כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57077 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #225 ב- : אוגוסט 22, 2007, 09:01:32 »
הגולה בארץ כתב:

ציטוט
אל תשתמש (כהרגלכם השמאלנים) ברצח רבין שזהו רצח על רקע פוליטי שנעשה ע''י אדם בודד

תיקון טעות (נפוצה):  יצחק רבין ימח שמו וזכרו לא נרצח אלא נהרג, והצדיק שעשה זאת הוסת ע"י השב"כ, כך שלא ניתן להגיד שההרג נעשה ע"י אדם בודד.

וזאת ההוכחה שאתם לא שונים ודוגלים באותם הדברים שאותם אוייבים שאתה מתעבים כל כך מבצעים, הרי לפיהם כל ישראלי הוא חייל מכיוון שקיים גיוס חובה, אז אם רבין לא נרצח ולא נהרג, אני מניח שזה תקף לכהנא, אחרי הכל ה' יודע הכל, אני מניח שזאת הייתה דרכו להפוך את מפיץ הארס הדתי ל.... מה המילה שאני מחפש... שהיד?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #226 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:27:56 »
טרף פתח את האשכול הזה באומרו שאנו בדיחה. ומאז טרף השקיע שעות על גבי שעות בוויכוחים עם ה"בדיחה".
עכשיו טרף כותב שאנו רק חיילי צעצועים. בסדר, אם כן, בטח שהוא תומך בעלייתי לא''י. כי אני לא מהווה איום כלשהו. ובטח שהוא מתנגד לפסילה של תנועת כך. כי הרי לא פוסלים חיילי צעצועים ולא מגרשים אותם מא''י.
חבל שטרף לא עזר לי כשהיה משפט נגדי בארה''ב. חבל שהוא עוד לא נולד אז, כי הוא היה יכול לכתוב לשופט שלי שהפצצות שפוצצתי נגד מטרות סובייטיות היו רק צעצועים.
וטרף אומר שהוא לא שמאלני. בטח שלא. הוא בעד נסיגת סיני, שהיה 75% מכל האדמה של מדינת ישראל, תמורת חוזה "שלום" עם מצרים הנאצית שעד היום רוצחת יהודים דרך הברחת נשק למחבלים הנאצים בעזה. והוא שונא את המתנחלים ביו''ש, שבלעדיהם מזמן כבר הייתה מדינה חמאסית-אש''פית טרוריסטית בלב ליבה של א''י עם ירושלים כבירתה. היינו מזמן בגבולות אושוויץ, גבולות של עשרה קילומטרים. עם עמדה כזאת, טרף הוא ממש ימני.
וטרף שונא את האמונה ואת המסורת של העם שלו. למרות שאין לו מושג על אמונה זו. האמונה שבגינה מיליוני יהודים מסרו את נפשם, וטרף ה"גאון" משווה את אמונת ישראל לנאציות.
וטרף ה"גאון" מזלזל שוב ושוב בשכל של הכהניסטים. ממש כמו שהאליטות הבולשביקיות עושות.
וטרף כעת מזלזל באומץ ליבנו. הוא אומר שאנו סתם מדברים. טרף, מה השם האמיתי והמלא שלך? כי הרי אתה יודע מהו שמי בעברית ובאנגלית (ויקטור ואנציר באנגלית). ואתה יודע איך אני נראה. תוכל לראות זאת במאות סרטונים ביוטוב ובפליקס. איך אתה נראה? מה שימך האמיתי והמלא? אל תדאג, אין מה לפחד מחיילי צעצועים. אבל מכיוון שאתה גיבור כזה שמזלזל באומץ שלנו, עשה לפחות מה שאני עושה שנים רבות כבר. תחשוף את הפנים שלך ואת השם המלא שלך לפני הציבור.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #227 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:34:18 »
מתי כבר הנושא העלוב הזה יסגר.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #228 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:35:04 »
שאלה טובה .
סתם עומס על השרת .

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #229 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:37:42 »
כן באמת צודקים נמאס כבר אתה רוצה לעבור מנושא לנושא פתח אשכול חדש תפסיק להפציץ אשכול אחד בנושאים שונים  >:(
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #230 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:57:29 »
נעלתי את האשכול. יש גבול לכל דבר.