כתב נושא: ליאו כנס אחי!!  (נקרא 1811 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ליאו כנס אחי!!
« ב- : יוני 07, 2007, 19:39:16 »
תגיד מה המשקלים שלך ?

בבנצ

דד ליפט
סקוואט

כפיפות מרפקים כל יד  וכו ?

ואם אפשר ליראות תאימון שלך

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ליאו כנס אחי!!
« להגיב #1 ב- : יוני 08, 2007, 15:08:52 »
חח , קודם כל סקווט הכי כבד שעשיתי אי פעם היה 70 קילו (סקווט מלא לא סקווט חוקי בPL שיותר קל)וזה היה ממש ממש ממש מזמן.
אני לא עושה יותר סקווטים

דדליפט , אני הפסקתי לאמן על דדליפט כי לא נותנים לי בח"כ בגלל שאני רק בן 17.5 לטענתם אבל מה הספקתי לעשות כשהתאמנתי:
דדליפט באחיזה סופר רחבה בעמידה על 2 קרשים (מגדיל את התנועה כמעט פי 2) ובעמידה צמודה : 140 קילו X 4 ועוד יכלתי לעשות עוד כמה חזרות
דדליפט בעמידה חצי רחבה בלי פלטפורמה : 170 קילו~ 5 חזרות.

לחיצת חזה , טוב הלחיצת חזה הכי גדולה שהייתה לי היא 110 קילו X לא זוכר כמה
למרות שעכשיו אני יותר בסביבת ה100 כי לא עשיתי לחיצת חזה כבר חודשיים וגם מה שעשיתי היה בסמיט @#
אבל , במקבילים שהוא תרגיל לחיצה אחר קשה\קל יותר תלוי בהרגל
אני עושה את משקל הגוף שלי באימון(ז"א משהו כמו 80 קילו עם נעליים והכל 75-7 בלי) ועוד 45 קילו X 7 חזרות
שזה בערך 125 קילו ל7 חזרות

כמו כן פעם הצלחתי לעשות 50 מקבילים עם 15 קילו ועוד 20 בלי ישר אחרי זה עם הפסקה של 5 שניות בערך בבית

כפיפות מרפקים , הצלחתי מסקרנות לעשות 27 קילו X 4 בלי צ'יט בכלל ביד אחת (דאמבל שיש לי בבית שאני משתמש בו כדי להכביד על מתח)

במתח השיא שלי (אני לא קרוב אפילו לשיא הזה עכשיו משום מה) היה מתח כמעט מלא על יד אחת כששקלתי 72~

מממ.... וסתם אם זה מעניין אותך אני עבדתי איזה חודש בלנסות לעשות הכי הרבה האלעות לצדדים ביד אחת עם דאמבל של 5 קילו ב 30 שניות (מהירות:סיבולת) והתקדמתי מ 30 פעם ל 46 (ו48 ביד אחת פעם אחת אבל אני לא מחשיב כי לא שחזרתי את זה אף פעם וגם לא הצלחתי ביד שנייה)

עכשיו בגלל שלא נותנים לי לעשות דדליפט , אני עושה את זה (30 שניות למהירות) עם דאמבל של 17 קילו
בתרגיל שנקרא SPEED SNATCH שאתה מביא את הדאמבל בערך מהרצפה עד מעל הראש .

מממ... עוד שיא שהיה לי מזמן היה כשהתחכמתי לחבר 2 ידיות של משקולות מתבגרות ועליהן בצד אחד פלטה של קילו ורבע לחבל קפיצה(3.75 קילו סה"כ)
ועשיתי 150 קפיצות בבציוע מושלם עם החבל ככה

ו150 קפיצות דאבל ברצף.

טוב זהו נראה לי זה כל השיאים הראויים שיש לי ,
תודה ששאלת , נזכרתי במלא דברים שעשיתי פעם חח
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.