כתב נושא: איתמר בן גביר - מכות מצרים - עונש קולקטיבי  (נקרא 2594 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מאמר מאת

איתמר בן גביר
מכות מצרים - עונש קולקטיבי    

באחת העצרות האחרונות שקיים הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד לפני הירצחו בשנת תש"נ, הוא והכריז  שהוא מתכוון להתמודד בבחירות ולנסות ולהיבחר לכנסת. עובדה זו בודאי תפתיע רבים ממשיכי דרכו של הרב שמציגים היום עמדה נחרצת לפיה יש להחרים את הבחירות ולא לבחור אף בחברינו ברוך מרזל שעומד בראש מפלגת "חזית יהודית לאומית".

נקדים ונאמר: למצדדים בדעה שאין לרוץ לכנסת יש טענות שרובן נכונות ביותר ואני מוכן לחתום עליהן. אולם דווקא לאור טענות אלה, דעתי היא שברוך מרזל צריך ואף חייב לרוץ לכנסת. על כך אומר: לא מהכנסת תצמח הישועה. אין מחלוקת  שאם ברוך מרזל יסכן את ההגמוניה של השלטון הישראלי, יבקשו לפסול אותו. יתרה מזאת, יש לומר שלפי המפה הקיימת, מרזל לא ישתלב בספסלי הקואליציה, אלא אם כן יהיה מהפך אמיתי ומי שירכיב את הממשלה יהיה מוכן לעשות שינויים מרחיקי לכת ויפגין אומץ רב. על אלה בודאי שאני לא "בונה", אלא שאם להיות הוגנים, זהו בדיוק היה המצב בזמנו של הרב כהנא הי"ד.

גם לפני פסילתו בשמ"ח ובודאי שלאחריה, ידע הרב כהנא כי גאולת ישראל לא תצמח מהישיבה בבית בו יושבים לצדו חברי כנסת ערבים ועוכרי ישראל המבקשים להמית אסון על הארץ, אלא שהיו לו סיבות אחרות שהובילו אותו להכרזה שהוא יתמודד שוב בבחירות.

במסכת מנחות (קי') אומרים חז"ל : "מצור ועד קרטיגני מכירין את ישראל ואת אביהם שבשמים ומצור כלפי מערב ומקרטיגני כלפי מזרח אין מכירין את ישראל ולא את אביהן שבשמים" ורבינו ציין כי על פי המרש"א לא ייתכן  קידוש השם של הקב"ה כל זמן שחלק נרחב מהעולם איננו יודע כלל וכלל שקיים עם בשם ישראל. בימינו, חלה מהפכה טכנולוגית המביאה לביתו של (כמעט) כל אדם ביקום את האינטרנט והטלוויזיה, מכוונים כל העיניים אל נבחרי העם בישראל ואל חברי כנסת, שוליים ועילגים  המוצאים את עצמם מתראיינים מידי שבוע לרשתות העולמיות.

כמו כן גם עיני ואוזני העם בישראל מכוונים אל מוצא פיהם של חברי הכנסת, וזוהי ההזדמנות לנצל את הבמה ולהביע בפני העם בארץ ובעולם את הרעיון היהודי האמיתי.

בנוסף, ויתור על ריצה לכנסת והזכות לנהל קמפיין "מוציאה מהמגרש" את כוחות הטוהר ומשאירה את הזירה רק לאנשי השמאל ולמי שמתיימרים להציג את עצמם כנאמני ישראל, אך בפועל הם נאמנים לכיסאות ולג'ובים. (עיין ערך איחוד לאומי, מפד"ל ואגודת ישראל).

אין מתנה גדולה יותר לזבולון אורלב וליוסי ביילין כאשר יכריזו כי מהזירה יוצאים תלמידי הרב כהנא, המהווים את האלטרנטיבה ומציגים פתרון אמיתי לבעיות של מדינת ישראל.

"חזית יהודית לאומית" חזקה בכנסת, בראשות ברוך מרזל תחזיר את החיוך לעם ישראל. אין תענוג גדול יותר מלראות את חברינו ברוך מתעמת  ומפגין גאווה יהודית אל מול  שונא ישראל כמו אחמד טיבי, מחזיר מנה אחת אפיים למי שמבקש להיות שהיד כמו עבד אל מאלכ  דהמשא וסותם את הפה לאחת כמו זהבה גלאון.

בנוסף, מרזל וחברי מפלגתו יכולים להציע חוקים דוגמת חוק פינוי פיצוי או התנתקות נוספת, אבל הפעם המגורשים לא יהיו תושבי גוש קטיף או מתיישבי יהודה ושומרון אלא אויבי ישראל... מרזל יכול מהכנסת לטפל ולהתייחס בהרחבה יתרה למערכת המשפט (שם מקום הרשע) לתשקורת (התקשורת) וליעוד האמיתי של צה"ל. וכן, בהחלט ניתן להניח שמרזל גם יכול , לגרור את כל המערכת ימינה יותר.

אמנם נכון הוא ששהותו של מרזל בבית הנבחרים לא תביא לגאולה, אולם מי שיש לו מרשם  לגאולה שכזאת שיצביע - אם אין אף אחד כזה, אזי עלינו מוטלת המלאכה  להמשיך להשתדל, לעשות ולנסות בכוחות הקיימים, במסגרות הקיימות, בד בבד עם הקמת מסגרות נוספות – העיקר זה לצפות לישועה, לבקש את הגאולה ולפעול!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איתמר בן גביר - מכות מצרים - עונש קולקטיבי
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 10, 2007, 22:23:32 »
הרבה אנשים שהצביעו לאביגדור ליברמן העסקן-הפוליטי הבוגד הזה יצביעו בבחירות-הבאות רק לחזית יהודית-לאומית של ברוך מרזל.
אני אישית יצביע רק לחזית יהודית-לאומית וכך על כולם לנהוג לעניות-דעתי.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 11, 2007, 17:07:43 »
הרבה אנשים שהצביעו לאביגדור ליברמן העסקן-הפוליטי הבוגד הזה יצביעו בבחירות-הבאות רק לחזית יהודית-לאומית של ברוך מרזל.
אני אישית יצביע רק לחזית יהודית-לאומית וכך על כולם לנהוג לעניות-דעתי.
נכון..זה גם מה שאני יעשה

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 15, 2007, 15:54:09 »
ומה עם המפד"ל?

נראה לי מיותר לקחת מהם קולות חשובים...

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 15, 2007, 17:51:42 »
המפד"ל היא מפלגת ימין-מזויף,ימין מרגרינה.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 16, 2007, 00:00:18 »
לא שברוך מרזל הציג דעות כל כך נציות...