כתב נושא: תיעוד: חיי משפחה פלסטינית ב"כלוב" בחברון  (נקרא 9253 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בני משפחת אבו עיישה גרים בתוך "כלוב" מפחד המתנחלים, סובלים מהתנכלויות יום-יומיות מצד שכניהם ונדרשים לאישורים מיוחדים כדי לקבל אורחים. סרטון וידאו שצילמו והגיע לידי "בצלם" מתעד מריבת שכנים. "ככה חיים בגיהינום" אומר תייסיר אבו-עיישה. המתנחלים: "ייתכן שהותקפו, אבל הם מגזימים"

חחח אתם חייבים לראות את זה פשוט לשבת להסתכל וליהנות ;]

לכתבה המלאה+הווידאו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350408,00.html
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: תיעוד: חיי משפחה פלסטינית ב"כלוב" בחברון
« להגיב #1 ב- : ינואר 09, 2007, 21:30:42 »
דרך אגב כל זה קורה בשכונת תל-רומידה בחברון.
 ואני לא יודע אם אתם יודעים או לא אבל ברוך מרזל גם גר שמה ראיתי פעם סרט בערוץ שמונה הערבים פשוט משתינים מפחד מהם  ;D ;D ;D ;D
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 09, 2007, 22:38:06 »
אז יאללה, ששבני משפחת  אבו-חרא יעופו לסעודיה או הכי טוב לצרים. משם הם באו ולשם הם צריכים ללכת. הערבושים צריכים להבין שכל מי שמאמין באידיאולוגיה נאצית (האסלאם היא לא דת אלא אידיאולוגיה שטנית) שקוראת לרצח יהודים ונוצרים לא יהיה בטוח במדינות ה"כופרים" ואין להם מה לחפש במדינות אלה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : ינואר 10, 2007, 14:45:43 »
אז יאללה, ששבני משפחת  אבו-חרא יעופו לסעודיה או הכי טוב לצרים. משם הם באו ולשם הם צריכים ללכת. הערבושים צריכים להבין שכל מי שמאמין באידיאולוגיה נאצית (האסלאם היא לא דת אלא אידיאולוגיה שטנית) שקוראת לרצח יהודים ונוצרים לא יהיה בטוח במדינות ה"כופרים" ואין להם מה לחפש במדינות אלה.
אל תדאג הם עוד יעופו משם אבל הממשלה השמלאנית קיצונית נאצית שלנו עוזרת להם להישאר שם.
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #4 ב- : ינואר 10, 2007, 18:31:07 »
בני משפחת אבו עיישה גרים בתוך "כלוב" מפחד המתנחלים, סובלים מהתנכלויות יום-יומיות מצד שכניהם ונדרשים לאישורים מיוחדים כדי לקבל אורחים. סרטון וידאו שצילמו והגיע לידי "בצלם" מתעד מריבת שכנים. "ככה חיים בגיהינום" אומר תייסיר אבו-עיישה. המתנחלים: "ייתכן שהותקפו, אבל הם מגזימים"

חחח אתם חייבים לראות את זה פשוט לשבת להסתכל וליהנות ;]

לכתבה המלאה+הווידאו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350408,00.html
מזכיר לי מאוד את המצב בברה"מ לשעבר:  התשקורת מפיצה תעמולה שקרית, והאנשים בפומבי מסכימים וחוזרים על כל השקרים כדי לא להסתבך בצרות, אבל באופן פרטי עם חברים מדברים על איך שהכל שקרים וכמה שהמצב גרוע (אם 75% מתלמידי בתי הספר במדינת ישראל מאמינים שהערבים הם מלוכלכים וטפשים, זה אומר שההורים שלהם בבית גם מדברים בכאלו מושגים).  לפעמים יש לי הרגשה שהתשקורת פרו-ערבית אך ורק כדי שאם צריך, הממסד השמאלני-קיצוני בשלטון יוכל להוכיח לאמריקאים, אירופאים, וכו', "רואים, אנחנו סימפאתטיים לאינטרסים של הערבים המסכנים."  כאילו לצאת ידי חובה בשביל לסבר את דעת הקהל העולמית האנטישמית.  ממש עלוב.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 10, 2007, 19:09:56 »
ברוך הגבר, תקף למרזל ולגולדשטיין זצ"ל, אנשים משכמם ומעלה.
אין בשטח מישהו כמו מרזל, אני זוכר אותו לפני כמה שנים מוריד בעיטות פיצוצים ממש למכוניות של ערבים,
שובר להם חלונות - האיש לא יודע פחד, כן ירבו...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : ינואר 10, 2007, 19:11:41 »
וכרגיל התגובה השמלאנית:
רץ: לחקור התנכלויות המתנחלים בחברון
שר הביטחון צפה בתמונות הקשות שפורסמו ב-ynet, בהן נראית משפחה ערבית מחברון סובלת מהתנכלות מצד תושבים יהודים. לדברי פרץ, התנהגות האישה הנראית בסרט "מבזה את מדינת ישראל"

ימ"ש של פרץ אוהב ערבים נבלה.

לכתבה המלאה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3350829,00.html
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #7 ב- : ינואר 10, 2007, 19:18:36 »
אבותיו המרוקאים הצדיקים של עמיר פרץ מתהפכים בקברם, בידיעה שצאצא שלהם מחלל בצורה כל כך בוטה שם שמיים.  בשביל זה הם סבלו רדיפות אכזריות במשך מאות שנים מהמוסלמים, ובלבד לשמר את צביונם היהודי, כדי שבזמן תחילת הגאולה הסופית צאצא שלהם יתנהג כך?!
« עריכה אחרונה: ינואר 11, 2007, 05:07:22 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : ינואר 10, 2007, 19:21:46 »
אבותיו המרוקאים הצדיקים של עמיר פרץ מתהפכים בקרבם, בידיעה שצאצא שלכם מחלל בצורה כל כך בוטה שם שמיים.  בשביל זה הם סבלו רדיפות אכזריות במשך מאות שנים מהמוסלמים, ובלבד לשמר את צביונם היהודי, כדי שבזמן תחילת הגאולה הסופית צאצא שלהם יתנהג כך?!
עזוב את זה שזה גם נושא גדול הכלב הנאצי ימ"ש מינה שר ערבי!!!
יגאל=גואל

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : ינואר 10, 2007, 19:46:54 »
צריך ללמוד ערבית (בשביל לדעת לקלל אותם טוב יותר !) איזה אישה קולית של החיים ! הלוואי על כל יהודי צדיק !

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : ינואר 10, 2007, 19:48:50 »
צריך ללמוד ערבית (בשביל לדעת לקלל אותם טוב יותר !) איזה אישה קולית של החיים ! הלוואי על כל יהודי צדיק !
במקום ללמוד ערבית צריך ללמוד להשתמש בנשק וללמוד לכוון טוב  :D
עדיף שהערביה הייתה מקבלת כדור במצח ולא קללות בערבית...

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 10, 2007, 19:51:32 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #12 ב- : ינואר 10, 2007, 22:15:17 »
יותר היה נעיף לשסף לה את הגרון...
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #13 ב- : ינואר 10, 2007, 22:30:34 »
ולא לשכוח למרוח בחזיר אחר כך כדי שלא תיהיה שאהידית.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #14 ב- : ינואר 10, 2007, 22:32:58 »
ולא לשכוח למרוח בחזיר אחר כך כדי שלא תיהיה שאהידית.
חחחחח כן באמת למרוח אותה בחזיר ליד הילדים שלה ובעלה ולעשות אותו דבר גם להם.
יגאל=גואל

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 10, 2007, 23:11:16 »
הכתבה הזו הכעיסה אותי במיוחד. ולא בגלל מה שרואים בה, אלה בגלל עצם הבחירה לשים את זה בעמוד הראשי.

ממתי ריב בין שכנים מגיע בכלל לחדשות?!?!

בכל מקום יש שכנים שרבים. אפילו אבא שלי רב עם השכנים. במדינה הזאת אנשים שולפים סכינים על רכב שעוקף אותם!
אז איך קורה שבמדינה כזו, מדינה שבה כתבות על ערבים המיידים בקבוקי תבערה נדחפים לשוליים של החדשות, איך קורה שדווקא ריב מילולי בין שכנים מגיע לכותרות מרכזיות כל כך ואפילו זוכה לתגובות חברי הכנסת?

כתבתו של מוחמד עלי ואקד מYnet לא הייתה סיקור מקרי של שכנים. מהאדון עלי ואקד אני לא באמת מצפה לכתבות אובייקטיביות. אבל הבחירה של Ynet לתת לכתבה כזאת במה מרכזית באה הרי רק משיקול אחד: להסית. להסית את הציבור כנגד מתנחלי חברון.

מכיוון שריבים בין שכנים זה דבר שקורה כל יום ובכל עיר, אין בו שום עניין חדשותי, ולכן אני רואה את Ynet כאחראית להסתה מכוונת.
בנוסף, הכתבה של עלי ואקד נגועה בגזענות. עלי ואקד בחיים לא היה כותב כתבה על הפרצוף המלוכלך של אחיו אשר הפגינו בלוד עם דגלי חמאס.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #16 ב- : ינואר 10, 2007, 23:13:47 »
הכתבה הזו הכעיסה אותי במיוחד. ולא בגלל מה שרואים בה, אלה בגלל עצם הבחירה לשים את זה בעמוד הראשי.

ממתי ריב בין שכנים מגיע בכלל לחדשות?!?!

בכל מקום יש שכנים שרבים. אפילו אבא שלי רב עם השכנים. במדינה הזאת אנשים שולפים סכינים על רכב שעוקף אותם!
אז איך קורה שבמדינה כזו, מדינה שבה כתבות על ערבים המיידים בקבוקי תבערה נדחפים לשוליים של החדשות, איך קורה שדווקא ריב מילולי בין שכנים מגיע לכותרות מרכזיות כל כך ואפילו זוכה לתגובות חברי הכנסת?

כתבתו של מוחמד עלי ואקד מYnet לא הייתה סיקור מקרי של שכנים. מהאדון עלי ואקד אני לא באמת מצפה לכתבות אובייקטיביות. אבל הבחירה של Ynet לתת לכתבה כזאת במה מרכזית באה הרי רק משיקול אחד: להסית. להסית את הציבור כנגד מתנחלי חברון.

מכיוון שריבים בין שכנים זה דבר שקורה כל יום ובכל עיר, אין בו שום עניין חדשותי, ולכן אני רואה את Ynet כאחראית להסתה מכוונת.
בנוסף, הכתבה של עלי ואקד נגועה בגזענות. עלי ואקד בחיים לא היה כותב כתבה על הפרצוף המלוכלך של אחיו אשר הפגינו בלוד עם דגלי חמאס.
מסכים בכל מילה.
זה ידוע ש-ynet שמלאנים עלובים ועל כל פיפס של המתנחלים הם קופצים ועושים כותרת.
יגאל=גואל

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ינואר 11, 2007, 01:22:52 »
אתם ממש כמוהם אם אתם מסוגלים לעשות להם כך.

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 11, 2007, 12:35:07 »

א) למי בדיוק את\ה מתכוונת כשאת אומרת "אתם"?
ב) מעניין אותי האם היית מגיבה באופן דומה כשהיית רואה סרטון (ערוך) על איזה ריב בין שכנים בתוך שכונה תל-אביבית.
הנה לך סיטואציה אמיתית: אבא שלי (חילוני מהמרכז) הסתכסך לא מזמן עם השכנים שלנו רק בגלל איזה עץ שמפיל לנו עלים לתוך הבית. מכיוון שזה עניין שחוזר על עצמו ללא טיפול השכנים, אבא שלי לא חסך במילים. ואם היו מקליטים אותו ללא מה שקדם לצילום, תאמיני לי היה אפשר לעשות מזה כתבה הרבה יותר גרועה על החילוניים בתל אביב שמציקים לשכנים העולים מרוסיה.
אז מה ההכללה שהיית ממציאה מהסיפור עם אבא שלי? האם אז היית באה ואומרת שהחילוניים תושבי המרכז הם בדיוק כמו הערבים?

מטבעו, סרטון ערוך לא מגלה למצלמה את מה שקרה בקטעים שקדמו לתסריט. הוא לא מגלה את האבנים ובקבוקי התבערה שנזרקו יום קודם באותו מקום. ואת יכולה לסמוך על הכתב עלי ואקד שיקפיד לא להראות לך את הקטעים שהוא מעדיף לצנזר.

האמירה "בדיוק כמוהם" היא מעוותת. ה"כמוהם" שאת מתייחסת אליו זה אותם אילו שזרקו בקבוקי תבערה ורצחו מאות יהודים ללא הבחנה, ילדים ונשים. לפעמים אפילו ירו במכוון בתינוקות. אז היכן מצאת מקום להשוואה?

בכל מקרה, אני חושב שיש ללמוד מהתגובה של הדר. היא מדגימה היטב כיצד מערכת ההסתה תקשורתית עובדת. וכיצד אנשים קונים את מה שהם רואים מבלי לשאול את עצמם את השאלות הבסיסיות.
הדר לא שאלה את עצמה מה התרחש רגע לפני הקטעים שהראו. ויותר מזה, היא גם לא שאלה את עצמה מדוע טרחו להציג לה ריב בין שכנים, ומה המניע של Ynet להציג כתבת וידאו כזאת בכותרות הראשיות כאשר כתבות על בקבוקי תבערה ועל שליפת סכינים במועדונים נדחפות לשוליים.

גם ההסתה כנגד היהודים בתקופה שקדמה לשואה התנהלה באופן דומה. התקשורת השתמשה גם אז בכתבות חד צדדיות בעלי מגמת הסתה ברורה. גם אז היו אנשים רבים כמו הדר שאפילו לא שאלו את עצמם את השאלות הבסיסיות ביותר. 

Aaron

• אורח
« להגיב #19 ב- : ינואר 11, 2007, 17:42:52 »
אנחנו לא צריכים להתנהג כמוהם, אנחנו צריכים להתנהג בצורה הרבה יותר תוקפנית ורצחנית מהם כדי לשרוד בעולם שמלא בכל כך הרבה מוסלמים.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 11, 2007, 18:43:30 »
אחח איזה קטע יפה כן ירבו קטעים כאלה...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: תיעוד: חיי משפחה פלסטינית ב"כלוב" ב
« להגיב #21 ב- : ינואר 11, 2007, 22:41:02 »
אחח איזה קטע יפה כן ירבו קטעים כאלה...
ועכשיו התוצאה של השמאלנאצים:
המתנחלת שקיללה פלסטינים מואשמת בתקיפה
יפעת אלקובי, שתועדה כשהיא מקללת ותוקפת את בני משפחת אבו עיישה בחברון, מואשמת בתקיפת ילד בן 10.

פה יש תכתבה המלאה:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1039690
« עריכה אחרונה: ינואר 12, 2007, 12:33:25 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 12, 2007, 00:11:35 »
צדיק ! אני בן, צדיק אני לא בת !
חבריה פה פשוט אמרו שצריך לשסף להם את הגרון ולמרוח בשומן חזיר וכל מני דברים וזה מגעיל. אנחנו אין לנו את האכזריות לרצוח כמוהם. אפילו לירות בהם אין לנו את הברבריות לעשות זאת. יריה בראש. משפריץ. דם. זה ברברי. זה מתאים להם. למשל אם אתה תולה אדם זה לא משפריץ שום דבר. או שאתה מחשמל אדם או מזריק לו משהו טוב לוריד. זה לא משפריץ שום דבר. אבל לשסף גרונות ויריות ולמרוח שומן חזיר זה ברברי. לזה התכוונתי !

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #23 ב- : ינואר 12, 2007, 08:28:46 »
צדיק ! אני בן, צדיק אני לא בת !
חבריה פה פשוט אמרו שצריך לשסף להם את הגרון ולמרוח בשומן חזיר וכל מני דברים וזה מגעיל. אנחנו אין לנו את האכזריות לרצוח כמוהם. אפילו לירות בהם אין לנו את הברבריות לעשות זאת. יריה בראש. משפריץ. דם. זה ברברי. זה מתאים להם. למשל אם אתה תולה אדם זה לא משפריץ שום דבר. או שאתה מחשמל אדם או מזריק לו משהו טוב לוריד. זה לא משפריץ שום דבר. אבל לשסף גרונות ויריות ולמרוח שומן חזיר זה ברברי. לזה התכוונתי !

למה קראו לך על שם של בת?  ???

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : ינואר 12, 2007, 11:34:16 »
אני בעד לעשות דבר לא משפריץ, פשוט לזרוק להם על הבית פצצת נאפאלם שחור ובא לציון גואל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.