כתב נושא: התקרבות בין עיראק לאיראן  (נקרא 27024 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
התקרבות בין עיראק לאיראן
« ב- : אוגוסט 12, 2007, 00:20:35 »
http://omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=5874&MenuID=833&ThreadID=1014020

זה מה שארה"ב רצתה שיקרה? כשארה"ב תצא מעיראק, עיראק תהיה מדינה נאצית בת-ברית של איראן.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 08:06:03 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 12, 2007, 00:24:32 »
מתי ארה"ב תשמיד כבר את איראן?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 12, 2007, 00:33:52 »
הסיוט הכי גדול של ארצות הברית שאיראן ועיראק יהיו בנות ברית, הסיוט יצא לפועל. איראן הייתה אוייבת של עיראק, ארצות הברית רצתה דמוקרטיה בעיראק ומה היא קיבלה??. איראן ועיראק עכשיו בנות ברית ויש מלחמת דמים בעיראק, כל הכבוד לצבא ארצות הברית. משרד ההגנה האמריקאי עוד בא בטענות לישראל, אם הסכסוך הערבי הישראלי ייפסק, יהיה שלום במזרח התיכון. ארצות הברית קיבלה וייטנאם 2 בעיארק. צריך להפציץ את איראן, למצוא תחליף לנפט שכבר מצאו ולהפסיק להתערב בעניינים שלא שייכים לנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 08:07:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 12, 2007, 01:28:43 »
נקווה שבקרוב המשטר באירן ייפול, הפרסים פחות נאצים מהערבים, אבל יש להם מנהיג נאצי ששולט בהם .

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 12, 2007, 07:57:15 »
איראן תקבל את שלה מארה"ב, במוקדם או במאוחר.
כל האיומים שלהם "תקיפה צבאית על איראן לא תביא תחוצאות" "צבא איראן מוכן מתמיד" זה בולשיט, זה רק בשביל שיקחו אותם רציני, וקלח אותם רציני.
הם הוכחי את הטמטום שלהם במלחמת עיראק-איראן, בכל הקרבות שהאיראנים ניצחו, זה היה רק בגלל שלאיראן היו יותר אנשים מאשר לעיראקים כדורים, הכוונה שהם כיסו את העיראקים בגופות

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 12, 2007, 12:39:54 »
האמריקאים האלה מפגרים.
איראן תורמת לחוסר יציבות בעיראק מה קשה לקלוט,למה לסמוך עליהם?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:44:36 »
אירן היא לא מדינה נאו-נאצית ולפני שכולכם תתנפלו עלי בגידופים, יש לי הסבר מושלם שאני יכול לספק אם אתם רק רוצים, רק תשאירו את התורה מחוץ לוויכוח כשזה מגיע לאיסלאם ופוליטיקה...

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:48:30 »
תסביר .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 12, 2007, 16:59:04 »
תסביר .

די פשוט, יש אירנים שהם נאצים לכל דבר, הביטוי "ארי" שפירושו מלוכה מהתרבות והאימפריה הפרסית, המפלגה האירנית הנאצית, שמתעבת ערבים ומוסלמים כמו שהיא מתעבת יהודים, לא יכולה להתקיים שכהאסלמים שולטים.... הם מתעבים ערבים ואת העובדה שדת ערבית שולטת באירן, וכך גם אחמדינג'ד.

באירן חיה הקהילה היהודית הכי גדולה אחרי ישראל, 20000 יהודים ויש להם טיפה זכויות כשזה מגיע לעבודת דת, הם עדיין חיים תחת שריעה, רוב הקהילה עזבה לאחר המהפכה האיסלמית ב-1979, יחד איתם עזבו 7 מיליון אירנים לא יהודים למערב, היהודים סובלים פחות לדוגמה מאלה העובדים את הדת הקודמת שקדמה לאיסלאם, זורו משהו, השם המלא חמק מזכרוני, והבאהים גם.

יש יהודים אירנים שסירבו לעזוב לישראל תמורת סל קליטה כי הם רואים את עצמם באירנים לכל דבר, הם לא הוכרחו להישאר, במלחמת העולם השניה אירן קלטה יהודים מאירופה...

עד שנת 1979 היחסים עם אירן תחת השאה המולך לא היו רעים והיו עסקאות רבות בנוגע לנפט ונשק.

מנסיוני ודיברתי עם אירנים רבים, חלק מאירן וחלק לא, רובם לא מוסלמים ושונאים את האסלאם אין להם את אותה מנטליות של העולם הערבי והם רק רוצים דמוקרטיה, חלק היו אנטי ישראלים וחלק לא, חלק הביעו רצון לבקר ואף היו גאים ש-Cyrus הגדול הציל את היהודים מהבבלים והרשה להם לחזור לארץ אבותיהם...

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 12, 2007, 17:48:48 »
אין ספק שהמהפכה האיסלאמית השחיתה ודרדרה את איראן לתהומות.
כאשר מנהיגיה בגלוי קוראים למחיקת מדינות מהמפה , אין מה לעשות - זה מזכיר את הנאצים.
כמו שההנאצים רצו להשליט את הארים על אירופה , כך האיראנים עושים זאת באירופה של ימנו עם האיסלאם .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 12, 2007, 18:18:37 »
אין ספק שהמהפכה האיסלאמית השחיתה ודרדרה את איראן לתהומות.
כאשר מנהיגיה בגלוי קוראים למחיקת מדינות מהמפה , אין מה לעשות - זה מזכיר את הנאצים.
כמו שההנאצים רצו להשליט את הארים על אירופה , כך האיראנים עושים זאת באירופה של ימנו עם האיסלאם .

וזה בדיוק מה שיקרה לישראל אם לחבורת פנטים שחושבים שדיקטטורה דתית היא אוטופיה רוחנית, בלי הנפט המשטר האירני היה נופל לפני עשור, בישראל אין זהב שחור אז לכל ההוזים בהקיץ, ואני חייב לציין שאני מופתע עד כמה חלק בתגובות של יהודים פה דומים ב-ד-י-ו-ק למוסלמים כשזה נוגע ללא יהודים החיים כמיעוט, שלילת אפשרות בחירה, השפלה, אמרתי שוב שאני לא מומחה ליהדות אבל אם זה מה שיהדות אורתודוקסית עומדת, אני מעדיף את הרפורמים המודרנים.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 12, 2007, 18:23:28 »
נכון יש הרבה התקוממויות נגד אחמדיניג'אד.
אבל כל עוד הוא בשלטון מה זה עוזר לנו?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 12, 2007, 18:33:43 »
נכון יש הרבה התקוממויות נגד אחמדיניג'אד.
אבל כל עוד הוא בשלטון מה זה עוזר לנו?

צריך לתמוך באופוזיציה בתוך ומחוץ אירן, זה רק עניינן של זמן עד שלעם האירני ימאס כמו ב-1979, והמצב באירן, ואני אשכרה מדבר עם אירנים מאירן, די קטסרופלי.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 12, 2007, 18:35:37 »
אבל השאלה אם שוב תהיה הפיכה?
עד מתי לדעתך צריך לחכות? השעון מתקתק.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 12, 2007, 18:45:17 »

השעון לא מתקתק לשום מקום, יש אנשים שבולעים את הפרופגנדה בכזאת כמות שלא מסוגלים לראות את העובדות, והרבה ישראלים הם די אהבלים כשזה מגיע לזה, אחמדינג'ד הוא לא המנהיג העליון של אירן, אין לו שליטה על הצבא ועל משמרות המהפיכה אלא  סייד עלי ח'מנאי ואיזה קונסוליה של "חכמי דת", הם אלו שבוחרים את המועמדים לנשיאות והם אלה שבחרו את אחמדינג'ד כאחת האופציות, הסיבה המכרזית שהוא נבחר זה הכלכלה המתדרדרת אבל כמו פוליטיקאי הוא לא קיים ורק דרדר את הכלכלה, בלי הנפט אירן הייתה קורסת כיום ואפילו עם כל משאבי הטבע הם מקציבים דלק לאזרחיהם ואף מייבאים נפט וגז מהודו.

העניין הוא שהם מפחדים למות, ומעדיפים לשלוח את חבורת הזומבים שטופי המח שלהם, ברגע שהכל ילך לעזאזל הם הראשונים שיטוסו לאירופה איפה שהכל כבר מוכן להם ולמשפחותיהם.

אי אפשר לכבוש את אירן, והגיע הזמן שכל גנרלי הצעצוע יבינו זאת, ארצות הברית לא תפלוש ולא תפציץ, בוש הוא נשיא בין הכושלים בהיסטוריה, אנשים מאמינים שהוא פלש בשביל נפט \ הגנת ישראל \ לחץ של AIPAC, ואירן היא מאה פעמים יותר גרועה מעירק לפלישה וכיבוש, ואם אתם לא מאמינים אני מציע לעשות קצת חיפוש על מלחמת עירק-אירן ועל אלפי הגלים האנושיים של האירנים, האירנים הם לא ערבים, והם ערמומיים כמו הישראלים...

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:06:36 »
אני נאלץ להסכים עם טארן לגבי העובדה שלא כל האיראנים נגדנו.
אני קראתי טוקבקים באנגלית בנוגע לעסקה המזויפת של אחמדינג'אד עם אסד,והם כעסו כל כך שאחמדינג'אד נותן כסף שהם צריכים לאויב שלהם,הערבים.

מה שאני לא מסכים,זה לגבי השעון המתקתק.
הוא כן,ומהר מאוד אפילו.

אחמדינג'אד לא סתם חותר לגרעין,הוא לא סתם מקריב את הפופלאריות שלו ואת המצב הכלכלי של המדינה שלו,השנאה שולטת בו.
תקרא לי פרנואיד אבל אחרי מקרה היטלר רק מפגרים יקראו לאחמדינג'אד מפגר,צריך ללמוד מההיסטוריה.
אפילו שמעון פרס שהוא הפוליטיקאי הותיק ביותר יודע שיש להזהר מאיראן.
זה נכון שהוא אמר שאחמדינג'אד הוא בדיחה,אבל הוא עדיין חושב שהגרעין מסוכן,וכך גם ביבי וליברמן.

אני מודה שאני לא יודע לגבי הכוח הצבאי של איראן,אבל זה בטוח שהצבא שלה לא ייפול באותה קלות כמו של עיראק.
וארה"ב נטשה אותנו בכל מקרה...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:19:13 »
אני נאלץ להסכים עם טארן לגבי העובדה שלא כל האיראנים נגדנו.
אני קראתי טוקבקים באנגלית בנוגע לעסקה המזויפת של אחמדינג'אד עם אסד,והם כעסו כל כך שאחמדינג'אד נותן כסף שהם צריכים לאויב שלהם,הערבים.

מה שאני לא מסכים,זה לגבי השעון המתקתק.
הוא כן,ומהר מאוד אפילו.

אחמדינג'אד לא סתם חותר לגרעין,הוא לא סתם מקריב את הפופלאריות שלו ואת המצב הכלכלי של המדינה שלו,השנאה שולטת בו.
תקרא לי פרנואיד אבל אחרי מקרה היטלר רק מפגרים יקראו לאחמדינג'אד מפגר,צריך ללמוד מההיסטוריה.
אפילו שמעון פרס שהוא הפוליטיקאי הותיק ביותר יודע שיש להזהר מאיראן.
זה נכון שהוא אמר שאחמדינג'אד הוא בדיחה,אבל הוא עדיין חושב שהגרעין מסוכן,וכך גם ביבי וליברמן.

אני מודה שאני לא יודע לגבי הכוח הצבאי של איראן,אבל זה בטוח שהצבא שלה לא ייפול באותה קלות כמו של עיראק.
וארה"ב נטשה אותנו בכל מקרה...

שוב אני חוזר ואומר, לאחמדינג'ד אין!!! שום שליטה על הצבא או משמרות המהפכה, זה כולל את הטילים המכוונים לישראל או כל נשק אחר, אירן לא תשתמש לעולם בגרעין כי היא מודעת לעובדה שישראל תגיב עם אותו הנשק, ותתפלא אבל רוב האזרחים האירנים לא ששים בדיוק למות למען אללה או למען כוהני הדת שרק מוצצים מהם את הדם ב-28 השנים האחרונות.

ההסברה הישראלית בקאנטים בשנים האחרונות בגלל שכל טמבל במשרד החוץ והישראלי הממוצע ישר קופץ "אנטישמיות" ו-"נאצים", לאנשים פשוט נמאס, תכניסו לראש שלכם, אפילו אמריקאים שאין להם בעייה עם ישראל או יהודים לא רוצים שכספי המיסים שלהם ילכו לא לישראל, לא למצרים וירדן.

באשר לצבא אירן... עד 1979 אפשר לומר שיחד עם ישראל הוא היה הצבא החזק ביותר במזרח התיכון, השאה קנה את כל הציוד הכי משוכלל מארצות הברית, ה-F16 וה-F15 הראשונים שהגיעו לישראל והפציצו את הכור בעיראק היו מיועדים לאירן...

כשהאסלמים עלו לשלטון הם החלו לטהר את הצבא, הוציאו להורג עשרות אלפי קצינים \ טייסים נאמנים לשאה, בגלל זה הם כמעט הפסידו כאשר סאדם חוסיין פתח במתקפה עליהם ב-1980....

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:22:07 »

השעון לא מתקתק לשום מקום, יש אנשים שבולעים את הפרופגנדה בכזאת כמות שלא מסוגלים לראות את העובדות, והרבה ישראלים הם די אהבלים כשזה מגיע לזה, אחמדינג'ד הוא לא המנהיג העליון של אירן, אין לו שליטה על הצבא ועל משמרות המהפיכה אלא  סייד עלי ח'מנאי ואיזה קונסוליה של "חכמי דת", הם אלו שבוחרים את המועמדים לנשיאות והם אלה שבחרו את אחמדינג'ד כאחת האופציות, הסיבה המכרזית שהוא נבחר זה הכלכלה המתדרדרת אבל כמו פוליטיקאי הוא לא קיים ורק דרדר את הכלכלה, בלי הנפט אירן הייתה קורסת כיום ואפילו עם כל משאבי הטבע הם מקציבים דלק לאזרחיהם ואף מייבאים נפט וגז מהודו.

העניין הוא שהם מפחדים למות, ומעדיפים לשלוח את חבורת הזומבים שטופי המח שלהם, ברגע שהכל ילך לעזאזל הם הראשונים שיטוסו לאירופה איפה שהכל כבר מוכן להם ולמשפחותיהם.

אי אפשר לכבוש את אירן, והגיע הזמן שכל גנרלי הצעצוע יבינו זאת, ארצות הברית לא תפלוש ולא תפציץ, בוש הוא נשיא בין הכושלים בהיסטוריה, אנשים מאמינים שהוא פלש בשביל נפט \ הגנת ישראל \ לחץ של AIPAC, ואירן היא מאה פעמים יותר גרועה מעירק לפלישה וכיבוש, ואם אתם לא מאמינים אני מציע לעשות קצת חיפוש על מלחמת עירק-אירן ועל אלפי הגלים האנושיים של האירנים, האירנים הם לא ערבים, והם ערמומיים כמו הישראלים...
עם חלק אני מסכים, עם חלק לא.  השאלה המרכזית היא:  האם המערב, האם ישראל, יכולים להרשות לעצמם לאפשר מציאות של אירן מצויידת בנשק גרעיני?  לא קיבלתי תשובה מדבריך, אולי מפני שהתשובה ברורה מאליו, ואינה דורשת אזכור.

המערב יכול להמשיך לנסות ולשמר את העקרונות המערביים הטפשיים, התבוסתניים והלא-מציאותיים של "דמוקרטיה" (נוסח המערב, היינו האידאל המטופש של "מדינת כל אזרחיה"), "חופש" (שניתן רק לאלו שהאליטות הצבועים חפצים ביקרם) והבדלה התאבדותית ומטופשת להפליא בין "אוכלוסיה אזרחית חפה מפשע" של האויב לבין "לוחמים"/"חיילים".  אולם ימי הטפשות והכוונות הטובות ספורים, והעולם בכלל והיהודים קטני האמונה/המתיוונים בפרט הולכים ללמוד את האמת המרה של המציאות הגזענית והלא-סבלנית של עולמנו בדרך הקשה, כפי שלמדו דורות קודמים.

"אל תהי צדיק הרבה יותר מבוראך"
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:23:50 »
מה תעמולה? אתה טוען שאיראן לא עובדת על נשק גרעיני?
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

Aaron

• אורח
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:26:11 »
אם ארה"ב השתמשה בנשק גרעיני על יפן, איראן כרגע לא פחות נאצית מיפן לשעבר, אני חושב שארה"ב תשתמש בנשק גרעיני טקטי על איראן.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:42:57 »
מה תעמולה? אתה טוען שאיראן לא עובדת על נשק גרעיני?

לא, אני מדבר על הדהומניזציה שמנסים לעשות לאירן כאשר לא מפרידים בין השלטון האסלמי לעם שרובו סובל ולא תומך, אבל יאללה יותר קל להגיד "בואו נפציץ את אירן והמזרח התיכון ב-100 פצצות אטום" ולצאת סייבר גבר מאשר ללמוד קצת עובדות, אירן היא לא גרמניה הנאצית, כבר הסברתי שהאירנים שהם באמת ניאו נאצים מתעבים את האיסלמים, אירן קלטה יהודים בזמן מלחמת העולם השנייה יחד עם טורקיה למשל, לא הכל שחור ולבן.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:51:20 »

עם חלק אני מסכים, עם חלק לא.  השאלה המרכזית היא:  האם המערב, האם ישראל, יכולים להרשות לעצמם לאפשר מציאות של אירן מצויידת בנשק גרעיני?  לא קיבלתי תשובה מדבריך, אולי מפני שהתשובה ברורה מאליו, ואינה דורשת אזכור.

המערב יכול להמשיך לנסות ולשמר את העקרונות המערביים הטפשיים, התבוסתניים והלא-מציאותיים של "דמוקרטיה" (נוסח המערב, היינו האידאל המטופש של "מדינת כל אזרחיה"), "חופש" (שניתן רק לאלו שהאליטות הצבועים חפצים ביקרם) והבדלה התאבדותית ומטופשת להפליא בין "אוכלוסיה אזרחית חפה מפשע" של האויב לבין "לוחמים"/"חיילים".  אולם ימי הטפשות והכוונות הטובות ספורים, והעולם בכלל והיהודים קטני האמונה/המתיוונים בפרט הולכים ללמוד את האמת המרה של המציאות הגזענית והלא-סבלנית של עולמנו בדרך הקשה, כפי שלמדו דורות קודמים.

"אל תהי צדיק הרבה יותר מבוראך"

וכרגיל הגישה האנטי מערבית של אנשים אשר מנסים להסביר יומם וליל למה הם נגד הגישה המזרחית איסלמית..... חשבתי שאתם בעד דמוקרטיה ושיוויון, אבל נשמע כאילו דמוקרטיה זו מילה גסה, מה אתה רוצה, דיקטטורה סטייל אירן? רוצה איזה שאה יהודי או שלטון של כמה רבנים שידרדרו את המצב לעולם רביעי?
אידאל מטופש אה? נראה כאילו אותו אידאל מטופש השיטה הכי פחות גרועה, אלא אם כן יש לך טיעון היסטורי שסותר את זה? מדינת כל אזרחיה לא יהיה בישראל כל עוד יש ערבים ישראלים שהם מוסלמים או נוצרים פאן-ערביזם, הדרוזים מצד שני והצ'רקסים מתאימים לטענה הזאת, והם הוכיחו זאת.

"בין "אוכלוסיה אזרחית חפה מפשע" של האויב לבין "לוחמים"/"חיילים".

נקודה טובה ואני מסכים לחלקה, אבל מה אתה מציע, חיסול כל מוסלמי מגיל אפס, זכר ונקבה, אתה מתנדב לעשות זאת? כי נראה שאלה אשר תומכים בפתרונות כאלה הם קשוחים רק מאחורי המקלדת אבל הם רק דיבורים, המציאות הגזענית טופחת על כתפי משני הכיוונים, מצד אחד מחלק קטן של יהודים ומצד שני מחלק קטן של לא-יהודים, אכן קשה.

""אל תהי צדיק הרבה יותר מבוראך", ואם אני לא מאמין בבורא אז אני מניח שזה הופך אותי ללא אנושי אה? כופר אולי?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 12, 2007, 20:52:40 »
אם ארה"ב השתמשה בנשק גרעיני על יפן, איראן כרגע לא פחות נאצית מיפן לשעבר, אני חושב שארה"ב תשתמש בנשק גרעיני טקטי על איראן.

תמשיך לחלום אבל רוב האמריקאים מתנגדים לכל מתקפה על אירן, ונשק גרעיני טקטי, אל תצחיק אותי...

Aaron

• אורח
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:10:10 »

תמשיך לחלום אבל רוב האמריקאים מתנגדים לכל מתקפה על אירן, ונשק גרעיני טקטי, אל תצחיק אותי...
אתה אמרת פה כאלה שטויות, אני עדיין מתקשה להאמין למה שאני קורא פה. מאיפה אתה מביא את כל השקרים והזבל הזה? נראה שאתה בכוח מנסה לא להסכים איתנו בכל דבר אפשרי, עד כדי כך שאתה כבר ממציא סיפורי אגדות, העיקר לא להסכים איתנו בשום דבר. איזה עלוב נפש.

מפריש פה נאדים של שקרים והטפות, בחייאת אתה נשמע כמו אחד מ"שלום עכשיו". אתה חושב שאתה יודע הכל, אבל אתה חיי בסרט. אתה ימני כמו שמפלגת קדימה היא ימנית.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:17:48 »

אתה אמרת פה כאלה שטויות, אני עדיין מתקשה להאמין למה שאני קורא פה. מאיפה אתה מביא את כל השקרים והזבל הזה? נראה שאתה בכוח מנסה לא להסכים איתנו בכל דבר אפשרי, עד כדי כך שאתה כבר ממציא סיפורי אגדות, העיקר לא להסכים איתנו בשום דבר. איזה עלוב נפש.

מפריש פה נאדים של שקרים והטפות, בחייאת אתה נשמע כמו אחד מ"שלום עכשיו". אתה חושב שאתה יודע הכל, אבל אתה חיי בסרט. אתה ימני כמו שמפלגת קדימה היא ימנית.

שטויות? לא, עובדות, אחוז התמיכה בבוש הוא בין הנמוכים בהיסטוריה והוא כבר נחשב בין הנשיאים הכי לא אינטליגנטיים וגרועים בתולדות הנשיאות, אם אתה טוען שרוב העם האמריקאי תומך בפלישה לאירן בבקשה תוסיף את הלינק, האמריקאים תקועים בעירק ואפגניסטן עם נאט"ו, רק בגלל שאני לא תומך עיוור במתנחלים או בניאוקונסרביטיבים באמריקה לא אומר שאני סוגד לאללה או לאיזה תנועה שמאלנית, תתרגל לדעות שונות בנוגע לנושאים שונים.

צפית יותר מדי ב-Fox News...