כתב נושא: אם אתם חושבים שזה נעלם אתם טועים ובגדול  (נקרא 13118 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט שלקחתי מתגובות לסירטונים באינטרנת

"אבל ראיתי את התוכנית וזה -מרוקאים מטומטמים(נו ברור) "

וזה רק אחת מני עשרות

יש אפליה ברורה והבעיה האמיתית זה כאלה שחושבים שזה נעלם כי זה לא נעלם 

עוד אחת מעשרות התחומים שבהם מפלאים את המיזרחיים זה הצבא
למה אתם חושבים רוב יוצאי הצבא שיוצאים מיחדות מובחרות כמו שייטת (עמי אילון ) מטכל (אהוד ברק )וכו הם שמאלנים?

כי הם בני קיבוצים  שמאלנים יש העדפה ברורה בצבא לאשכנזים על פני מיזרחיים בשייטת ובסירת מטכל  ובטייס ואת זה אף אחד לא יכול להגיד שלא!

אבל אותם אשכנזים שוכחים שהחטיבה הכי מוערכת בצה"ל היא חטיבת גולני שמורכבת בעיקר מי מיזרחיים

רוב המיזרחיים בארץ הם שומרי מסורת וימניים מעטים המיזרחיים שהם שמאלנים כמו עמיר פרץ ( ששונאים אותו )וכו

הסיירת אם הכי הרבה עיטורי העוז היא סיירת אגוז  שבתוך חטיבת גולני
אנשים מיתיחסים אלינו בגועל בכיאלו האשכנזים הם אלה שהריכבו את המדינה כי הם הגיעו מארצות מפותחות יותר  כמו מערב ארופה וכו

אבל אותם אשכנזים חיים בזכות הרבה דם של מיזרחיים

אבל שוכחים אותנו בין הכיסאות כיאלו מיתיחסים אלינו לא מקבלים שום עזרה ושום קיצבאות ושום מענקים בזמן שלקיבוצים

וגם להיתנחליות  מקבלים מענקים להקמת עסקים וזה המעיט שבדבר

אתם חושבים שזה נעלם אבל זה ביכלל לא נעלם להפך זה רק מחמיר!
מצחיק אותי הודעות של חלק  מכם עוד דור זה  לא יהיה אבל זה כן! וזה יהיה גם בדור אחרי זה

יש בי שנאה עמוקה מאוד לממסד האשכנזי !
אין שום שווין !

« עריכה אחרונה: יוני 03, 2007, 02:32:43 על ידי פאקו411 »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אם אתם חושבים שזה נעלם אתם טועים ובגדול
« להגיב #1 ב- : יוני 03, 2007, 07:27:52 »
יש הפליה לרוסים ואפליה מאוד חזקה היתי אומר הכי חזקה כלפי יהודי אתיופיה.
תפסיק להציג את המיזרחיים כאכלוסיה היחידה שסובלת ללא ספק מי שסובל עכשיו הכי הרבה הם האיתיופים אני זוכר שלפני משהוא כמו שלוש שנים היה סקר שאמר ש-שישים ומשהוא-לא זוכר תמיספר המדויק מאכלסית ישראל לא היוא מיתחנים אם אתיופי/ת.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : יוני 03, 2007, 10:31:12 »
זה לא ששוכחים אלא שעושים בכוונה,יש כאן זדון.
זה שמפלים אתיופים זה מחזק את דבריו.
הרמטכ"ל אשכנזי מ"גולני" הוא הראשון מהחטיבה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יוני 03, 2007, 12:13:59 »
זה לא ששוכחים אלא שעושים בכוונה,יש כאן זדון.
זה שמפלים אתיופים זה מחזק את דבריו.
הרמטכ"ל אשכנזי מ"גולני" הוא הראשון מהחטיבה.

מתי איתיופים הם מיזרחיים?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יוני 03, 2007, 14:38:37 »
יש הפליה לרוסים ואפליה מאוד חזקה היתי אומר הכי חזקה כלפי יהודי אתיופיה.
תפסיק להציג את המיזרחיים כאכלוסיה היחידה שסובלת ללא ספק מי שסובל עכשיו הכי הרבה הם האיתיופים אני זוכר שלפני משהוא כמו שלוש שנים היה סקר שאמר ש-שישים ומשהוא-לא זוכר תמיספר המדויק מאכלסית ישראל לא היוא מיתחנים אם אתיופי/ת.

אם כל הכבוד לאתיופים שיש לי כלפיהם הערכה מאוד כבדה הם כולה כמה שנים בארץ  ?

המשפחה שלי מי 48 מי הקמת המדינה סובלת

אתה חושב שזה קצת כי לא ממש מרגשים ביום יום כמו שמרגשים אם האתיופים אבל זה בדיוק אותה אפליה רק שלנו זה יותר זמן
ושכחתי להזכיר גם את האתיופים ואת הרוסים כמובן שהם חווים אפליה מצד הממססד האשכנזי
הקטע שלא מתפלים בזה

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : יוני 03, 2007, 15:40:29 »
פאקו צודק בהודעה למעלה

אגב אני לא מרגיש אפלייה כלפי רוסים...
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק מקסים

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : יוני 03, 2007, 22:22:30 »
פאקו צודק בהודעה למעלה

אחי אולי אתה לא מרגיש אבל יש אפליה ענקית לרוסים איך יכול להיות שמישהו עם שתי תארים עובד כקופאית או שומר זה לא אפליה שלא מקבלים אותו לשום מקום בגלל המבטה שלו רק שתדע שאם לוקחים רוסי ולוקחים אשכנזי למשטרע על אותו דבר  לרוסי יתנו עונש פי שתיים כבד ולמה כי יש סטיגמה שרוסים הם עבריינים ורמת הפשיעה שלהם היא גבוהה

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : יוני 03, 2007, 22:25:21 »
פאקו צודק בהודעה למעלה

מהנדס רוסי מכבל 4,500 ש"ח.

בייקר

• אורח
« להגיב #8 ב- : יוני 03, 2007, 22:26:38 »
שלמה אמרו שדופקים את השחורים על המרוקאים והאתיופים הם כמובן שחורים

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #9 ב- : יוני 03, 2007, 22:26:51 »
פאקו צודק בהודעה למעלה

ועוד איך שיש
ומקסים הסביר  את אחת ההפליות

ואני  לא חושב שזה עניין של אשכנזי מזרחי  או רוסי או כל דבר אחר
זה עניין שאם קהילה  מסויימת ידועה שהיא  נגד  הממסד  השמלאני
אז  הוא  מפלה אותה
« עריכה אחרונה: יוני 03, 2007, 22:28:53 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : יוני 03, 2007, 22:41:12 »

כמו שאמרתי מהנדס רוסי מכבל משהוא כמו 4,500 ש"ח.
וקשה לי להאמין שרוסים הם ה"שחורים"
ורק שתדאו שבארך עד גיל 13 לא סבלתי את יוצאי צפון אפריקה וקיוותי למותם!
וזה בהחלט לא היה באשמתי
מגיל 11 עד גיל 13 היתי בכיתה בא רק אני ורק עוד ילד אחד היוא רוסים היה גם תימני אחד והיתר יוצאי צפון אפריקה והרגשנו כולנו ממש בודדים
מגיל 10 איכשהוא תמיד הציקו לי אנשים אפילו בני 17-15 ואני לא מבין למה ואמרו שאני אוכל חזיר בבית-אני אדם דתי ובטח יותר מאנשים שחושבים שתמונה של צדיק בבית תציל אותם או משהוא כזה.
וגם עכשיו אני הולך ואני פיתאום מבחין ב-3 ילדים בני 8-10 שהם ללא ספק יוצאי צפון אפריקה לילד רוסי בן גילם ואומרים לו חזיר.
ומה שהיה בבית הספר הנחמד שלי בכיתות ה ו-ו זה ביכלל סיפור נחמד ביותר
המורה שלנו העביר את הסיפור של הגולם מפראג מפראג למרוקו.
וביכלל בשנים האלה הייתה לי תחוה שאין ביכלל היסטוריה יהודית מחוץ לגבולות אפריקה,בבל וארץ ישראל.
סיפרי ההיסטוריה גילו לי שגם באירופה היוא יהודים ושיש בעולם הרבה לא מרוקאים
וכשגילתי פחות או יותר תאמת התחלתי ממש....
את השואה הזכירו שם כרצח של 6 מיליון יהודים ללא שום איזכור של המילים "אירופה" "אשכנזים" "פולין" או משהוא דומה פשוט 6 מיליון.
אם כול הכבוד קצת קשה לחבב עדה אחרי דברים כאלה.
כמובן שעכשיו דעתי כבר שונה מאוד מאז גיל 14-15 התחלתי להיתיחס ליוצאי צפון אפריקה לכאנשים רגילים וגם הבנתי שהם מחולקים לקבוצות ולא 100% מהם מרוקאים.
איני יכול לסבול כשאומרים שלעולי ברית המועצות לא היוא שום קושי בזמן שאחרים סבלו בישביל המדינה הזותי ושיהודי רוסיה הם נתל וקבוצה של אוכלי חזיר....
ראשית אני חושב שלא צריך להזכיר מהיכן באו באו היהודים של העליות הראשונות......
טוב אני חושב שאמרתי את כול מה שיש לי בנושא

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : יוני 03, 2007, 22:46:36 »
חחח, פאקו איזה העדפה של אשכנזים אחי? למה אתה משווה בכלל אשכנזים ומזרחיים, כולם עושים את אותו הדבר ואין העדפה על אף אחד אחי.
אני אשכנזי ובן דוד שלי אשכנזי והוא שירת בגולני,ו הרבה אשכנזים משרתים בגולני.
רק אתמול דיברתי אם אחד שהיה טייס F-16 קרבי והוא לא אשכנזי אלה מזרחי, אני לא מבין למה אתה בכלל מעלה את הנושא הזה?
כולם (אשכנזים ומזרחים) מנצחים, נפצעים ומתים ביחד בשדא הקרב.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : יוני 03, 2007, 23:08:28 »
חחח, פאקו איזה העדפה של אשכנזים אחי? למה אתה משווה בכלל אשכנזים ומזרחיים, כולם עושים את אותו הדבר ואין העדפה על אף אחד אחי.
אני אשכנזי ובן דוד שלי אשכנזי והוא שירת בגולני,ו הרבה אשכנזים משרתים בגולני.
רק אתמול דיברתי אם אחד שהיה טייס F-16 קרבי והוא לא אשכנזי אלה מזרחי, אני לא מבין למה אתה בכלל מעלה את הנושא הזה?
כולם (אשכנזים ומזרחים) מנצחים, נפצעים ומתים ביחד בשדא הקרב.

תמים אתה אם אתה חושב ככה

רוב אלה שמשרתים בגולני נטו מיזרחיים
אולי בשנים האחרונות יותר אשכנזים הולכים לשם זה רק בגלל השם של גולני
ותמיד יש את המעטים שהם טייסים

אבל תיבדוק כמה טייסים בני קיבוצים  אשכנזים יש ותיבדוק כמה מיזרחיים שהם טייסים

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : יוני 03, 2007, 23:13:14 »
כואב לי מאוד מה שעושים לאתיופים פה בארץ ! ואפילו ברחוב בגלוי רואים תאפליה נגדם!

גם כואב לי מה שעושים לחלק מהרוסים בגלל המבטא
 דרך אגב יש לי חבר רוסי ממש טוב שהוא נוצרי אבל חבר ממש טוב !

ואצלנו במשפחה חינחכו אותנו לאהוב את כל היהודים לא משנה אשכנזים רוסים מיזרחיים אתיופים תאימנו לי אם אני יביא בחורה אשכנזיה לבית של סבתא שלי

היא תקבל אפילו יותר כבוד ממני

ודרך אגב לדוד שלי  יש עסק של לולים מבוקרים
השותף שלו זה רוסי מאוד נחמד בשם אדי וגם עוד רוסי בשם ולואדיה ואנשים ממש טובים

יש אפליה ברורה
במיוחד במוסדות
הצבא
המוסד,שב"כ

יש העדפה מאוד מאוד ברורה לאשכנזים במוסדות האלו

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : יוני 03, 2007, 23:15:27 »

כמו שאמרתי מהנדס רוסי מכבל משהוא כמו 4,500 ש"ח.
וקשה לי להאמין שרוסים הם ה"שחורים"
ורק שתדאו שבארך עד גיל 13 לא סבלתי את יוצאי צפון אפריקה וקיוותי למותם!
וזה בהחלט לא היה באשמתי
מגיל 11 עד גיל 13 היתי בכיתה בא רק אני ורק עוד ילד אחד היוא רוסים היה גם תימני אחד והיתר יוצאי צפון אפריקה והרגשנו כולנו ממש בודדים
מגיל 10 איכשהוא תמיד הציקו לי אנשים אפילו בני 17-15 ואני לא מבין למה ואמרו שאני אוכל חזיר בבית-אני אדם דתי ובטח יותר מאנשים שחושבים שתמונה של צדיק בבית תציל אותם או משהוא כזה.
וגם עכשיו אני הולך ואני פיתאום מבחין ב-3 ילדים בני 8-10 שהם ללא ספק יוצאי צפון אפריקה לילד רוסי בן גילם ואומרים לו חזיר.
ומה שהיה בבית הספר הנחמד שלי בכיתות ה ו-ו זה ביכלל סיפור נחמד ביותר
המורה שלנו העביר את הסיפור של הגולם מפראג מפראג למרוקו.
וביכלל בשנים האלה הייתה לי תחוה שאין ביכלל היסטוריה יהודית מחוץ לגבולות אפריקה,בבל וארץ ישראל.
סיפרי ההיסטוריה גילו לי שגם באירופה היוא יהודים ושיש בעולם הרבה לא מרוקאים
וכשגילתי פחות או יותר תאמת התחלתי ממש....
את השואה הזכירו שם כרצח של 6 מיליון יהודים ללא שום איזכור של המילים "אירופה" "אשכנזים" "פולין" או משהוא דומה פשוט 6 מיליון.
אם כול הכבוד קצת קשה לחבב עדה אחרי דברים כאלה.
כמובן שעכשיו דעתי כבר שונה מאוד מאז גיל 14-15 התחלתי להיתיחס ליוצאי צפון אפריקה לכאנשים רגילים וגם הבנתי שהם מחולקים לקבוצות ולא 100% מהם מרוקאים.
איני יכול לסבול כשאומרים שלעולי ברית המועצות לא היוא שום קושי בזמן שאחרים סבלו בישביל המדינה הזותי ושיהודי רוסיה הם נתל וקבוצה של אוכלי חזיר....
ראשית אני חושב שלא צריך להזכיר מהיכן באו באו היהודים של העליות הראשונות......
טוב אני חושב שאמרתי את כול מה שיש לי בנושא

דרך אגב האשכנזים אומרים אותו דבר על המרוקאים ועל כלל המיזרחיים  שאנחנו לא תרמו כלום למדינה

ודרך אגב אתה יודע למה רוב המיזרחיים גרים בפרפריה ?
בגלל שאשכנזים לא רצו שעלינו לארץ שנגור בערים כמו ירושלים תל אביב וכו
וזה דרך אגב מה שגרם להרבה חברה מיזרחיים שדוכאו מהמערכת ליפנות לפשע

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : יוני 04, 2007, 00:40:57 »
צודקים ,

יש הרבה רוסים שלמעלה בחברה , אבל........

כל הלימודים שיש לנו אפילו אם זה מישראל , אם אנחנו לא צברים או לפחות מגיל קטן בארץ

לא נגיע רחוק ובעבודה יפלו אותנו.

מה אפשר לעשות כדי לתקן את זה , ביד חזקה וזרוע נטוייה(זה ממש מתאים לזה , הכוונה לתקן את זה מהר חזק ובצורה גורפת)
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק nevermore

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : יוני 04, 2007, 01:34:54 »
לדעתי מקור רוב אפליית עולי ברה"מ בארץ באה מצד המרוקאים דווקא.. משום מה יש להם (ברור שלא לכולם) סוג של זלזול בנו... סתם מנסיון. נגיד אם אזכר בימי בי"הס שלי, הערות על המוצא שלי באו 90% בערך ממרוקאים

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יוני 04, 2007, 04:10:18 »
לדעתי מקור רוב אפליית עולי ברה"מ בארץ באה מצד המרוקאים דווקא.. משום מה יש להם (ברור שלא לכולם) סוג של זלזול בנו... סתם מנסיון. נגיד אם אזכר בימי בי"הס שלי, הערות על המוצא שלי באו 90% בערך ממרוקאים

תיבדוק את המוצע שלהם הם מאה אחוז לא מרוקאים שלמים מעטים היום המרוקאים השלמים במיוחד בערים הגדולות

אני מרוקאי שלם אמא שלי מי מרקש אבא שלי מקזבלנקה
ואין לי שום דבר נגד רוסים להפך כמה מהחברים הכי טובים שלי רוסים

תיבדוק את המוצא שלהם ותיראה שמאה אחוז זה לא מרוקאים ביכלל

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : יוני 04, 2007, 13:03:38 »
פאקו אין ספק שאתה צודק 
אבל אני מחשיב את כל זה לשנאת חינם ושנאת חינם קיימת בחברה הישראלית על כל גווניה
אני פאקו גם מרוקאי ואני יכול להגיד לך שאני הרגשתי דברים כאלה אני למדתי בבית ספר הימלפרב בירושלים עם אתה מכיר זה בית ספר של אשכנזים
בהתחלה שהגעתי לבית ספר הזה היה בעיות עם כל האשכנזים האלה אבל מבתוקף היותי ענק  וכל האשכנזים האלה ניראו לי חולים
אז אף אחד לא הזיז לי אחרי כמה מריבות,  בחברה הישראלית יש גם הרבה אגו  בכל מקום שאתה הולך כיאלו אנשים בוחנים אותך
אני חושב שזה בגלל התרבות המערבית שאנחנו מושפעים מימנה  ביום יום
אפילו נדבק בהרבה שמאלנים אנטישמיות ושנאת דת וכפייה חילונית -ואני אומר את זה למרות היותי חילוני

השנאת חינם הזאת הורגת אותנו אבל לי למשל די קשה לא לשנא מישהו שמתחיל להגיד לי ש"הארץ הזאת לא שלי "
ש"הארץ הזאת שלהם " כמו שאמרתי אני מרוקאי עולה לי הדם לראש מהר ..

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : יוני 04, 2007, 13:47:29 »
פאקו, אתה גזען בעצמך. אני חצי "מזרחי" וחצי "אשכנזי", אבל אם תשאל אותי אני צבר דור רביעי, ואתה שוכח שגם ה"אשכנזים" סובלים מגזענות.
מספר ה"מזרחים" משתווה למספר ה"אשכנזים" ואף עולה עליהם, כיום יש הרבה "ירידות" על ה"אשכנזים".
אתה טוען שה"אשכנזים" הם שמאלנים קיבוצניקים ואילו ה"מזרחים" הם הפטריוטים בני ההתיישבויות וערי הפיתוח,
וזוהי חשיבה מוטעת ושפיטה לפי מוצא. לולא היהודים עולי אירופה, המדינה לא הייתה מתקיימת, כי האידיאל לא היה מומצא, וגם המתיישבים הראשונים היו עולי מזרח אירופה, וכמובן הנדבנים והעשירים שתרמו ליישוב הארץ גם הם היו ממוצא אירופאי. איני מאמין באפליה עדתית, הרי יש גם "מזרחים" ביחידות מובחרות ואף יש להם העדפה במודיעין מכיוון שיש להם יתרון מראה ומבטא, וברור שגם יש "אשכנזים" שהם ביחידות כמו גולני וגבעתי, ואין הבדל מספרי. אל תשכח שגם "אשכנזים" ירקו דמם כדי שתוכל לשבת פה ולהמעיט בערכם.

הודעה זו רק מראה את השנאה שטמונה בחלקכם, וגם את העדתיות שלכם. אתם גורמים לפירוק האחדות במדינה.
הלאה לעדתיות!  >:(

מנותק איציק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : יוני 04, 2007, 14:21:52 »
פאקו, אתה גזען בעצמך. אני חצי "מזרחי" וחצי "אשכנזי", אבל אם תשאל אותי אני צבר דור רביעי, ואתה שוכח שגם ה"אשכנזים" סובלים מגזענות.
מספר ה"מזרחים" משתווה למספר ה"אשכנזים" ואף עולה עליהם, כיום יש הרבה "ירידות" על ה"אשכנזים".
אתה טוען שה"אשכנזים" הם שמאלנים קיבוצניקים ואילו ה"מזרחים" הם הפטריוטים בני ההתיישבויות וערי הפיתוח,
וזוהי חשיבה מוטעת ושפיטה לפי מוצא. לולא היהודים עולי אירופה, המדינה לא הייתה מתקיימת, כי האידיאל לא היה מומצא, וגם המתיישבים הראשונים היו עולי מזרח אירופה, וכמובן הנדבנים והעשירים שתרמו ליישוב הארץ גם הם היו ממוצא אירופאי. איני מאמין באפליה עדתית, הרי יש גם "מזרחים" ביחידות מובחרות ואף יש להם העדפה במודיעין מכיוון שיש להם יתרון מראה ומבטא, וברור שגם יש "אשכנזים" שהם ביחידות כמו גולני וגבעתי, ואין הבדל מספרי. אל תשכח שגם "אשכנזים" ירקו דמם כדי שתוכל לשבת פה ולהמעיט בערכם.

הודעה זו רק מראה את השנאה שטמונה בחלקכם, וגם את העדתיות שלכם. אתם גורמים לפירוק האחדות במדינה.

[/u]
תגזים אתם גורמים לפירוק האחדות במדינה ? מי זה אתם ? כי עם זה המרוקאים זה ממש "נכון"

« עריכה אחרונה: יוני 04, 2007, 14:23:34 על ידי איציק »

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : יוני 04, 2007, 14:24:41 »

[/u]
תגזים אתם גורמים לפירוק האחדות במדינה ? מי זה אתם ? כי עם זה המרוקאים זה ממש "נכון"

לא ה"מרוקאים" ולא ה"אשכנזים" אלא הגלותיים, אלו שרואים עצמם בתור חלק מעדה.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : יוני 04, 2007, 23:03:51 »
אני לא מבין על מה הוויכוח? אני אשכנזי ורוב החברים שלי מזרחיים, מה זה משנה אם אתה מרוקאי או תימני? אני מסתדר אם כולם טוב וכולם מסתדרים איתי אחלה בכיתה ובחברה הסובבת אותי בכלל.
חלאס אם הסטיגמות ויאללה להתאחד כולם, כל השטיות האלה גורמות לפלגים בחברה ובעם וזה לא טוב, העם צריך להיות מאוחד, סה"כ כולנו יהודים.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : יוני 04, 2007, 23:07:42 »

אתה מחוק מיבחנתי עלק אני גיזען וואלה אנשים כמוך עושים לי חשק מזה להביא להם מכות

תיקרא תהודעות שלי קצת הבנה אתה צריך

ערכיה: שכחתי להגיד שלפני שאתה קופץ ראש כמו חמור תיקרא את ההודעות
קצת הבנההה
« עריכה אחרונה: יוני 04, 2007, 23:18:16 על ידי פאקו411 »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : יוני 04, 2007, 23:10:33 »

אתה מחוק מיבחנתי עלק אני גיזען וואלה אנשים כמוך עושים לי חשק מזה להביא להם מכות

תיקרא תהודעות שלי קצת הבנה אתה צריך

רק מזרחי יכול לדבר כך  ;D