סקר

איזה אזור בישראל נתון לאיום החמור ביותר להשתלטות ערבית ?

הנגב
14 (46.7%)
הגליל
9 (30%)
מרכז
1 (3.3%)
הגולן
3 (10%)
אחר
1 (3.3%)
לא יודע
2 (6.7%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: מהו האזור הנתון לאיום החמור ביותר של השתלטות ערבית ?  (נקרא 7176 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לדעתי הנגב, הגליל נמצא תחת האיום השני בגודלו .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מהו האזור הנתון לאיום החמור ביותר של השתלט
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2007, 21:40:46 »
אתה לא יודע מה קורה ביפו, יש שם דגלים של החמאס ואף-אחד לא עושה כלום..
המשטרה לא עוצרת אותם על תמיכה בארגון טרור, אבל את תומכי כ"ך הצדיקים הם כן עוצרים..
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2007, 06:08:41 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 22, 2007, 21:50:33 »
שיעצרו את פעילי חמאס ? מה פתאום! הם צדיקים. כל שני וחמישי יש בנצרת התכנסות של בל"ד. הם מניפים דגלי חמא"ס, חיזבאללה, "פלסטין" ולפעמים זורקים אבנים על מי שעובר. מה המשטרה המעפנה שלנו אומרת? "זה באחריות נצרת". חה, נצרת זו עיר ערבית, למה שהם יעשו משהו ?!
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2007, 06:09:32 על ידי גם בשן וגם גלעד »

בייקר

• אורח
ביפו בחג המולד יש עצי אשוח.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גם בנצרת, אז מה ?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הנגב בסכנה יותר גדולה
« להגיב #5 ב- : יולי 22, 2007, 22:24:43 »
הערבים מרהט והסביבה משתלטים על אדמות מדינה והפכו את הנגב למערב הפרוע. מה עושים?
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2007, 06:09:51 על ידי גם בשן וגם גלעד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : יולי 23, 2007, 00:05:11 »
הגליל. יש מלא כפרים ערביים מוסלמיים עוינים והם חמושים בקלצ'ים והמשטרה מפחדת להכנס וצה"ל בכלל לא נמצא במקום. באיטיפאדה הם ירו על ישובים יהודיים וחסמו כבישים. במלחמה האחרונה הם כיוונו את חיזבאללה כדי שיפגע בישובים יהודיים. הם הולכים וגדלים בקצב מהיר, הם משתמשים בעצי הזית שהם מגדלים ככלי לחסימת בניית ישובים יהודיים. לדוגמה העיר כרמיאל מוקפת בשדות עצי זית ערביים כדי לא לתת לעיר לגדול. הם השתלטו על הקניונים ומרכזי הקניות, ותפסו מלא מקומות עבודה בערים היהודיות.
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2007, 06:10:38 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
דקסטר, תוסיף "לא בטוח" או "לא יודע".

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 25, 2007, 20:41:03 »
הייתי אומר שכל הארץ פרט למרכז (המרכז מלא בשמאל, שעושה הכל כדי להגן על עצמו אבל יחד עם זאת עושה הכל כדי להפקיר מתיישבים).
« עריכה אחרונה: יולי 27, 2007, 08:26:27 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 07, 2007, 20:29:55 »
כל הארץ. צריך לפעול מהישובים על הגבול בצפון ועד לאילת, וגם לעבור בדרך בגוש דן ולנקות את כל הארץ מהגועל-נפש, שהורסים לנו את המדינה ולוקחים את הכספים שלנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 23:00:42 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
אני רוצה לראות מה יקרה, אם פתאום 500 ימנים לבושים בחולצות "כהנא צדק" עם דגלים של כ"ך בגב, עוברים בנצרת מכים ערבים למוות, שורפים את בתיהם, ושמים דגלים של ישראל במקום.
המשטרה, כמובן תבוא לעזור לערבים, ואת הצדיקים ישמו בכלא.
זה קצת לא קשור, לפני כמה ימים עברתי תאונת דרכים, ובצומת ליד, הייתה עוד תאונה עם הרוגים. אפילו לא פרסמו בחדשות, וכל פלוץ של החמאס/איראן/סוריה/חיזבאללה הם מפרסמים, זה לא ייאומן וחוץ מזה, שפינו אותי באמבולנס, המשטרה לקחה לי את האופניים והתיק שבוע לקח לי למצוא אותם, התרוצצתי בכל מחוז צפון לחפש את זה, ועוד אני בקושי הולך ואמא שלי לא דוברת עברית טובה

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
תרגיש טוב,יוסי. :)
וכן אתה צודק כל דבר קטן שקשור בערבים מפרסמים ככה זה התקשורת.
רק תדברים שבאמת צריך לפרסם עליהם לא מפרסמים.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני רוצה לראות מה יקרה, אם פתאום 500 ימנים לבושים בחולצות "כהנא צדק" עם דגלים של כ"ך בגב, עוברים בנצרת מכים ערבים למוות, שורפים את בתיהם, ושמים דגלים של ישראל במקום.
זה קצת לא קשור, לפני כמה ימים עברתי תאונת דרכים, ובצומת ליד, הייתה עוד תאונה עם הרוגים. אפילו לא פרסמו בחדשות, וכל פלוץ של החמאס/איראן/סוריה/חיזבאללה הם מפרסמים, זה לא ייאומן וחוץ מזה, שפינו אותי באמבולנס, המשטרה לקחה לי את האופניים והתיק שבוע לקח לי למצוא אותם, התרוצצתי בכל מחוז צפון לחפש את זה, ועוד אני בקושי הולך ואמא שלי לא דוברת עברית טובה
אני גר בנצרת עילית, זה די קרוב לנצרת, כשנהיה תנועה המונית, נחכה שתהיה התכנסות של בל"ד בנצרת (תמיד יש) ואז נעשה פעולה כלשהי .

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
אני גר בנצרת עילית, זה די קרוב לנצרת, כשנהיה תנועה המונית, נחכה שתהיה התכנסות של בל"ד בנצרת (תמיד יש) ואז נעשה פעולה כלשהי .
אחלה, אשמח להצטרף. ואביא חברים אם יוסכם

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 18, 2007, 22:39:59 »
יום יבוא.
ואני מקווה שנטבח בטרוריסטים שביניהם כמו שהם טבחו בנו.
ההשתלטות הערבית מאיימת על כל המדינה.
אני מקווה שהארגון שלנו יעצור את זה בדרך כזו או אחרת.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2007, 23:05:56 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הנגב הפך ללא סתם מערב פרוע, שאל כל תושב באר שבע והסביבה והוא יאמר לך את אותו הדבר, הבדואים מיתיישבים בכל מקום שבא להם(ליפעמים גם על שדות של יהודים) ומחליטים שזה שלהם ואז הם מתחילים מאוהלים  ואז עושים אפ גרייד לבתי פח ואז לווילות(אני מדבר על וילות שיהודים היו חולמים שיהיה להם), ואז הם מתלוננים שאין להם מים וחשמל טלפון וכו', לא רק, הם גם מתפרנסים מגניבות ופרוטקשנים, כל בעל קיוסק באיזור באר שבע קשור לעולם התחתון או שמשלם פרוטקשנים, באופקים לפי מה שהבנתי הצליחו למגר את התופעה ברובה בכך שקרעו לבדואים את הצורה פעם אחר פעם, בבאר שבע דימונה ירוחם וכו' הבדואים משליטים טרור, מעיירות העשירות כמו מיתר,עומר ולהבים אין את הבעיה הזאת בגלל שאין שם עולם תחתון ומה יש להם תקציב להשים שומרים בכניסה, אבל הבדואים עדיין מסתובבים שם לפעמים ועושים צרות או שהם בכוונה עושים את התפילות שלהם בלילה עם בוקסות כדי להפריע ליישובים היהודיים(אני אומר את זה מניסיון בתור אחד שבא לבקר חברים במיתר הרבה ושומע את זה כל פעם מחדש), מה שכן גם אין מי שיעצור אותם, יש את העולם התחתון וכל החבורות הגדולות שהולכות איתם מכות לעיתים קרובות אבל מעבר לזה אין הרבה בכלל, עם אתם רוצים כבר ללכת מכות ולמגר את תופעת הערבים, צריך להקים כוח שיסלק בכוח את כל הבדואים מהדרום, הבדואים פחדנים מטבעם הם בורחים כל פעם שבאה משטרה אבל חוזרים כי מישטרה לא באה תמיד, צריך להקים כוח יהודי לוחם אפשר אפילו לומר גרילה או רק כנופייה יהודית, הרבה תושבי הדרום ישמחו לעזור שישמעו שמרביצים לבדואים  ;) מניסיון

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
בס"ד
למרות שאני בעד,זה לא המקום.
יש פה מלשינים{עיין ערך :"TAREN"}אז עזוב.
יש דברים שאומרים רק פנים אל פנים.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעניין הזה אני חושב שהתשובה הנכונה היא: כל העולם.
תסתכלו על רוסיה, תסתכלו על מערב אירופה ומרכזה, תסתכלו על אזסיה ואפריקה ואפילו דרום אמריקה כל העולם הולך ונכבש על ידי הבקטריה המזוהמת תוצרת מוחמד אבן עבדאללה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
לפי דעתי הגולן!

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מהו האזור הנתון לאיום החמור ביותר של השתלטות ערבית ?
« להגיב #19 ב- : אוקטובר 16, 2007, 12:47:17 »
עכו.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוקטובר 18, 2007, 01:03:23 »
כל עיר בארץ נמצאת בסכנת השתלטות ערבית. נכון לעכשיו הערבים משתלטים על עכו, לוד, חיפה, ערי הנגב וערים נוספות בישראל, אבל הסרטן הערבי לא יפסיק בערים אלה והוא ימשיך להתפשט גם לערים אחרות עד אשר לא תשאר פיסת אדמה אחת בארץ ישראל שלא תהיה נגועה בו. הערבים יטרידו יהודים שיחיו איתם בערים "מעורבות" ללא הפסק. יהיו מאות או אלפי מקרי אונס נגד יהודיות, מעשי רצח נגד יהודים, גניבות, שריפת בתי עסק שבעליהם היהודים לא הסכימו לשלם דמי-חסות לערבושים, ועוד מעשי עוולה שונים ומשונים מצד הערבים שיביאו להגירה המונית של יהודים לערים אחרות שעדיין אינן נגועות בסרטן הערבי ולהתרוקנות ערים נוספות מיהודים והפיכתן לערים בעלות רוב ערבי. כל זה קורה כבר עכשיו, אבל בעתיד דברים אלו יגיעו למימדים עצומים עוד יותר. זה רק עניין של מספר שנים עד שהסרטן הערבי יתפשט מקצוות הארץ  עד לתל-אביב ויכסה את הארץ כולה.

מנותק אבירם

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : אוקטובר 21, 2007, 02:58:41 »
הצפון מפוצץ בערבים!
הם משתלטים על ערים יהודיות כגון נצרת עילית, חיפה ועוד ..
לא ינום ולא יישן שומר ישראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #22 ב- : אוקטובר 21, 2007, 03:04:22 »
הצפון מפוצץ בערבים!
הם משתלטים על ערים יהודיות כגון נצרת עילית, חיפה ועוד ..
בקריות הם לא גרים,אבל יש להם פה עסקים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אבירם

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : אוקטובר 21, 2007, 03:39:33 »
בקריות הם לא גרים,אבל יש להם פה עסקים.
כן, יש לי בן דוד בקריית טבעון, סיפר לי מה הלך שם בכיפור כשערבים נסעו שם במכוניות.
לא ינום ולא יישן שומר ישראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #24 ב- : אוקטובר 21, 2007, 03:42:48 »
כן, יש לי בן דוד בקריית טבעון, סיפר לי מה הלך שם בכיפור כשערבים נסעו שם במכוניות.
קרית טבעון זה לא ממש קריות.קריות=קרית ביאליק,קרית מוצקין,קרית חיים,קרית אתא,קרית שמואל,קרית ים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 21, 2007, 13:27:42 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"