומר שיש לו אובססיה לבלקנים.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זו לא הוכחה לאובססיה. זה פייגלין נוקט עמדה מוסרית בעניין סין ובמקביל מגנה את ממשלת ישראל על התעלמותה מבעיות מוסר אמיתיות.

זה כמו שחיים בן פסח עשה סרטוני וידאו על יוגוסלאביה, על הסרבים, ועל האלבאנים והוא נקט עמדה מוסרית בעד הסרבים. זה לא אומר שיש לו אובססיה לבלקנים.

לפני רגע טענת שלפייגלין בכלל לא אכפת מהפאלון גונג,
והוא, התמים, רק רוצה להצביע על צביעות השמאל.

עכשיו אתה אומר שהוא נוקט עמדה מוסרית.

שמע, אני כבר מבולבל לגמרי.  :old_rolleyes:

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לפני רגע טענת שלפייגלין בכלל לא אכפת מהפאלון גונג,
והוא, התמים, רק רוצה להצביע על צביעות השמאל.

עכשיו אתה אומר שהוא נוקט עמדה מוסרית.

שמע, אני כבר מבולבל לגמרי.  :old_rolleyes:
ואני עדיין חושב שפייגלין לא ממש מתעניין בסבל האנושי אלא בדיון העקרוני לגביו ובעיקר באדישות ובצביעות של השמאל נוכח דברים כאלה. אני חושב שאתה או רון צריכים להסביר לי איך מכל מה שפייגלין כתב על סין הבנתם שהוא רוצה להפוך את ישראל למקלט לסינים נרדפים.

אם זו הייתה הכוונה שלו הוא היה מתחיל בסיפור אישי וקורע לב על וו צ'אוצ'או, ילד בן שנה וחודשיים שכבר מרגיש ישראלי ורוצה להתגייס לצה"ל אבל המדינה מאיימת לגרשו יחד עם הוריו הנרדפים לסין, שם יכניסו אותם למחנה ריכוז עד שיקצרו מהם את אבריהם בניתוח ללא הרדמה.