כתב נושא: שאלה שאף שמאלני לא נתן לי תשובה נורמלית עליה  (נקרא 4164 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
יש בארץ מאות אלפי יהודים שאומרים שצריך לחזור לגבולות 1967, ועל הגבולות האלה להגן בכל מחיר כי אלה הגבולות שלנו. עכשיו שאלתי שמאלנים רבים: ומה אם אחרי החזרה לגבולות 67' ידרשו הערבים עוד קמ"ר אחד? הִנה מידע על הקמ"ר הנ"ל:
אין בו יישובים, הוא לא מהווה שום נקודה חשובה, קמ"ר רק של אדמה חסרת שימוש.
שמאלני יכול להגיד:
לא, זו האדמה שלנו.
ואז אני אומר:
יתחילו קסאמים, בלאגן, פצצות, רצח, דם, מלחמה של שנים והכל בשביל קמ"ר אדמה ריק ואתה אומר שאנחנו מטורפים כי אנחנו נלחמים בשביל כ-8,000 קמ"ר?
.....
אחרי-כן שמאלני יכול להגיד שהוא ייתן את הקמ"ר הזה או שכבר בהתחלה, או יסכים לתת אותו
ואז אפשר להגיד הכל ברור איתך.
הִנה, חרגת מגבולות 67'. ומה אם הם ידרשו יותר מקמ"ר אחד – חלקים גדולים מהמדינה?
התשובה "החכמה" של השמאלנים שנופלים למלכודת הזו פשוטה: אם נחזור לגבולות 67', לא יהיה לערבים שום רצון לדרוש מאיתנו אפילו מילימטר של אדמה.
כמו שכבר כתבתי בכותרת, לא קיבלתי אף-פעם תשובה נורמלית כי אין.
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 04:51:53 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

בייקר

• אורח
שאלה שאף שמאלני נתן לי תשובה נורמלית
« להגיב #1 ב- : יולי 14, 2007, 20:45:15 »
ברק הסכים לתת לערבים את חולות חלוצה בנגב בתחומי מדינת ישראל.אל תשכח ששמאלנים מסכימים ל"זכות השיבה".

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 14, 2007, 23:57:36 »
השמאלנים ייתנו הכל בשביל לחיות חיים אנוכיים, ולא אכפת להם לוותר על בתים של אחרים לטובת עצמם.. בושה!

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 15, 2007, 01:51:29 »
ברור למה פעילי "שלום עכשיו" לא עושים צבא. לא רק בגלל "אידיאולוגיה". תחשוב- מה יותר מסוכן? ללכת להילחם על המדינה ויש סיכוי (לצערנו) שערבי יהרוג אותך, וגם התנאים בצבא הם לא בית-מלון, או - לגור בבית לעשות כרצונך ורק ללכת להפגין ולהציק לתושבים תמימים?
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 04:46:54 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 15, 2007, 01:54:57 »
ברור למה פעילי "שלום עכשיו" לא עושים צבא. לא רק בגלל "אידיאולוגיה". תחשוב- מה יותר מסוכן? ללכת להילחם על המדינה ויש סיכוי (לצערנו) שערבי יהרוג אותך, וגם התנאים בצבא הם לא בית-מלון, או - לגור בבית לעשות כרצונך ורק ללכת להפגין ולהציק לתושבים תמימים?

יותר מכך, הרי בצבא מגלים את האמת על הערבים, והם מתכחשים לאמת..
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 04:47:19 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #5 ב- : יולי 15, 2007, 04:51:34 »

אנשי-צבא שונים מתארים אמיתות שונות אחד מהשני כשהם מדברים על הערבים שהם פגשו "בַּשטח" במשך שירוּתם הצבאי. כך שאני לא בטוּח שזה עִניין של "האמת בַּשטח". זה יותר שאלה של האדם עצמו וכיצד הוא מתבונן ותופס את מה שהוא רואה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 15, 2007, 15:29:30 »

אנשי-צבא שונים מתארים אמיתות שונות אחד מהשני כשהם מדברים על הערבים שהם פגשו "בַּשטח" במשך שירוּתם הצבאי. כך שאני לא בטוּח שזה עִניין של "האמת בַּשטח". זה יותר שאלה של האדם עצמו וכיצד הוא מתבונן ותופס את מה שהוא רואה.

אני יודע שרוב אלו ששרתו במלחמת לבנון הראשונה נהפכו ימניים, בין אם זה לאחר שברק ניתק את לבנון מארצנו ובין אם זה היה תוך כדי הקרב, לומדים להכיר עד כמה הערבים הללו צבועים..

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : יולי 15, 2007, 17:02:16 »

אני יודע שרוב אלו ששרתו במלחמת לבנון הראשונה נהפכו ימניים, בין אם זה לאחר שברק ניתק את לבנון מארצנו ובין אם זה היה תוך כדי הקרב, לומדים להכיר עד כמה הערבים הללו צבועים..

הלוואי. לי אין מְקור-ידע כדי לאמת את הטענה הזאת, אבל אם אתה אומר... :)

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה שאף שמאלני לא נתן לי תשובה נורמלית עלי&#
« להגיב #8 ב- : יולי 15, 2007, 17:10:44 »
שמע, אפשר להוכיח שככל שאתה בא במגע עם ערבים אתה נהפך לימני. מי שגר הרחק מהצרות הוא שמאלני, מי שיש לו טיפה מודעות הוא מרכז, מי שבעל הרבה מודעות הוא ימני. וגם שים לב שאחוז השמאלנים בדרום הוא נמוך מכיוון שהבדואים משליטים טרור בדרום, וכנ"ל בצבא- מי שפקיד לא ממש ישנה את דעותיו כי אין לו ממש מושג מה מתרחש וכו'. ובינינו- שמעת פעם על מג"בניק שמאלני?
« עריכה אחרונה: יולי 15, 2007, 18:05:12 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שאלה שאף שמאלני לא נתן לי תשובה נורמלית עליה
« להגיב #9 ב- : יולי 15, 2007, 17:16:22 »
שמע אפשר להוכיח שככל שאתה בא במגע עם ערבים אתה נהפך לימני, מי שגר הרחק מהצרות הוא שמאלני, מי שיש לו טיפה מודעות הוא מרכז, מי שבעל הרבה מודעות הוא ימני, וגם שם לב שאחוז השמאלנים בדרום הוא נמוך מכיוון שהבדואים משליטים טרור בדרום, וכנ"ל בצבא, מי שפקיד לא ממש ישנה את דעותיו כי אין לו ממש מושג מה מתרחש וכו', ובינינו שמעתה פעם על מג"בניק שמאלני?

מעולם לא.. תשמע זה כמו שאתה חולה במחלה, עד שאתה לא מכיר אותה אתה לא שונא אותה...

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 16, 2007, 16:30:00 »
התשובה השמאלנית על זה:

ברגע שניתן ל"פלסטינאים" את השטחים שכבשנו מהם לא תיהיה להם עוד סיבה להלחם בנו וכולנו ננגב ביחד חומוס.

ואם הם יתקפו תיהיה לנו לגיטימציה לתקוף אותם בחזרה.

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 16, 2007, 18:24:42 »
התשובה השמאלנית על זה:

ברגע שניתן ל"פלסטינאים" את השטחים שכבשנו מהם לא תיהיה להם עוד סיבה להלחם בנו וכולנו ננגב ביחד חומוס.

זאת תשובה ללא שמץ של הגיון..

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : יולי 17, 2007, 07:16:26 »
התשובה השמאלנית על זה:

זאת תשובה ללא שמץ של הגיון..

וּללא שמץ של בסיס בַּמציאוּת.