כתב נושא: שאלה למנהלים.  (נקרא 2428 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שאלה למנהלים.
« ב- : אוקטובר 11, 2007, 10:14:43 »
אתם תמחקו נושא ששמו יהיה "מאמר של הפושע מאיר כהנא?"
כי הפורום דגל בחופש הביתוי ונושאים שנפתחים בשם "מאמר של הפושע יוסי שריד?" בהחלט לא ימחכו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק nino

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • יהודים אוהבים את ישוע
שאלה למנהלים.
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 11, 2007, 10:29:21 »
אני גם שואל כי מחקתם אותי כמה פעמים  :'(

עז77

• אורח
שאלה למנהלים.
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 12, 2007, 05:11:08 »
אתם תמחקו נושא ששמו יהיה "מאמר של הפושע מאיר כהנא?"
כי הפורום דגל בחופש הביתוי ונושאים שנפתחים בשם "מאמר של הפושע יוסי שריד?" בהחלט לא ימחכו.

שלמה זה שאלה חכמה, אז אני אענה לך בצורה הכי אמיתית:

אם המטרה מאחורי הדברים היא להתריס אז התשובה היא ייתכן שכן, אם הדברים נובעים מבורות של אדם כלפי הרב
אז כנראה שלא, זה תלוי מאוד בהקשר של הדברים הכתובים - בעוד שאנחנו בעד חופש ביטוי אנחנו נגד השמצות.
הרב כהנא לא היה פושע, הוא מעולם לא רצח יהודים כמו רבין או גירש אותם כמו שרון, לכן בזמן שאלה כן פושעים,
לכתוב על הרב כהנא שהוא היה פושע, זו השמצה חסרת שחר - ואם היא נכתבת ע"י שמאלני כמו פופאי למשל כדי להתריס ייתכן שנערוך את המילים הבוטות
אם כי תשים לב שבהרבה הרבה מקרים גם עם פופאי וגם עם טארן, נאמרו דברים איומים ונוראים על כבוד הרב שלא נמחקו.
הנטייה היא לא למחוק ולערוך, וזו גם ההנחיה הכללית למנהלים - אלא! אם יש עבירה על חוקי הפורום, בדרך כלל, לא עורכים או מוחקים דברים בפורום בלי סיבה ממש מוצדקת.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2007, 05:12:12 על ידי עֹז77 »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שאלה למנהלים.
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 12, 2007, 09:35:27 »
עז.
המטרה של אותו אדם הוא להתיחס לפשעים (כיביכול) של הרב כהנא.
לדוגמה להאשים אותו ברצון לגרש את הערים ובלאמנות-אדם שמתנגד ללאומנות יכנע אות פושע.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

עז77

• אורח
שאלה למנהלים.
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 12, 2007, 11:14:08 »
עז.
המטרה של אותו אדם הוא להתיחס לפשעים (כיביכול) של הרב כהנא.
לדוגמה להאשים אותו ברצון לגרש את הערים ובלאמנות-אדם שמתנגד ללאומנות יכנע אות פושע.

שלמה אני לא יכול לחזות מצב היפוטתי, אני לא אומר שדברים כאלה בגנות הרב ימחקו או יערכו, אבל אני גם לא אומר שהפורום ישמש
פלטפורמה של ביזוי זכרו של הרב עם שקרים או תעמולה מגמתית - הכל תלוי במי כותב ובאיזה אופן ובאיזו סיטואציה, אין פה חוקים של שחור ולבן,
כל מה שיש למנהלים הם קוי הנחיה כלליים, אבל מעבר לכך אנחנו בני אדם שחושבים ומתנהגים כל אחד בצורה קצת שונה מחברו, לכן אין פה תשובה אוניברסלית ברורה.
מה שכן ברור זה שאצלנו תמיד היה חופש ביטוי לכל השמאלנים ואפילו לערבים, הרבה יותר משלכהניסטים מהפורום שלנו היה בפורומים ובאתרים אחרים, זה בטוח.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 12, 2007, 11:17:10 על ידי עֹז77 »