כתב נושא: אז..טארן, נחשף ?  (נקרא 11172 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:17:42 »
"JTF are a bunch of neo Nazis, and trust me i dont use that word much unlike Chaim, you can go check their english forum, reminds me of Stormfront, they hate blacks, they dont see the difference between an arab and a Muslim, they are just cyber net warriors who talk about killing on a bloody forum, hopefully soon to be a terrorist organization, and if you think those religious nut cases are just going to rise like the Nazi party in the 30s, they have a few dozan members in Israel."

"The goverment censors them? they only have a few dozan members in Israel... the rest are just the common useful idiots who want to use them as a tool to get back at the "lefties" in power, Kach is a terorrist organization, if they are the followers of that racist pig Kahane then they should be classifed as a hate group and a terrorist organization."

http://www.youtube.com/user/Rygon
« עריכה אחרונה: ספטמבר 15, 2007, 22:18:28 על ידי אֹהד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:19:23 »
כן זה המשתמש שלו.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:20:04 »
אני יודע .
זו כבר עילה מוצדקת לבאן .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:20:54 »
זו עילה מוצדקת ליותר מבאן.
לצערי הפורום לא יכול לתת עונש חמור יותר מבאן.
:/

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:28:31 »
ראיתי מה הוא כותה והבנתי!
אבל מניין לכם שזה החשבון שלו?

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 15, 2007, 22:50:45 »
בס"ד,
אולי תרגום בשביל אנשים שלא יודעים אנגלית..(אני)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 15, 2007, 22:51:27 על ידי אוריינוש »
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:01:55 »
בס"ד,
מצטער- ניסיתי לתרגם עבור מי שלא יודע אנגלית,
אבל זה מסובך מדי בשבילי, בקיצור:
הוא אומר שהפורום שלנו (JTF) הם קבוצה של ניאו-נאצים....כמו חיים ואפשר לבדוק את זה בפורום האנגלי שלהם והם שונאים שחורים ולא מבדילים...
מי שרוצה את התרגום המלא יכול לפנות אליי בפרטי ואני יישתדל לתרגם לו הכל!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:05:58 »
בס"ד,
בקיצור :
בפסקה הראשונה הוא אומר שאנחנו נאו נאצים .

בפסקה השניה הוא אומר שאם אנחנו תומכים בחזיר הזה כהנא אז כמו שכ"ך נחשבים לאירגון טרור גם הם צריכים להחשב לכאלה .

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:09:48 »
בס"ד,
מצטער- ניסיתי לתרגם עבור מי שלא יודע אנגלית,
אבל זה מסובך מדי בשבילי, בקיצור:
הוא אומר שהפורום שלנו (JTF) הם קבוצה של ניאו-נאצים....כמו חיים ואפשר לבדוק את זה בפורום האנגלי שלהם והם שונאים שחורים ולא מבדילים...
מי שרוצה את התרגום המלא יכול לפנות אליי בפרטי ואני יישתדל לתרגם לו הכל!
בקיצור :
בפסקה הראשונה הוא אומר שאנחנו נאו נאצים .

בפסקה השניה הוא אומר שאם אנחנו תומכים בחזיר הזה כהנא אז כמו שכ"ך נחשבים לאירגון טרור גם הם צריכים להחשב לכאלה .
תודה רבה על התרגום :)!
הוא בעצמו חזיר ניאו נאצי  >:( >:( :idiot2: :idiot2:
שהשלום אך שוואניק הזה יתחיל להרגע בדיבור שלו >:( >:( >:( >:(!!!!!!!!!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

עז77

• אורח
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 15, 2007, 23:37:22 »
יישר כח על העירנות, כתוצאה מהחומר שהובא בפנינו הסבתי את חשבונו של טארן לחשבון מוגבל,
דבר שאנו עושים לכל גולש אשר יש לנו חשד כלשהוא נגדו, גולש שחושב שאנחנו ניאונאצים בהחלט מתאים להגדרה הזו,
אם הוא יפר את החוקים או שישתמש בביטוי הזה נגדנו כאן - הוא בהחלט ייחסם, בנתיים הוא במעקב צמוד,
הוא לא יוכל מעתה לשלוח או לקבל הודעות אישיות, או להגדיר את חשבונו האישי כמו כן יהיו עליו הגבלים נוספים במידת הצורך.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:04:32 »
רוצה תרגום? כל שהיית צריכה זה לבקש:

JTF are a bunch of neo Nazis, and trust me i dont use that word much unlike Chaim, you can go check their english forum, reminds me of Stormfront, they hate blacks, they dont see the difference between an arab and a Muslim, they are just cyber net warriors who talk about killing on a bloody forum, hopefully soon to be a terrorist organization, and if you think those religious nut cases are just going to rise like the Nazi party in the 30s, they have a few dozan members in Israel."

"The goverment censors them? they only have a few dozan members in Israel... the rest are just the common useful idiots who want to use them as a tool to get back at the "lefties" in power, Kach is a terorrist organization, if they are the followers of that racist pig Kahane then they should be classifed as a hate group and a terrorist organization."

"JTF הם חבורת ניאו-נאצים, ותאמין לי אני לא משתמש במילה הזאת שלא כמו חיים, אתה יכול ללכת ולהציץ בפורום באנגלית שלהם, מזכיר לי את סטורםפרונט, הם שונאים שחורים, הם לא רואים הבדל בין ערבי למוסלמי, הם רק חבורת לוחמי אינטרנט שמדברים על הרג בפורום, נקווה שבקרוב ארגון טרור (כמו כ"ך), ואם אתה חושב שחבורת מטורפי הדת הללו יעלו לשלטון כמו המפלגה הנאצית בשנות השלושים, יש להם כמה עשרות חברים בישראל.

הממשלה מצנזרת אותם? יש להם כמה עשרות חברים בישראל, הם השאר הם רק ה-useful idiots (בדרך כלל מייוחס לשמאל), שמשומשים ככלים כדי להחזיר לשמאלנים שבשלטון, כ"ך הוא ארגון טרור, אם הם ממשיכי דרכו של החזיר הגזעני כהנא, אז ארגונים צריך להיות מתוייג כארגון שנאה וטרור.

ודרך אגב לחכם בלילה שפרסם את זה, אני פרסמתי כאן סרטון שהכנתי ביוטוב, אתה חושב שאיזה טרול יהפוך לסטלקר ויציץ בחשבון שלי? אתם כל כך צפויים אבל חושבים ש"תפסתם" אותי? פחחח 
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 21:42:03 על ידי עז77 »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:08:59 »
כן, בגלל הסירטון שפירסמת נכנסתי למשתמש שלך, רציתי לראות אם הכנת עוד, ואז ראיתי את הוויכוח שלך עם איזה אחד, וראיתי את השטויות שכתבת .
והעניין ש"נחשפת" הוא, שרוב המנהלים כאן פשוט סירבו לחסום אותך או להגביל אותך בתואנה של "שיוויון" .

:coolsmiley:

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:16:26 »
כן, בגלל הסירטון שפירסמת נכנסתי למשתמש שלך, רציתי לראות אם הכנת עוד, ואז ראיתי את הוויכוח שלך עם איזה אחד, וראיתי את השטויות שכתבת .
והעניין ש"נחשפת" הוא, שרוב המנהלים כאן פשוט סירבו לחסום אותך או להגביל אותך בתואנה של "שיוויון" .

:coolsmiley:

אבל בחייך אתה לא חושב שידעתי שאם אני הולך לפרסם פה פרופיל אנטי אסלמי איזה חבר ירפרף בו? אתה יכול לתת לי קרדיט, אבל האמת היא שההשוואה לניאו-נאצים הגיעה אחרי שנקראתי בדיוק אותו דבר על ידי חבריכם, למרות שכמו שאתה רואה ציינתי שאני בדרך כלל לא משתמש במילה נאצים או ניאו-נאצים, במיוחד שאני מתעסק עם מוסלמים ושמאלניים.

היחידים עד עתה שזרקו לעברי כינויים אנטישמים כגון kike הם מוסלמים, נאצים ובפורום באנגלית, צירוף מקרים?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 16, 2007, 14:43:41 »
טרן ההסברים העלובים שלך והתירוצים שלך לא משנים דבר.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 16, 2007, 15:12:24 »
טרן ההסברים העלובים שלך והתירוצים שלך לא משנים דבר.

מבין כל היוזרים פה אתה האחרון שיכול להתנשא מעלי, אז למה שלא תחזור לדרגת הנגרר התורן חסר הידע?:< אפשר לחשוב כאילו העמדתי פנים שאני חסיד של התנועה שלכם ו"נתפסתי" במעשה כמתחזה, אני זה שפרסם את הפרופיל שלי, לא אתה, אז איזה תירוץ בדיוק אני צריך? להיפך, הטענה שאני שמאלני מרוסקת, אם רק תעיף מבט בתגובות בפרופיל שלי ואיך אני עולה למוסלמים ואנטישמים על העצבים, יש לך הסבר לזה או שזאת הצגה?

מדבר על עלובים...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 16, 2007, 15:14:41 »
זו עילה מוצדקת ליותר מבאן.
לצערי הפורום לא יכול לתת עונש חמור יותר מבאן.
:/

עונש יותר חמור מבאן? רוצה לחלוק איתנו? כדור לראש, מאסר עולם בצינוק או עונש חינוכי?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 16, 2007, 15:21:08 »
האמת טרן הייתי יותר בקטע של העלבה ולשון הרע (במובן המשפטי כמובן).
אני לא ממש יודע מה העונש על כך אבל כניראה נזיפה וקנס קל למדי.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 16, 2007, 21:20:19 »
האמת טרן הייתי יותר בקטע של העלבה ולשון הרע (במובן המשפטי כמובן).
אני לא ממש יודע מה העונש על כך אבל כניראה נזיפה וקנס קל למדי.

הוצאת דיבה? נשמע די אירוני מאותו ארגון שכל מילה חמישית היוצאת מפיו זה נאצי, הרי חיים והגולה בארץ לא מסיימים משפט ללא המילה נאצי, אני לא זה שהוזיל את המילה, הוצאת דיבה על מה דרך אגב? אם זה על נתינת הטייטל נאצי לגזען אז סלח לי, אבל חברים רבים מארגונכים חוטאים בחטא הזה, ברכותיי דרך אגב על עוד כמה דרום אפריקאים לבנים שהצטרפו אליכם, אפשר לראות בדיוק לאיפה זה הולך.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 21:40:45 על ידי עז77 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 17, 2007, 04:15:12 »
טארן,

גם אם אתה "לאומני חילוני", לא תוכל לדור בשלום עם כהניסטים (היינו יהודים אמוניים יראי שמיים) מכיוון שהמצע שלנו הוא התורה, בעוד שעבור חילוני אנטי-דתי כמוך, המצע שלך הוא פרי מחשבתך ועטך, ואם אתה לא רואה ביהודים אמוניים איום, אז אתה מזלזל בנו באופן קבוע כרפי-שכל שמוכרחים להתמודד עם המורכבות של החיים ושל המציאות ע"י אמונה באל בלתי קיים (כביכול), בעוד שאתה הנאור, המתקדם והמשכיל, מסוגל להתמודד עם הכל בכוחות עצמך.  הליגה להגנה יהודית ותנועת כ"ך לא היו מעולם ארגון טרור---אולי הגיע הזמן לרענן את זכרונך הנאור בנוגע להגדרה של טרור.  וגם אם הפעולות של הליגה התאימו להגדרה של טרור (הן לא, אבל נניח לרגע שכן), במקרים מסויימים "טרור" מוצדק, לא רק ע"י אלו ה"טרוריסטים" אלא בדיעבד ע"י קרבנותיהם!  ווינסטון צ'רצ'יל, שבצעירותו היה אנטישמי, מאוחר יותר כשהחכים, העריך את היהודים ואת מדינת ישראל, והודה בפומבי שלולא ה"טרור היהודי" של האצ"ל והלח"י, הבריטים לא היו עוזבים ומדינת ישראל לא היתה קמה.

הבן, מצד אחד, אנחנו הכהניסטים והוד נאורותך בהסכמה שאין פתרון של שלום עם הערבים/מוסלמים, ושאסור להסתמך על הגוים.  מצד שני, אתה דוחה בשאט נפש יהדות אמיתית כמרכיב לפתרון הבעיות של זמננו.  אז מה הפתרון שלך?  מה בקשר לאבות אבותיך, לסבא, לסבא של סבא?  הם סבלו את האנטישמיות של הגוים ושמרו על יהדותם, לפעמים תוך מסירות נפש, כדי להביא לעולם צאצא מביש כמוך?  אתה חוליה משרשרת, בין אם זה מוצא חן בעיניך, ובין אם לאו, ועליך, כיהודי, מוטלת החובה להמשיך את השרשרת, ללמוד תורה, לקיים אותה, ולשנן לבניך.

אני מקווה מאוד שההכפשה שלך את הרב כהנא זצוק"ל הי"ד ותנועתו היא תגובה אימפולסיבית לתוויות שחלק מחברינו הדביקו לך, ושאתה לא באמת התכוונת לזה.  מכיוון שאם אתה מכפיש מישהו כמוני, זה נסלח---אני הראשון שיודה כמה שאני שפל ועפר הארץ.  אבל אם אתה מכפיש את זכרו הברוך של גדול וצדיק כמו הרב כהנא, שהיה אהוב ונערץ על הרבה רבנים גדולים של דורנו, כמו הרה"ג אליהו שליט"א והרב קוק זצ"ל---אין לך מחילה וכפרה, ויבואו עליך עונשים כואבים ללא צורך, שישברו את האגו המנופח שלך וישפילו אותך עד העפר שממנו כולנו באנו ולשם כולנו נחזור.

לפני שבר גאון.

גמר חתימה טובה,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 17, 2007, 11:10:26 »
טארן,

גם אם אתה "לאומני חילוני", לא תוכל לדור בשלום עם כהניסטים (היינו יהודים אמוניים יראי שמיים) מכיוון שהמצע שלנו הוא התורה, בעוד שעבור חילוני אנטי-דתי כמוך, המצע שלך הוא פרי מחשבתך ועטך, ואם אתה לא רואה ביהודים אמוניים איום, אז אתה מזלזל בנו באופן קבוע כרפי-שכל שמוכרחים להתמודד עם המורכבות של החיים ושל המציאות ע"י אמונה באל בלתי קיים (כביכול), בעוד שאתה הנאור, המתקדם והמשכיל, מסוגל להתמודד עם הכל בכוחות עצמך.  הליגה להגנה יהודית ותנועת כ"ך לא היו מעולם ארגון טרור---אולי הגיע הזמן לרענן את זכרונך הנאור בנוגע להגדרה של טרור.  וגם אם הפעולות של הליגה התאימו להגדרה של טרור (הן לא, אבל נניח לרגע שכן), במקרים מסויימים "טרור" מוצדק, לא רק ע"י אלו ה"טרוריסטים" אלא בדיעבד ע"י קרבנותיהם!  ווינסטון צ'רצ'יל, שבצעירותו היה אנטישמי, מאוחר יותר כשהחכים, העריך את היהודים ואת מדינת ישראל, והודה בפומבי שלולא ה"טרור היהודי" של האצ"ל והלח"י, הבריטים לא היו עוזבים ומדינת ישראל לא היתה קמה.

הבן, מצד אחד, אנחנו הכהניסטים והוד נאורותך בהסכמה שאין פתרון של שלום עם הערבים/מוסלמים, ושאסור להסתמך על הגוים.  מצד שני, אתה דוחה בשאט נפש יהדות אמיתית כמרכיב לפתרון הבעיות של זמננו.  אז מה הפתרון שלך?  מה בקשר לאבות אבותיך, לסבא, לסבא של סבא?  הם סבלו את האנטישמיות של הגוים ושמרו על יהדותם, לפעמים תוך מסירות נפש, כדי להביא לעולם צאצא מביש כמוך?  אתה חוליה משרשרת, בין אם זה מוצא חן בעיניך, ובין אם לאו, ועליך, כיהודי, מוטלת החובה להמשיך את השרשרת, ללמוד תורה, לקיים אותה, ולשנן לבניך.

אני מקווה מאוד שההכפשה שלך את הרב כהנא זצוק"ל הי"ד ותנועתו היא תגובה אימפולסיבית לתוויות שחלק מחברינו הדביקו לך, ושאתה לא באמת התכוונת לזה.  מכיוון שאם אתה מכפיש מישהו כמוני, זה נסלח---אני הראשון שיודה כמה שאני שפל ועפר הארץ.  אבל אם אתה מכפיש את זכרו הברוך של גדול וצדיק כמו הרב כהנא, שהיה אהוב ונערץ על הרבה רבנים גדולים של דורנו, כמו הרה"ג אליהו שליט"א והרב קוק זצ"ל---אין לך מחילה וכפרה, ויבואו עליך עונשים כואבים ללא צורך, שישברו את האגו המנופח שלך וישפילו אותך עד העפר שממנו כולנו באנו ולשם כולנו נחזור.

לפני שבר גאון.

גמר חתימה טובה,
דוקא_כך

אם המצע שלכם הוא התורה אז סלח לי אך זה שווה כקליפת השום בשבילי, אני לא שש לחיות במדינה הלכתית כמו שאני לא משתוקק לחיות בדיקטטורה או משטר איסלמי, בסופו של עניין זה עניין של סמנטיקה, אז תפנטזו יומם וליל על אימפריה תנכ"ית עד הפרת והחידקל, אבל ברגע שנכנסים לדיון רציונאלי אתם מתחמקים, הרי כיבוש שטחים אלה הוא כמעט בלתי אפשרי לוגיסטית, במיוחד למדינה כמו ישראל, אבל אני בטוח שהכהניסטים הנחמדים יהיו חוד החנית, או שאתם מוכנים להקריב כמה מיליוני ישראלים בשביל הגאולה או חזרת המהדי ה-12?

כולם אנטישמיים, כל גוי מצוי הוא אנטישמי אלא אם כן הוא נוצרי "ציוני" שמלקק יומם וליל על איך אתה חלק מעם נבחר? אם כל ביקורת על ישראל נתפסת כאנטישמיות בעולם ההזוי שבו אתה חי אז תסלח לי אבל לא פלא שחלק מאלה המתיימרים להיות ציונים נתפסים בצורה כל כך בוטה בעולם המערבי?

הגיע הזמן שתתיצבו מול המציאות ולא עולם הסייברנט ותבינו שאפילו אם אתם שמים אתה יודע מה על העולם, ישראל עדיין תלוייה במסחר, אז אולי אתם חושבים שאתם מסוגלים לחיות נורמלי תחת סנקציות נחמדות סטייל צפון קוריאה ועיראק בעידן סאדם, אבל אם אתם חושבים ש-90% מהישראלים היהודים יכולים לשרוד על חצי פת לחם ביום, הרשה לי לגחך,  אתה יודע מי בדיוק השניא את הדת עליי? כל הרבנים בגרוש האלה הם הגורם היחיד לכך, לא גידלו אותי כך, אני לא בא מבית אנטי דתי אבל למה אני אמור לכבד אנשים הרואים בי ככופר לא אנושי אם אינני רואה אותם כקדושים? אין לי קמצוץ כבוד לרוב הרבנים כיום, אני בטוח שיש רבנים שאינם כאלה אבל משום מה העסקנים והאינטרסטנים כיום שולטים בעולם זה.

"אני מקווה מאוד שההכפשה שלך את הרב כהנא זצוק"ל", הכפשתי ואכפיש כמו שהכפשתי אימנים ומולות שטופי מוח ושנאה, אם אתה רוצה לעבוד גרסא של חסן נאסרללה זאת זכותך, אבל אל תטיף ואל תדרוש ממני אותו הדבר, ותשמור את איומי הגיהנום וסוף הימים ("אין לך מחילה וכפרה, ויבואו עליך עונשים כואבים ללא צורך, שישברו את האגו המנופח שלך וישפילו אותך עד העפר") למוסלמים, אבל מצד שני אין שוני רב ביניכם, אז עליי לקבל שזה חלק מהטבע האנושי.

העיקר שאיומי סרק במסווה של עונש אלוהי מקובלים בתרבות הנעלה שלך, זרוק איזה פולסא דנורא עליי או שכשפי הוודו שמורים לאולמרט ולשמאלנים?

אני מודע שאני נשמע לעיתים אנטי דתי לחלוטין, אבל זאת הסביבה הזאת, תאמין לי אני הרבה יותר סובלני כשלא מרצים לי ומכבדים את אמונתי, עד אז, לא הייתי מצפה לחזרה בתשובה בזמן הקרוב.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 22:00:51 על ידי עז77 »

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 17, 2007, 13:21:50 »
עונש יותר חמור מבאן? רוצה לחלוק איתנו? כדור לראש, מאסר עולם בצינוק או עונש חינוכי?

כדור לראש נשמע טוב לחרא כמוך

ממשיכים בדרכו !

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 17, 2007, 14:16:43 »

נו לפחות אתה כנה, ימנון אבל כנה, רק כדור בראש או שנוסיף עינויים לפני, עדיף לפני מצלמה וצעקות אללה הוא אקבר?

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 17, 2007, 14:40:12 »

משפטים בסִגנון הזה אינם מקובלים בפורום שלנוּ. אתה חדש כאן, אז אני מבקש ממך לקרוא בעיוּן את תנאי-השימוּש של הפורום לפני שאתה מגיב או מפרסם הודעות. תודה.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 17, 2007, 18:48:34 »
בס"ד
איזה גלולה בלעת שכל דבר נראה לך כמו דבר מר וגרוע?
אתה בעצמך כאדם יחיד,הורס את מדינתנו.
לא שלום אך שווא ולא אף אחד אחר.
א-ת-ה!!!
אתה לא מפסיק להשוות אותנו למוסלמים.
מתי אנחנו ראינו ערבי ועשינו בו לינץ'?
מתי תלשנו את ליבו ואת כבדו של ערבי והתרוצצנו ברחובות רמאללה?
הערבים הרוצחים שאתה ממשיך וממשיך להשוות אותנו אליהם,הם אלו שעשו את זה.
אני הייתי מציע לך לערוך טבלה שמשווה בין כל האירועים המרכזיים של היהודים במהלך ההיסטוריה ושל המוסלמים הרוצחים,ותראה מי היה קורבן ומי היה כל השמן מעורב בפעילויות מזיקות ל-כ-ו-ל-ם!!!
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 17, 2007, 19:11:12 »
בס"ד
איזה גלולה בלעת שכל דבר נראה לך כמו דבר מר וגרוע?
אתה בעצמך כאדם יחיד,הורס את מדינתנו.
לא שלום אך שווא ולא אף אחד אחר.
א-ת-ה!!!
אתה לא מפסיק להשוות אותנו למוסלמים.
מתי אנחנו ראינו ערבי ועשינו בו לינץ'?
מתי תלשנו את ליבו ואת כבדו של ערבי והתרוצצנו ברחובות רמאללה?
הערבים הרוצחים שאתה ממשיך וממשיך להשוות אותנו אליהם,הם אלו שעשו את זה.
אני הייתי מציע לך לערוך טבלה שמשווה בין כל האירועים המרכזיים של היהודים במהלך ההיסטוריה ושל המוסלמים הרוצחים,ותראה מי היה קורבן ומי היה כל השמן מעורב בפעילויות מזיקות ל-כ-ו-ל-ם!!!

האנלוגיה היחידה שעולה לי לראש שאני חושב על פונדמנטליזם דתי זה האיסלם אבל אם אתה מתעקש אני יכול לנוע לנוצרים והינדויים אם זה ייתן לך להרגיש יותר טוב, נו בחייך, הרי אם הייתי שמאלני ממוצע הייתי שואל אם ראית כל ערבי עושה לינץ' ביהודי, אני מדבר על התבטאות, כמו המשתמשת בת ה-13\14 שמתפארת בכמה אבנים רגמה איזה סבתא ערבייה בת 80 בזמן שכמה חיילים צופים מהצד, אני חייב להודות שהפורום בעברית הוא טיפה יותר מתון, באנגלית זה די בדיחה, אני מניח שאותם נוצרים בוחשים בקלחת עם כמה יהודיים גלותיים שחושבים שרק בגלל שהם יהודים עם פוסטר של כהנא הם ישראליים אוריינטלים עם כל הידע בנוגע לישראל ולישראלים בפרט, משום מה אלה הם הכי מיליטנטים, כמה אלפי קילומטר בארצות הברית הבטוחה והטובה.

אני לא מסנגר כאן על מוסלמים או ערבים, ואני לא צריך קונוטציה של הלינץ' ברמאללה, כי כבר ראיתי אף לא פעם את התמונות וקטעי הווידאו, הרי אלה המדברים על חיסולים והרג בשני הפורומים זה לא אני, מה שבאמת פאתטי אלה לוחמי מקלדת שלא רק שלעולם לא הרגו אדם אלא מתפארים כאילו מחסלים מאות מחבלים כל יום עם יד קשורה מאחורי הגב, ככה אני רואה את זה ותאמין לי קיבלתי מספיק איומיי מוות ממוסלמים שונים ברשת כדי לזהות את הזן, בזבוז של אנרגיה.

ושוב האנשים היחידים שנתקלתי שהעניקו לי כינויים אנטישמיים ברשת הם נאצים, מוסלמים, וכמה מהפעילים שלכם בפורום באנגלית, או שהמילה kike פתאום נהפכה למחמאה?