כתב נושא: התעמולה השמאלנית שמתרחשת בבתי ספר כל שנה  (נקרא 6651 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
השנה סיימתי י"ב, מה שאומר שכשרבין נרצח נהרג הייתי בכיתה ב' או ג'.
מאז, כל שנה הייתי עד לטקסי-הזיכרון ליצחק רבין, ובתור תמים חסר ידע פוליטי בלעתי את התעמולה השמאלנית.
רק השנה התחלתי להתעמק יותר בפוליטיקה (עקב מלחמת לבנון השניה והאיומים ממזרח), וקראתי גם על הסכמי אוסלו ועל פעולות הטרור שהגיעו לאחר מכן.
זו הייתה סטירת לחי מצלצלת: כל הדיבורים על "ראש הממשלה הטוב ביותר", "היחיד שיכול היה להביא לשלום", "הרצח שעצר את תהליך השלום" התגלו לי כמשפטי שקר ושמאלניים.
זה בהחלט עצוב. עובדה – האמנתי שרבין היה ראש ממשלה מעולה וכעסתי על יגאל עמיר שבגללו היינו עדים לאינתיפאדה.
אח, כמה אבסורד היה לגלות שזה בדיוק ההיפך:  הסכמי אוסלו, הסכמי הכניעה האלה, ההסכמים שחיזקו את אויבינו, הם אלו שהביאו את האינתיפאדה!

אני לא היחיד שבלע את התעמולה הזאת. אנשים עוד הגיעו לטקסים האלה (בזמן שאני ישבתי בכיתה עם חברים), וגרוע יותר – השתתפו בו.
אני לא נגד הטקס באופן כללי, אלא נגדו במתכונתו הנוכחית.
יש להמשיך לקיים את הטקס ולהזכיר שאנחנו חיים במדינה דמוקרטית, במדינה שבה אם לא מרוצים מהממשלה יש להוריד אותה באופן דמוקרטי (מה שמסתבר כלא נכון כרגע, מכיוון שאולמרט תקוע בתפקיד שלו גם אחרי מלחמה, דו"ח וינוגרד, דו"ח מבקר המדינה, חקירות משטרה והפגנה המונית של 200 אלף איש).
חובה להסיר את השיבוחים על רבין מהטקסים. זה פשוט לא הגיוני שדעות פוליטיות חד-צדדיות תהיינה בטקס זיכרון.

מה אתם חושבים?
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 18:49:23 על ידי דוקא_כך »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
התעמולה השמאלנית שמתרחשת בבתי ספר כל שנה
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2007, 00:00:17 »
ברוך הבא. וכן, יום רבין הוא יותר יום של תעמולה מיום זכרון.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 11:24:51 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : יולי 22, 2007, 00:22:33 »
ברוך הבא!  ;)

מסכים איתך לגמרי. מה שעושים לרבין זה פולחן אישיות וזאת דוגמה לשטיפת המוח השמאלנית ממשרד החינוך, יש עוד שטיפת מוח שמאלנית שמתרחשת בתקשורת.
אני זוכר שעוד בגן שטפו לי את המוח עם הבוגד רבין. השטיפה הזאת הרסה הרבה אנשים שהיו יכולים להיות נורמליים (ימניים).
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 00:59:02 על ידי אהרֹן »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 22, 2007, 00:57:40 »
בדיוק, אבל לדעתי לא צריך לעשות לו שום טקסי זיכרון. הוא אחד מהאחראים ומהמשתתפים ברצח אלטלנה ואחראי על 1500 נרצחים באופן ישיר. הוא גם קרא לקורבנות הטרור "קורבנות שלום", ולתותח שרצח את אנשי אלטלנה "תותח קדוש". הבן-אדם הזה הוא פשוט חתיכת חרא.

ברוך הבא.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 11:26:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #4 ב- : יולי 22, 2007, 01:11:25 »
גם אני כמוך בדיוק הייתי,רק השנה היתה השנה הראשונה בחיים שלי שלא השתתפתי בטקס הזה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : יולי 22, 2007, 02:10:05 »
בס''ד
 רצח של יהודים טועים שגדלו בחממת הגידול השמאלנית הבולשביקית הינה טעות מיסודה!, תורתנו אסרה שפיכות דמים בעם ישראל ,ולפיכך הרצח המתועב של יצחק רבין ז''ל איננו מוצדק והוא פשע נתעב ,כמו כל מעשה רצח של יהודים ביהודים, איננו עם של שופכי דמי-אחינו ולכך אין שום הצדקה, אולם, מכאן ולהפיכת אדם שנרצח ל '' קדוש מעונה '' וייסוד מערכת הטפה שמאלנית במסווה של '' טיקסי זיכרון '' ,ושימוש בדגם כוללני של  '' כל אנשי הימין האמיתי רוצחים!! והשמאלנים הם הם העם הנאור!! ''
 זוהי שטיפת-מוח בולשביקית נלוזה המנצלת את תמימותם של תלמידי בתי-הספר ומטה את תודעתם לראי'ה פוליטית שמאלנית ויוצרת מציאות של תעמולה פוליטית שמנצלת  ארוע נפשע של רצח אישיות פוליטית ידועה להסתה ממוקדת המופנית לעבר ציבור יהודי שאיננו מעוניין במעשי הרצח , האונס ,ההתעללות, השוד הביזה והגזל ,והגרוש מישובים למטרות רווח פוליטי בעולם,שנעשים בעמנו היהודי על אדמת ארץ-ישראל ,על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ובשיתוף-פעולה של השילטון הבולשביקי השמאלני ,והימין המזויף שיצר כאופוזיצי'ה ,על-מנת שלאא לאפשר במת ייצוג לימין האמיתי שמציג לעם-ישראל את התמונה האמיתית של הארועים ,ומקביל אותם לארועים ההיסטוריים שהיו במתכונת דומה ,ובאמצעות הפקת לקחים אמיתית ולא מזוייפת ,מציע פתרונות קיומיים ודחופים להתמודדות עם האויב הערבי הנאצי יש''ו ,שכאמור הוכנס לתוככי המדינה ע''י השמאל הנלוז ועוזריו ,ופועל הן מתוך המדינה והן מחוצה לה למען גירוש העם היהודי מעל אדמתו ח''ו, ו/או השמדתו ר''ל (שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו והקב''ה מצילנו מידם) .
 מדוע לא עושים '' טיכסי זיכרון '' לרציחתו של מורנו ורבנו הרב מאיר כהנא זצ''ל הי''ד ? , וכן להרצחו של  חבר הכנסת רחבעם זאבי ז''ל הי''ד ?, ועוד רבים שנרצחו על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ובעידוד השילטון השמאלני הבולשביקי הנלוז ,שחיכה בקוצר רוח למעשי הרצח הללו ,וייתכן שאף שיתף בהפ פעולה במישרין ו/או בעקיפין.
 התשובה הינה פשוטה, מקרי הרצח של אנשי ימין פוגעים בתודעה הפוליטית של השמאל הבולשביקי ולכן הוא נוטה להשכיח אותם מתודעת הקהל, כמו את הטבעת הספינה '' אלטלנה '' על-ידי אנשי השמאל הבולשביקי הנלוז ,שהיו מוכנים לרצוח מאות יהודים , ובלבד שלא יתחזק הימין שיגלה את היהדות האמיתית ,והזיקה היהודית האמיתית עם מסירות הנפש לעם ישראל ולארץ-ישראל . לעומת השמאל הבולשביקי  שמוכן לוותר על אדמות ארץ-ישראל לטובת האויב הערבי הנאצי, תמורת הון פוליטי ותמיכה של מנהיגי מדינות המשוחדים על-ידי מדינות הנפט של האויב הערבי .כמו שזעק הנביא  '' על שלושה פשעי ישראל ועל ארבעה לא אשיבנו, על מכרם בכסף צדיק ,ואביון בעבור נעליים '', ולבסוף האמת תצא לאור ,מכיוון שלשקר אין רגליים ,השאלה היא איזה מחיר נשלם עד שעם-ישראל יתעורר מהשקרים שנוטע בו השמאל ,ואתה ידידי כותב המאמר, נסיסית לחפש את האמת בכל מאודך ואכן הקב''ה סייע בעדך , יהי רצון שירבו כמותך בישראל והשמאל הבולשביקי יישאר כזיכרון מר שחלף  אכי''ר .
                                                                                          הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק ימני_אמיתי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 22, 2007, 04:04:55 »
אני מסכים איתך לחלוטין נניס. ישר כוח.
נמאס לי כבר שכל שנה מחדש מנסים לשטוף לנו את המוח איך הוא היה מנהיג גדול.

מלהראות את הרצח הזה כדוגמה לכך שלא נכון להרוג בן-אדם בגלל דעות שונות (שזו המטרה היחידה שצריכה להיות ליום-הזיכרון הזה) נהייתה תעמולה שמאלנית שאין כדוגמתה. רבין היה ראש-ממשלה חרא שאחראי למותם של רבים בארץ.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:22:30 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 22, 2007, 11:25:34 »
גם אני בדיוק הרגשתי כמוך-- "זו הייתה סטירת לחי מצלצלת – כל הדיבורים על 'ראש הממשלה הטוב ביותר', 'היחיד שיכול היה להביא לשלום', 'הרצח שעצר את תהליך השלום'.. התגלו לי כמשפטי-שקר ושמאלניים".

הוצאתי לי את המילים מהפה, ככה בדיוק חשבתי.
אמרו לי שרבין הוביל את ישראל לניצחון במלחמת ששת הימים, אבל מה שכחו להזכיר? פרט קטן ולא חשוב: שרבין ישב בבית-חולים חצי מלחמה בגלל התמוטטות נפשית.

פשוט שקרים על-גבי שקרים.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:23:57 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #8 ב- : יולי 22, 2007, 11:28:01 »
צודקים כולם!

ברוכים הבאים,

Nanis וימני_אמיתי. :)

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #9 ב- : יולי 22, 2007, 11:44:10 »
כמוך, גם אני סיימתי השנה י"ב. עד לפני שנתיים הייתי נוכח בטקס יום הפולחן לרבין.
לפני שנתיים שמעתי ברדיו שישנם אנשים שמעוניינים שיום הזכרון שלו ייקבע כיום צום.
מאז התעשתתי והבנתי שזה בעצם יום תעמולה לשמאל.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:24:16 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק ימני_אמיתי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 22, 2007, 13:18:50 »
אם זה יהיה יום צום, אני אוכל דווקא יותר.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 13:23:01 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 22, 2007, 16:00:36 »
כמוך, גם אני סיימתי השנה י"ב. עד לפני שנתיים הייתי נוכח בטקס יום הפולחן לרבין.
לפני שנתיים שמעתי ברדיו שישנם אנשים שמעוניינים שיום הזכרון שלו יקבע כיום צום.
מאז התעשתתי והבנתי שזה בעצם יום תעמולה לשמאל.

אין להם בושה? המנהיגים היחידים שצמו עליהם היו מנהיגים נאורים כדוגמת משה רבנו ע"ה.
בושה וחרפה אפילו להעלות רעיון כזה, וכמו שימני_אמיתי אמר- הייתי רק אוכל יותר.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:24:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #12 ב- : יולי 22, 2007, 16:10:23 »
כן, גם אני ממש התפלאתי על דבר כזה.
הרבנים היו צריכים להמציא להם תירוצים למה אסור לצום עליו.
אילוּ הם היו אומרים שהוא היה רשע, כל התקשורת היתה "קופצת".
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:25:13 על ידי גם בשן וגם גלעד »
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #13 ב- : יולי 22, 2007, 16:20:11 »
זה מזכיר לי דברים שהיו לפני פחות משנה.
בטקס המביך לזִכרון יצחק רבין, המנהלת התחילה לצעוק שאילו לא היה נרצח, היה לנו שְׁלום-אמת כבר לפני 10 שנים.

במשך השנים נוצרת אמונה כי הוא היה פשוט מלאך מושלם שהקריב את עצמו למען תהליך השלום. הוא נירצח לא על-ידי בן-אדם מטורף בלתי-שפוי בנפשו (סליחה לכל אלה שמאמינים בקשר השמאלני ובדברים אחרים; אני מאמין בגישה הפשוטה ולא צריך להתחיל כאן ויכוח בנושא), אלא זה היה קשר של כל אנשי-הימין מהליכוד וימינה! ממש כתבו שם את הפרוטוקולים של זקני ציון מחדש...

כמובן שאף-אחד לא דיבר על כך שבסקר שנערך פחות מחודש לפני יום הרצח הובטח לעבודה כ-22 מנדטים בלבד (כלומר ירידה רצינית), בעוד הליכוד שבר את קו ה-30 מנדטים.

כמובן שאחרי הרצח, לא רק אנשי עבודה ושמאל היו בהלם מתמונות האנשים רוקדים (לפעמים ללא קשר לרצח ואף כאלה שצולמו לפני הרצח). היו כמה מאות בזמן שכּל המפלגות גינו את הרצח כי זו לא הדרך.
מפלגות השמאל טיפסו בסקרים ושמעון פרס זכה בבחירות הבאות ב-49.5% וכִמעט נהיה ראש ממשלה והפך למנהיג המפלגה הגדולה בכנסת (לפני הרצח קיבלה העבודה כ-22 מנדטים וראש הממשלה קיבל פחות מ-20% תמיכה).

ברור שהשמאל ניצל את הרצח באופן נהדר, וגם עכשיו אנשי הימין מאושמים ברצח רבין.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:29:08 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
« להגיב #14 ב- : יולי 22, 2007, 17:41:18 »
ברוך הבא לפורום!
עד כתה ו' עוד האמנתי לשטויות של השמאל בביה"ס, רצח רבין, וכל החרטא הזה, של זכויות ערבים. האמנתי, אבל עמוק-עמוק בתוך ליבי, אני תמיד הייתי, אני עכשיו ותמיד אהיה – ימני. וגם כל המשפחה שלי ימניים, כולם.
למי ששמע על "צפנים בתנ"ך" שזה הוכח, היה כתוב בפרוש על רבין "רוצח אשר יירצח", וצדקו.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:30:09 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 22, 2007, 18:41:46 »
תודה לכולם על הברכות.

נחמד לשמוע שיש עוד אנשים שיצאו נגד השקרים של השמאל, שקרים שבלענו בגיל מוקדם יחסית לצערי. אין לנו ממש יכולת לבטל את טקסי הזיכרון האלה או לשנות את מתכונתם, אבל כל אחד מאיתנו יכול להימנע מלהגיע ולהשתתף בטקסים האלה (אני לא יודע אם קיימים כאן אנשים שלא סיימו תיכון, אבל אם כן – אנא אל תתנו יד לתעמולה השמאלנית הזאת).

מה שעוד חיובי זה שלאנשים אדישים-פוליטית מתחיל להימאס מהטקסים האלה (רבים מסתכלים על זה כטקס לא חשוב). אז מי יודע, אולי עוד כמה שנים הטקס יבוטל לאלתר.

סתם כדרך-אגב: רק היום קיבלנו הוכחה נוספת כיצד השמאל שולט במערכת החינוך, עם יולי תמיר מייסדת "שלום עכשיו" שרוצה לגרום לתלמידים היהודים והתמימים רִגשות-אשם שאבי-סבם ניצח במלחמת העצמאות ועכשיו הערבים יש"ו סובלים.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:19:26 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #16 ב- : יולי 22, 2007, 18:51:27 »
בדיוק, אבל לדעתי לא צריך לעשות לו שום טקסי זיכרון. הוא אחד מהאחראים ומהמשתתפים ברצח אלטלנה ואחראי על 1500 נרצחים באופן ישיר. הוא גם קרא לקורבנות הטרור "קורבנות שלום", ולתותח שרצח את אנשי אלטלנה "תותח קדוש". הבן-אדם הזה הוא פשוט חתיכת חרא.

ברוך הבא.
אם זכרוני אינו מטעה, בן-גוריון יש"ו היה זה שאמר "אשרי התותח הקדוש".
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 18:56:09 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 22, 2007, 18:53:47 »
עכשיו שאני זוכר, בחטיבה למד איתי אחד שהייתי חבר שלו, וב"יום רבין" הוא בא עם חולצה רגילה והוא אמר שהוא לא ילבש חולצה לבנה לכבוד הבוגד הזה. הוא גם היה כהניסט.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 21:20:10 על ידי גם בשן וגם גלעד »
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 22, 2007, 18:54:21 »
בס''ד
 רצח של יהודים טועים שגדלו בחממת הגידול השמאלנית הבולשביקית הינה טעות מיסודה!, תורתנו אסרה שפיכות דמים בעם ישראל ,ולפיכך הרצח המתועב של יצחק רבין ז''ל איננו מוצדק והוא פשע נתעב ,כמו כל מעשה רצח של יהודים ביהודים, איננו עם של שופכי דמי-אחינו ולכך אין שום הצדקה, אולם, מכאן ולהפיכת אדם שנרצח ל '' קדוש מעונה '' וייסוד מערכת הטפה שמאלנית במסווה של '' טיקסי זיכרון '' ,ושימוש בדגם כוללני של  '' כל אנשי הימין האמיתי רוצחים!! והשמאלנים הם הם העם הנאור!! ''
 זוהי שטיפת-מוח בולשביקית נלוזה המנצלת את תמימותם של תלמידי בתי-הספר ומטה את תודעתם לראי'ה פוליטית שמאלנית ויוצרת מציאות של תעמולה פוליטית שמנצלת  ארוע נפשע של רצח אישיות פוליטית ידועה להסתה ממוקדת המופנית לעבר ציבור יהודי שאיננו מעוניין במעשי הרצח , האונס ,ההתעללות, השוד הביזה והגזל ,והגרוש מישובים למטרות רווח פוליטי בעולם,שנעשים בעמנו היהודי על אדמת ארץ-ישראל ,על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ובשיתוף-פעולה של השילטון הבולשביקי השמאלני ,והימין המזויף שיצר כאופוזיצי'ה ,על-מנת שלאא לאפשר במת ייצוג לימין האמיתי שמציג לעם-ישראל את התמונה האמיתית של הארועים ,ומקביל אותם לארועים ההיסטוריים שהיו במתכונת דומה ,ובאמצעות הפקת לקחים אמיתית ולא מזוייפת ,מציע פתרונות קיומיים ודחופים להתמודדות עם האויב הערבי הנאצי יש''ו ,שכאמור הוכנס לתוככי המדינה ע''י השמאל הנלוז ועוזריו ,ופועל הן מתוך המדינה והן מחוצה לה למען גירוש העם היהודי מעל אדמתו ח''ו, ו/או השמדתו ר''ל (שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו והקב''ה מצילנו מידם) .
 מדוע לא עושים '' טיכסי זיכרון '' לרציחתו של מורנו ורבנו הרב מאיר כהנא זצ''ל הי''ד ? , וכן להרצחו של  חבר הכנסת רחבעם זאבי ז''ל הי''ד ?, ועוד רבים שנרצחו על-ידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,ובעידוד השילטון השמאלני הבולשביקי הנלוז ,שחיכה בקוצר רוח למעשי הרצח הללו ,וייתכן שאף שיתף בהפ פעולה במישרין ו/או בעקיפין.
 התשובה הינה פשוטה, מקרי הרצח של אנשי ימין פוגעים בתודעה הפוליטית של השמאל הבולשביקי ולכן הוא נוטה להשכיח אותם מתודעת הקהל, כמו את הטבעת הספינה '' אלטלנה '' על-ידי אנשי השמאל הבולשביקי הנלוז ,שהיו מוכנים לרצוח מאות יהודים , ובלבד שלא יתחזק הימין שיגלה את היהדות האמיתית ,והזיקה היהודית האמיתית עם מסירות הנפש לעם ישראל ולארץ-ישראל . לעומת השמאל הבולשביקי  שמוכן לוותר על אדמות ארץ-ישראל לטובת האויב הערבי הנאצי, תמורת הון פוליטי ותמיכה של מנהיגי מדינות המשוחדים על-ידי מדינות הנפט של האויב הערבי .כמו שזעק הנביא  '' על שלושה פשעי ישראל ועל ארבעה לא אשיבנו, על מכרם בכסף צדיק ,ואביון בעבור נעליים '', ולבסוף האמת תצא לאור ,מכיוון שלשקר אין רגליים ,השאלה היא איזה מחיר נשלם עד שעם-ישראל יתעורר מהשקרים שנוטע בו השמאל ,ואתה ידידי כותב המאמר, נסיסית לחפש את האמת בכל מאודך ואכן הקב''ה סייע בעדך , יהי רצון שירבו כמותך בישראל והשמאל הבולשביקי יישאר כזיכרון מר שחלף  אכי''ר .
צריך לעשות הבדלה בין יהודים תועים וטועים שרציחתם ח"ו אכן פסולה, לבין בוגדים מנוולים שהריגתם חיובית ומהווה קידוש השם ומחיקת חילול השם.  אתה מראה לנו בהודעתך שאתה עדיין לא מסוגל לעשות את ההבדלה הזאת, לצערנו.  "אהבת ישראל" אינה כוללת בתוכה אהבת חינם של הערב רב שונאי ישראל.
« עריכה אחרונה: יולי 22, 2007, 18:55:14 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #19 ב- : יולי 23, 2007, 01:31:05 »
בס''ד
צריך לעשות הבדלה בין יהודים תועים וטועים שרציחתם ח"ו אכן פסולה, לבין בוגדים מנוולים שהריגתם חיובית ומהווה קידוש השם ומחיקת חילול השם.  אתה מראה לנו בהודעתך שאתה עדיין לא מסוגל לעשות את ההבדלה הזאת, לצערנו.  "אהבת ישראל" אינה כוללת בתוכה אהבת חינם של הערב רב שונאי ישראל.
בס''ד
 רבין אמנם עשה מעשי נבלה בכך שתמך וביצע את הסכמי האסלה (אוסלו) הידועים לשימצה ,אולם הוא גדל במחנה שמאלני בולשביקי כל חייו ,ולא טעם מעולם טעמה של תורה ר''ל -ה' לא יעמידנו בניסיון כזה , ומכיוון שכל גרעין השמאל הבולשביקי והימין המזוייף רודף הבצע והשלמונים ,וכן ראשי מדינות ארופה וארה''ב תמכו ,ולחצו  לקיים הסכמי - עוולה כאלה ,והוא ה'י'ה באותה תקופה ראש-ממשלה (זה יכל ליקרות גם לביבי) ,עשה את מה שעשה ,מכיוון שגם הוא  ה'י'ה חלק בלתי נפרד מהשמאל הבולשביקי ואף הנהיג אותו , אולם מכיוון שמדובר ביהודי ,מעשה רצח כנגדו לא פתר את הבעי'ה ולא ה'י'ה מוצדק, מדוע לא הרגו לראווה מאות אוייבים ערבים ומנהיגיהם שהסתובבו ומסתובבים חופשי בערים ובישובים היהודיים ? שפיכות דמים של יהודים רק תעודד את האויב הערבי יש''ו שרוצה להרוס אותנו מבפנים!! אני אישית בעד הריגת כל אויב ערבי שמעז להכנס לעיר ו/או יישוב יהודיים גם בימים אלה , האם יש יהודי שיעז להכנס לרמאללה בריש גלי? כמובן שלא!! מדוע אוייבים ערבים מסתובבים בתוככנו,רוצחים,אונסים,שודדים,גונבים וחומסים את אחינו ,ובאישור ממורי דתם ומנהיגיהם הרואים בכך מצווה ?,והשילטון השמאלני עוד נותן להם אזרחות ושיוויון -זכויות ואפילו מעמד של כבוד.
רצח רבין הראה חולשה והתפוררות של האיחוד היהודי מבפנים ,ולכן אל לנו לתמוך בו,ומאידך אל לנו לגנותו ,מישום שהוא תוצאה של השלטת שילטון שמאלני בולשביקי במסווה של  '' דמוקרטי'ה '' וכן ניצול של האויב הערבי את ראיית העולם יפת-הנפש וחסרת בסיס מציאותי של השמאל הבולשביקי ,וגיוס הנוער השמאלני לשורות האויב הערבי באמצעות '' הזדהות '' של האויב הערבי עם ערכים אלה כלפי-חוץ ,ע''מ לעשות נפשות אומללות  מהשמאל הבולשביקי, והצגת עצמו כ ''קרבן מסכן של הכיבוש '' ,ומאידך פוגע הוא בעם היהודי ללא הבחנה בין שמאל לימין ,בירי רקטות,פיגועים, מעשי רצח ושוד שנראים לכאורה על-רקע פלילי, גניבות רכב ורכוש ,וכל זאת בחסות השילטון השמאלני הבולשביקי שמתעלם מהאמת וטוען שזהו מהלך נורמאלי של התנהלות של מדינה, ויצר מצב שלא משתלם לאף גורם בכיר לסכן את מעמדו ולהעלות דברים אלו לתודעת הציבור היהודי המולך שולל באמצעות רייטינג (פרסום ), מטשטש ומטעה שהופך את רבין ל '' גיבור השלום '' ואת הימין האמיתי ל '' רוצחי השלום '' וזוהי יצירת פילוג בעם-ישראל ח''ו .
אנו צריכים לאחד את העם תחת דיגלנו,דגל  ''הימין האמיתי '' , ולא  לאפשר לשמאלנים לקרוא לנו ''רוצחים '' בו בזמן שהם הרוצחים האמיתיים כפי שהוכיחו בפרשיות שונות ,מהירי לאני'ה אלטלנה ,ועד להתרת דמו של מורנו ורבנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל  הי''ד ,ועוד הרבה עוולות ופשעים שלא כאן המקום לפרטם. הקב''ה ישלח לנו גואל צדק בב''א.
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Vosegus

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : יולי 25, 2007, 21:07:30 »
ברוך הבא לפורום.

אני אישית לא הבנתי ולא הפנמתי ולא האמנתי לפולחן-האישיות שעשו לרבין מעולם, מכמה סיבות:

1. אני אישית לא רואה שום סיבה לסגוד לבן-אדם שהמטרה שלו לא הושגה ולפי טיפת המידע שהיה לי בעבר- אף החמיר את המצב.
2. סבתא שלי (בעיקר) לימדה אותי היסטוריה די בסיסית והגעתי למסקנה פשוטה ביותר- לא לסגוד לו.
ובכלל, מהשנה הבאה בטקסים שיהיו לזכרו אני לא מתכוון אפילו לעמוד.

ובכל אופן הייתי אומר שההסתה השמאלנית לא מתבטאת רק בנושא הזה. היא מתבטאת בהמון דברים אחרים.
כמו למשל מורים שמאלנים עם ההערות שלהם, ספרים עם הסתה ובולשיט מהסגנון.
« עריכה אחרונה: יולי 27, 2007, 03:56:34 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 26, 2007, 05:42:33 »
בס''ד
בס''ד
 רבין אמנם עשה מעשי נבלה בכך שתמך וביצע את הסכמי האסלה (אוסלו) הידועים לשימצה ,אולם הוא גדל במחנה שמאלני בולשביקי כל חייו ,ולא טעם מעולם טעמה של תורה ר''ל -ה' לא יעמידנו בניסיון כזה , ומכיוון שכל גרעין השמאל הבולשביקי והימין המזוייף רודף הבצע והשלמונים ,וכן ראשי מדינות ארופה וארה''ב תמכו ,ולחצו  לקיים הסכמי - עוולה כאלה ,והוא ה'י'ה באותה תקופה ראש-ממשלה (זה יכל ליקרות גם לביבי) ,עשה את מה שעשה ,מכיוון שגם הוא  ה'י'ה חלק בלתי נפרד מהשמאל הבולשביקי ואף הנהיג אותו , אולם מכיוון שמדובר ביהודי ,מעשה רצח כנגדו לא פתר את הבעי'ה ולא ה'י'ה מוצדק, מדוע לא הרגו לראווה מאות אוייבים ערבים ומנהיגיהם שהסתובבו ומסתובבים חופשי בערים ובישובים היהודיים ? שפיכות דמים של יהודים רק תעודד את האויב הערבי יש''ו שרוצה להרוס אותנו מבפנים!! אני אישית בעד הריגת כל אויב ערבי שמעז להכנס לעיר ו/או יישוב יהודיים גם בימים אלה , האם יש יהודי שיעז להכנס לרמאללה בריש גלי? כמובן שלא!! מדוע אוייבים ערבים מסתובבים בתוככנו,רוצחים,אונסים,שודדים,גונבים וחומסים את אחינו ,ובאישור ממורי דתם ומנהיגיהם הרואים בכך מצווה ?,והשילטון השמאלני עוד נותן להם אזרחות ושיוויון -זכויות ואפילו מעמד של כבוד.
רצח רבין הראה חולשה והתפוררות של האיחוד היהודי מבפנים ,ולכן אל לנו לתמוך בו,ומאידך אל לנו לגנותו ,מישום שהוא תוצאה של השלטת שילטון שמאלני בולשביקי במסווה של  '' דמוקרטי'ה '' וכן ניצול של האויב הערבי את ראיית העולם יפת-הנפש וחסרת בסיס מציאותי של השמאל הבולשביקי ,וגיוס הנוער השמאלני לשורות האויב הערבי באמצעות '' הזדהות '' של האויב הערבי עם ערכים אלה כלפי-חוץ ,ע''מ לעשות נפשות אומללות  מהשמאל הבולשביקי, והצגת עצמו כ ''קרבן מסכן של הכיבוש '' ,ומאידך פוגע הוא בעם היהודי ללא הבחנה בין שמאל לימין ,בירי רקטות,פיגועים, מעשי רצח ושוד שנראים לכאורה על-רקע פלילי, גניבות רכב ורכוש ,וכל זאת בחסות השילטון השמאלני הבולשביקי שמתעלם מהאמת וטוען שזהו מהלך נורמאלי של התנהלות של מדינה, ויצר מצב שלא משתלם לאף גורם בכיר לסכן את מעמדו ולהעלות דברים אלו לתודעת הציבור היהודי המולך שולל באמצעות רייטינג (פרסום ), מטשטש ומטעה שהופך את רבין ל '' גיבור השלום '' ואת הימין האמיתי ל '' רוצחי השלום '' וזוהי יצירת פילוג בעם-ישראל ח''ו .
אנו צריכים לאחד את העם תחת דיגלנו,דגל  ''הימין האמיתי '' , ולא  לאפשר לשמאלנים לקרוא לנו ''רוצחים '' בו בזמן שהם הרוצחים האמיתיים כפי שהוכיחו בפרשיות שונות ,מהירי לאני'ה אלטלנה ,ועד להתרת דמו של מורנו ורבנו הרב מאיר כהנא זצוק''ל  הי''ד ,ועוד הרבה עוולות ופשעים שלא כאן המקום לפרטם. הקב''ה ישלח לנו גואל צדק בב''א.
אני חושב שהאלקשי יענה בצורה הטובה ביותר, אבל אני אנסה בכל זאת לתרום משהו משלי.

יש הבדל בין חוסר ידיעה ובורות, לבין גסות רוח ורשעות.  לימדונו חז"ל, אם אין דרך ארץ, אין תורה.  רבין יש"ו שייך לאותו מחנה של בוגדים כמו שולמית אלוני יש"ו, שאמרה שבכל פעם שהיא רואה חרדי, היא מבינה למה התחוללה השואה; אותו מחנה שאליו השתייך בן-גוריון יש"ו שאמר "אשרי התותח הקדוש", כלומר, הוא ראה קדושה ברציחת יהודים אידאליסטים שמוסרים נפש על הצלת יהודים אחרים; אותו מחנה שאליו השתייך חיים וייצמן יש"ו שאמר שיהדות אירופה היא אבק על גלגלי ההיסטוריה; אותו מחנה שאליו משתייך סימון פרסקי יש"ו שאמר "קסאמים שמסאמים".  בשביל אנשים אלו, חיי אדם באופן כללי וחיי יהודים בפרט חסרי משמעות.  אין בהם טיפה של מוסר, אין בהם טיפה של רגישות, יש להם לב אבן קר ואכזרי.  הם מפלצות במסווה של בני-אדם.  אני חושב שחיים מאוד מתון כשהוא מדבר עליהם.

מתוך פרוש המכבי, ספר שמות:

"אלימות"; ההבדל בין "הרג" ל"רצח"
(כ:יג) לא תרצח.... וז"ל רשב"ם: "כל 'רצוח', הריגה בחנם הוא [כלומר, ללא צדק], בכל מקום.  'מות יומת הרוצח' (במדבר לה:טז), 'הרצחת וגם ירשת (מלכים א כא:יט), 'צדק ילין בה ועתה מרצחים' (ישעיהו א:כא).  אבל 'הריגה' ו'מיתה' יש בחנם כמו 'ויהרגהו' בקין (בראשית ד:ח), ויש בדין [שמגיע לו], כמו 'והרגת את האשה' (ויקרא כ:טז)".
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2007, 10:09:12 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 26, 2007, 15:40:40 »
ההפך,שולמית אלוני כזכור לי למדה תורה ויש לה ידע,הבעיה שהיא לא השכילה מכך דבר.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה