כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57831 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #200 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:30:13 »
מה אתה חושב על הפינוי של סיני?

שלא כמו ההתנתקות הפינוי מסיני באותו זמן נחשב לדבר הנכון בעקבות הסכם השלום, עכשיו המצרים לא בדיוק בראש מעייניהם לעצור כל משלוח נשק דרך סיני, אך העובדה ששלושים שנה החזיק הסכם השלום נחשב בעיניי כהצלחה של בגין, אבל כמובן לכמה אנשים יותר חשוב כמה דיונות מאשר הצלה של כמה עשרות אלפי חיילים ישראלים כל כמה שנים.

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
« להגיב #201 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:33:33 »

שלא כמו ההתנתקות הפינוי מסיני באותו זמן נחשב לדבר הנכון בעקבות הסכם השלום, עכשיו המצרים לא בדיוק בראש מעייניהם לעצור כל משלוח נשק דרך סיני, אך העובדה ששלושים שנה החזיק הסכם השלום נחשב בעיניי כהצלחה של בגין, אבל כמובן לכמה אנשים יותר חשוב כמה דיונות מאשר הצלה של כמה עשרות אלפי חיילים ישראלים כל כמה שנים.

יאללה יאללה! כמה דיונות? זה היה שטח ענק עם נפט ומקום לטייסים להתאמן ומרחבים ענקיים והר סיני שלנו היה שם וגם זה לא שלום בכלל עובדים עליך! אני הייתי בסיני 10 פעמים כבר ותמיד הם מסתכלים עליך כאילו "אתה פה על תנאי אז כדאי שתשתוק"

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #202 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:38:32 »

יאללה יאללה! כמה דיונות? זה היה שטח ענק עם נפט ומקום לטייסים להתאמן ומרחבים ענקיים והר סיני שלנו היה שם וגם זה לא שלום בכלל עובדים עליך! אני הייתי בסיני 10 פעמים כבר ותמיד הם מסתכלים עליך כאילו "אתה פה על תנאי אז כדאי שתשתוק"

שטח ענק שהיה שייך למצרים, לא? אם אתה חושב שהמצריים שבאותו זמן היו הצבא הערבי החזק ביותר במזרח התיכון יוותרו גם אחרי 73 אתה חולם,

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #203 ב- : אוגוסט 20, 2007, 12:44:49 »

אף פעם לא שמעתי שמאלני תומך בטרנספר אז איך זה ייתכן?

יש המון שמאלנים שהיו רוצים יותר מטרנספר למוסלמים - השמדה מוחלטת .
אבל הם מתנגדים לפעולות ממשיות נגדם ותומכים בחתירה מטופשת לשלום איתם שאף פעם לא היה וגם לא יהיה .

האם אני איזה היבריד משונה של שמאלני יפה נפש וימני חילוני? הכל שחור ולבן אצליכם?

בענייני ימין ושמאל בהחלט יש שחור ולבן . מה שביניהם הוא שקר וזיוף .

מוזר שאני לא רואה שום פעולות של כהניסטים כנגד חמאס ופת"ח, אתם חכמולוגים רק כשזה מגיע לחבלה של בית ספר לבנות?

אם הכהניסטים היו בשלטון , היתה מגיעה תגובה חריפה ביותר כנגד המחבלים מפת"ח - חמאס .

אוקיי אני בוגד, מה העונש סקילה למוות? ;)

במדינת ישראל של היום דווקא הבוגדים הם אלה שנותנים את הטון .
תבדוק למשל אצל החמאס בעזה מה העונש לבוגדים .

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #204 ב- : אוגוסט 20, 2007, 13:11:48 »
אני מצטער
אבל העובדה שהייתה אינתיפאדה קטלנית ביותר
והעובדה שהרוב המוחלט של המדינות הערביות הן גזעניות נותנת בהחלט לגיטימציה לארגון להיות געזני/שונא ערבים
איפה הפטריוטיות שלך?אה כן..היא לא קיימת

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #205 ב- : אוגוסט 20, 2007, 13:13:43 »
עלק הסכם שלום הסכם הפסקת אש במקרה הטוב.
הצבא הכי חזק? וואלה אז איך החזרנו את סיני?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #206 ב- : אוגוסט 20, 2007, 13:17:48 »
לעשות "הסכם שלום" עם נאצים מבחינתו זה בסדר,הרי אנואר סאדאת יש"ו ישב 3 שנים בכלא עקב תמיכה בנאצים,וגם הוא היה חבר במחתרת פרו-גרמנית.מבחינתו להפקיר את שטחי א"י למכחישי שואה כמו מחמוד עבאס(אבו מאזן) יש"ו זה בסדר.אין טעם בלהתווכח איתו,הוא חוזר על אותם דברים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2007, 13:19:28 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #207 ב- : אוגוסט 20, 2007, 13:18:10 »
הסכם שלום זה לא יותר מדף נייר

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #208 ב- : אוגוסט 20, 2007, 13:19:27 »
לעשות הסכם שלום עם נאצים מבחינתו זה בסדר,הרי אנואר סדאת ישב 3 שנים בכלא עקב תמיכה בנאצים,וגם הוא היה חבר במחתרת פרו-גרמנית.מבחינתו להפקיר את שטחי א"י למכחישי שואה כמו מחמוד עבאס(אבו מאזן) זה בסדר.אין טעם בלתהווכח איתו,הוא חוזר על אותם דברים.
וואי לא ידעתי על אנואר סאדאת... כל יום מגלים דברים חדשים.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #209 ב- : אוגוסט 20, 2007, 16:55:37 »

שטח ענק שהיה שייך למצרים, לא? אם אתה חושב שהמצריים שבאותו זמן היו הצבא הערבי החזק ביותר במזרח התיכון יוותרו גם אחרי 73 אתה חולם,
בס''ד

עניין ה'' שלום'' המזוייף עם מצרים הוא זמני בלבד!! מנהיגותו של הרודן חוסני מובארק יש''ו ,קרוב לוודאי שתבוא לקיצה עם מותו!!, ואז תשלוט במצרים '' דעת הרוב '' המצדדת באנשי הדמים שרצחו את מנהיגם אנואר סאדאת יש''ו , ואלה אויבים גרועים יותר מ חמ''ס יש''ו ,ומתקראים '' האחים המוסלמים '' או בלשונם '' אלאח'וואן אלמוסלמין '' יש''ו, איזה ''שלום '' ינהלו עם כאלה? שהבסיס לאמנתם הוא '' לזרוק אותנו לים'' , טיפשים שמאלנים !! לכו להתאבד !! המוות שלכם י'הי'ה יותר בשלווה מאשר אם תיפלו בידי צוררים אוייבים נאצים אלו יש''ו!! ,אין לכם רחמים עצמיים אפילו!! האינכם רואים שמצרים מעבירה נשק לאויב הערבי שבעזה  דרך מנהרות ? ו/או מעלימה עין מכך? האינכם רואים שכספים מגיעים מאיראן לרצועת עזה דרך מצרים? אתם עד כדי כך טפשים?
מצרים היתה ותשאר מדינת אויב, כל העסק של ''השלום '' המדומה ה'י'ה על-מנת לקבל מענקים ותמיכה מארה''ב השולטת בכלכלה העולמית ,וכן לקבל לגיטימאצי'ה להתחמשות עם פיקוח עולמי מינימאלי !! ראו את המציאות !! מטומטמים שכמותכם!!

הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #210 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:17:32 »
עלק הסכם שלום הסכם הפסקת אש במקרה הטוב.
הצבא הכי חזק? וואלה אז איך החזרנו את סיני?

החזרנו את סיני? או שכחתי עם מי אני מתעסק כאן, עד לפרת ולחידקל אה? פחח גנרלים בגרוש, סיני הוחזר למצרים לאחר סטירת הלחי ביום כיפור, אילולא יום כיפור ותוצאותיה זה לא היה קורה.

Aaron

• אורח
« להגיב #211 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:22:12 »
TAREN חיי בסרט של "הסכם שלום". דבר ראשון, סיני זה לא שטח מצרי, זה חלק מארץ ישראל שנכבשה ע"י האוייב הערבי. דבר שני הסיני הוא שטח גדול מאוד יחסית לגודל המדינה שלנו והוא עשיר בנפט, מחצבים וחופים יפים שמושכים תיירים.

אתה לא קולט שמה שיקבע בסופו של דבר זה דעת הקהל המוסלמית ולא המנהיגים שלה, שכפופים לארה"ב ומדינות המערב. ארה"ב משלמת לירדן ומצריים מליארדים מידי שנה בשביל שיהיו מתונות. דעת הקהל בכל העולם המוסלמי היא השמדת ישראל. אין מצרי שלא שונא בעומק ליבו את ישראל שנאת מוות כמו גם הירדנים, הלבנונים וכל מדינות ערב.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #212 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:25:14 »
אני מצטער
והעובדה שהרוב המוחלט של המדינות הערביות הן גזעניות נותנת בהחלט לגיטימציה לארגון להיות געזני/שונא ערבים

אם זה נותן לך לגיטימציה להיות גזען אז אל תתבכיין שזה מגיע לאנטישמיות אנטי יהודית, הרי יומם וליל אתם זורקים את המילים אנטישמיים נאצים, אז  לפי דבריך יש להם את כל הלגיטימציה להחזיק באותן דעות.

בעניין פטריוטיות, היא קיימת אך לא מספיק כדי שאהיה מוכן להיות קורבן אדם למזבחם של קנאיים דתיים, אם אתם מוכנים למות למען קידוש השם, או איך שהמוסלמים אומרים להיות שהידים, למה אתם מחכים בדיוק? כי אתם רק דיבורים, אחרת הייתי רואה פעולות של חיילי הצעצוע כאן כל שבוע, אז יאללה, תמשיכו לשחק אותה קשוחים וחיילי על, כשזה מגיע לעולם האמיתי חסר לכם דבר אחד, ביצים.

כאניסט ממוצע תמיד יסמוך על האחר להקריב את חייו ולמען האידיאולוגיה שלו.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #213 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:28:27 »
TAREN חיי בסרט של "הסכם שלום". דבר ראשון, סיני זה לא שטח מצרי, זה חלק מארץ ישראל שנכבשה ע"י האוייב הערבי. דבר שני הסיני הוא שטח גדול מאוד יחסית לגודל המדינה שלנו והוא עשיר בנפט, מחצבים וחופים יפים שמושכים תיירים.

אתה לא קולט שמה שיקבע בסופו של דבר זה דעת הקהל המוסלמית ולא המנהיגים שלה, שכפופים לארה"ב ומדינות המערב. ארה"ב משלמת לירדן ומצריים מליארדים מידי שנה בשביל שיהיו מתונות. דעת הקהל בכל העולם המוסלמי היא השמדת ישראל. אין מצרי שלא שונא בעומק ליבו את ישראל שנאת מוות כמו גם הירדנים, הלבנונים וכל מדינות ערב.

סיני היא שלנו? סבבה, תנהיג את חבורת הכאניסטים לשחרור סיני, או שלפוצף בית ספר לבנות זה השיא של אותה מחתרת יהודית לוחמנית? מה הצעד הבא, בית קפה? אוטובוס?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #214 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:34:52 »
אני מצטער

אם זה נותן לך לגיטימציה להיות גזען אז אל תתבכיין שזה מגיע לאנטישמיות אנטי יהודית, הרי יומם וליל אתם זורקים את המילים אנטישמיים נאצים, אז  לפי דבריך יש להם את כל הלגיטימציה להחזיק באותן דעות.

בעניין פטריוטיות, היא קיימת אך לא מספיק כדי שאהיה מוכן להיות קורבן אדם למזבחם של קנאיים דתיים, אם אתם מוכנים למות למען קידוש השם, או איך שהמוסלמים אומרים להיות שהידים, למה אתם מחכים בדיוק? כי אתם רק דיבורים, אחרת הייתי רואה פעולות של חיילי הצעצוע כאן כל שבוע, אז יאללה, תמשיכו לשחק אותה קשוחים וחיילי על, כשזה מגיע לעולם האמיתי חסר לכם דבר אחד, ביצים.

בס''ד

ולמה שנצטרך לרצוח שמאלנים? שרובם יהודים ותורתנו אוסרת זאת , ואם תאמר להרוג אויבים ערבים שהם אכן היו ונשארו מעוזרי הנאצים יש''ו( ראה ערך- חאג' אמין אלחוסייני יש''ו - המופתי של ירושלים בתקופת מלחה''ע השני'ה שהי'ה חברו הטוב של הצורר היטלר יש''ו --ראה התייחסות על כך בסרטון שלי+תמונות)http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1774531
בשביל זה יש את צה''ל --נשק מודרני , מטוסים וכ''ו
                                                                                     הגולה בארץ
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2007, 17:40:35 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #215 ב- : אוגוסט 20, 2007, 17:49:15 »
אני מצטער

בס''ד

ולמה שנצטרך לרצוח שמאלנים? שרובם יהודים ותורתנו אוסרת זאת , ואם תאמר להרוג אויבים ערבים שהם אכן היו ונשארו מעוזרי הנאצים יש''ו( ראה ערך- חאג' אמין אלחוסייני יש''ו - המופתי של ירושלים בתקופת מלחה''ע השני'ה שהי'ה חברו הטוב של הצורר היטלר יש''ו --ראה התייחסות על כך בסרטון שלי+תמונות)http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1774531
                                                                                     הגולה בארץ

אתה יכול לחסוך לי את המסכה, כבר קראתי כאן את הגישה כשזה נוגע לרצח יהודים, רבין? או שאני מניח שהביטוי ימח שמו וזכרו זהו רק ניק ניים, כגון מאמי ומותר שאתם מדביקים לאנשים?

"חאג' אמין אלחוסייני יש''ו", ברוך הבא, אתה מסוגל לקרוא היסטוריה בסיסית מויקיפדיה, והפעם בלי קופי פסט, מרשים.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #216 ב- : אוגוסט 20, 2007, 18:03:39 »
אני מצטער

בס''ד

הגולה בארץ

אתה יכול לחסוך לי את המסכה, כבר קראתי כאן את הגישה כשזה נוגע לרצח יהודים, רבין? או שאני מניח שהביטוי ימח שמו וזכרו זהו רק ניק ניים, כגון מאמי ומותר שאתם מדביקים לאנשים?

"חאג' אמין אלחוסייני יש''ו", ברוך הבא, אתה מסוגל לקרוא היסטוריה בסיסית מויקיפדיה, והפעם בלי קופי פסט, מרשים.
בס''ד

אל תשתמש (כהרגלכם השמאלנים) ברצח רבין שזהו רצח על רקע פוליטי שנעשה ע''י אדם בודד ולא ארגון טרור שמנהל משאבים והון תועפות ומגייס מתאבדים מקרב בני עמו, ע''מ לבצע פיגועים בקרב אוכלוסי'ה יהודית  !! אין לך ולחבריך שום פרופורצי'ה  !!
שום ארגון לא תכנן לרצוח את רבין , זו הייתה טעות בטבעת ההגנה שלו שנוצלה ע''י אדם שלא סבל את מעשיו , ארגון כ''ך לא רצח את רבין , למרות שרואה את כוונותיו של הרוצח  ומבין את מניעיו, הרי אם ארגון כלשהו רצח את רבין ,כנראה שהי'ה נוטל אחריות לכך ,ומתגאה על כך בפומבי, הינכם חיים בפראנוי'ה מסוכנת ,ומשווים את רצח רבין לרצח מתוכנן, ממומן ,ומוצהר בריש גלי ע''י נטילת אחריות של אוייבים ערביים ואכן נאצים ( ראה ערך + סרטון) יש''ו , שמכוון ליהודים ( מה זו אם לא גזענות ?) שממשיך עד לרגעים אלו !! תראה באיזה סרט אתה חי!!
בס''ד

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #217 ב- : אוגוסט 20, 2007, 18:09:33 »
הגולה בארץ, אנחנו כאניסטים עם אייקיו 75, הוא מעל הליגה שלנו  :-\

:2funny: :2funny:

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #218 ב- : אוגוסט 20, 2007, 18:25:40 »

מתנצל על ה-typo, קורה, אבל רק בשבילך אבדוק פעם פעמיים לפני כל תגובה שלא אכשל בלשוני, אוקיי?  ;D
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2007, 18:26:28 על ידי Taren »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #219 ב- : אוגוסט 20, 2007, 18:38:20 »

מתנצל על ה-typo, קורה, אבל רק בשבילך אבדוק פעם פעמיים לפני כל תגובה שלא אכשל בלשוני, אוקיי?  ;D
כל הכבוד !

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #220 ב- : אוגוסט 21, 2007, 12:38:49 »
נו באמת השטויות האלה של טרן שלא מפסיקות לחזור על עצמם הגיעו כבר ל 15 עמודים עוד כמה זמן זה הולך להימשך צריך לפנות מקום לאשכולות חדשים וחשובים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #221 ב- : אוגוסט 21, 2007, 22:36:25 »
נו באמת השטויות האלה של טרן שלא מפסיקות לחזור על עצמם הגיעו כבר ל 15 עמודים עוד כמה זמן זה הולך להימשך צריך לפנות מקום לאשכולות חדשים וחשובים
בס''ד

אכן כך!! ואם אין לו תשובה למשהו, הוא עונה שלא לעניין בניסיון להסיט את הדיון לכיוון אחר , וכך הוא לא ממצה שום עניין לאשורו ומבזבז לנו זמן ואנרגי'ה , ראה תשובתו האחרונה להערה החשובה שלי!
בס''ד

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #222 ב- : אוגוסט 21, 2007, 22:46:18 »
בס''ד

אכן כך!! ואם אין לו תשובה למשהו, הוא עונה שלא לעניין בניסיון להסיט את הדיון לכיוון אחר , וכך הוא לא ממצה שום עניין לאשורו ומבזבז לנו זמן ואנרגי'ה , ראה תשובתו האחרונה להערה החשובה שלי!
בדיוק כך ולדעתי זה כבר סתם ספאם
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #223 ב- : אוגוסט 21, 2007, 22:55:15 »
אני כבר הפסקתי להגיב לו,אין טעם הוא חוזר על אותם דברים.האשכול הפך למשחק ידע אישי והשמצות,אבל כולנו יודעים שיש הבדל בין ידע להבנה(המבין יבין).
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #224 ב- : אוגוסט 22, 2007, 02:11:49 »
הגולה בארץ כתב:

ציטוט
אל תשתמש (כהרגלכם השמאלנים) ברצח רבין שזהו רצח על רקע פוליטי שנעשה ע''י אדם בודד

תיקון טעות (נפוצה):  יצחק רבין ימח שמו וזכרו לא נרצח אלא נהרג, והצדיק שעשה זאת הוסת ע"י השב"כ, כך שלא ניתן להגיד שההרג נעשה ע"י אדם בודד.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן