כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57040 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:12:46 »
פופאי,שניר וכל מי שלא תהיה אני רואה שפיתחת אובססביות.

זה לא פופאי ושניר,
הם הגדירו עצמם כשמאלנים.

אנחנו שנינו מכירים את הכותב הזה מקרוב לצערי

מצטער אבל אני כבר ציינתי שאני ימני בדעותיי.... רק בגלל שיש לי כמה חילוקי דעות בעניינים שונים זה הופך אותי לשמאלני? כבר ציינתי שאני תומך בטרנספר אבל עדיין אני חלוק בנוגע לנושאים שונים ולגישה שבה הם מוצגים.
או שהסיבה היחידה שאני שמאלני היא שאני לא דתי וחילוני?
ובזה שאת חלוק בנושאים מסויימים גורם לך לחשוב שחיים בן פסח הוא שקרן והרב כהנא מתנהג כמו נאצי חס  ושלום.
וזה שכבר אתה בא בהגדרות ימני  שמלאני דתי חילוני ועוד אמרת שאתה ימני חילוני מראה מוכיח את הפילוג שיש בעם הזה.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

עז77

• אורח
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:15:19 »
היה היה פעם גולש שנרשם לכאן, וגם הוא כתב משהו בסגנון של:
"אני תומך בטרנספר אבל עדיין אני חלוק בנוגע לנושאים שונים ולגישה שבה הם מוצגים"

הוא היה בחור טוב, היה...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:19:49 »
פופאי,שניר וכל מי שלא תהיה אני רואה שפיתחת אובססביות.

זה לא פופאי ושניר,
הם הגדירו עצמם כשמאלנים.

אנחנו שנינו מכירים את הכותב הזה מקרוב לצערי

מצטער אבל אני כבר ציינתי שאני ימני בדעותיי.... רק בגלל שיש לי כמה חילוקי דעות בעניינים שונים זה הופך אותי לשמאלני? כבר ציינתי שאני תומך בטרנספר אבל עדיין אני חלוק בנוגע לנושאים שונים ולגישה שבה הם מוצגים.
או שהסיבה היחידה שאני שמאלני היא שאני לא דתי וחילוני?
ובזה שאת חלוק בנושאים מסויימים גורם לך לחשוב שחיים בן פסח הוא שקרן והרב כהנא מתנהג כמו נאצי חס  ושלום.
וזה שכבר אתה בא בהגדרות ימני  שמלאני דתי חילוני ועוד אמרת שאתה ימני חילוני מראה מוכיח את הפילוג שיש בעם הזה.

פילוג? אז מה אתה רוצה שמאה אחוז מהעם יתמוך במפלגה אחת ומנהיג אחד? ככה לא עובדת דמוקרטיה אדוני, בבקשה תסביר לי מה השוני בין יהודי שקורא לערבים כלבים ולבין ערבי שקורא ליהודים קלב, האם יהודים מקבלים איזשהי פריבילגיה? לא אומרים שדרך ארץ קדמה לתורה אז אני תוהה מה ההבדל בין איזה מנהיג דת מוסלמי גזען למנהיג דת יהודי, נוצרי, הינדי, בודהיסט..... שהוא גם גזעני.

חיים בן פסח טוען שאיזשהי מהפכה שבה הוא איכשהו הולך לסחוף את העם בבחירות ולהנהיג עם "הימין האמיתי", מה זה "אמיתי"? ליכוד זה אמיתי, ישראל ביתנו, מפד"ל? הכל סובייקטיבי... ובנוגע להשוואה בין כהנה לנאצי, אני מדבר על גזענות גרידא, למרות שעונג בקריאת נאצים ליהודים לא שמור רק לשמאלנים אנרכיסיטיים ואת זה שנינו יודעים.

או שהדרישה להיות ימני ישראלי זה בעצם להיות דתי? נשמע כפייתי משהו.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:23:31 »
"השנאה שלך כלפי ערבים לא שונה ותאמין לי התווכחתי עם כל כך הרבה מוסלמים וערבים ברשת, הרטוריקה שלכם פשוט זהה לחלוטין, ערבי זה זהות אתנית, לא דת, נדמה שאין לך חצי מושג מה ההבדל, דרוזים הם גם ערבים, למעשה הדת הדרוזית נפרדה מדת האיסלם לפני כמה מאות שנים, אתה מדבר על ערבים (זהות אתנית שוב)"
איפה חיים אמר את זה?

"4) מאיר כהנה, בשבילי כהנה הוא באותה משוואה עם אימנים\מולות אשר יורקות ארס כנגד לא מוסלמים ויהודים, צפיתי בכמה מסרטיו וההתבטאויות שלו מזכירים לי נאו-נאצים מסטורםפרונט ופורומים של מוסלמים, ה"חזון" של הרב מטיף השנאה הייתה מדינת הלכה, גרסה יהודית-דיקטוטרית של אירן, אז אתה יכול לחסוך לחילונים את העמדת הפנים כי זאת המטרה האמיתית שלך, רק שהדבר היחיד שעוד מחזיק את המולות באירן בשלטון זה הנפט, חילונים ימנים עם חצי שכל ו-IQ מעל לממוצע מודעים לכך.
"

ומה קשור עכשיו אשכנזי או מזרחי?

בכל קליפ ממוצע ניתן לשמוע את המילה "ערבים", הבעיה היא שהבן אדם לא ממש עושה ניסיון להפריד בין זהות אתנית שלא ניתנת לבחירה וכת מוות כגון האיסלאם, הדרוזים היו רק דוגמא, לא שמעתי אותו מזכיר אותם.

מזרחי או אשכנזי קשור עכשיו כמו ההאשמה באנטישמיות ושנאה עצמית, ושוב, תאמינו או לא אבל אני לא פופאי ~_~
אז כנראה לא הבנת נכון כשחיים אומר  "ערבים" הוא מתכוון למוסלמים ולערבים שנמצאים בארץ ישראל.

אתה רואה זאת שוב טעות פונדמנטלית, לא כל הערבים הם מוסלמים, בישראל יש כמה עשרות אלפי ערבים נוצרים ודרוזים, מאיפה אני אמור להבין שערבי משמע מוסלמי?
אתה כנראה לא הבנת אותי,כי גם הנוצרים והדרוזים בארץ ישראל הם לא ממש בעלי בריתנו.

והנה הבעייה, שמטרת המאבק במוסלמים והאיסלאם מתחלפת באויב נוצרי ערבי וערבי דרוזי? אז מה אתם דוגלים בארץ ליהודים בלבד? 100% יהודים? קצת צביעות במיוחד שזה נוגע לדרוזים שהיו נאמנים עשרות בשנים ונפלו בהגנה, חוץ הדרוזים הסורים ברמת הגולן, אני מדבר על אלו מהגליל.
מי שמוכן לחיות תחת שלטון יהודי בשטחי ארץ ישראל בלי לבצע/לתמוך בטרור לא נכריח אותו לעזוב או להרוג אותו.

כמובן שאנחנו היינו רוצים מדינה בלי כל מיני עמים זרים, אבל אם מישהו רוצה להיות פה והוא לא מבצע/תומך בטרור ומוכן לחיות תחת שלטון יהודי אז אין שום בעיה, אנחנו פשוט לא רוצים אויבים ובוגדים בתוך הארץ.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 13:26:11 על ידי oferst »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:23:37 »

הוא היה בחור טוב, היה...

קרה לו משהו מצער או שאתה רומז שאני הוא, וזה היה חיים בן-פסח בעצמו שאמר בואו ותשאלו שאלות, אנחנו מכבדים דעות של אחרים ודמוקרטיה... מה אתם רוצים עדר של כבשים צייתניות, אני מחזיק בדעות מסויימות בנושאים שונים.

ובחייכם חברה אתם מדברים איתי על פרנויה, תשאלו את פופאי בעצמו או שפשוט את כתובת ה-IP.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:33:51 »

הוא היה בחור טוב, היה...

קרה לו משהו מצער או שאתה רומז שאני הוא, וזה היה חיים בן-פסח בעצמו שאמר בואו ותשאלו שאלות, אנחנו מכבדים דעות של אחרים ודמוקרטיה... מה אתם רוצים עדר של כבשים צייתניות, אני מחזיק בדעות מסויימות בנושאים שונים.

ובחייכם חברה אתם מדברים איתי על פרנויה, תשאלו את פופאי בעצמו או שפשוט את כתובת ה-IP.
נ.ב - עז בחייך אתה לא צריך לשלוח הודעה פרטית, "אנחנו יודעים מי אתה"? נשמע כמו משפט נדוש מסרט אימה גרוע, האם הכוונה לפופאי או לבחור מהעבר? :coolsmiley:

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:47:38 »
טרן, אם אתה אומר שאתה ימני, תציג את עצמך.
בדרך כלל רק השמאלנים שמבקרים פה יוצאים בהודעה מתלהמת ואז חוזרים לחור שלהם.

אני אתן לך כיוון כללי-
אתה בעד טרנספר לערבים?
נסיגה מיו"ש?
עונש מוות למחבלים?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 12, 2007, 13:54:45 »

אני אתן לך כיוון כללי-
אתה בעד טרנספר לערבים?
נסיגה מיו"ש?
עונש מוות למחבלים?

טוב אם נהיה הוגנים אני לא היחידי כאן שמתלהם כי כבר תייגו אותי בתור איזה משתמש בשם פופאי ואיזה בחור מהעבר, אז בחיאת...

טרנספר, כן, אבל יש לי בעיה עם הגישה הגזענית שבאה איתו.
לא, אבל התנחלויות מבודדות שמצריכות כמה מאות חיילים לשמירה על שני קרוונים זה בזבוז של משאבים וכוח אדם שבמקום להתאמן למלחמה עסוק בבייבי סיטינג, ובכלל יש לי כמה בעיות עם המתנחלים...
עונש מוות, כן, השאלה היא האם אתה הולך להוציא להורג מאות כל יום? אפילו שיאניות ההוצאות להורג בעולם כמו סין, ארצות הברית ואירן לא מוציאות יותר מכמה ביום, ומכיוון שאתה מתעסק בדרך כלל עם אנשים שלא ממש מזיז להם למות... עדיף מאשר בזבוז של משאבים במאסר עולם.

אין כזה דבר ימין "אמיתי" כמו שאין שמאל "אמיתי" או מרכז "אמיתי...

עז77

• אורח
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:03:26 »

הוא היה בחור טוב, היה...

ציטוט
קרה לו משהו מצער או שאתה רומז שאני הוא?

האמת היא שהתשובה היא כן לשני השאלות,
אני אתן לך להנות מהספק - שמת לב שלא נעלתי את האשכול ואתה מתנהל בחופשיות,
לכן הטענה של "כבשים צייתניות" הוא לא קשור, אם היית מי שאתה טוען שאתה,
היית מנסח את עצמך בצורה אחרת, מדבר על נושאים אחרים, שואל שאלות אחרות.

אבל מהניסוח שלך עולה ריח חריף של מירמור וכעס,
תכונות שאינן טיפוסיות למבקרים חדשים - אתה נפגעת ואתה חוזר פגוע אבל חוזר,
חוזר אל המקום המוכר שהתמכרת אליו כבר מזמן - בכל זאת בית אף פעם לא ממש עוזבים, נכון?

אז אם זו ההנאה שלך, תהנה
אף אחד לא יפריע לך כל עוד תכבד ותמלא אחר החוקים הצנועים שלנו.

עז77.

עז77

• אורח
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:06:24 »
אגב, מותר לשאול למה דווקא "Taren" ?..
למה דווקא שם אנגלי מיושן? בחירה מוזרה לא?..
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 14:08:32 על ידי עז77 »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:15:43 »

סתם הייתי צריך איזה ניק שאני אזכור אז בחרתי בניק ממשחק ישן ששיחקתי כילד, שום קשר לשם בריטי מיושן..

עז77

• אורח
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:16:21 »

סתם הייתי צריך איזה ניק שאני אזכור אז בחרתי בניק ממשחק ישן ששיחקתי כילד, שום קשר לשם בריטי מיושן..

איזה משחק?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:19:07 »

הוא היה בחור טוב, היה...

ציטוט

חוזר אל המקום המוכר שהתמכרת אליו כבר מזמן - בכל זאת בית אף פעם לא ממש עוזבים, נכון?

אז אם זו ההנאה שלך, תהנה

עז77.

תאמין לי אם הייתי כאן בעבר הייתי יודע איפה נמצאת אופציית העריכה...
דוגרי אני לא הולך להתפקד אליכם בזמן הקרוב או במיליניום הזה, אני רק מנסה להבין את המנטליות.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:20:23 »

איזה משחק?

Warcraft 3 מאת בליזארד, רלוונטי לאללה אה?

עז77

• אורח
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:24:37 »

הוא היה בחור טוב, היה...

ציטוט

אז אם זו ההנאה שלך, תהנה

עז77.

דוגרי אני לא הולך להתפקד אליכם בזמן הקרוב או במיליניום הזה, אני רק מנסה להבין את המנטליות.

בחור אינטילגנט כמוך לא ימצא כפתור קטן? לכלכת...
אם אתה מנסה להבין את המנטליות אז אתה במקום הלא נכון.
לכאן מגיע מי שמזדהה עם המנטליות, ומי שלא יכול לשבת ולקרוא,
יש עשרות אלפי הודעות בפורום ויכוחים עטירי דפים וכתבות מאלפות,
נאמר כבר הכל, והכל כתוב - שב תקרא תבין הכל.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 12, 2007, 14:45:01 »

הוא היה בחור טוב, היה...

ציטוט

אז אם זו ההנאה שלך, תהנה

עז77.

בחור אינטילגנט כמוך לא ימצא כפתור קטן? לכלכת...
אם אתה מנסה להבין את המנטליות אז אתה במקום הלא נכון.
לכאן מגיע מי שמזדהה עם המנטליות, ומי שלא יכול לשבת ולקרוא,
יש עשרות אלפי הודעות בפורום ויכוחים עטירי דפים וכתבות מאלפות,
נאמר כבר הכל, והכל כתוב - שב תקרא תבין הכל.

אני מרפרף כמו שאומרים, למרות שעד עתה נדמה שלקיחת זכויות דמוקרטיות כמו בחירות לכנסת בגלל ה"הלכה" זה מיין סטרים פה, וזה אירוני למדי גם תגובה אחת כלפי כנסיות, ואני מצטט:

דוקא_כך

"הלא-יהודים היחידים שניתן להם להישאר בארץ הם אלו שלא מהווים אויבים של עם ישראל (וזה אוטומטית פוסל את הערבים), ובתנאי שיקבלו עליהם מסים ועבדות.  בזמן ה"נאור" של היום, אולי אפשר להחליף מסים ועבדות באי-נתינת הזכות להשתתף בפוליטיקה---שלא יוכלו להצביע בבחירות.  אבל הרמב"ם, למשל, מאוד נוקשה, ומפרש "מסים ועבדות" כך:  ומסים ועבדות שיקבלו מהו?  שיהיו נבזים ושפלים מטה, ולא ירימו ראש בישראל.  כלומר אזרחים סוג ב'.

זו ההלכה"

עכשיו תסלח לי אבל כל אדם שיודע חצי דבר על איסלאם יודע שמה שהיוזר הזה מציע מתקיים תחת חוק שריאע, כך נהגו רוב מוסלמי ביהודים ונוצרים, "דימים", אז כן, האיסלאם אפילו מציין שהמטרה היא להשפיל ולהוכיח את עליונותו, "  שיהיו נבזים ושפלים מטה, ולא ירימו ראש בישראל", אי אפשר להכחיש שזה אותו דבר רק גברת בשינוי אדרת, גועל נפש, אם היו עושים את זה ליהודים במערב  בנוגע לבתי כנסת או זכות הצבעה הייתם זועקים אנטישימיות לא?

אפילו באירן לקהילה היהודית יש לפחות כמה בתי כנסת, והוא רוצה לאסור כנסיות?

עכשיו אני לא מומחה להלכה או ליהדות, אבל אני יודע משהו על האיסלם, וה"מס" נקרא ג'יזיה....

זאת הצביעות שאני מדבר עליה..

שים לב שזה לא רק מסגדים אלא כנסיות, אני מניח שהבחור יתמוך במדינות עם רוב נוצרי לאסור על בתי כנסת להתקיים? בדיחה...

ציטוט: "לגבי עמדת ההלכה לגבי כנסיות ומסגדים בארץ בכלל.האם הם עבודה זרה ואסורים?

הם אסורים מפני שה"גרים" שעליהם מדברים המקרא והרמב"ם הם גרי-צדק---אנשים שהתגיירו או שמקיימים שבע מצוות בני נח.  לצערנו בדורות האחרונים, עקב השפעות הגלות, האמת נעדרת, אבדה חכמת חכמים, סולפה ההלכה, ותלמידי חכמים החלו להתייחס אל המלה "גר" כאל "גר תושב".  ושגיאה זו נפוצה לא רק בקרב קטנים אלא גם בקרב גדולים כביכול בתורה.  אי-נכונותן של המהמפלגות הדתיות כביכול למחות בפומבי על הימצאות הכנסיות הנוצריות והמסגדים על אדמת הקודש (במיוחד שני השיקוצים שמטמאים את הר-הבית) מהווה חילול השם מאין כמוהו."

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 12, 2007, 15:23:19 »

טוב אם נהיה הוגנים אני לא היחידי כאן שמתלהם כי כבר תייגו אותי בתור איזה משתמש בשם פופאי ואיזה בחור מהעבר, אז בחיאת...

לא, אבל התנחלויות מבודדות שמצריכות כמה מאות חיילים לשמירה על שני קרוונים זה בזבוז של משאבים וכוח אדם שבמקום להתאמן למלחמה עסוק בבייבי סיטינג, ובכלל יש לי כמה בעיות עם המתנחלים...
עונש מוות, כן, השאלה היא האם אתה הולך להוציא להורג מאות כל יום? אפילו שיאניות ההוצאות להורג בעולם כמו סין, ארצות הברית ואירן לא מוציאות יותר מכמה ביום, ומכיוון שאתה מתעסק בדרך כלל עם אנשים שלא ממש מזיז להם למות... עדיף מאשר בזבוז של משאבים במאסר עולם.

אין שום גישה גזענית שבאה עם רעיון הטרנספר .
אולי יש גזענות מהצד של העולם המוסלמי כלפי היהודים במדינתם האחת בעולם?

בוודאי שיש !

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 12, 2007, 15:40:11 »
אני עדיין לא ראיתי הוכחות נגד מה שטאורן אמר (tauren אומרים! ווקראפט שולט), ודווקא ציפיתי להגיון פה...
חיים בן פסח לא ניסה לפוצץ משהו פעם?

כמו כן שמתי לב להמון תגובות גזעניות כאן ודברים שנוגדים את הדמוקרטיה, ומכאן גם את הציונות- "ערבים הם איום על הארץ" כמה טיפש צריך להיות בשביל לא להבין שלכל ערבי יש מוח משלו והחלטות שהוא מחליט לבד? מי אתם שתשפטו שהם כולם חושבים אותו הדבר? מוסלמים חילוניים לא עוקבים אחר החדית' או הפסוקים היותר קיצוניים של הקוראן!

בבקשה, שמישהו יוכיח לי שטאורן טעה, אחרת יש פה בנאדם מאוכזב.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 12, 2007, 15:49:46 »
אז ככה, אני לא שמאלני \ קומוניסט \ ערבי \ מוסלמי \ פציפיסט \ יפה נפש אבל אני חייב להיות כנה ולשאול כמה שאלות, בשבילי מר חיים בן-פסח, וכולנו יודעים שזה לא שמך המקורי, אתה לא שונה מהמוסלמים הפאנטיים שאתה כל כך מתעב וכך גם כמה עשרות הסהרוריים שעוקבים אחריך:

1) השנאה שלך כלפי ערבים לא שונה ותאמין לי התווכחתי עם כל כך הרבה מוסלמים וערבים ברשת, הרטוריקה שלכם פשוט זהה לחלוטין, ערבי זה זהות אתנית, לא דת, נדמה שאין לך חצי מושג מה ההבדל, דרוזים הם גם ערבים, למעשה הדת הדרוזית נפרדה מדת האיסלם לפני כמה מאות שנים, אתה מדבר על ערבים (זהות אתנית שוב) כמו שמוסלמים וערבים מדברים על יהודים, אין שום הבדל והסרטון הפטתי שלך שמנסה לטעון שאין ערבי \ מוסלמי חף מפשע לא שונה מהגישה של אל-קעידה והחזבאללה, גם הם מחשיבים אזרחים בתור לוחמים, ערבי מתימן יכול להיות שונה יומם וליל מערבי מלבנון.

2) הטענה המשיחית שלך שרק בגלל שאתה מאמין שהאל שלך הבטיח לך אדמה מכאן עד הפרת והחידקל לא שונה מטענות המוסלמים שאללה הבטיח להם כל פיסת אדמה שהייתה תחת שליטה מוסלמים (Dar Al-Islam ו-Dar Al-Harb), אם התירוץ \ טענה היחידה שלך היא שאלוהים קיים ואללה לא, אתה נכשל, העובדה שלאנשים כמוכם לא ממש מזיז להקריב כמה עשרות אלפי ישראלים כדי להשלים את המטרה הזאת הרגה את ההסברה הישראלית במערב, תודות למתנחלים ולנוצרים "הציונים" בארצות הברית, ישראל לא נתפסת כליברלית-חילונית, אנשים חושבים שהישראלי המצוי מסתובב עם כיפה על הראש ופיאות בזמן שהוא מתעמר בכמה אזרחים ערבים בחברון ורוגם אותם באבנים, התפיסה שאלוהים הבטיח בתור תוצר הסברתי מציגה את הישראלי כמטורף משיחיסטי-דתי כמו המוסלמים.

3) ההתבכיינות והצביעות שלך בנוגע לאנטישמיות ושנאת ישראל על ידי גזענים בעוד אתה מתנהג בדיוק אותו דבר בשימוש במילים המתחילות ב-N והשימוש הבלתי נפסק בתואר "נאצים", בכך אתה שם את עצמך יחד עם אותם אנשים שאתה שונא אשר גם אוהבים לקרוא לישראלים \ יהודים, נאצים, מוסלמים הם לא נאצים, כך גם שמאלניים, חסוך מאיתנו את הפשיזם.

4) מאיר כהנה, בשבילי כהנה הוא באותה משוואה עם אימנים\מולות אשר יורקות ארס כנגד לא מוסלמים ויהודים, צפיתי בכמה מסרטיו וההתבטאויות שלו מזכירים לי נאו-נאצים מסטורםפרונט ופורומים של מוסלמים, ה"חזון" של הרב מטיף השנאה הייתה מדינת הלכה, גרסה יהודית-דיקטוטרית של אירן, אז אתה יכול לחסוך לחילונים את העמדת הפנים כי זאת המטרה האמיתית שלך, רק שהדבר היחיד שעוד מחזיק את המולות באירן בשלטון זה הנפט, חילונים ימנים עם חצי שכל ו-IQ מעל לממוצע מודעים לכך.

5) למה שלא תפסיקו לנהל בוטים ביוטוב ולהספים קליפים ישראלים שאין להם קשר לפוליטיקה? לא מפתיע שמוסלמים ונאו-נאצים גם נוהגים לעשות זאת על קליפים יהודים-ישראלים, אתם בחברה טובה.

6) תפסיקו לשקר בנוגע לתמיכה פוליטית זו או אחרת ללא ישראלים, חוץ מכמה מאות צפיות ותגובות של מוסלמים, ניאו נאצים וחברים של ארגון הטרור "כך" אף אחד לא שם עליכם חברה, אין לכם חצי מנדט ו-99 אחוזים מהישראלים לא יודעים שאתם קיימים וגם אם ידעו, יתעלמו.

7) השימוש במילה "בולשביזם" הוא אידיוטי ורק מקרין עליכם, הממסד בישראל הוא לא קומוניסטי או בולשביקי, כלי התקשורת נוטים יותר שמאלה אבל הפרנויה שלכם בנוגע למדיה הבולשביקית \ קומוניסטית היא בדיוק הטענה שלא ניו-נאצים ומוסלמים שכל כלי המדיה בעולם נשלטים על יד יהודים\ ציונים, הרעל שאתם שופכים על ביבי ושרון הוא מדהים כי שני האנשים הללו תרמו יותר בדקה והקריבו יותר דם, זיעה ודמעות בהגנה על ישראל יותר ממה שאתם, וגם אתה מר חיים בן-פסח, יהודי שלא רק לא נולד בישראל, לא שהה יותר מעשר שנים ולא נדמה שיש לו ידע רב, עם כל הכבוד, על מנטליות ישראלית או ישראלים בפרט.

מכיוון שהבוטים שלך וחברי כך דלי הידע לא רצו לעשות את זה ביוטוב, נעשה את זה כאן.

בס''ד

האומה הערבית ככלל מגובשת בדעה אחת והיא הסרת מדינת-ישראל מהמפה והגליית עם-ישראל מארצנו הקדושה. דבר זה מוכח הן בדתותיהם השונות והן במאמריהם, ויותר מכל במעשיהם ובתמיכתם בבני-אומתם שלעניין זה אין הבדל בעמדתם.

לעניין התכחשותך לתורת-ישראל ולעניין השוואתה לתורות המזוייפות של האיסלאם והנצרות שנבעו עם ההסטורי'ה ע"י ערב-רב מהסוג ה"רפורמי", "קונסרבטיבי" וכן אפיקורסים מהסוג שלך שמנסים לאורך כל הדורות למצוא "תחליף" לתורתנו הנצחית ולא הצליחו בכך מזה 3,000 שנה.
 ובאותו עניין, אם אין לך זיקה לעם-ישראל ותורתו, מה אתה עושה בארץ-ישראל? ובאיזו זכות אתה יושב בה? התכחשותך זו עומדת בעוכרך ומאלצת אותך להישען על תורות מזוייפות של מייסדי הציונות הבולשביקית במקורה, ולהשוות את עם-ישראל לאומה נודדת שנוסדה ע"י בני אומי'ה יש"ו שהיו שודדי דרכים, ועל מנהיג מטורף שעשה רפורמה בנצרות וכתב ספר מזוייף משלו הוא מוחמד יש"ו -- ושם רשעים ירקב.

בנוגע לנאציות של הערבים, כאדם שמנסה להתבסס על עובדות היסטוריות אבקשך לבדוק את העובדה שהמופתי של ירושלים בתקופת השואה הלא הוא חאג' אמין אלחוסייני יש''ו -- ושם רשעים ירקב -- שהי'ה חברו הטוב של הצורר אדולף היטלר יש''ו -- ושם רשעים ירקב -- סייר במחנות ההשמדה, חילק שבחים לנאצים ולמנהיגם ואף קיבל אצלם תואר כבוד ופיקוד על כוח צבאי של האויב הערבי יש"ו שפעל בתיאום עם הנאצים. ועוד סוכם שהצורר אמין אלחוסייני יש"ו ישלח יהודים מאזור ירושלים ושאר חלקי ארץ-ישראל ועוד מקומות שבשליטת האויב הערבי יש"ו למחנות ההשמדה. האם ישנו אויב ערבי אחד שגינה זאת ו/או שמוכן לגנות את השקץ שהוזכר לעיל?

ועוד חומר למחשבה בשבילך: האם שמעת על  "תכנית השלבים" של האויב הערבי יש"ו, שבמסגרתה הוגדר "עם פלסטיני" שלא קיים כלל ועיקר (הם מודים בזאת במספר מאמרים), ותכליתו של גיבוש ישות זו היא להילחם במישור התקשורתי, המדיני הפיזי על-מנת לנשל את עם-ישראל מאדמתו? והאם שמעת על ה"אמנה הפלסטינית" שמיוסדת על אותה "תכנית שלבים" שהאויב הערבי יש"ו איננו מוכן לשנות שום דבר ממנה ולוּ פרטים שאינם משמעותיים כלל?

רוב עם-ישראל תומך במיגור האויב הערבי מתוככי מדינת-ישראל מכיוון שאף אחד לא אוהב שיפוצצו אוטובוסים ומקומות ציבוריים הומים על-ידי מחבלים מתאבדים של האויב הערבי ומטעני-חבלה למיניהם!! אנשים שכמותך מנסים לטשטש תמונה זו באמצעות יצירת תלות תקשורתית במידע שאתם מפיצים, כיוון שאתם שולטים בכלי-התשקורת ה"ממלכתיים" ובמערכת החינוך השמאלנית, וכן כן-- בולשביקית במקורה. אולם השקר שלכם לא ייכון להרבה זמן מכיוון שהעם מתפקח מהסמים בהם סיממתם אותו כל השנים.

ידידי !! הידע שלך על האויב הערבי איננו שלם מכיוון שקיבלת אותו בצורה מסולפת מחבריך השמאלנים. אתה מדבר עם אדם שחווה על בשרו את ידו של האויב הערבי יש"ו ומכיר את תרבותו, שפתו, מנהגיו ויותר מכל - שיטות-המִרמה שבהן הוא נוהג בעמים זרים על-מנת לפגוע בהם ולהשתלט עליהם בכוח ברגע שיתאפשר לו לעשות כן ח"ו.

צא מהפרנויה שלך, המשווה אויב ערבי מטורף שמפוצץ מחבלים מתאבדים באוטובוסים, יורה טילים ורקטות על אזרחים תמימים ולא בוחל להעביר נשק ואמצעי-חבלה באמבולנסים רפואיים, ועל גופן של נשים בהריון. לעם שכזה אין תקנה, ואין אפשרות להידבר עימו. הוא ינסה לתת אשלי'ה של הידברות למען נצל את הרגיעה של הצד השני, וכן למען אהדה של דעת קְהל-התמימים הפרנואידים מסוגך, וימשיך בפעולותיו הרצחניות במקביל. ואת זאת אנו חווים בחיי היום-יום. דוגמה לכך היא הפיגוע של דקירת המאבטח ביום שישי האחרון בעיר העתיקה בירושלים וחטיפת נשקו ע"י אויב ערבי יש"ו בעל "אזרחות ישראלית", ובנס הוא נורה ונהרג ע"י חברו של המאבטח -- "כן יאבדו כל אוייביך ישראל".

אריאל שרון תרם למדינת-ישראל בעבר, ואף תמך בגוש הימין, אולם בשלב המאוחר בחייו הִפנה עורף לעם-ישראל ובכך מחק את כל הטוב שעשה בעבר. כמו אדם שנוטע עץ ולימים גודעו, ולא נודע כי נטעו כלל, כנראה שדעתו השתבשה עליו טרם מחלתו.

לגבי חברך בניימין נתנייהו, הוא מנסה להתפאר בכבוד לא לו. אחיו שנהרג במבצע אנטבה אכן הי'ה גיבור שמסר את נפשו למען הציל יהודים שנישבו ע"י האויב הערבי ושליחיו יש"ו, אולם חברו של אחיו רוני בראון האמיתי (לא זה שמוכר כיום בכנסת) שלקח את הפיקוד על המבצע ולימים נפצע כתוצאה מעלי'ה על מוקש, נזנח מכיוון שתמך בימין האמיתי, ושמו לא מוזכר בכלי-התשקורת הנשלטים ע"י עוכרי-ישראל מסוגך.

ואשר להתבטאויותיך על ידידנו חיים בן-פסח, הוא אחד מ"אנשי הדממה" שאתם מנסים למנוע מקולם להגיע לעם היהודי שבארץ הקודש. הוא ישב בכלא האמריקאי כיוון שנלחם למען העלאת יהודי ברית-המועצות לשעבר, ניסה לעלות לארץ ישראל וגורש בברוטאליות בעקבות דעותיו. האם כך נוהגים במדינה "דמוקראטית"?, האם הדמוקראטי'ה הינה רק מעטה לשלטון בולשביקי שמאלני שלכם? האם יצרתם "ימין מתון" שהוא ימין מזוייף שתכליתו להוליך בהדרגה שמאלה ולהרחיק את העם היהודי מהימין האמיתי? ענה לעצמך בכנות !!

ואשר להתבטאויותיך בנוגע לגדול דורנו כב' הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד -- העובדה הכואבת והבולטת ביותר היא שחבריך, המנהלים את מדינת-ישראל, הפקירו את דמו ביד רוצחים מקרב האויב הערבי, וייתכן שאף שיתפו עימם פעולה במישרין ו/או בעקיפין ברצח הנתעב שהוא מעשה-נבלה כשלעצמו. וכן הדבר לגבי חבר-הכנסת רחבעם זאבי ז"ל הי"ד -- הכיצד הוא נרצח במלון "היאט" בהר-הצופים בירושלים, ורוצחין הצליחו להימלט בצורה חלקה מהמקום? האם אף דמו הותר ע"י שמאלנים בולשביקים שמנהלים את השלטון לפי ראות-עיניהם והוא הפריע להם מעט בדעותיו הנוטות לימין האמיתי? ומה עם רפאל איתן הי''ד? האם "טביעתו" בויימה? ומה עם הרמטכ"ל דוד אלעזר הי"ד? האם גם הוא "טבע בבריכה" כפי שפרסמתם? --- האם הגיוני הדבר שכל התומכים בימין האמיתי לא מתו מוות טבעי? האם ייתכן שנרצחו בשיטתיות, או שהותר דמם ורציחתם בוצעה במקצועיות?

נסה לברר עם חבריך פרטים על עובדות אלו ואולי תמצא את עצמך "טובע באמבטי'ה" !!! ובכך ייסגר התיק.

ידידי !!! ראוי שתזכור את האימרה ש"לשקר אין רגליים", ויום יבוא ותהפכו לביזיון, לעג וקלס בכל ספרי ההסטורי'ה.
 וכנראה שדי בכך, לאור דברי ההבל והשטות שאתה מנסה להציג במעטה של תמימות פרנואידית. הקב"ה ישלח לנו גואל-צדק ויכרית את הערב-רב מתוככנו, וישמיד את אוייבינו ושונאינו וכל הקמים עלינו לרעה, ויקויים בהם מקרא שכתוב "חרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה", אכי"ר.

הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 21:09:03 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 12, 2007, 15:58:28 »

אני אתן לך כיוון כללי-
אתה בעד טרנספר לערבים?
נסיגה מיו"ש?
עונש מוות למחבלים?

בס''ד

גם תל'אביב התחילה מקראוון. במקום שתעודדו את היהודים היקרים האלה שמוסרים את נפשם למען ארץ-ישראל, אתם חותכים גדר-הפרדה אלקטרונית, ובכך משסים בהם אוייבים ערבים צמאי-דם יהודי.---תתביישו לכם!! אם האויב הערבי יקבל את מבוקשו וישלוט ח"ו, צוואריכם לא יזכו לרחמים מצידו, את זה אני מבטיח לך !! אתה עוד לא חיית תחת שלטון של אויב ערבי יש"ו, ואינך יודע משמעות של דבר כזה. --התפכח מהפרנויה המטומטמת שלך !! וראה את המציאות. יש לך עסק עם אויב אכזר, צמא-דם, מתוחכם ומומחה בדרכי החשיבה ובחוק הישראלי, שהוא התווה יחד עם שמאלנים מסוגך, למען "מחיקת מדינת-ישראל מהמפה" לדבריו, ואף התווה לכך "תכנית שלבים" שעליה גובשה אמנתו.

« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 22:19:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:26:44 »
אתה יכול לעשות טובה ולכתוב עם רווחים בין השורות? סיוט לקרוא את הכל בצורה כזאת.... אבל בוא נראה...

"האומה הערבית ככלל מגובשת בדעה אחת", נטענה הזאת לא עומדת בעייני, למרות מה שמיליון וחצי מוסלמים ביוטוב טוענים ה"אומה" (Ummah) לא קיימת, זה מתחיל מהקרע הסוני-שיעי לסלפים, ולוואבים, ולשיעה-חומניזם מאירן, המיתוס הזה לא פרקטי, ברוב מלחמות ישראל לא השתתפו כל ארצות ערב, שהם 22 אם זכרונני איננו מטעני, והפלשתינים הם הדרגה הכי נמוכה שערבי יכול לקבל בעולם הערבי, בין אם זה בלבנון,סוריה, מצרים וארצות המפרץ, הם רק משתמשים בפלשתינים בנשק אפקטיבי, אני מדבר כרגע על השלטון הבעת' הסורי, מובארק במצרים ובית פאוד בסעודיה, עוד בלי להכנס למוסלמים שאינם ערבים שלעיתים דעתם שונה כגון טורקים ואף אירנים.

"לעניין התכחשותך לתורת ישראל ולהשוואתה לתורות המזוייפות של האיסלאם והנצרות שנבעו עם ההסטורי'ה ע''י ערב-רב מהסוג ה '' רפורמי '', '' קונסרבטיבי '' , וכן אפיקורסים מהסוג שלך שמנסים לאורך כל הדורות למצוא '' תחליף '' לתורתנו הנצחית ולא הצליחו בכך מזה 3000 שנה."

וכבר התחלנו עם השנאה המתפרצת כלפי אלה שלא חולקים את אותה אמונה, נחש מה, מוסלמים אומרים את אותו הדבר באיסלאם, כך גם הנוצרים, אז מה בדיוק השוני בין הטענות שהם צודקים ובעיניך? כלום.
אין לי רצון להכנס לתוך עניין אורתודוקסי ורפורמי, כמו שציינתי יהדות כמעט ולא קיימת בחיי, מבחירה, מה הצעד הבא, אתם הולכים לקרוא לרפורמים כופרים כמו המוסלמים? כמה ארס...

"אם אין לך זיקה לעם-ישראל ותורתו ,מה אתה עושה בארץ-ישראל", אני נולדתי כאן, דור שני, יש לי אזרחות ישראלית, " ובאיזו זכות אתה יושב בה", זכות דמוקרטית, המילה מופיעה בלקסיקון שלך או שמדינת הלכה נוסח אירן זאת הפנטזיה שלך? חסוך ממני את האובססיביות עם בולשביקים וקומוניסטים, אני לא אחד מהם אז הגיע הזמן שתפנים שלא כל ישראלי עונה לסטריוטיפ.

תאמין או לא הידע שלי בנוגע להיסטוריה ופוליטיקה במזרח התיכון לא רעה לגילי, העובדה שאני לא נותן לפנטיות דתית, מכל צד לטשטש את האמת זה רק בונוס לידע שלי, כך גם עברו של המופתי עם השלטון הנאצי, איך אתה חושב שמפלגת הבעת' התפתחה בעיראק וסוריה? על המוטיב הזה.

אין כזה עם פלשטינאי, מרוצה? לא משנה כמה תחזור על ה-catch phrase הזה זה כבר לא רלוונטי, כל אומות העולם כבר מכירים בהם בין אם זה מוצא חן בעיניך או לא, וחלק מהתודה הזאת מגיעה למתנחלים שהעניקו כל כך הרבה תשומת לב מהמדיה העולמית בהתעמרות הבאמת מוצלחת בפלשטינים בשנים האחרונות.

אולי כדאי שתפנים את העובדה שהשמאל שלט כאן בשנים הראשונות וזה היה השמאל שהיה בשלטון בזמן הניצחון בששת הימים וכן יום הכיפורים, פעם אחרונה שבדקתי זה היה בגין שחתם על הסכם השלום והחזרת סיני עם פינוי ימית, אבל אל תגיד לי, בגין לא היה יהודי, נכון?

"ידידי !! הידע שלך על האויב הערבי איננו שלם מכיוון שקיבלת אותו בצורה מסולפת מחבריך השמאלנים", פעם אחרונה שאני חוזר על זה, אני לא שמאלני, ולא שטפו לי את המח לא שמאלנים ולא ימניים, אני יכול לכנות אותך גם שמאלני אם אני לא מסכים איתך?

הבנתי, אז ביבי הוא שמאלני קיצוני, וכללללללללללללל המדיה נשלטת על ידי השמאל מאחורי הקלעים, אתם חובבי קונספירציות? עוד מכנה משותף עם האלה השנואים עליכם, צירוף מקרים?

"בכלי התשקורת הנשלטים ע''י עוכרי ישראל מסוגך", תמשיך להשתלח כמה שאתה רוצה רק את תבוא בטענות אחר כך על דמוקרטיה וחופש ביטוי, דרך אגב אין לי שוב שליטה על שום מדיה, אני חש פרנויה גלויה שכל מי שיש לו טיפה בעיה עם טענותיכם הוא שמאלני, רדו מהסוס ותצטרפו למאה ה-21...

לא ידעתי מי זה לעזאזל חיים בן-פסח עד לפני שבוע, ואני די בקיא בפוליטיקה ישראלית מה שאומר הכל, מעניין, אם אני אעלה סרטון ליוטוב ובו אקרא "מוות לערבים" ו-"תבחרו בי לראש ממשלה" אני לפתע מועמד? אל תצחיק אותי, "כך" מוגדר כארגון טרור וגם על ידי ימנים שלא נותנים לפנטיות משיחיסטית לשלוט עליהם.

" האם הדמוקראטיה הינה רק מעטה לשלטון בולשביקי שמאלני שלכם", לא שלי, זה כמו תקליט שבור... ואין שלטון בולשביקי, אתה צריך מילון?

השאר זה ידה ידה אלוהים ישמיד אותך ואת בני מינך, נשמע כל כך מוכר לאותם מוסלמים שבטוחים שאל הירח שלהם אללה יעשה אותו דבר, מין מצא את מינו, ובנוגע לאותו אלוהים שאתה כל כך בטוח בקיומו, הוא לא עושה עבודה כל כך טובה ב-2000 השנים האחרונות, אבל אל תגיד לי, "נסתרות דרכי האל", מה שמנחם אותך.

ועוד ועוד קונספירציות על רצח.... רבין נרצח על ידי השב"כ.. לא?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:32:46 »

אני אתן לך כיוון כללי-
אתה בעד טרנספר לערבים?
נסיגה מיו"ש?
עונש מוות למחבלים?

בס''ד
 גם תל'אביב התחילה מקראוון , במקום שתעודדו את היהודים היקרים האלה שמוסרים את נפשם למען ארץ-ישראל,אתם חותכים גדר הפרדה אלקטרונית ,ובכך משסים בהם אוייבים ערבים צמאי-דם יהודי.---תתביישו לכם!! אם האויב הערבי יקבל את מבוקשו וישלוט ח''ו , צוואריכם לא יזכו לרחמים מצידו, את זה אני מבטיח לך !! ,אתה עוד לא חיית תחת שלטון של אויב ערבי יש''ו ,ואינך יודע משמעות של דבר כזה. --התפכח מהפרנויה המטומטמת שלך !! וראה את המציאות , יש לך עסק עם אויב אכזר, צמא -דם , מתוחכם ומומחה בדרכי החשיבה ובחוק הישראלי , שהוא התווה יחד עם שמאלנים מסוגך, למען '' מחיקת מדינת-ישראל מהמפה '' לדבריו , ואף התווה לכך '' תכנית שלבים '' שעליה גובשה אמנתו .

יאללה אולי תפסיקו עם האשמות שווא? "אתם", אתה מאשים אותי במשהו? מי זה אתם? אתה רוצה שאני אשתמש באותו לשון דיבור? אתם רצחתם את רבין, אתם ___, אתם ____? שלטון ערבי מוסלמי ושלטון תחת משטר הלכה תיאוקרטי זה אותו הדבר בדיוק, הגיע הזמן שתסתכלו במראה שתבינו שאתם אותו המטבע רק הצד שונה, מצד אחד פנטיות מוסלמית דתית מצד שני פנטיות יהודית דתית, שני הצדדים בטוחים שהאל שלהם עומד לצידם, שני הצדדים תומכים במשטר הלכה דיקטטורי ואני דמוקרטי בעליל, ואם לא איכפת לך אל תכניס מילים לפי שלא אמרתי, צביעות טיפוסית שניגרת מהצד הכי קיצוני של ימנים ושמאלנים כאחד...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:42:19 »

אין שום גישה גזענית שבאה עם רעיון הטרנספר .
אולי יש גזענות מהצד של העולם המוסלמי כלפי היהודים במדינתם האחת בעולם?

בוודאי שיש !

סובייקטיבי.......

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:45:55 »
אתה יכול לעשות טובה ולכתוב עם רווחים בין השורות? סיוט לקרוא את הכל בצורה כזאת.... אבל בוא נראה...

"האומה הערבית ככלל מגובשת בדעה אחת", נטענה הזאת לא עומדת בעייני, למרות מה שמיליון וחצי מוסלמים ביוטוב טוענים ה"אומה" (Ummah) לא קיימת, זה מתחיל מהקרע הסוני-שיעי לסלפים, ולוואבים, ולשיעה-חומניזם מאירן, המיתוס הזה לא פרקטי, ברוב מלחמות ישראל לא השתתפו כל ארצות ערב, שהם 22 אם זכרונני איננו מטעני, והפלשתינים הם הדרגה הכי נמוכה שערבי יכול לקבל בעולם הערבי, בין אם זה בלבנון,סוריה, מצרים וארצות המפרץ, הם רק משתמשים בפלשתינים בנשק אפקטיבי, אני מדבר כרגע על השלטון הבעת' הסורי, מובארק במצרים ובית פאוד בסעודיה, עוד בלי להכנס למוסלמים שאינם ערבים שלעיתים דעתם שונה כגון טורקים ואף אירנים.

"לעניין התכחשותך לתורת ישראל ולהשוואתה לתורות המזוייפות של האיסלאם והנצרות שנבעו עם ההסטורי'ה ע''י ערב-רב מהסוג ה '' רפורמי '', '' קונסרבטיבי '' , וכן אפיקורסים מהסוג שלך שמנסים לאורך כל הדורות למצוא '' תחליף '' לתורתנו הנצחית ולא הצליחו בכך מזה 3000 שנה."

וכבר התחלנו עם השנאה המתפרצת כלפי אלה שלא חולקים את אותה אמונה, נחש מה, מוסלמים אומרים את אותו הדבר באיסלאם, כך גם הנוצרים, אז מה בדיוק השוני בין הטענות שהם צודקים ובעיניך? כלום.
אין לי רצון להכנס לתוך עניין אורתודוקסי ורפורמי, כמו שציינתי יהדות כמעט ולא קיימת בחיי, מבחירה, מה הצעד הבא, אתם הולכים לקרוא לרפורמים כופרים כמו המוסלמים? כמה ארס...

"אם אין לך זיקה לעם-ישראל ותורתו ,מה אתה עושה בארץ-ישראל", אני נולדתי כאן, דור שני, יש לי אזרחות ישראלית, " ובאיזו זכות אתה יושב בה", זכות דמוקרטית, המילה מופיעה בלקסיקון שלך או שמדינת הלכה נוסח אירן זאת הפנטזיה שלך? חסוך ממני את האובססיביות עם בולשביקים וקומוניסטים, אני לא אחד מהם אז הגיע הזמן שתפנים שלא כל ישראלי עונה לסטריוטיפ.

תאמין או לא הידע שלי בנוגע להיסטוריה ופוליטיקה במזרח התיכון לא רעה לגילי, העובדה שאני לא נותן לפנטיות דתית, מכל צד לטשטש את האמת זה רק בונוס לידע שלי, כך גם עברו של המופתי עם השלטון הנאצי, איך אתה חושב שמפלגת הבעת' התפתחה בעיראק וסוריה? על המוטיב הזה.

אין כזה עם פלשטינאי, מרוצה? לא משנה כמה תחזור על ה-catch phrase הזה זה כבר לא רלוונטי, כל אומות העולם כבר מכירים בהם בין אם זה מוצא חן בעיניך או לא, וחלק מהתודה הזאת מגיעה למתנחלים שהעניקו כל כך הרבה תשומת לב מהמדיה העולמית בהתעמרות הבאמת מוצלחת בפלשטינים בשנים האחרונות.

אולי כדאי שתפנים את העובדה שהשמאל שלט כאן בשנים הראשונות וזה היה השמאל שהיה בשלטון בזמן הניצחון בששת הימים וכן יום הכיפורים, פעם אחרונה שבדקתי זה היה בגין שחתם על הסכם השלום והחזרת סיני עם פינוי ימית, אבל אל תגיד לי, בגין לא היה יהודי, נכון?

"ידידי !! הידע שלך על האויב הערבי איננו שלם מכיוון שקיבלת אותו בצורה מסולפת מחבריך השמאלנים", פעם אחרונה שאני חוזר על זה, אני לא שמאלני, ולא שטפו לי את המח לא שמאלנים ולא ימניים, אני יכול לכנות אותך גם שמאלני אם אני לא מסכים איתך?

הבנתי, אז ביבי הוא שמאלני קיצוני, וכללללללללללללל המדיה נשלטת על ידי השמאל מאחורי הקלעים, אתם חובבי קונספירציות? עוד מכנה משותף עם האלה השנואים עליכם, צירוף מקרים?

"בכלי התשקורת הנשלטים ע''י עוכרי ישראל מסוגך", תמשיך להשתלח כמה שאתה רוצה רק את תבוא בטענות אחר כך על דמוקרטיה וחופש ביטוי, דרך אגב אין לי שוב שליטה על שום מדיה, אני חש פרנויה גלויה שכל מי שיש לו טיפה בעיה עם טענותיכם הוא שמאלני, רדו מהסוס ותצטרפו למאה ה-21...

לא ידעתי מי זה לעזאזל חיים בן-פסח עד לפני שבוע, ואני די בקיא בפוליטיקה ישראלית מה שאומר הכל, מעניין, אם אני אעלה סרטון ליוטוב ובו אקרא "מוות לערבים" ו-"תבחרו בי לראש ממשלה" אני לפתע מועמד? אל תצחיק אותי, "כך" מוגדר כארגון טרור וגם על ידי ימנים שלא נותנים לפנטיות משיחיסטית לשלוט עליהם.

" האם הדמוקראטיה הינה רק מעטה לשלטון בולשביקי שמאלני שלכם", לא שלי, זה כמו תקליט שבור... ואין שלטון בולשביקי, אתה צריך מילון?

השאר זה ידה ידה אלוהים ישמיד אותך ואת בני מינך, נשמע כל כך מוכר לאותם מוסלמים שבטוחים שאל הירח שלהם אללה יעשה אותו דבר, מין מצא את מינו, ובנוגע לאותו אלוהים שאתה כל כך בטוח בקיומו, הוא לא עושה עבודה כל כך טובה ב-2000 השנים האחרונות, אבל אל תגיד לי, "נסתרות דרכי האל", מה שמנחם אותך.

בס''ד

בחן נא ידידי את מה שאתה קורא לו "קונספירציות"בדרך הגיונית!, והרכב את המשוואות ושקול היטב, במקום להשיב כלאחר יד !! אתה יודע מה? כנראה שאתה נעול ואינך פתוח לדברים, ולכן אין טעם להשיב לך. חבל על המאמץ להקליד לך תשובות שאתה לא שוקל כלל ואינך מודע לסכנה המרחפת עליך כיהודי (העובדה שאתה מתכחש ליהדותך איננה תרוץ מספיק טוב בשביל האויב הערבי הנאצי יש"ו). אתה שולף דברים לפני שבחנת את ההסתברות הגבוהה לקשר ביניהם. הרי התשקורת שמאלנית ואתה הינך מודה בכך, אז מה הפלא שהדברים טוייחו והוסתרו בצורה מקצועית? שקול דברים ברצינות, ואז, אם אראה אצלך תגובה ראויה לתשובה, אשיב לך לעניין!!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 22:28:44 על ידי גם בשן וגם גלעד »
בס''ד

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:51:08 »

בס''ד

בחן נא ידידי את מה שאתה קורא לו '' קונספירציות '' בדרך הגיונית !, והרכב את המשוואות ושקול היטב ,במקום להשיב כלאחר יד !!, אתה יודע מה? כנראה שאתה נעול ,ואינך פתוח לדברים ולכן, אין טעם להשיב לך , חבל על המאמץ להקליד לך תשובות שאתה לא שוקל כלל , ואינך מודע לסכנה המרחפת עליך כיהודי ( העובדה שאתה מתכחש ליהדותך איננה תרוץ מספיק טוב בשביל האויב הערבי הנאצי יש''ו ) . אתה שולף דברים לפני שבחנת את ההסתברות הגבוהה לקשר בינהם, הרי התישקורת שמאלנית ,ואתה הינך מודה בכך ,אז מה הפלא שהדברים טוייחו והוסתרו בצורה מקצועית? שקול דברים ברצינות ואז ,אם אראה אצלך תגובה ראויה לתשובה אשיב לך לעניין!!

אני מניח שבשבילך הקונספירציות האלה הן עובדות, נשמע כמו הארדקור שמאלנים במערב והמוסלמים שבטוחים ש-9\11 בוצע על ידי בוש \ הציונים \ הניאו-קונסרבטיבים, פשוט תודה שכזה מגיע לאיזשהו דיאלוד או וויכוח שלא נוגע ליהדות, אין כל כך הרבה לתרום... זה בסדר, תאשים את המדיה השמאלנית, שאיכשהו שטפה את מחי למרות שאני לא צופה בשום ערוץ חדשות בישראל, זה מן קסם שמאלני, זה בטח משהו במים..
אני לא מתכחש להיותי יהודי, אתנית אני יהודי, דתית, לא.