כתב נושא: חחחח....  (נקרא 2350 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
חחחח....
« ב- : יוני 01, 2007, 10:05:43 »
אני מתכתב פה מבית הספר שלי הבית הספר שלי שמאלני אבל לפחות דמוקרטי כשאני מדבר עם מורה בכיתה על שמאלנים דפוקים וצריך ככה וככה לעשות לערבים היא אומרת לי אוקיי זאת דעתך זכותך להגיד זאת

My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חחחח....
« להגיב #1 ב- : יוני 01, 2007, 16:01:55 »
אני מתכתב פה מבית הספר שלי הבית הספר שלי שמאלני אבל לפחות דמוקרטי כשאני מדבר עם מורה בכיתה על שמאלנים דפוקים וצריך ככה וככה לעשות לערבים היא אומרת לי אוקיי זאת דעתך זכותך להגיד זאת

חח, אצלי זה דבר נוראי, אני שומע את המורה שלי מתחילה לדבר על שטויות כמו "נהיה חייבים לוותר על השטחים" ואז אני מתחיל לריב איתה (כי היא שמאלנית כמו יוסוף ביילעין) ואז היא משתיקה אותי ונותנת לי הרשמות ועבודות, היא פעם דיברה עם ההורים שלי על זה  :buck2:

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
חחחח....
« להגיב #2 ב- : יוני 01, 2007, 18:07:48 »

חח, אצלי זה דבר נוראי, אני שומע את המורה שלי מתחילה לדבר על שטויות כמו "נהיה חייבים לוותר על השטחים" ואז אני מתחיל לריב איתה (כי היא שמאלנית כמו יוסוף ביילעין) ואז היא משתיקה אותי ונותנת לי הרשמות ועבודות, היא פעם דיברה עם ההורים שלי על זה  :buck2:

חזק ואמץ! ככה צריך!!

מנותק tomsalts

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חחחח....
« להגיב #3 ב- : יוני 01, 2007, 18:15:11 »

חזק ואמץ! ככה צריך!!

אני אגמור בג' בסוף  :-X