כתב נושא: אירן מאיימת לכבוש את בחריין  (נקרא 4035 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אירן מאיימת לכבוש את בחריין
« ב- : יולי 15, 2007, 10:29:46 »
http://www.nfc.co.il/Archive/001-D-135807-00.html?tag=10-28-49

בכיר בממשל האירני טוען, כי בחריין היא אחד המחוזות של אירן ותושביה רוצים לחזור למולדת האם  בבחריין רואים בדברים אלה איום על ביטחון הנסיכות ודורשים התנצלות רשמית של אירן  חשש מפני ניצול אירני של הרוב השיעי בנסיכות כדי לעורר התקוממות

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : יולי 16, 2007, 10:08:17 »
יש לי משפחה בבחריין
אמא שלי הגיעה משם ויש לה שם דודים שאחד מהם היה עד לפני כמה שנים שר האוצר שם... והם יהודים!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #2 ב- : יולי 16, 2007, 10:34:43 »
יש לי משפחה בבחריין
אמא שלי הגיעה משם ויש לה שם דודים שאחד מהם היה עד לפני כמה שנים שר האוצר שם... והם יהודים!

בבחריין יש יהודים?
באמת לא ידעתי...
מדובר בקהילה גדולה?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 16, 2007, 10:56:33 »
גם היטלר רק רצה לספח את אוסטריה כי נתיניה התגעגעו למולדת..
זהו זה, אם לא עוצרים אותם עכשיו, תתחיל שואה חדשה.

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : יולי 16, 2007, 16:05:04 »
יש לי משפחה בבחריין

למה הם לא עולים לא"י אם הם יהודים? לגור בבחריין זה כמו גהנום.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #5 ב- : יולי 16, 2007, 16:29:51 »
זה פשוט כמו גרמניה הנאצית של לפני 60 שנה!
זהו אנשלוס.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 16, 2007, 16:39:55 »
אותו דבר הוא עשה עם צ'כיה, בכלל אחמדיג'יאן הולך בדרכו של היטלר בכימעט כל המובנים, התעמולה ההתייחסות שלו אל הדברים השקרים האיומים, צריך לעצור את איראן לפני שיקומו גטאות ומחנות השמדה(חס וחלילה)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
מלחמה בפתח
« להגיב #7 ב- : יולי 16, 2007, 16:52:24 »
תתכוננו למטח טילי שיאהב3.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : יולי 16, 2007, 18:34:37 »
אותו דבר הוא עשה עם צ'כיה, בכלל אחמדיג'יאן הולך בדרכו של היטלר בכימעט כל המובנים, התעמולה ההתייחסות שלו אל הדברים השקרים האיומים, צריך לעצור את איראן לפני שיקומו גטאות ומחנות השמדה(חס וחלילה)

מה שמעצבן הוא שהיום יש לנו את ישראל ואת הלובי היהודי הבין לאומי, ואף אחד לא מניד עפעף כדי לעצור אותם..
אחמדינג'ד יודע היטב כי אף-אחד לא יעצור אותו, ולכן זה ככה..
« עריכה אחרונה: יולי 17, 2007, 09:42:28 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 16, 2007, 22:38:18 »
יש לי משפחה בבחריין

בבחריין יש יהודים?
באמת לא ידעתי...
מדובר בקהילה גדולה?
לעניות דעתי מדובר בקהילה של כ100-200 יהודים.
אני לא יודע למה הם לא עולים לא"י, אמא שלי נולדה שם וברחה לישראל עם כל המשפחה שלה כשהיא הייתה בת 14 לפני משהו כמו 35 שנה.
אני משער (לפחות במקרה של דודים של אמא שלי) שזה בגלל הרכוש הרב שיש להם שם. מדובר בעשרות (אולי אפילו מאות) מיליוני דולרים שאם וכאשר הם יעלו ארצה כל הכסף ילך לפח. חוץ מזה שהם חיים שם כבר עשרות שנים ואף אחד לא מנסה לפגוע בהם למרות שהם יהודים. הם מקבלים שם הרבה כבוד מהמקומיים. תחשבו מה זה שיהודי מגיע להיות שר אוצר במדינה ערבית!!

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 17, 2007, 01:17:49 »
יש לי משפחה בבחריין

בבחריין יש יהודים?
באמת לא ידעתי...
מדובר בקהילה גדולה?
אני לא יודע למה הם לא עולים לא"י, אמא שלי נולדה שם וברחה לישראל עם כל המשפחה שלה כשהיא הייתה בת 14 לפני משהו כמו 35 שנה.
אני משער (לפחות במקרה של דודים של אמא שלי) שזה בגלל הרכוש הרב שיש להם שם. מדובר בעשרות (אולי אפילו מאות) מיליוני דולרים שאם וכאשר הם יעלו ארצה כל הכסף ילך לפח. חוץ מזה שהם חיים שם כבר עשרות שנים ואף אחד לא מנסה לפגוע בהם למרות שהם יהודים. הם מקבלים שם הרבה כבוד מהמקומיים. תחשבו מה זה שיהודי מגיע להיות שר אוצר במדינה ערבית!!

שיעבירו את הכסף לבנק בין לאומי ויקחו את עצמם משם, תראה את יהודי איראן, היה להם כל כך טוב שהם נשארו ועכשיו הם תקועים..

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 17, 2007, 07:57:46 »
יש לי משפחה בבחריין

בבחריין יש יהודים?
באמת לא ידעתי...
מדובר בקהילה גדולה?

שיעבירו את הכסף לבנק בין לאומי ויקחו את עצמם משם, תראה את יהודי איראן, היה להם כל כך טוב שהם נשארו ועכשיו הם תקועים..
אני משער שמדובר בנכסים ולא בכסף מזומן, ואם הבחריינים ישימו לב שהם מתכננים עזיבה אז לא יהיה טוב.
חוץ מזה אתה אומר את זה לי כאילו אני מכיר אותם, לא ראיתי אותם בחיי, אמא שלי פעם אחרונה שהיא ראתה אותם היא הייתה בת 12. רק סבתא שלי מידי כמה שנים נוסעת ללונדון ונפגשת איתם שם (היא לא יכולה להיכנס לשם ולהם לא כדאי שיראו בדרכון שלהם שהם ביקרו בישראל אז זאת הפשרה) והם שולחים לה מידי חודש כסף ותומכים בה כלכלית...

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #12 ב- : יולי 17, 2007, 16:12:14 »
גרמניה הנאצית רצתה ולקחה את חבל הסודטים של צ'כוסלובקיה
איראן הנאצית רוצה ותכבוש את "חבל" בחריין שבמפרץ הפרסי

ממש צ.ז.צ יש לנו פה איזו חפיפה ממש שני משולשים חופפים של נאצים טהורים יש"ו

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 21, 2008, 07:46:10 »
סליחה על ההקפצה
פשוט שמעתי השבוע מדוד שלי שהגיע מחו"ל שבת דודה של אמא שלי מבחריין נבחרה להיות שגרירת בחריין בארה"ב. היא היהודיה הראשונה שמאיישת תפקיד כל כך חשוב במדינה ערבית.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : מאי 21, 2008, 08:49:18 »
סליחה על ההקפצה
פשוט שמעתי השבוע מדוד שלי שהגיע מחו"ל שבת דודה של אמא שלי מבחריין נבחרה להיות שגרירת בחריין בארה"ב. היא היהודיה הראשונה שמאיישת תפקיד כל כך חשוב במדינה ערבית.

אני לא חושב שזה דבר שצריך להתגאות בו
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #15 ב- : מאי 21, 2008, 11:41:05 »
בס"ד

איראן היא גרמניה-הנאצית....
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 21, 2008, 20:08:56 »
אני לא חושב שזה דבר שצריך להתגאות בו
אני דווקא כן חושב שזה דבר שצריך להתגאות בו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : מאי 22, 2008, 01:58:03 »
שיהודי ד'ימי מכהן בתפקיד רשמי של מדינה מוסלמית? למה? מה הרעיון? איזה כבוד יש בזה? ראש לשועלים?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 22, 2008, 17:45:49 »
מה קשור ראש לשועלים?
זה מראה שבחריין לא מדינה עוינת לישראל. הם שונאים את איראן ומתנגדים לכל המדיניות התוקפנית נגד ישראל.
זה לא שהיא מכהנת בתפקיד הזה מטעם איראן הנאצית.
זה גאווה שיש בבחריין רק 50 יהודים והם כל כך חזקים שם. דוד שלי היה שר האוצר שלהם, אח"כ בת דודה של אמא שלי נבחרה להיות השגרירה שלהם בוושיגנטון. אני לא רואה שום סיבה להתבייש בזה.
לא צריך לשנוא אותם בגלל שהם מוסלמים אם הם לא שונאים אותנו. ויש מספיק הוכחות לכך, איזו מדינה מוסלמית אחרת הייתה נותנת למעט היהודים שנמצאים בה כל כך הרבה תפקידים חשובים?
חוץ מזה, תראה את הכתבה הזאת
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=618&docID=35251&lang=HE
נסיך בחריין איים על יו"ר התאחדות הספורט המוטורי שלא יגיע לבחריין בגלל שהוא היה מעורב בפרשת סקס נאצית ביזארית.
כנראה שאתה יותר מידי פנאט בקשר לערבים. אני אשמח לראות תגובות של אנשים קצת יותר מתונים בעניין.
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2008, 17:47:46 על ידי Scarface »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : מאי 22, 2008, 18:17:36 »
מה קשור ראש לשועלים?
זה מראה שבחריין לא מדינה עוינת לישראל. הם שונאים את איראן ומתנגדים לכל המדיניות התוקפנית נגד ישראל.
זה לא שהיא מכהנת בתפקיד הזה מטעם איראן הנאצית.
זה גאווה שיש בבחריין רק 50 יהודים והם כל כך חזקים שם. דוד שלי היה שר האוצר שלהם, אח"כ בת דודה של אמא שלי נבחרה להיות השגרירה שלהם בוושיגנטון. אני לא רואה שום סיבה להתבייש בזה.
לא צריך לשנוא אותם בגלל שהם מוסלמים אם הם לא שונאים אותנו. ויש מספיק הוכחות לכך, איזו מדינה מוסלמית אחרת הייתה נותנת למעט היהודים שנמצאים בה כל כך הרבה תפקידים חשובים?
חוץ מזה, תראה את הכתבה הזאת
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=618&docID=35251&lang=HE
נסיך בחריין איים על יו"ר התאחדות הספורט המוטורי שלא יגיע לבחריין בגלל שהוא היה מעורב בפרשה מינית נאצית ביזארית.
כנראה שאתה יותר מידי פנאט בקשר לערבים. אני אשמח לראות תגובות של אנשים קצת יותר מתונים בעניין.
אם אתה רואה בזה גאווה, ולא מבין את הבעיה המוסלמית ברמת המאקרו וממאן להפנים את השיעורים החשובים שמעניק עצם ההשתתפות בפורום הזה, אזי המסקנה היא שהתבלבלת בפורום, אני בכלל הייתי מציע לך להעלות את ההודעה הזו בפורום שאוהד מוסלמים.
זה מצחיק כי להבדיל (אלף אלפי הבדלות) איזה תגובה לדעתך יקבל אמריקני אם יפרסם הודעת תמיכה בשחורים באתר הבית של ה-KKK... :2funny:
וכן צריך לשנוא אותם בגלל שהם מוסלמים, מוסלמים זה אויב, אויב שונאים, רגש אנושי נורמלי, פשוט ובסיסי.
גם מצרים מינתה בעבר נוצרי קופטי להיות שר החוץ שלה (בוטרוס ראלי), ביג דיל.
עצם זה שגורמים ממשפחתך יזמרו את זמירות השליט המוסלמי של בחריין בפני העולם תשנה משהו? היא תאהיב את מרדכי על האיסלם? היא תעצור את מלחמת העולם ששמה "ג'יהאד"? ובכלל אפרופו נאצים, כמה הוכחות כתובות, מצולמות ומשודרות אתה צריך לקשר הגורדי בין האיסלם לנאציזם?
ולגבי ראש לשועלים, אני חוזר בי, טעות שלי, אפילו גם זה לא, אלא שר החוץ או שגריר ועושה דברו של ושומע לקחו של ראש השועלים, ביזוי עוד יותר גדול.
מה לי הכבוד מהם, למה יהודי צריך מהם בכלל תפקיד שררה? מה זה יתן? זה יגן על חיי יהודים בישראל וברחבי העולם מחרב מוחמד?
« עריכה אחרונה: מאי 22, 2008, 18:24:10 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 22, 2008, 18:50:55 »
יכול להיות שזה באמת לא הפורום המתאים בשבילי. אני לא שונא כל ערבי בגלל שהוא ערבי. מצטער.
אני כאן בגלל שאני בעד טרנספר לערביי ישראל ובעד יד קשה נגד הפלסטינים. אני לא שמח שנהרגים אזרחים פלסטינים, אבל מעדיף שימותו אלף כאלה על אחד יהודי. וזה לא בגלל שאני שונא כל ערבי אלא בגלל שאני רוצה לחיות במדינה שלי בשקט. אין לי בעיה עם מדינות מוסלמיות כמו בחריין שלא עשתה לי כלום. אני לא אתחיל לשנוא אותם בגלל שהם ערבים. ברגע שהנהגת בחריין תתבטא נגד ישראל כמו איראן תאמין לי שהדעה שלי תשתנה. בכל אופן, ההשוואה לKKK כל כך מטומטמת. לפרסם הודעת תמיכה בשחורים? איפה ראית שאני תומך במוסלמים? זה שאין לי שום בעיה עם מדינה מוסלמית שמעולם לא היוותה סיכון על ישראל זה אומר שאני תומך במוסלמים? הרי חיים כל הזמן טוען שהתנועה שלנו היא לא גזענית. אם לשנוא ערבי בגלל שהוא ערבי זה לא גזענות אז מה כן? אתה יודע מה? את השנאה לפלסטינים אני יכול להבין. אבל מה לעזאזל קשורה בחריין לכל הסיפור? עזוב, באמת שאין לי שום טעם להתווכח איתך כי אתה יותר מידי פנאט. יום טוב

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : מאי 22, 2008, 19:07:05 »
יכול להיות שזה באמת לא הפורום המתאים בשבילי. אני לא שונא כל ערבי בגלל שהוא ערבי. מצטער.
אני כאן בגלל שאני בעד טרנספר לערביי ישראל ובעד יד קשה נגד הפלסטינים. אני לא שמח שנהרגים אזרחים פלסטינים, אבל מעדיף שימותו אלף כאלה על אחד יהודי. וזה לא בגלל שאני שונא כל ערבי אלא בגלל שאני רוצה לחיות במדינה שלי בשקט. אין לי בעיה עם מדינות מוסלמיות כמו בחריין שלא עשתה לי כלום. אני לא אתחיל לשנוא אותם בגלל שהם ערבים. ברגע שהנהגת בחריין תתבטא נגד ישראל כמו איראן תאמין לי שהדעה שלי תשתנה. בכל אופן, ההשוואה לKKK כל כך מטומטמת. לפרסם הודעת תמיכה בשחורים? איפה ראית שאני תומך במוסלמים? זה שאין לי שום בעיה עם מדינה מוסלמית שמעולם לא היוותה סיכון על ישראל זה אומר שאני תומך במוסלמים? הרי חיים כל הזמן טוען שהתנועה שלנו היא לא גזענית. אם לשנוא ערבי בגלל שהוא ערבי זה לא גזענות אז מה כן? אתה יודע מה? את השנאה לפלסטינים אני יכול להבין. אבל מה לעזאזל קשורה בחריין לכל הסיפור? עזוב, באמת שאין לי שום טעם להתווכח איתך כי אתה יותר מידי פנאט. יום טוב
א.) אני לא פנאט.
ב.) אין לי בעיה עם ערבים.
ג.) יש לי הרבה בעיות מוסלמים.
ד.) זה לא אתני, זה לא גזע, זה לא שפה.
ה.) זה דת
ו.) אי לכך ובהתאם לזאת, אני לא שונא בגלל שהוא ערבי אלא בגלל שהוא מוסלמי.
ז.) אין דבר כזה "פלסטינאים", כמה הוכחות הסטוריות אתה רוצה שנביא לך כדי שתצא מהתפיסה ההזויה הזו???
ח.) אני שונא את בחריין בגלל האיסלם, אני לא שונא בגלל ערבים, אני שונא בגלל שהם איסלם!!! מה הקשר גזענית???
ט.) בפעם ה-500 אין כאן עניין גזע, עיין מילון אבן-שושן למונח: גזענות.
י.) בחריין קשורה ועוד איך, כשם שמרוקו, אינדונזיה, סודן, ניגריה, פקיסטן, אזרבייג'ן, צ'צ'ניה, אלבניה ועומן קשורים (אתה רואה שזה לא קשור לגזע ולמוצא אתני עכשיו?)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 22, 2008, 21:10:41 »
הוא סתם משחק אותה "אוהב את בחריין" בגלל שיש לו שם משפחה.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 23, 2008, 08:49:09 »
גם אני חושב שאין זה כבוד ליהודי להיות שגריר במדינה מוסלמית ולמעשה בכל מדינת גויים, אבל אני לא חושב שהיה צורך להיכנס לויכוח המיותר הזה.
בחריין בכל מקרה כרגע איננה מדינת אויב והיא קטנה אף יותר מאיתנו, למרות היותה מוסלמית היא זניחה.
וכמו שנאמר מעלי כנראה זה בגלל הכבוד שהוא רוכש למשפחה שלו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #24 ב- : מאי 23, 2008, 09:16:36 »
בחריין זו דוגמה נהדרת למדינה שלא שווה שקל בודד בלי הנפט והגז.
=|
אני מקווה שבקרוב מאוד לא יהיה צורך כבר במדינות האלה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!