כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57733 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #125 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:19:13 »
אנחנו לא זורקים "סלוגנים", אלא עובדות .
וחובתנו המוסרית היא לגנות אנשים כמוך .

1.מה אתה כבר מבין באסלאם ? אתה רק יודע שיש שיעים וסונים באסלאם...או שלא, יש עוד פלגים באסלאם שאתה לא ממש יודע עליהם, אנחנו כן .

2.בזמן קביעת החוקים לא הייתה דמוקרטיה ולכן גם ליהודים לא הייתה הזכות להצביע, כי לא היה למה להצביע .

4.אתה אמרת שחיים רוצה מדינת הלכה מיד, אני אמרתי, בעצם הוא אמר, שהוא רוצה דמוקרטיה ואז במשאל עם נראה אם העם רוצה מדינת הלכה .
ואני בוחר להתעלם מהליגלוגים שלך, אח"כ אתה אומר שאנחנו תוקפניים ולא מנומסים .

5.שלכם*, וזה לא נכון, אם נכבוש את כל א"י שמובטחת בתנ"ך זה לא יביא לנו משיח, ואין ממש קשר למשיח, אז חדל סלוגנים וסיסמאות .
וכמו שאמרתי, אנחנו לא נצא למלחמה יזומה, אתה בוחר להתעלם מדברי מסיבה ברורה, חבל .

6.לא אמרנו שאנחנו אוהבים נוצרים, אבל אם הם עוזרים לנו אין סיבה שנשנא אותם .

7.זה בדיוק העניין !!
אתר שמאלני שמראה שהייתה התנגדות להתנתקות דווקא מראה שזה נכון, אם זה היה הפוך האמיתות דווקא הייתה בהחלט מוטלת בספק .
ובנוסף אלה אתרים מוכרים, לא היית רוצה שאני אביא לך סקרים מערוץ 7, נכון ?
-"עצם סוציאלית", ביטוי מעניין  ;)

א. תביא הוכחות שזה נכון, ואין פלסטינים ד"א .
ב. ובישראל עצמה השמאלנים וכל מיני אנשי עסקים לא מעסיקים ערבים ועובדים זרים מתחת לתנאי מינימום ?!
ג. המתנחלים מגדלים הכל בעצמם, ולעבוד בשביל יהודים זה מנוגד לאידיאולוגיה הערבית ומי שעובד אצל ערבים ובמיוחד מתנחלים מוצא להורג .

כן אתה אולי רוצה שהמתנחלים יקימו צבא משלהם ואולי גם איזה מדינה קטנה, הם אמיצים כי הם מיישבים את הארץ ליד חיות אדם שיכולות לרצוח אותך בכל רגע ואכן עושות את זה או מנסות לעשות, המתנחלים אמיצים יותר ממני ובטח שיותר ממך .

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #126 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:25:42 »

1.מה אתה כבר מבין באסלאם ? אתה רק יודע שיש שיעים וסונים באסלאם...או שלא, יש עוד פלגים באסלאם שאתה לא ממש יודע עליהם, אנחנו כן .

2.בזמן קביעת החוקים לא הייתה דמוקרטיה ולכן גם ליהודים לא הייתה הזכות להצביע, כי לא היה למה להצביע .

4.אתה אמרת שחיים רוצה מדינת הלכה מיד, אני אמרתי, בעצם הוא אמר, שהוא רוצה דמוקרטיה ואז במשאל עם נראה אם העם רוצה מדינת הלכה .

5.שלכם*, וזה לא נכון, אם נכבוש את כל א"י שמובטחת בתנ"ך זה לא יביא לנו משיח, ואין ממש קשר למשיח, אז חדל סלוגנים וסיסמאות .
וכמו שאמרתי, אנחנו לא נצא למלחמה יזומה, אתה בוחר להתעלם מדברי מסיבה ברורה, חבל .

7.זה בדיוק העניין !!
אתר שמאלני שמראה שהייתה התנגדות להתנתקות דווקא מראה שזה נכון, אם זה היה הפוך האמיתות דווקא הייתה בהחלט מוטלת בספק .

ב. ובישראל עצמה השמאלנים וכל מיני אנשי עסקים לא מעסיקים ערבים ועובדים זרים מתחת לתנאי מינימום ?!
ג. המתנחלים מגדלים הכל בעצמם, ולעבוד בשביל יהודים זה מנוגד לאידיאולוגיה הערבית ומי שעובד אצל ערבים ובמיוחד מתנחלים מוצא להורג .

כן אתה אולי רוצה שהמתנחלים יקימו צבא משלהם ואולי גם איזה מדינה קטנה, הם אמיצים כי הם מיישבים את הארץ ליד חיות אדם שיכולות לרצוח אותך בכל רגע ואכן עושות את זה או מנסות לעשות, המתנחלים אמיצים יותר ממני ובטח שיותר ממך .

אוהו, המתנחלים האמיצים שיורקים בפני האנשים שדאגו שלא ישחטו אותם, אותם המתנחלים החלאות שמיישבים את הארץ עם דם חיילים, כמובן שהם אמיצים!
אלו שחושמים את הכבישים, עושים פולסא דנורא ואומרים "ימך שמכם" לחיילים שלנו, אותם המתנחלים האמיצים ששולחים את הילדים שלהם לבכות לחיילים "למה אתם מגרשים יהודים?" בעוד שהם קוראים להתפרעות כמו החוליגנים שהם.

המתנחלים האלימים, אמיצים כמו יען שתוקעת את הראש בחול.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #127 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:32:18 »
למה אתה עושה הכללות תגיד לי ?! רק מעטים מאוד התנגדו למדינה, ואלה שגירשו אותם לא הגנו עליהם, צר לי לספר לך .
אתה באמת מגעיל אותי, חשבתי את ציוני אמיתי, אם אינך יודע, ונראה לי שכבר אמרתי זאת, אחוז המתגייסים לצבא מקרב המתנחלים הוא הגבוה ביותר מבין כל הקבוצות האחרות בישראל, הם מתיישבים על דם יהודי - נכון, גם אתה יושב בביתך בשקט ובשלווה על דם יהודי, ע"פ הלוגיקה שלך אתה לא שונה מהם בכלל !

אתה לא היית עצוב אם היו מגרשים אותך מהבית שלך שאתה בעצמך, בידיך, כן בידיך, פשוט כמשמעו, בנית, נטעת עצים והפרחת את האזור ?
וזה עוד היה רעיון של המדינה לתקוע שם יהודים, וזה היה לפני שנתנו לערבים שטח, אז אם כבר אומרים שהמתנחלים גזלו אדמות של ערבים, זה בדיוק הפוך, זה הערבים גזלו אדמות של יהודים .

ולא הבנתי מה הקשר ל"למה אתה מגרשים" לזה שהיו כמה שהתפרעו (ובצדק) .

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #128 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:35:34 »
למה אתה עושה הכללות תגיד לי ?! רק מעטים מאוד התנגדו למדינה, ואלה שגירשו אותם לא הגנו עליהם, צר לי לספר לך .
אתה באמת מגעיל אותי, חשבתי את ציוני אמיתי, אם אינך יודע, ונראה לי שכבר אמרתי זאת, אחוז המתגייסים לצבא מקרב המתנחלים הוא הגבוה ביותר מבין כל הקבוצות האחרות בישראל, הם מתיישבים על דם יהודי - נכון, גם אתה יושב בביתך בשקט ובשלווה על דם יהודי, ע"פ הלוגיקה שלך אתה לא שונה מהם בכלל !

אתה לא היית עצוב אם היו מגרשים אותך מהבית שלך שאתה בעצמך, בידיך, כן בידיך, פשוט כמשמעו, בנית, נטעת עצים והפרחת את האזור ?
וזה עוד היה רעיון של המדינה לתקוע שם יהודים, וזה היה לפני שנתנו לערבים שטח, אז אם כבר אומרים שהמתנחלים גזלו אדמות של ערבים, זה בדיוק הפוך, זה הערבים גזלו אדמות של יהודים .

המתנחלים האלימים, הפאנטים, הם אלו שאני מתנגד להם.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #129 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:36:15 »

7.זה בדיוק העניין !!

מוסרית חחחח, כאילו אנשים שתומכים במעשי המתנחלים יכולים להטיף מוסריות.

1) יש עשרות ואף יותר זרמים שונים, אבל כמובן שהמרכזיים בהם הם הסונים והשיעים,עובדה שאחד מהסגנים שלכם לא מודע לעובדה שאל קעידה הם סונים וואהבים, אלא חושב שהם סונים, רק בגלל שאתם טוענים שאתם יודעים לא אומרת כלום, אף אחד לא טרח לשתף אותי, מענין למה?

2) גם האיסלאם, ברוך הבא למאה ה-21.

4) חיים מדבר דמוקרטיה אבל הזומבים המזדנבים מאחוריו מטיפים למדינת הלכה, כמו שאמרתי דו פרצופיות, בעברית הרטוריקה שונה מבאנגלית.

5) אם אתם רוצים לכבוש עד עירק נא הקימו לכם מליציה משלכם, רק שאתם לא ממש ששים למות אז עדיף לתת לישראלי הממוצע  לחטוף את הכדור, הרי זה רצון האל, האל נתן האל לקח?

6) בוודאי שלא, הרי את שונאים אתo כולם באופן שווה, בין אם הם יהודים או גויים, לפחות בזה אתם שיוויוניים...

7) "-"עצם סוציאלית", מסחטת כסף, שום קשר לדוקטרינה סוציאליסטית שברובה היא שמאלנית, אתה יכול להרגע  :2funny:

א) כמה פעמים אני יכול לחזור על עצמי כמו תוכי, אין עם פלשתיני, קפיש?
ב) כרגיל אם שמאלנים עושים את זה אז זה מוצדק מצד המתנחלים, איזה מוסר מעוות, שוב הדמיון המפליא בין השנואים ביותר עליכם, מדהים...
ג) שטויות, עשרות פלשתינים עבדו בחקלאות בזמן שהמתנחלים נחו להם בחוף הים הפרטי שלהם בווילה הפתוחה.

"כן אתה אולי רוצה שהמתנחלים יקימו צבא משלהם ואולי גם איזה מדינה קטנה, הם אמיצים", אם הם היו אמיצים הם לא היו צריכים 100 חיילים לשמור על משפחה אחת - משמע, פחדנים עלובי נפש עם שומרי ראש, תראה לי ישראלי אחד לא מתנחל שמסתובב עם מאות שומרי ראש פרטיים.

הם יהיו הראשונים שיברחו כמו שפנים בלי הפריירים הישראלים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 12:39:04 על ידי Taren »

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #130 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:39:57 »

הלוגיקה היא שהם לא חייבים להיות שם! אין מקום בארץ ישראל? הם יוצרים יותר בעיות מפתרונות

הייתי עצוב אם היו מגרשים אותי, אבל הייתי מבין אם זה מהלך טקטי שאנשים הרבה יותר חכמים ממנו הוציאו לפועל.
כשמגינים על מתנחלים מגינים על אנשים שלקחו את עצמם והחליטו לתקוע בתים בשדה קרב, אולי אחרי שהעניינים יירגעו שיחזרו ויחיו שם, לא כרגע!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #131 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:43:24 »
וואי אין לי כוח לקרוא תעמודי שטויות האלה..
ממה שקראתי איך עוד אין לך בושה להגיד שהשנאה של הנאצים ליהודי םהייתה לגיטימית.. מתי תקלוט בפעם המיליארד היהודים לא הרימו יד על שום גרמני...
ימני עלק.

הנאצים לא שנאו יהודים סתם, הם חשבו שהם האויבים שלהם!

עמוד 6.
זאת ככן שנאה סתמית,חכם שלי,שום יהודי לא הרים יד על גרמני.

צטט אותי אומר שהשנאה של הגרמנים ליהודים הייתה לגיטימית בשנות השלושים והארבעים, צטט... 8)
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #132 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:49:41 »
סליחה סליחה סליחה

המתנחלים הם כפויי טובה?

הם מוותרים על כל הנוחות שלהם הולכים כל הדרך בחום בלי חשמל בלי כלום ומתיישבים להם שם בשביל להחזיק את האדמה ולשמור על הארץ הם מחזיקים את האדמה הזאת בכל הכוח עם שיא השיניים עם זעה דם ודמעות והם לא מפסיקים לנסות ולשמור על ארצנו

אז שתוק טוב.

כי במקום מה שהם עושים הם היו יכולים לשבת להם בתל אביב עם המזגן הטלוויזיה וביטחון מפני ערבים בעיר הגדולה

אבל הם לא עשו זאת רק בשביל העם והארץ וזה אומר הרבה

הם הלכו נגד רצון המדינה והרצון הבינלאומי בשביל הדעות הצרות שלהם והם שילמו, אחר כך חסמו כבישים ונלחמו בחיילים וקראו לסירוב.
הם אויב לציונות, אלו ששונאי ישראל שחושבים שהם עושים למדינה טובה בכך שהם מפרקים אותה.

חיות.
מי אוייב הציונות? מי שמתיישב או מי שמפנה מתיישבים?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #133 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:56:32 »
1.זה שהם סונים ווהאבים לא ממש משנה, מכיוון ש95% מאזחי ערב הסעודית, על כל זרמיהם השונים, תמכו בבין לאדן, זה אם כבר פרט באמת חשוב יותר מלאיזה זרם מוסלמי אל קעידה ושאר המיליציות האיסלאמו פאשיסטיות שיכות, עוד פרט חשוב הוא שהטרור המוסלמי נעשה ע"י כל הזרמים באסלאם, שהשוני ביניהם הוא בד"כ מי היורש של מוחמד או איזה ח'ליף מוסלמי  היה צודק במאבק בין צבאות מוסלמיים במאה ה11 .

2.העובדה היא שחיים רוצה מדינה דתית אבל הוא ישטיר דמוקרטיה מכיוון שכך רוב העם רוצה, ברוך הבא לימין האמיתי .

4.אין קשר לבין מה שחלק מהתומכים חושבים לבין דו פרצופיות, אני לא רוצה מדינה דתית ואני לא דו פרצופי . וחיים רוצה מדינה דתית אלא אם העם ירצה שהמשטר ישאר כמו שהוא .

5.דמגוגיה ועיוות עובדות משווע, אתה יודע לעשות את העבודה !

6.אם לא אוהבים מישהו לא משמע ששונאים אותו, אתה צריך לצאת מההשקפה שהעולם הוא "שחור ולבן", יש גם הרבה אפור באמצע .

7.
א. אז תוציא את המילה הזו מהלקסיקון שלך, אתה לפעמים פשוט מבלבל אז נאלצים לוודא כמה דברים, ונחמד שהתעלמת מהבקשה שלי להוכיח את הטענות -
   שלך
ב. לא הצדקתי את העניין, רק אמרתי שהשמאלנים וכל מיני עסקנים עשו בדיוק מה שלטענתך המתנחלים עשו .
ג. למתנחלים אין חוף ים פרטי, זה אחד, שתיים, את הוילה שלהם הם בנו בעצמם ולך נשאר לקנא .
   וכבר ביקשתי שתביא אסמכתא לטענותיך .

100 חיילים לא שומרים על שתי בתים אלא על מאות בתים בישובים משגשגים, נראה איזה אמיץ והירואי אתה להסתובב ביש"ע בלי נשק או ליווי, אין שום ס-י-ב-ה שתשווה את תל אביב לדוגמא ליש"ע, באמת שזה כבר השוואה מטומטמת, באמת .
רוב הישראלים, גם עם ליווי, לא היה מסתובב ביש"ע ומיישב את האזור, המתנחלים כן, ועל זה הם ראויים להערצה ולהוקרה על האומץ והנחישות שלהם .

SSN :
למה לא לחיות בשטחי המדינה ? גם זה אסור בימים אלה ? נו באמת .

אנשים חכמים ? אתה צוחק עלי תגיד לי ? המהלך גרם לחמאס להיות הרבה יותר חזק ונתן למחבלים חלון אפשרויות אדיר, כרגע הם מתחמשים ובקרוב הפיצוץ יבוא, הקסאמים העלובים שהם משגרים זה כלום לעומת מה שהם משיגים עם הזמן .וגם הטענה שלך שהמתנחלים הם אנשים שבחרו להיות באמצע שדה קרב לא נכונה, ההתנחלויות הוקמו בשנות ה70, בזמן שהארץ הייתה שלנו, הסכמי אוסלו הביאו את המלחמה לחצר שלהם, זה לא שהמתנחלים בחרו להיתקע שם .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #134 ב- : אוגוסט 13, 2007, 12:58:43 »
וואי אין לי כוח לקרוא תעמודי שטויות האלה..
ממה שקראתי איך עוד אין לך בושה להגיד שהשנאה של הנאצים ליהודי םהייתה לגיטימית.. מתי תקלוט בפעם המיליארד היהודים לא הרימו יד על שום גרמני...
ימני עלק.

הנאצים לא שנאו יהודים סתם, הם חשבו שהם האויבים שלהם!

עמוד 6.
זאת ככן שנאה סתמית,חכם שלי,שום יהודי לא הרים יד על גרמני.

צטט אותי אומר שהשנאה של הגרמנים ליהודים הייתה לגיטימית בשנות השלושים והארבעים, צטט... 8)

אתה מודע למילה סרקזם? זה היה בתגובה לאחד האדמינים שאמר שאין שום קשר לגזענות כלפי ערבים, אלא רק "כי הם אויבנו", אתה צריך מילון לפירוש המילה סרקזם?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #135 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:00:50 »

הלוגיקה היא שהם לא חייבים להיות שם! אין מקום בארץ ישראל? הם יוצרים יותר בעיות מפתרונות

הייתי עצוב אם היו מגרשים אותי, אבל הייתי מבין אם זה מהלך טקטי שאנשים הרבה יותר חכמים ממנו הוציאו לפועל.
כשמגינים על מתנחלים מגינים על אנשים שלקחו את עצמם והחליטו לתקוע בתים בשדה קרב, אולי אחרי שהעניינים יירגעו שיחזרו ויחיו שם, לא כרגע!
כן דווקא שם,אחרי הגירוש מגוף קטיף קיבלנו יותר טרור,יותר קסאמים ולנו הבטיחו שלום.המלחמה היא לא על שטחים היא מלחמה בין דתות או תרבויות שונות.הם מתיישבים על גבעות כדי שלא יהיה רצף טריטוריאלי לערבים,אני רואה בזה הגנה ואתה רואה את אחרת."אולי אחרי שהעניינים יירגעו שיחזרו ויחיו שם, לא כרגע!" כן ראינו את הממסד בארץ איך הוא פועל.
"הייתי עצוב אם היו מגרשים אותי, אבל הייתי מבין אם זה מהלך טקטי שאנשים הרבה יותר חכמים ממנו הוציאו לפועל"-הצחקת אותי,כי ברגע שתדע שאחרי מהלך כזה,זה יביא עוד הרוגים אתה תהיה נגד,מאז הסכמי האסלה קיבלנו מעל 1500 נרצחים הי"ד,אתה חושב שהם נמצאים שם בגלל חזון אפוקליפטי ואני חושב שהם שם כדי להגן עלינו.אין לך שום זיקה לדת(זכותך שלא תגידו שגם על זה היימין האמיתי כופה) אז גם לא תהיה לך זיקה לא"י.אתם שקוראים לעצמכם ימניים,הימין לפי הגדרתו וגם של הליכוד הבסיס שלו הוא על פי זאב ז'בוטינסקי אבל כמובן שהליכוד שכח את תורת ז'בוטינסקי.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 13:40:20 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #136 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:08:09 »
1.זה שהם סונים ווהאבים לא ממש משנה, מכיוון ש95% מאזחי ערב הסעודית, על כל זרמיהם השונים, תמכו בבין לאדן, זה אם כבר פרט באמת חשוב יותר מלאיזה זרם מוסלמי אל קעידה ושאר המיליציות האיסלאמו פאשיסטיות שיכות, עוד פרט חשוב הוא שהטרור המוסלמי נעשה ע"י כל הזרמים באסלאם, שהשוני ביניהם הוא בד"כ מי היורש של מוחמד או איזה ח'ליף מוסלמי  היה צודק במאבק בין צבאות מוסלמיים במאה ה11 .

2.העובדה היא שחיים רוצה מדינה דתית אבל הוא ישטיר דמוקרטיה מכיוון שכך רוב העם רוצה, ברוך הבא לימין האמיתי .

4.אין קשר לבין מה שחלק מהתומכים חושבים לבין דו פרצופיות, אני לא רוצה מדינה דתית ואני לא דו פרצופי . וחיים רוצה מדינה דתית אלא אם העם ירצה שהמשטר ישאר כמו שהוא .

5.דמגוגיה ועיוות עובדות משווע, אתה יודע לעשות את העבודה !

6.אם לא אוהבים מישהו לא משמע ששונאים אותו, אתה צריך לצאת מההשקפה שהעולם הוא "שחור ולבן", יש גם הרבה אפור באמצע .

7.
א. אז תוציא את המילה הזו מהלקסיקון שלך, אתה לפעמים פשוט מבלבל אז נאלצים לוודא כמה דברים, ונחמד שהתעלמת מהבקשה שלי להוכיח את הטענות -
   שלך
ב. לא הצדקתי את העניין, רק אמרתי שהשמאלנים וכל מיני עסקנים עשו בדיוק מה שלטענתך המתנחלים עשו .
ג. למתנחלים אין חוף ים פרטי, זה אחד, שתיים, את הוילה שלהם הם בנו בעצמם ולך נשאר לקנא .
   וכבר ביקשתי שתביא אסמכתא לטענותיך .

100 חיילים לא שומרים על שתי בתים אלא על מאות בתים בישובים משגשגים, נראה איזה אמיץ והירואי אתה להסתובב ביש"ע בלי נשק או ליווי, אין שום ס-י-ב-ה שתשווה את תל אביב לדוגמא ליש"ע, באמת שזה כבר השוואה מטומטמת, באמת .
רוב הישראלים, גם עם ליווי, לא היה מסתובב ביש"ע ומיישב את האזור, המתנחלים כן, ועל זה הם ראויים להערצה ולהוקרה על האומץ והנחישות שלהם .

SSN :
למה לא לחיות בשטחי המדינה ? גם זה אסור בימים אלה ? נו באמת .

אנשים חכמים ? אתה צוחק עלי תגיד לי ? המהלך גרם לחמאס להיות הרבה יותר חזק ונתן למחבלים חלון אפשרויות אדיר, כרגע הם מתחמשים ובקרוב הפיצוץ יבוא, הקסאמים העלובים שהם משגרים זה כלום לעומת מה שהם משיגים עם הזמן .וגם הטענה שלך שהמתנחלים הם אנשים שבחרו להיות באמצע שדה קרב לא נכונה, ההתנחלויות הוקמו בשנות ה70, בזמן שהארץ הייתה שלנו, הסכמי אוסלו הביאו את המלחמה לחצר שלהם, זה לא שהמתנחלים בחרו להיתקע שם .

שוב ההמנון ההולך וחוזר על אומץ, שקל כך קל לערעור, בשיא האינטיפדה כשכל שלושה ימים התפוצץ מחבל הערים המרכזיות לא ראיתי כל ישראלי נשמר על ידי 5 חיילים לראש, המתנחלים לא סבלו שליש ממה שאזרחי ישראל בערים הגדולות עמדו בגבורה בפני מסעדות ואוטובוסים מתפוצצים כל שני וחמישי, בזמן שהמתנחלים חיים להם בהתנחלויות, מיני בסיס צבאי, גיבורים גדולים.

" בישובים משגשגים", תן לכמה עשרות אלפי אנשים שאינם מתנחלים מליארדים וגם הם ישגשגו ~_~.
לא מקנא במתנחלים, ומצחיק שאתה מדבר על קנאה כי תראו איך גלגל מסתובב לו ועכשיו הוילה התחלפה בקרוון ואוהלים, אז מי צוחק עכשיו?
תן לי מליון שקל לראש ואני "אבנה" לעצמי וילה, מזללת כספים בלתי נדלית...

קאסמים היו לפני ההתנתקות אז אני מציע להבהיר את זה עכשיו, ישראל לא סיפחה לא את הגדה המערבית ולא את חבל עזה שעליו ישב גוש קטיף, לכן שלא כמו הגליל זוהי היא איננה אדמה ישראלית, מוכן להסביר לי למה היא אינה מספחת? כי ברגע שזה יקרה סנקציות כמו צפון קוריאה יגיעו ואז באמת יהיה כאן כיף גדול, אבל העיקר שהמתנחלים יהנו להם בגבעות.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #137 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:18:02 »
בערים הגדולות יש בכל מקום מאבטחים, זה עולה ה-ר-ב-ה יותר, חוץ מזה, המתנחלים נמצאים תחת סכנה תמידית של מוות, לינצ'ים וכדומה ולכן הם שמורים יותר מכל ישראלי ממוצע, והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם, מהסיבה שהם אמיצים .
וחוץ מזה, ערים בישראל הם חשובות יותר ויהוו לחץ גבוה יותר אם יהיה בהם פיגוע מאשר בהתנחלות, ואת זה המחבלים יודעים למרות שמידי פעם הם גם עושים פיגועים בהתנחלויות .

חמוד שלי, המתנחלים מקימים הכל בעצמם (!!) את הישובים, ואלו הם ה"מאחזים הבלתי חוקיים" שתמיד מדברים עליהם בתשקורת, כמו כן, מיליארדי שקלים הושקעו רק בעבר (בעיקר בשנות השבעים) היום בקושי משקיעים ויתרה מזאת הורסים את כל המפעל המשגשג הזה שמסיבה כלשהי ווסר היגיון אתה מתעב .
והם לא זוללים כסף, בדיחה עלובה .

קסאמים היו לפני ההתנתקות אבל בכמות מאוד מאוד קטנה, עכשיו לא רק שהיא גדלה אלא שהיא גרמה לחמאס להתחזק בצורה משמעותית וכעת הוא כמו צבא, רק טרוריסטי . קודם כל, מלך ירדן ונשיא מצרים וויתרו על השטחים ולכן הם לא שייכים לאף אחד מבחינה חוקית לא תהיה בעלות על השטחים האלה עד שאנחנו נספח אותם, ולא לא יוטלו סנקציות על ישראל, כמו שלא הוטלו על סיפוח הגולן .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #138 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:37:15 »
בערים הגדולות יש בכל מקום מאבטחים, זה עולה ה-ר-ב-ה יותר, חוץ מזה, המתנחלים נמצאים תחת סכנה תמידית של מוות, לינצ'ים וכדומה ולכן הם שמורים יותר מכל ישראלי ממוצע, והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם, מהסיבה שהם אמיצים .
וחוץ מזה, ערים בישראל הם חשובות יותר ויהוו לחץ גבוה יותר אם יהיה בהם פיגוע מאשר בהתנחלות, ואת זה המחבלים יודעים למרות שמידי פעם הם גם עושים פיגועים בהתנחלויות .

חמוד שלי, המתנחלים מקימים הכל בעצמם (!!) את הישובים, ואלו הם ה"מאחזים הבלתי חוקיים" שתמיד מדברים עליהם בתשקורת, כמו כן, מיליארדי שקלים הושקעו רק בעבר (בעיקר בשנות השבעים) היום בקושי משקיעים ויתרה מזאת הורסים את כל המפעל המשגשג הזה שמסיבה כלשהי ווסר היגיון אתה מתעב .

קסאמים היו לפני ההתנתקות אבל בכמות מאוד מאוד קטנה, עכשיו לא רק שהיא גדלה אלא שהיא גרמה לחמאס להתחזק בצורה משמעותית וכעת הוא כמו צבא, רק טרוריסטי . קודם כל, מלך ירדן ונשיא מצרים וויתרו על השטחים ולכן הם לא שייכים לאף אחד מבחינה חוקית לא תהיה בעלות על השטחים האלה עד שאנחנו נספח אותם, ולא לא יוטלו סנקציות על ישראל, כמו שלא הוטלו על סיפוח הגולן .

שוב גיבוב של שטויות.... "בערים הגדולות יש בכל מקום מאבטחים, זה עולה ה-ר-ב-ה יותר", מאבטחים בערים הגדולות לא מאבטחים אזרחים ישראלים בשיירות צבאיות, מאבטחים הם אינם חיילי צה"ל, הם מאבטחים במקומות הומים, הם אינם אחראים על קבוצה של אנשים בשטח קטן כמו התנחלות והשוואה בין גודל של עיר לגודל של התנחלות היא בדיחה, מאבטח הוא לא חייל.

"והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם", פחדנים, והנה אני חשבתי שהם גיבורי על, עכשיו הם מוגי לב? מספר המתנחלים שנהרג באינתיפדה אינו משתווה למספר ההרוגים והפצועים בשאר חלקי המדינה, ולהזכירך בבועה התל-אביבית קרו מספר פיגועים גדולים.

"היום בקושי משקיעים", בדיוק, ותודה לאל שהתפקחו והבינו שחבורת כפויי טובה ששמה את התורה מעל שלטון החוק לא שווה את המאמץ והכסף, לשמחתי שרון היה חכם מספיק כדי להבין זאת, ושרון הוא אבי ההתנחלויות לא?

"שאנחנו נספח אותם", שטויות, לפי החוק הבינלאומי אם אתה מספח את השטח אתה חייב לתת אזרחות לכל האזרחים שם, אתה הולך לתת אזרחות לשלושה מיליון פלשתינים? איזה פתרון גאוני להשמדת המדינה, זה בדיוק מה שחבורה הפסיכים מהספקטרום האחר של המפה מציעים.

הגולן הוא אינו יהודה ושומרון, בגדה חיים שלושה מיליון איש, ב-67 אחרי המלחמה ובריחת אזרחים נשארו כמה עשרות אלפים בגולן, מיליונים מול כמה עשרות אלפים, בלתי ניתן להשוואה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 13:39:50 על ידי Taren »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #139 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:55:39 »
שוב גיבוב של שטויות, שבעתיים .

חיילי צה"ל לא מאבטחים אף אחד אישית והם לא שומרי ראש כפי שאתה חושב על אף שכבר אמרתי לך שזה לא נכון .
והתנחלות הוא מקום הומה מאוד אם משווים את גודל ההתנחלות לכמות האוכלוסיה, חוץ מזה, נכון שאין השוואה בין גודלה של עיר לבין גודלה של התנחלות, אך על אף כמה וכמה אי אפשר להשוות את הסכנה שיש לאנשים שחיים בעיר רחוקה מהשטחים, לבין מקום שהמחבלים הם השכנים שלך ולכל אזרח ישראלי יש את הזכות להגנה, מה לעשות שפשוט בגלל שהסכמי אוסלו הביאו שדה קרב להתנחלויות החיילים צריכים להגן על מי שחי שם, ויש לך עוד את עזות המצח השמאלנית-טיפוסית להעביר עליהם ביקורת, חצוף !

וואו, זו תחרות באיזה איזור יהרגו יותר ומי שבאיזור שלו נהרגים יותר הוא יותר אמיץ - ככה ההיגיון שלך עובד, כמה עצוב, אתה כנראה לא מבין שהבועה התל אביבית היא בועה על טבעית, שלא יכולה להתפוצץ, חוץ מאנטי ציונות ונאיביות השמאל גם יצר בועות שלא מתפוצצות כמו הערבים .
ואני מבין שאתה לוקה בהבנת הנקרא, אני כתבתי :
"והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם"
ואתה, המשכיל הנאור ענית :
"פחדנים, והנה אני חשבתי שהם גיבורי על, עכשיו הם מוגי לב?"
יופי קרל גאוס שכמותך . O0

"תודה לאל" - עכשיו חשפת את עצמך, והראת שאתה דו - פרצופי, אתה גם מזלזל בתורה, גם מזלזל ושונא יהודים דתיים שעשו פי עשר יותר ממך ויותר מכל מה שתעשה בחיים שלך, ואתה גם מודה לאל על מעשה שמנוגד לתורה, איזו בורות ושנאה תהומית, בזאת אני מכריז עליך "הפנאט של החודש" - הידד !
שרון עשה מעשה אנטי דמוקרטי לאנשים שהם נאמנים למדינה יותר ממך וממני, קרא על הממלכתיות בוויקיפדיה או במקור אחר ואז תבין, וגם תבין למה יותר מ97% מההתנחלויות פונו בשקט ולך יש עוד את החוצפה להגיד שהם אנטי - ישראלים .
אם שרון "בנה" את ההתנחלויות זה לא מקנה לו בעלות עליהן, זה לא מגדל קלפים שאפשר להפיל ולהרוס מתי שאתה רוצה ועוד בצורה אנטי-דמוקרטית .

שטויות כפליים, למה שנקשיב לחוק הבינלאומי שגם הכריז שהציונות היא גזענות ?! ממש יופי, ד"א, יש ביש"ע בסה"כ 1.5 מיליון ערבים, לא מספרים אסטרונומיים כמו שהרשות האיסלמו פאשיסטית ה"אמינה" ממציאה כנוסח 3 מיליון איש, אם היו 3 מיליון איש בגדה ובעזה ממזמן אני ואתה היינו שומעים אללה הא וואכבר ורואים שורות של מחבלים מצדיעים במועל יד, אתה מטורף אם אתה רוצה להשאיר את השטח הזה לערבים, ורוב האנשים בסקטור השני במפה רוצים מדינה ערבית, לא איחוז .

ב1993-1995 הבאנו לכאן עשרות אלפי מחבלים, מוזר שלפני כן כל המיליונים האלה ישבו בשקט ורק אחרי אוסלו התחילו כל המהומות, ותאמין לי שאם נפסח את השטחים האלה הערבים יהיו כ"כ שמחים בגלל שלא יהרגו כל מי שלא מאמין באסלאם או שהוא חילוני (כמו הפת"ח - אירגון חילוני) והם יקבלו זכויות יותר מהערבים שיש בכל מדינה ערבית, אבל כאשר זה יקרה ונספח את השטח הזה, תהיה בטוח שלא ממשלה ערבית תעשה את הצעד הזה, אלא הממשלה הנכונה .  O0

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #140 ב- : אוגוסט 13, 2007, 14:25:51 »
שוב גיבוב של שטויות, שבעתיים .

חיילי צה"ל לא מאבטחים אף אחד אישית והם לא שומרי ראש כפי שאתה חושב על אף שכבר אמרתי לך שזה לא נכון .
והתנחלות הוא מקום הומה מאוד אם משווים את גודל ההתנחלות לכמות האוכלוסיה, חוץ מזה, נכון שאין השוואה בין גודלה של עיר לבין גודלה של התנחלות, אך על אף כמה וכמה אי אפשר להשוות את הסכנה שיש לאנשים שחיים בעיר רחוקה מהשטחים, לבין מקום שהמחבלים הם השכנים שלך ולכל אזרח ישראלי יש את הזכות להגנה, מה לעשות שפשוט בגלל שהסכמי אוסלו הביאו שדה קרב להתנחלויות החיילים צריכים להגן על מי שחי שם, ויש לך עוד את עזות המצח השמאלנית-טיפוסית להעביר עליהם ביקורת, חצוף !

וואו, זו תחרות באיזה איזור יהרגו יותר ומי שבאיזור שלו נהרגים יותר הוא יותר אמיץ - ככה ההיגיון שלך עובד, כמה עצוב, אתה כנראה לא מבין שהבועה התל אביבית היא בועה על טבעית, שלא יכולה להתפוצץ, חוץ מאנטי ציונות ונאיביות השמאל גם יצר בועות שלא מתפוצצות כמו הערבים .
ואני מבין שאתה לוקה בהבנת הנקרא, אני כתבתי :
"והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם"
ואתה, המשכיל הנאור ענית :
"פחדנים, והנה אני חשבתי שהם גיבורי על, עכשיו הם מוגי לב?"
יופי קרל גאוס שכמותך . O0

"תודה לאל" - עכשיו חשפת את עצמך, והראת שאתה דו - פרצופי, אתה גם מזלזל בתורה, גם מזלזל ושונא יהודים דתיים שעשו פי עשר יותר ממך ויותר מכל מה שתעשה בחיים שלך, ואתה גם מודה לאל על מעשה שמנוגד לתורה, איזו בורות ושנאה תהומית, בזאת אני מכריז עליך "הפנאט של החודש" - הידד !
שרון עשה מעשה אנטי דמוקרטי לאנשים שהם נאמנים למדינה יותר ממך וממני, קרא על הממלכתיות בוויקיפדיה או במקור אחר ואז תבין, וגם תבין למה יותר מ97% מההתנחלויות פונו בשקט ולך יש עוד את החוצפה להגיד שהם אנטי - ישראלים .
אם שרון "בנה" את ההתנחלויות זה לא מקנה לו בעלות עליהן, זה לא מגדל קלפים שאפשר להפיל ולהרוס מתי שאתה רוצה ועוד בצורה אנטי-דמוקרטית .

שטויות כפליים, למה שנקשיב לחוק הבינלאומי שגם הכריז שהציונות היא גזענות ?! ממש יופי, ד"א, יש ביש"ע בסה"כ 1.5 מיליון ערבים, לא מספרים אסטרונומיים כמו שהרשות האיסלמו פאשיסטית ה"אמינה" ממציאה כנוסח 3 מיליון איש, אם היו 3 מיליון איש בגדה ובעזה ממזמן אני ואתה היינו שומעים אללה הא וואכבר ורואים שורות של מחבלים מצדיעים במועל יד, אתה מטורף אם אתה רוצה להשאיר את השטח הזה לערבים, ורוב האנשים בסקטור השני במפה רוצים מדינה ערבית, לא איחוז .

ב1993-1995 הבאנו לכאן עשרות אלפי מחבלים, מוזר שלפני כן כל המיליונים האלה ישבו בשקט ורק אחרי אוסלו התחילו כל המהומות, ותאמין לי שאם נפסח את השטחים האלה הערבים יהיו כ"כ שמחים בגלל שלא יהרגו כל מי שלא מאמין באסלאם או שהוא חילוני (כמו הפת"ח - אירגון חילוני) והם יקבלו זכויות יותר מהערבים שיש בכל מדינה ערבית, אבל כאשר זה יקרה ונספח את השטח הזה, תהיה בטוח שלא ממשלה ערבית תעשה את הצעד הזה, אלא הממשלה הנכונה .  O0

"חיילי צה"ל לא מאבטחים אף אחד אישית", טעות, יש שיירות שבהם חיילים מלווים את הפרינססות ממקום למקום, זו שמירה אישית ולא ניתנת להשוואה למאבטח שאיננו חייל.

" תחרות באיזה איזור יהרגו יותר ומי שבאיזור שלו נהרגים יותר הוא יותר אמיץ", שום תחרות, עובדות גרידא, יותר אזרחים נרצחו בבועה התל-אביבית מההתנחלויות, לכן ניתן להסיק שמסוכן יותר על אוטובוס בתל-אביב מאשר בהתנחלות עם גדר אלקטרונית, מגדלי שמירה ועשרות מאבטח.... סליחה, חיילים...

""תודה לאל" - עכשיו חשפת את עצמך, והראת שאתה דו - פרצופי, אתה גם מזלזל בתורה, גם מזלזל ושונא יהודים דתיים שעשו פי עשר יותר ממך ויותר מכל מה שתעשה בחיים שלך, ואתה גם מודה לאל על מעשה שמנוגד לתורה, איזו בורות ושנאה תהומית, בזאת אני מכריז עליך "הפנאט של החודש" - הידד !"

זה ביטוי, בדיוק כמו "oh my god" או "jesus christ", זה סלנג, אני מניח שאסור עלי להשתמש בביטויים האלה גם בתור סלנג? או האם הדקטטורים הרבנים נותנים לי רשות? אני מזלזל במי שמזלזל בי, לכן השנאה כלפי אתאיסטים  וחילוניים של דתיים נתנה לי השכמה עד לפני כמה שנים, למרות שאני אגנוסטי.

"למה שנקשיב לחוק הבינלאומי", בגלל שאם אתה לא רוצה לסיים כמו צפון קוריאה או קובה שם מורעבים יום יום בגלל סנקציות חונקות, אבל כנראה שכפית של זהב תקועה בפיכם ואתם לא מבינים את המצב תחת סנקציות, נסו את עירק בעידן סאדם, אירן וצפון קוריאה, אתה מוכן לזה? אני בטוח...

" שגם הכריז שהציונות היא גזענות ?!" אתם הפכתם את הציונות לגזענות, תודה רבה, זאת המורשת של המתנחלים, הם אלו שטבעו את הרושם שציוני הוא פנאט דתי שגזעני כלפי ערבים ולא יהודים, עוד הישג אדיר למשיחיסיטים, אשריך -.-.

" אתה מטורף אם אתה רוצה להשאיר את השטח הזה לערבים", אז מה אתה רוצה, להרוג 1.5 מיליון? אתה מתנדב להיות הראשון שיבצע או שכמו ה-tough guy השני שמדבר על רצח של מיליונים אבל מצפה מאחרים לעשות את העבודה כי הוא מוג לב?

מחבלים מצביעים במועל יד... מתנחלים קוראים ליהודים נאצים ולובשים טלאי כתום ומחקים רגעים מפורסמים בשואה כפרובוקציה למצלמות, אותו הדבר.

"ב1993-1995 הבאנו לכאן עשרות אלפי מחבלים, מוזר שלפני כן כל המיליונים האלה ישבו בשקט ורק אחרי אוסלו התחילו כל המהומות", האינתיפדה הראשונה החלה לפני זה, אתה מודע לכך?

יאללה תפוס תתנ"ך, כיפה ותפילין ושחרר את האדמות הכבושות, הרי אתם בטוחים שזה מה שיביא ניצחון ולא נשק ואימונים, כמובן שאתם לא כמהים לכך כל כך, תמיד קל יותר לתת לאחרים את העבודה השחורה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #141 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:00:36 »
למה אתה מצטט את התגובות שלי, סתם גורם לבלאגן, ואני משקיע בתגובות שלי אליך, אתה "מבטל" את דברי בחצי משפט, כמה עצוב .

יש הבדל בין שמירה אישית, שמאחורי כל אדם עומד גדוד (ככה אתה אמרת) לבין שמירה על אוטובוס, ד"א, הם לא שומרים על אוטובוסים בכלל, האוטובוסים נוסעים לבד, ההבדל היחיד הוא שהאוטובוסים שמשתמשים בהם הם אוטובוסים ממוגנים, כל אזרח ישראלי רשאי להגנה כמו שאמרתי ואם אתה רוצה להפלות יהודים מסוימים רק בגלל השקפתם, צר לי עליך אדון ליברלי שכמותך .

העובדה שיותר אנשים נרצחו בתל אביב לא מראה על כך שמסוכן יותר באוטובוס בתל אביב מאשר לחיות ליד מחבלים בשכנות, אלא על כך שהמחבלים לא ישיגו כלום ברצח השכנים שלהם, שגם ככה שנואים על התשקורת הישראלית שמעודדת מחבלים, אלא על כך שהמחבלים חכמים ויודעים היכן חשוב יותר לעשות פיגוע, בתל אביב, או בהתנחלות, כמובן שבת אביב מאחר והמקום הזה יותר חשוב, ועובדה שגם כאשר יש משמר גבול טוב, יש מאבטחים ויש חיילי צה"ל מראה על כך שמחבל יכול לעבור מרחק גדול בלי להעצר ולעשות נזק כ"כ גדול, תאר לך מה הוא יכול לעשות למי שגר ממש 250 מטר ממנו, אבל זה פשוט לא משתלם לו .
עוד פרט חשוב הוא שהמתנחלים גם שומרים בעצמם בשמירה ע"פ החוק, במקום חיילי צהל, את זה כנראה אינך יודע .
ועוד פרט חשוב הוא שצה"ל גם שומרים באותה הצורה על ישובי ספר ועל ישובים שאינם התנחלויות אך קרובות מאוד לשטחים הכבושים .

אבל בביטויים מהעולם הדתי ? אינך חושב שזוהי צביעות לשמה (דו פרצופיות), זה כמו שבזמן מלחמה אני אצעק זיג הייל (קריאה של הנאצים - הידד לניצחון) על אף שאני מתעב נאצים, זה מראה צביעות ודברים גרועים אף יותר, אח"כ אני אתמם ואני אגיד שזה סלנג של חברי הכוח הלבן הישראלי (אירגון ניאו - נאצי ישראלי שמנוהל ע"י "רוסים") ו"מה, היהודים הדיקטטורים לא מרשים לי לעשות את זה ?", ומיד כאשר הגעת התחלת לזלזל בנו, ראה את הכותרת שלך.
יחס גורר יחס, אח"כ אתה מתפלא שמזלזלים בך .

לא יוטלו עלינו סנקציות, כמו כן הסנקציות שהוטלו על איראן ועל צפון קוריאה היו סנקציות שהוטלו ע"י ארה"ב ובלחץ אמריקאי, אם האו"ם בלבד ירצה להטיל עלינו סנקציות, הוא לא יוכל, ארה"ב תטיל וטו, ורק אם היא תתמוך בסנקציות אז יוטלו עלינו, וזה לא יקרה מהסיבה שארה"ב צריכה אותנו כי אנחנו השגרירים שלה במזרח התיכון ומהווים משקל נגד למדינות הסביבה הנתמכות ע"י רוסיה ואיראן שמערערות על מעמדה של ארה"ב כמעצמה העולמית החזקה ביותר, ואם כל המזרח התיכון - איזור חשוב מאוד, יהיה בהשפעה רוסית ואיראנית, זה יהווה משבר עצום לאמריקאים .

"אתם הפכתם את הציונות לגזענות"  :2funny:
כמה עובדות :
*ההחלטה של האו"ם כי הציונות היא גזענות התקבלה ב1975, ללא כל קשר להתנחלויות שהיוו גורם שולי בשיחות היום וגם היו יישובים חוקיים לכל דבר שהמדינה עצמה  הקימה .
*את החרם האקדמי שהוטל ע"י אקדמאים בריטים קידמו אנשי שמאל יהודים אנטי - ציוניים .
*אנשי בצלם, גוש שלום ושלום עכשיו מתעדים כל פעולה חלוצית של המתנחלים ואז שולחים דו"ח, שברובו הוא לא אמין ולא מדויק, לממשלת ארה"ב בכדי שזו תטיל על ישראל חרם או תפסיק את הסיוע הכלכלי שלה .
*השמאל הישראלי הפך את הציונות לגזענות בכך שהכיר ב"עם" פלסטיני, בכך שהיה פוסט ציוני, בכך שהאמין ותמך בטענות ה"היסטוריונים החדשים", ובכך שרשויות שידור של מדינות שונות נתמכות ע"י אנטישמים, כמו הBBC, שהודו בעבר שהם עושים עבודה מוטה לטובת הערבים .
*המציאו את הטענות כי המתנחלים הם : מיליטנטים, משיחיים, סהרורים, צמאי דם, אלימים, אנטי ישראלים, יהודים חמאסניקים וכדומה, טענות שאתה שותה בשקיקה, וחבל .

כבר אמרנו לך מיליון פעם, וגם אתה תומך בכך, טרנספר, או עידוד הגירה .
העיקר להמציא דברים ולהציע הצעות בשמי .

יש הבדל בין פרובוקציה, לבין משהו שמבוצע באמת, כמו תמיכה בנאציזם שכבר הוכחתי לך שהיא רווחת בכל האידאולוגיות האיסלמיות-מדיניות הקיימות כיום, העיקר אתה משווה את זה למתנחלים , המוסלמים הם נאצים, והם לא מצדיעים במועל יד רק בפני המצלמות, אלא תמיד .זה כמו שתגיד שחייל שמצדיע הצדעה רגילה כמו בצה"ל ואז מצלמים אותו זה נחשב פרובוקציה .

אתה מודע לכך שבאינתיפאדה הראשונה היה לערבים רק מקלות ואבנים כמו האדם הקדמון ? אתה מודע לכך שאין שום השוואה בין האינתיפאדה המינורית הזו לבין האינתיפאדה השניה שנגרמה כתוצאה מהסכמי האסלה והסכם וואי ?! וודאי שלא .

קח את דגל פלסטין, את הכפייה שלך, את האספרסו וצא להרוס גדרות ולריב מכות עם חיילי צה"ל, קדימה !

*אני חילוני

« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 15:11:52 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #142 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:49:51 »
למה אתה מצטט את התגובות שלי, סתם גורם לבלאגן, ואני משקיע בתגובות שלי אליך, אתה "מבטל" את דברי בחצי משפט, כמה עצוב .

יש הבדל בין שמירה אישית, שמאחורי כל אדם עומד גדוד (ככה אתה אמרת) לבין שמירה על אוטובוס, ד"א, הם לא שומרים על אוטובוסים בכלל, האוטובוסים נוסעים לבד, ההבדל היחיד הוא שהאוטובוסים שמשתמשים בהם הם אוטובוסים ממוגנים, כל אזרח ישראלי רשאי להגנה כמו שאמרתי ואם אתה רוצה להפלות יהודים מסוימים רק בגלל השקפתם, צר לי עליך אדון ליברלי שכמותך .

העובדה שיותר אנשים נרצחו בתל אביב לא מראה על כך שמסוכן יותר באוטובוס בתל אביב מאשר לחיות ליד מחבלים בשכנות, אלא על כך שהמחבלים לא ישיגו כלום ברצח השכנים שלהם, שגם ככה שנואים על התשקורת הישראלית שמעודדת מחבלים, אלא על כך שהמחבלים חכמים ויודעים היכן חשוב יותר לעשות פיגוע, בתל אביב, או בהתנחלות, כמובן שבת אביב מאחר והמקום הזה יותר חשוב, ועובדה שגם כאשר יש משמר גבול טוב, יש מאבטחים ויש חיילי צה"ל מראה על כך שמחבל יכול לעבור מרחק גדול בלי להעצר ולעשות נזק כ"כ גדול, תאר לך מה הוא יכול לעשות למי שגר ממש 250 מטר ממנו, אבל זה פשוט לא משתלם לו .

אבל בביטויים מהעולם הדתי ? אינך חושב שזוהי צביעות לשמה (דו פרצופיות), זה כמו שבזמן מלחמה אני אצעק זיג הייל (קריאה של הנאצים - הידד לניצחון) על אף שאני מתעב נאצים, זה מראה צביעות ודברים גרועים אף יותר, אח"כ אני אתמם ואני אגיד שזה סלנג של חברי הכוח הלבן הישראלי (אירגון ניאו - נאצי ישראלי שמנוהל ע"י "רוסים") ו"מה, היהודים הדיקטטורים לא מרשים לי לעשות את זה ?", ומיד כאשר הגעת התחלת לזלזל בנו, ראה את הכותרת שלך.
יחס גורר יחס, אח"כ אתה מתפלא שמזלזלים בך .

לא יוטלו עלינו סנקציות, כמו כן הסנקציות שהוטלו על איראן ועל צפון קוריאה היו סנקציות שהוטלו ע"י ארה"ב ובלחץ אמריקאי, אם האו"ם בלבד ירצה להטיל עלינו סנקציות, הוא לא יוכל, ארה"ב תטיל וטו, ורק אם היא תתמוך בסנקציות אז יוטלו עלינו, וזה לא יקרה מהסיבה שארה"ב צריכה אותנו כי אנחנו השגרירים שלה במזרח התיכון ומהווים משקל נגד למדינות הסביבה הנתמכות ע"י רוסיה ואיראן שמערערות על מעמדה של ארה"ב כמעצמה העולמית החזקה ביותר, ואם כל המזרח התיכון - איזור חשוב מאוד, יהיה בהשפעה רוסית ואיראנית, זה יהווה משבר עצום לאמריקאים .

"אתם הפכתם את הציונות לגזענות"  :2funny:
כמה עובדות :
*ההחלטה של האו"ם כי הציונות היא גזענות התקבלה ב1975, ללא כל קשר להתנחלויות שהיוו גורם שולי בשיחות היום וגם היו יישובים חוקיים לכל דבר שהמדינה עצמה  הקימה .
*את החרם האקדמי שהוטל ע"י אקדמאים בריטים קידמו אנשי שמאל יהודים אנטי - ציוניים .
*אנשי בצלם, גוש שלום ושלום עכשיו מתעדים כל פעולה חלוצית של המתנחלים ואז שולחים דו"ח, שברובו הוא לא אמין ולא מדויק, לממשלת ארה"ב בכדי שזו תטיל על ישראל חרם או תפסיק את הסיוע הכלכלי שלה .
*השמאל הישראלי הפך את הציונות לגזענות בכך שהכיר ב"עם" פלסטיני, בכך שהיה פוסט ציוני, בכך שהאמין ותמך בטענות ה"היסטוריונים החדשים", ובכך שרשויות שידור של מדינות שונות נתמכות ע"י אנטישמים, כמו הBBC, שהודו בעבר שהם עושים עבודה מוטה לטובת הערבים .
*המציאו את הטענות כי המתנחלים הם : מיליטנטים, משיחיים, סהרורים, צמאי דם, אלימים, אנטי ישראלים, יהודים חמאסניקים וכדומה, טענות שאתה שותה בשקיקה, וחבל .

כבר אמרנו לך מיליון פעם, וגם אתה תומך בכך, טרנספר, או עידוד הגירה .
העיקר להמציא דברים ולהציע הצעות בשמי .

יש הבדל בין פרובוקציה, לבין משהו שמבוצע באמת, כמו תמיכה בנאציזם שכבר הוכחתי לך שהיא רווחת בכל האידאולוגיות האיסלמיות-מדיניות הקיימות כיום, העיקר אתה משווה את זה למתנחלים , המוסלמים הם נאצים, והם לא מצדיעים במועל יד רק בפני המצלמות, אלא תמיד .זה כמו שתגיד שחייל שמצדיע הצדעה רגילה כמו בצה"ל ואז מצלמים אותו זה נחשב פרובוקציה .

אתה מודע לכך שבאינתיפאדה הראשונה היה לערבים רק מקלות ואבנים כמו האדם הקדמון ? אתה מודע לכך שאין שום השוואה בין האינתיפאדה המינורית הזו לבין האינתיפאדה השניה שנגרמה כתוצאה מהסכמי האסלה והסכם וואי ?! וודאי שלא .

קח את דגל פלסטין, את הכפייה שלך, את האספרסו וצא להרוס גדרות ולריב מכות עם חיילי צה"ל, קדימה !

*אני חילוני

מצחיק שאתה מדבר על הפלייה של אנשים שדעתם שונה ובאותה נשימה מדברים על הריגה \ זריקה לצינוק של "שמאלנים" כשהדמוקרטיה המלאכותית שלכם תקום.

עובדה שהמטרות היותר איכותיות הן בערים הגדולות ולא בהתנחלויות שהם כמו בסיס צבאי סגור עם בייבי סיטרים שממומנים על ידי המדינה, איפה האמונה שהאל יגן? חבורת צבועים שממשיכה לבלבל את השכל כבר ארבעה עשורים.

תצעק זייג הייל כל עוד יש בך נשימה, אני לא אתפלא אם זה יהיה הצעד הבא של מתנחלים, הרי קריאה של נאצים לחיילים וישראלים היא לגיטימית, טלאי כתום לגיטימי, רגימה של אבנים על כוחות בטחון, לגיטימית, אז למה לא איזה זייג הייל אחד מול המצלמות, הרי אין להם בעיה גדולה לאיים לזרוק מהחלון תינוק כמו בהתנתקות, מה נגיד, ערכים יהודים אמיתיים.

"ההחלטה של האו"ם כי הציונות היא גזענות התקבלה ב1975, ללא כל קשר להתנחלויות שהיוו גורם שולי בשיחות היום וגם היו יישובים חוקיים לכל דבר שהמדינה עצמה  הקימה ." ההתנחלויות כבר היו קיימות יחד עם גוש אמונים ששווה לגוש שלום העכשיווי, תוסיף לכך את סיני וימית ובהחלט הם גורם ישיר, יחד עם הרוב שמדינות ערביות, איסלמיות, והגוש הסובייטי לשעבר אשר הצביעו בעד.

"השמאל הישראלי הפך את הציונות לגזענות בכך שהכיר ב"עם" פלסטיני, בכך שהיה פוסט ציוני, בכך שהאמין ותמך בטענות ה"היסטוריונים החדשים", ובכך שרשויות שידור של מדינות שונות נתמכות ע"י אנטישמים, כמו הBBC, שהודו בעבר שהם עושים עבודה מוטה לטובת הערבים ." ואני מניח שאין שום קשר למשטר צבאי שקיים 40 שנה בשטחים וכל  האירופאים השמאלניים שיחד עם מוסלמים מצלמים כל פיסת לכלוך על ישראל, מה אתה רוצה, להמשיך משטר צבאי עוד 40 שנה? או שאתה חושב שישראלים ילא יכולים לטעות לעולם? מדברים על דו-פרצופיות ומקפצים כל רגע על אנטישמיות, לא כל ביקורת על ישראל היא אנטישמיות, וזאת עוד סיבה למה ההסברה של ישראל בקרשים.

"אתה מודע לכך שבאינתיפאדה הראשונה היה לערבים רק מקלות ואבנים כמו האדם הקדמון ? אתה מודע לכך שאין שום השוואה בין האינתיפאדה המינורית הזו לבין האינתיפאדה השניה שנגרמה כתוצאה מהסכמי האסלה והסכם וואי ?! וודאי שלא ."

וודאי שיש הבדל אבל אתה טענת שהכל היה מושלם ואוטופי עד 1993, וכרגיל אתה טועה.

"קח את דגל פלסטין, את הכפייה שלך, את האספרסו וצא להרוס גדרות ולריב מכות עם חיילי צה"ל, קדימה !

*אני חילוני"

אני לא פלסטיני, אין לי כפייה, אני לא שותה אקספרסו ואני לא חובב גדול של הריסת גדרות ומכות עם חיילי צה"ל.

קח תפילין, תפוס ת'כיפה, יין קידוש ולך רגום כמה פלסטינים וחיילי צה"ל, אל תשכח לקרוא לשניהם נאצים אנטישמים באותו הזמן.

"*אני חילוני", ואני שמאלני. ::)

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #143 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:08:54 »
בחיי, תפסיק לצטט אותי, אתה במילא מצטט אותי בהודעה עצמה .
זה אפליה לא הפליה. ואיפה דיברתי על הנושא הזה בכלל ? הנושא הזה בכלל לא הוכנס לוויכוח, למה אתה מכניס מילים לפי ? כרגיל, אתה לא מאכזב אותי, כל הכבוד !

--
מה הקשר עכשיו ?
וההתנחלויות אינן בסיס צבאי, אין בתוכן חיילים אלא רק מחוץ להן, ומי שמגן על רוב ההתנחלויות הם המתנחלים עצמם, שוב בורות וחוסר ידע שנובעות מסטיגמות ומחוסר ידע שהפגנת עד עכשיו באופן ניכר, כל הכבוד !

--
טוב, או שתענה לעניין או שלא, אני מצטער שהפעם אני מגיב בחצי משפט פשוט אין מה לענות לקשקשת שאתה פולט משום שהיא קשקשת ודמגוגיה, ואני לא דמגוג.
מצטער .
אבל רק כדי שלא תבכה, השמאלנים קראו לחיילי צה"ל יודו-נאצים והם אלה שטבעו את המונח, מי שטבע את המונח היה ישעיהו ליבוביץ שאמר שחיילי צה"ל הם יודו-נאצים מיד אחרי 1967, שולמית אלוני קוראת לחרדים יודו - נאצים, ולשרון היא קראה מוסליני, אז אם כבר, אנארכיסטים נגד הגדר הולכים לצעוק זיג הייל בקרוב.
--
נכון, ההתנחלויות היו קיימות, אבל אמרתי "ללא כל קשר להתנחלויות שהיוו גורם שולי בשיחות היום וגם היו יישובים חוקיים לכל דבר שהמדינה עצמה  הקימה "
גוש אמונים הוא האיחוד הלאומי - מפד"ל, שלום עכשווניקים הם חד"ש עד מר"צ, ככה שזה לא בדיוק הגבלה טובה במיוחד, וסיני וגירוש ימית היה אחרי הקביעה כי ציונות היא גזענות . ו"מדינות ברית המועצות לשעבר" לא הצביעו מכיוון שאז הן לא היו קיימות, ברית המועצות בלבד הצביעה, והמון מדינות שהצביעו היו מדינות לא מוסלמיות או קומוניסטיות .

--
אין משטר צבאי בשטחים, אם היה לא היה טרור, לא הייתה ממשלה "פלסטינית", לא הייתה לערבים את הרשות לעתור לבית המשפט העליון הישראלי, ולא הייתה להם זכות בחירה . אותם אירופאים מצלמים יחד עם שמאלנים ישראלים ומוסלמים שמפברקים דברים או מציקים למתנחלים ורק אחרי שהם מתעצבנים הם מתחילים לצלם.
אתה כנראה לא מבין שישראל מיצגת את היהדות, לכן כל טענה אנטי-ציונית ואנטי-ישראלית (כמדינה) היא אנטישמיות מוחלטת, ההסברה של ישראל בקרשים כי יש אנשים כמוך בהסברה שלנו שמאמינים לכל דבר שמספרים להם בתשקורת על המתנחלים ועל הערבים.
חוץ מזה, זה השטח שלנו, וזה טיפשי שנצטרך צבא בשטח שהוא היסטורית שייך לנו, זה מראה את האבסורד האמיתי פה, אבל בין שליטה לבין משטר צבאי, המרחק גדול מאוד, למען האמת המשטר הצבאי היחיד שהיה התבטל ב1966 אם איני טועה, ונחש מה, המשטר הצבאי הזה הושטר ע"י מפא"י !

--
לא טענתי שהכל אוטופי ומושלם, היו גם התקוממויות לפני האינתיפאדה הראשונה, התכוונתי לכך שזה היה כ-ל-ו-ם לעומת מה שהיה אחרי הסכמי האסלה .

ואתה לא חייב להאמין לי שאני חילוני, לא נורא .  ;)
(זה לא משהו שאני גאה בו ד"א)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 16:15:52 על ידי אֹהד »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #144 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:22:17 »

שוב גיבוב של שטויות.... "בערים הגדולות יש בכל מקום מאבטחים, זה עולה ה-ר-ב-ה יותר", מאבטחים בערים הגדולות לא מאבטחים אזרחים ישראלים בשיירות צבאיות, מאבטחים הם אינם חיילי צה"ל, הם מאבטחים במקומות הומים, הם אינם אחראים על קבוצה של אנשים בשטח קטן כמו התנחלות והשוואה בין גודל של עיר לגודל של התנחלות היא בדיחה, מאבטח הוא לא חייל.

"והם לא חיים בפחד שערבים יפלשו ליישוב שלהם", פחדנים, והנה אני חשבתי שהם גיבורי על, עכשיו הם מוגי לב? מספר המתנחלים שנהרג באינתיפדה אינו משתווה למספר ההרוגים והפצועים בשאר חלקי המדינה, ולהזכירך בבועה התל-אביבית קרו מספר פיגועים גדולים.

"היום בקושי משקיעים", בדיוק, ותודה לאל שהתפקחו והבינו שחבורת כפויי טובה ששמה את התורה מעל שלטון החוק לא שווה את המאמץ והכסף, לשמחתי שרון היה חכם מספיק כדי להבין זאת, ושרון הוא אבי ההתנחלויות לא?

"שאנחנו נספח אותם", שטויות, לפי החוק הבינלאומי אם אתה מספח את השטח אתה חייב לתת אזרחות לכל האזרחים שם, אתה הולך לתת אזרחות לשלושה מיליון פלשתינים? איזה פתרון גאוני להשמדת המדינה, זה בדיוק מה שחבורה הפסיכים מהספקטרום האחר של המפה מציעים.

הגולן הוא אינו יהודה ושומרון, בגדה חיים שלושה מיליון איש, ב-67 אחרי המלחמה ובריחת אזרחים נשארו כמה עשרות אלפים בגולן, מיליונים מול כמה עשרות אלפים, בלתי ניתן להשוואה.
בס''ד

לסיכום:

מדברי השטות וההבל שלך עולות העובדות הבאות:

1) אין לך שום זיקה לעם-ישראל ולארץ-ישראל ,וכן לא לתורתנו הקדושה בה אתה מזלזל ( הקב''ה יחזירך בתשובה שלמה עם כל עם-ישראל אכי''ר)
2) בעקבות העובדות שצויינו לעיל ,אין לך שום סיבה להשאר בארץ-הקודש תחת סכנת מוות  מתמדת הנובעת ממעשי רצח אותן מבצע בנו האויב הערבי הנאצי יש''ו.
3) הינך רואה בהגנה על ישובי ארץ-ישראל הקדושה בזבוז ,לעומת חלוקה של נשק לאויב הערבי הנאצי יש''ו ותמיכה בו,באמצעות הפגנות משותפות עימו, פגיעה פיזית בגדרות שנועדו להגן על הישובים היהודיים מפני פעולות חבלה ופרעות של האויב הערבי הנאצי יש''ו ביהודים בכלל ובחיילי צה''ל בפרט, בפעולות אלו הינך תומך ומשתתף.
4) החוק הישראלי איננו עומד מולך כערך בעל משמעות כלל ,לגבי תמיכתך באויב הערבי הנאצי יש''ו,וזאת הוכחת בתמיכתך בפגיעה בגדרות ,ושיתוף פעולה עם האויב הערבי הנאצי שאסורה גם לפי החוק הישראלי ,למרות שהוא שבוי בידי חבריך השמאלנים ועוזריהם.ומאידך הינך מדבר על מתיישבים יהודיים כ''פורעי-חוק''.
5) הינך מקבל את הפיגועים ומעשי הנבלה  האכזריים שמבוצעים ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו כמובנים מאליהם ולא רואה בכך מלחמה מבפנים ומבחוץ של אויב מתוחכם שרוצה להשמידנו .
6) החוק והשלטון הינם כלי בידך וביד חבריך השולטים בו ,אתם תנפנפו בו ברגע שהוא משרת את מטרותיכם הנלוזות ,ואם ישנו סעיף שמבלי משים עדיין לא שיניתם לטובת האויב הערבי הנאצי יש''ו ,הרי שתתיחסו אליו כלא קיים ,כפי שצייננו לעיל בעניין ,קיום קשרים עם מדינות אויב וארגוני-טרור שמבוצעים תדיר גם ע''י חברי-כנסת שאינם מורשים ומוסמכים לכך למרות שהם מוגנים בחוק החסינות ,וכל הפרשיות מטוייחות כראוי על ידי כלי התשקורת ובתי המשפט השבויים בידיכם השמאלניות.

לאור האמור לעיל --הינך מוגדר כאדם שאין לו מה לעשות כאן בארץ-הקודש ,וכן חבריך השמאלניים, לכו להתגורר בראמאללה שם לא תשלמו מיסים, ולא תצטרכו לממן את צה''ל  מכיוון שלצערנו הוא כבר לא יוכל להגן עליכם שם!!! , ואם תצליחו להשאר שם בשלמותכם ,הרי שפתרנו את בעיית ההתיישבות. :idiot2:
בקיצור הינך חי בפראנויה ,ואשלי'ה מסוכנת שאותה מנצל האויב יש''ו בכדי לגייס כמה שיותר אנשים שכמותך בתוככנו בכדי להרוס אותנו מבפנים !!--התעורר והתפכח משיכרונך!! והער גם את חבריך !!!
ודרך אגב --אדם המצדד ב'' תכנית השלבים '' או ב '' אמנה '' או בארגון טרור ,או מקיים קשרים במישרין ו/או בעקיפין עם מדינת טרור שמצדדת בהשמדת מדינת-ישראל , ו/או בארגון עם מטרות ו/או הצהרות שהוזכרו לעיל , הינו למעשה '' בוגד '' ---ועל '' בוגד '' ניתן גם עפ''י החוק במדינת-ישראל היום ,לגזור עונש מכסימאלי של מוות בירי'ה, אולם מכיוון שאין אנו דוגלים בעונש מוות המוני ,וכל שכן לא לאנשים שאין להם דם על הידיים ( על מחבלים עם דם על הידיים ,יש לגיטימצי'ה לגזור עונש מוות ואף מומלץ לעשות כן ,למען יראו וייראו) יש להגלותם ולשלול מהם אזרחות ישראלית ,וזה מעוגן בחוק עוד מימי המנדט הבריטי ,דבר שלא שונה (ובצדק) עד היום, אולם, החלאות השמאלניות שמנהלות את המדינה ובתי-המשפט ,מסלפים את החוק כרצונם ,ומשתמשים בסעיפים ה''נראים להם בלבד '' וזה מה שנקרא לעשות ''עוול במשפט '' וסילוף מטרות החוק שמאלה.
 ויהי רצון שהקב''ה יסיר את הסתר הפנים מעלנו ויחזירכם בתשובה שלמה לפניו ,וישלח לנו גואל-צדק בב'''א. :'(
                                                                                  הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 14, 2007, 14:58:03 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #145 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:28:17 »
יש לי בעיה קטנה עם הפורום, איך אני בדיוק מצטט שורה ספציפית, "[/quote]" לפני ואחרי כל שורה שאני מעוניין לצטט? יקל עלי...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 16:31:52 על ידי Taren »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #146 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:29:54 »
והנה ההוכחה שלא נרשמתי כאן בעבר כי אין לי מושג איך אני מוחק הודעה XD
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 16:34:26 על ידי Taren »

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #147 ב- : אוגוסט 13, 2007, 22:44:25 »
Taren
אתה מתכונן להיות סטנדאפיסט כי אתה מקדיש המון זמן לבדיחה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #148 ב- : אוגוסט 14, 2007, 01:14:41 »
יש לי בעיה קטנה עם הפורום, איך אני בדיוק מצטט שורה ספציפית,  לפני ואחרי כל שורה שאני מעוניין לצטט? יקל עלי...

העתק את הטקסט שאתה רוצה לצטט לחלון (אם הוא לא נמצא כבר שם), סמן אותו והקלק על
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #149 ב- : אוגוסט 14, 2007, 04:31:30 »
אפילו תהודעות של שניר היה לי כוח לקרוא... אבל את שלו אין לי כוח..
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה