כתב נושא: מישהו מפה היה בתאילנד ?<  (נקרא 5846 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« ב- : מאי 27, 2007, 08:16:04 »
אני חושב ללכת ככה עוד כמה חודשים לאיזה חודש וחצי להיות שם במסיבות  וזה
להכיר דברים חדשים ליראות נופים ובעיקר להישתרלל להיתפרע כי אני הולך להיות קרבי 3 שנים להוציא קצת קיטור 

וואי כמה שאני מחכה לזה  יש לי כבר תכסף כי אני עובד קשה
יווו אני ממזהה ה מחכהה

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #1 ב- : מאי 27, 2007, 13:27:39 »
יש לי חבר שהיה שם 3 חודשים והוא אומר שכיף שם לגמריי
אבל אם שוטרים ימצאו אצלך בתיק סמים ישר שמים אותך בכלא לכמה שנים..בלי מישפט בלי כלום.
ואם מיתברר שאתה סוחר סמים אז יתנו לך עונש מוות..בעניין הזה צריך להיזהר..אבל בכללי בפאנן שם וסבבה לא נורמלי..
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 16:08:42 על ידי דוקא_כך »

Aaron

• אורח
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #2 ב- : מאי 27, 2007, 14:44:43 »
אני לא הייתי רוצה לנפוש שם. זה בדיוק כמו לנפוש בטורקיה - מדינת עולם שלישי.
לך תנוח באוסטרליה/ניו זילד/ארה"ב.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #3 ב- : מאי 27, 2007, 16:09:55 »
אבל אם שוטרים ימצאו אצלך בתיק סמים ישר שמים אותך בכלא לכמה שנים..בלי מישפט בלי כלום.
ואם מיתברר שאתה סוחר סמים אז יתנו לך עונש מוות..
טוב מאוד!  גם מדינת ישראל צריכה לחוקק חוקים דומים ולאכוף אותם בחומרה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #4 ב- : מאי 27, 2007, 16:43:12 »
בתור חוזר בתשובה שיודע שעל פי ההלכה ארצות הגוים (שבאחת מהן אני גר) טמאות כמו בית קברות, קשה לי לתאר את עצמי עוזב את א"י ל"חופשה" בגלות.  אולי זה היה מוצדק בעיני אילו הנסיעה היתה במטרה להיפגש עם יהודים ולנסות לשכנעם לחזור בתשובה ולעלות לא"י או לאסוף תרומות.  אבל סתם כדי לראות איך הגוים חיים, לאכול את האוכל הטמא שלהם?

אתם רוצים להתרחק מהעיר ולהנות מן הטבע?  בבקשה--אפשר לנפוש מספר ימים במושב חקלאי בארץ.  אבל אם אתם רוצים דוקא לנפוש בבית קברות, מה הטעם לשלם מאות דולרים לכרטיס טיסה, כשאתם יכולים לנסוע לאחוזת הקבר בחברון של הקדוש ד"ר ברוך גולדשטיין זצוק"ל הי"ד

או לנסוע להר המנוחות ולעלות לקברו של מו"ר הגאון הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, ולקרוא תהילים לעילוי נשמותיהם של קדושים צדיקים אלו.

אגב, הסיבה העיקרית שתיירים ממין זכר נוסעים לתאילנד היא לשם זימה וניאוף, לקבל "מסאז'ים" במחיר מוזל מקטינות רח"ל.  זה ענף התיירות העיקרי במדינה הטמאה ההיא, ולכן הם לא מתייחסים לזנות באותה חומרה שהם מתייחסים לסחר בסמים, ולדידי זה היינו הך.

ולבסוף, תאילנד היא אכן מדינת העולם השלישי, וחס ושלום אם תצטרכו טיפול רפואי.  אם חלילה תלקו בדלקת התוספתן, ויביאו אותכם לבית חולים תאילנדי, כשתחזרו לארץ אתם עלולים לגלות שיחד עם התוספתן חתכו לכם גם כליה--הסחר באיברים נפוץ מאוד בארצות העולם השלישי.

בקיצור: זה לא "סבבה" ולא "פנאן" ובכלל אין מה לחפש בביב השופכין האסיאתי.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 21:33:30 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #5 ב- : מאי 27, 2007, 18:07:16 »
בתור חוזר בתשובה שיודע שעל פי ההלכה ארצות הגוים (שבאחת מהן אני גר) טמאות כמו בית קברות, קשה לי לתאר את עצמי עוזב את א"י ל"חופשה" בגלות.  אולי זה היה מוצדק בעיני אילו הנסיעה היתה במטרה להיפגש עם יהודים ולנסות לשכנעם לחזור בתשובה ולעלות לא"י או לאסוף תרומות.  אבל סתם כדי לראות איך הגוים חיים, לאכול את האוכל הטמא שלהם?

אתם רוצים להתרחק מהעיר ולהנות מן הטבע?  בבקשה--אפשר לנפוש מספר ימים במושב חקלאי בארץ.  אבל אם אתם רוצים דוקא לנפוש בבית קברות, מה הטעם לשלם מאות דולרים לכרטיס טיסה, כשאתם יכולים לנסוע לאחוזת הקבר בחברון של הקדוש ד"ר ברוך גולדשטיין זצוק"ל הי"ד

או לנסוע להר המנוחות ולעלות לקברו של מו"ר הגאון הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, ולקרוא תהילים לעילוי נשמותיהם של קדושים צדיקים אלו.

אגב, הסיבה העיקרית שתיירים ממין זכר נוסעים לתאילנד היא לשם זימה וניאוף, לקבל "מסאז'ים" במחיר מוזל מקטינות רח"ל.  זה ענף התיירות העיקרי במדינה הטמאה ההיא, ולכן הם לא מתייחסים לזנות באותה חומרה שהם מתייחסים לסחר בסמים, ולדידי זה היינו הך.

ולבסוף, תאילנד היא אכן מדינת העולם השלישי, וחס ושלום אם תצטרכו טיפול רפואי.  אם חלילה תלקו בדלקת התוספתן, ויביאו אותכם לבית חולים תאילנדי, כשתחזרו לארץ אתם עלולים לגלות שיחד עם התוספתן חתכו לכם גם כליה--הסחר באיברים נפוך מאוד בארצות העולם השלישי.

נכון , אבל אתה לא יכול להגיד את זה לנערים שסיימו צבא ורוצים רק קצת להנות.
הם יכולים לעשות בתאילנד דברים שהם לא יכולים לעשות בארץ..הם רוצים לעשות שטויות ולעשן כול מיני דברים..
כמובן שלו חסר מקומות בישראל מקומות יפים ומקומות לנופש ולנוח אבל אנשים רוצים קצת להרגיש חוץ לארץ..
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 18:17:38 על ידי underground »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #6 ב- : מאי 27, 2007, 21:42:40 »
לא רק שאני יכול אלא אני מוכרח להגיד את זה לנערים שרק סיימו צבא.  "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא".  לא יתכן שיהודי יחשוב שמותר לו לנסוע לבית הקברות של הגלות, לטמא את נפשו וגופו בשיקוצים נכריים, ולחלל שם שמיים, כגמול על שלוש שנים ששירת בצה"ל וקיים "ה' עז לעמו יתן" ובכך קידש שם שמיים.  קידוש השם הוא לא נטל לא רצוי שאחריו צריך "להשתחרר", אלא אדרבא---זכות מיוחדת שניתנה אך ורק לעם ישראל.  הגוי הצדיק ביותר לא יכול לקדש שם שמיים עד שהוא לא מתגייר.  אין הפסקות בקידוש השם, וכל יהודי צריך לדעת זאת.  אחרי שהוא יודע---מה שהוא יחליט, זה כבר עניין אישי בינו ובין בוראו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #7 ב- : מאי 27, 2007, 21:50:26 »
לא רק שאני יכול אלא אני מוכרח להגיד את זה לנערים שרק סיימו צבא.  "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא".  לא יתכן שיהודי יחשוב שמותר לו לנסוע לבית הקברות של הגלות, לטמא את נפשו וגופו בשיקוצים נכריים, ולחלל שם שמיים, כגמול על שלוש שנים ששירת בצה"ל וקיים "ה' עז לעמו יתן" ובכך קידש שם שמיים.  קידוש השם הוא לא נטל לא רצוי שאחריו צריך "להשתחרר", אלא אדרבא---זכות מיוחדת שניתנה אך ורק לעם ישראל.  הגוי הצדיק ביותר לא יכול לקדש שם שמיים עד שהוא לא מתגייר.  אין הפסקות בקידוש השם, וכל יהודי צריך לדעת זאת.  אחרי שהוא יודע---מה שהוא יחליט, זה כבר עניין אישי בינו ובין בוראו.

ניסוח נהדר!
וגם להוציא את כסף המדינה לחול בכמיות גדולות זה לא ממש טוב
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #8 ב- : מאי 27, 2007, 22:20:45 »

תן לי לחלוק קצת על דבריך,האמנם דבריך הם בעלי הגיון רב,נסיון חיים ( התגוררות בגלות הארורה) ודברים הלכתיים אך תן לי לציין שבפורום הזה ישנם אנשים שהם גם חילוניים ,או חילוניים מתחזקים ולדעתי הדבר של איסור אפילו לצאת לחו"ל לבלות זה דבר קצת ישן מדי הייתי אומר,היום העולם מאוד פתוח ויש הרבה מה לראות וללמוד.
אני לא יודע מה איתך אבל הנופים שראיתי בארצות סקנדינביה יפים פי וכמה וכמה ממה שראיתי בארץ.
כך שכל אחד רואה את הדברים אחרת.
לגבי תאלינד אני גם חושב כמוך אני מעולם לא אטוס לארצות עולם שלישי אולי לא מהמניעים שלך או של רבים אחרים אבל הייתי אומר שהסיבות שלי קצת פרוקבטיביות ולכן אני לא אציין אותן כאן,בכל מקרה אם אתה רוצה באמת להינות וגם לקבל רפואה טובה שזה דבר שמאוד מדאיג את ידידנו דוקא_כך הייתי ממליץ לך לטוס לסקנדינביה.

נ.ב
אם אתה יהודי יקר ואני מאמין שאתה כזה לא תזדקק לרפואה הכושלת שם מכוון שהקדוש ברוך הוא ידריך אותך והמנע ממך לעשות דברים שיאלצו אותך להשתמש ברפואה שם.
« עריכה אחרונה: מאי 27, 2007, 22:22:08 על ידי T0XiN »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #9 ב- : מאי 27, 2007, 23:01:26 »
יש לי בעיה נוספת עם נסיעה לחו"ל---זה דורש השקעה כספית לא מעטה, כסף שאפשר לעשות בו שימוש לקידוש שם שמיים, לתרום להתנחלויות, לימין האמיתי, לצדקה, לישיבה.  זה חלק מההגדרה של "מסירות נפש"---העניין של הקרבה.  אני מבין לחלוטין את הצורך לקחת פסק-זמן מהטירוף של מדינת ישראל ולהנות מעולמו היפה של הקב"ה, ואין לי כל זכות למתוח ביקורת.  אבל מצד שני, אני מחוייב להזכיר את האידאל שאליו על כל יהודי לשאוף, והוא מסירות נפש על קידוש השם וביטול ה"אני".  מנהיג הארגון שלנו מהווה דוגמא מצוינת למסירות נפש הלכה למעשה.  הוא מקדיש כל דקה מזמנו, כל אגורה מהתרומות שהוא מקבל, לעניין היהודי.

גם אם הייתי נוסע לחופשה באירופה, למשל, כלל לא הייתי נהנה כי הייתי חושב כל הזמן על מה שהכולרות האנטישמיים האלה עשו לנו, ועל כל הסבל והבעיות שהם מנת חלקם של יהודים בא"י, והייתי מרגיש אשמה שבעוד שאני נהנה בגלות, כביכול, ישנם יהודים טובים בא"י שסובלים.  הגדולה של חיים, הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, משה רבנו, כל הנביאים, דוד המלך, ז'בוטינסקי ומנהיגים יהודיים אידאליסטים אחרים היא שהם כאבו את של כל יהודי, ולא היו מסוגלים לנתק את עצמם מהמציאות של עמם.

לא קל להיות צדיק כמו חיים וכמו רבו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #10 ב- : מאי 28, 2007, 12:05:00 »
אני תמיד העדפתי את ארה"ב,קנדה,מערב אירופה,סקנדינביה על העולם השלישי.אני מעדיף מקומות שמדברים אנגלית שיש מים זורמים בברז.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #11 ב- : מאי 31, 2007, 17:49:44 »
בתור אחת דדי הסתובבה בעולם. החופים של פלורידה לא פחות יפים מתאילנד כפי הנראה יותר יקרים. חוף מהמם נוסף הוא האי פלווניאפוליס בברזיל.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #12 ב- : מאי 31, 2007, 17:51:20 »
בתור אחת שדי הסתובבה בעולם. החופים של פלורידה לא פחות יפים מתאילנד כפי הנראה יותר יקרים. חוף (בעצם חופים) מהמם נוסף הוא האי פלורונופוליס בברזיל.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #13 ב- : יוני 02, 2007, 23:13:09 »
ואם מיתברר שאתה סוחר סמים אז יתנו לך עונש מוות..בעניין הזה צריך להיזהר..אבל בכללי בפאנן שם וסבבה לא נורמלי..
מה זה תיזהר יופי שעושים שם ככה
למה שיזהר אין לו מה להסתיר אני בספק גדול שפאקו לוקח סמים
רק חראים מטומטמים ערביים חסרי שכל לוקחים סמים וחבל שהחוק ככה לא בישראל כמו בתילאנד
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #14 ב- : יוני 02, 2007, 23:30:18 »

ולבסוף, תאילנד היא אכן מדינת העולם השלישי, וחס ושלום אם תצטרכו טיפול רפואי.  אם חלילה תלקו בדלקת התוספתן, ויביאו אותכם לבית חולים תאילנדי, כשתחזרו לארץ אתם עלולים לגלות שיחד עם התוספתן חתכו לכם גם כליה--הסחר באיברים נפוץ מאוד בארצות העולם השלישי.

הורדתה את כל ההערכה שרחשתי אליך

אני רוצה להנות סלח לי שאני לא דתי

אני רוצה להנות לעשות סקס גם להיות במסיבות חוף בעיקר להנותתת

אתה מיתיחס לזה כיאלו שבתיאלנד יש רק סקס יש הרבה יותר מזה שם אתה אדם מיתנשא שחושב שהוא יודע את הדרך היחדה

יש נופים מדהימים יש שם הרבה יותר אפשריות להנות שפה אי אפשר ואני לא יסביר את זה כאן כי אפשר דרך מחשב

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #15 ב- : יוני 02, 2007, 23:32:22 »
מה זה תיזהר יופי שעושים שם ככה
למה שיזהר אין לו מה להסתיר אני בספק גדול שפאקו לוקח סמים
רק חראים מטומטמים ערביים חסרי שכל לוקחים סמים וחבל שהחוק ככה לא בישראל כמו בתילאנד

אני לא לוקח סמים

אני רק חושב על ליסוע כי מה לעשות אני רוצה להנות ותיסלחו לי בארץ שלנו מי שגר פה ולא דתי אין כימאט שום אפשרויות להנות ממש

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #16 ב- : יוני 02, 2007, 23:33:11 »

ניסוח נהדר!
וגם להוציא את כסף המדינה לחול בכמיות גדולות זה לא ממש טוב

כסף שלי אני עובד מאוד קשה בשביל הכסף שלי ואני ישקיע אותו  איפה שאני רוצה 

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #17 ב- : יוני 02, 2007, 23:37:16 »
יש לי בעיה נוספת עם נסיעה לחו"ל---זה דורש השקעה כספית לא מעטה, כסף שאפשר לעשות בו שימוש לקידוש שם שמיים, לתרום להתנחלויות, לימין האמיתי, לצדקה, לישיבה.  זה חלק מההגדרה של "מסירות נפש"---העניין של הקרבה.  אני מבין לחלוטין את הצורך לקחת פסק-זמן מהטירוף של מדינת ישראל ולהנות מעולמו היפה של הקב"ה, ואין לי כל זכות למתוח ביקורת.  אבל מצד שני, אני מחוייב להזכיר את האידאל שאליו על כל יהודי לשאוף, והוא מסירות נפש על קידוש השם וביטול ה"אני".  מנהיג הארגון שלנו מהווה דוגמא מצוינת למסירות נפש הלכה למעשה.  הוא מקדיש כל דקה מזמנו, כל אגורה מהתרומות שהוא מקבל, לעניין היהודי.

גם אם הייתי נוסע לחופשה באירופה, למשל, כלל לא הייתי נהנה כי הייתי חושב כל הזמן על מה שהכולרות האנטישמיים האלה עשו לנו, ועל כל הסבל והבעיות שהם מנת חלקם של יהודים בא"י, והייתי מרגיש אשמה שבעוד שאני נהנה בגלות, כביכול, ישנם יהודים טובים בא"י שסובלים.  הגדולה של חיים, הרב כהנא זצוק"ל הי"ד, משה רבנו, כל הנביאים, דוד המלך, ז'בוטינסקי ומנהיגים יהודיים אידאליסטים אחרים היא שהם כאבו את של כל יהודי, ולא היו מסוגלים לנתק את עצמם מהמציאות של עמם.

אתה כל כך מיתנשא אני ניגעל מאנשים מיתנאשים
דבר ראשון כסף שלי
דבר שני אני תורם לצדקה
דבר שלישי  אתה לא מבין כלום על מזה לגור במושב כל החיים שלך ולא בעיר אתה לא יכול להבין איזה דיכאון זה לילד בגילי בין 17 שאין אף אחד בגיל שלך במושב
שכדי ללכת לחברים או סתם לחדר כושר זה צריך להיות סיפור  בשבילך

אם כל הכבוד לאותם אנשים שאני מאוד מעריך שהזכרתה מה לעשות שאני חי בארץ ישראל ורוצה לקחת זמן מה להנות וליראות נופים חדשים
ואז אני חוזר לארץ ומיתגייס ליחדה קרבית ונותן מהחיים שלי 3 שנים למדינה

איך אתה פוסל כל דבר זה מדהים אותי

מדהימה אותי  ההיתנאשות של אנשים שחושבים שהדרך שלהם היא היחדה והם מיתנשאים על כולם

כמוך

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #18 ב- : יוני 02, 2007, 23:38:33 »
אני תמיד העדפתי את ארה"ב,קנדה,מערב אירופה,סקנדינביה על העולם השלישי.אני מעדיף מקומות שמדברים אנגלית שיש מים זורמים בברז.

כמו שאתה מעדיף את אותם מדינות אני מעדיף מדינות כמו

ארגטינה ברזיל ביכלחל דרום אמריקה ספרד הודו תאילנד וכל מני איים נוספים

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #19 ב- : יוני 02, 2007, 23:39:51 »

עלק בדיוק כמו טורקיה

ההפך הגמור מטורקיה אנשים רק שומעים מדינת עולם שלישי נבהלים ופוסלים

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #20 ב- : יוני 12, 2007, 07:18:45 »

אתה כל כך מיתנשא אני ניגעל מאנשים מיתנאשים
דבר ראשון כסף שלי
דבר שני אני תורם לצדקה
דבר שלישי  אתה לא מבין כלום על מזה לגור במושב כל החיים שלך ולא בעיר אתה לא יכול להבין איזה דיכאון זה לילד בגילי בין 17 שאין אף אחד בגיל שלך במושב
שכדי ללכת לחברים או סתם לחדר כושר זה צריך להיות סיפור  בשבילך

אם כל הכבוד לאותם אנשים שאני מאוד מעריך שהזכרתה מה לעשות שאני חי בארץ ישראל ורוצה לקחת זמן מה להנות וליראות נופים חדשים
ואז אני חוזר לארץ ומיתגייס ליחדה קרבית ונותן מהחיים שלי 3 שנים למדינה

איך אתה פוסל כל דבר זה מדהים אותי

מדהימה אותי  ההיתנאשות של אנשים שחושבים שהדרך שלהם היא היחדה והם מיתנשאים על כולם

כמוך
פאקו,

אני לא מנסה ללמד אותך איך לחיות.  בסך הכל הבעתי את דעתי האישית.  אני, באופן אישי, בשלב זה של חיי, אילו הייתי בארץ, לא הייתי רוצה לעזוב ולטייל.  אולי זה מפני שכבר חוויתי את הגלות ויצא לי כל החשק.  אני יודע על כל הנופים היפים.  ביקרתי באירופה, בהוואי, בכל רחבי ארה"ב.  אני יודע על חופי האלמוגים המהממים של אוסטרליה, המרחבים הירוקים המדהימים של סקוטלנד.  אין ספק---אלו מקומות שמי שמבקר שם אף פעם לא ישכח, ויקח אתו זכרונות נעימים חזרה הביתה.  אבל, מה לעשות, אני חזרתי בתשובה והפכתי לדוס כזה, קצת כמו חיים (רחוק מאוד מאוד מהמדרגה הרוחנית שלו, אבל עם אותה גישה לחיים, פחות או יותר).  ככל שאני מתבגר, וההכרה שאני בן-תמותה, זמני בעולם הזה מוגבל, וסופי הולך וקרב, גובר בי הרצון לקשור את עצמי במשהו תמידי, אינסופי, וזוהי כמובן תורתינו הקדושה, שדרכה אנחנו קונים חיי נצח בעולם הבא.  בו-זמנית, לימוד תורה נותן לי גם בטחון, אמונה ואומץ שלא היו לי בעבר.  בעוד שפעם הדברים היחידים שעניינו אותי היו הישרדות אישית וסיפוק יצרים אנוכיים, היום אני חושב אך ורק על קידוש השם.  כל דבר שאני עושה, אני שואף להצליח לא כדי לעשות יותר כסף או לזכות ביותר כבוד, אלא אך ורק כדי לקדש שם שמיים.  אני כן רוצה לעשות יותר כסף---כדי שאוכל להעביר יותר כסף לחיים.  עדיין לא נתקלתי בהזדמנות להפגין מסירות נפש, אבל אני מקווה שיום יבוא ואני אזכה בזכות הזאת.

אני שבע מהנאות העולם הזה.  אני אמנם לא זקן, אבל אני כבר רואה את הסוף, את הריקנות שמסתתרת מאחורי הרבה תופעות, ריקנות שמרשימה ומוליכה שולל אפילו אנשים נבונים ו"נאורים".  נניח שאתה תסע לסקוטלנד, תהיה מוקף בנופים מרהיבים שיאפפו את חושיך ויעתיקו את נשימתך, תהנה מכל שניה, ואולי תרגיש אפילו מין רוחניות כזאת, רגע של "התעוררות", כאילו אתה חלק מהבריאה.  לעומת זאת, אני גם אהנה כמובן ממעשה ידיו של הקב"ה, אבל אני מיד ארגיש צורך להודות מקרב לב לקב"ה על הרגע היפה שאני חווה, ואני אברך באופן אוטומטי "ברוך אתה ה' אלקינו מלך העולם שככה לו בעולמו!"  אותו דבר קורה לי היום כשמבטי נתקל במקרה באשה נאה (למרות שאני משתדל לא להסתכל בדברים האסורים).  בעבר מיד היו עולות בי מחשבות לא טהורות.  היום, אני מברך "שככה לו בעולמו".  בריאה יפה?  אני נהנה מיופיה?  מן הראוי שאודה לקב"ה!  אין כמעט רגע שבו אני לא משתף את הקב"ה בחיי.  כשאני מצליח בעבודה ומקבל מחמאות ושבחים, אני מרגיש תחושת הקלה ושמחה ואני מודה לקב"ה שהיטיב עמי ועזר לי לקדש את שמו.  כשאני לא עושה חיל וסובל מתפוקה נמוכה, אני מרגיש איום ונורא, ומבקש מחילה על שחיללתי שם שמיים.

לכן, פאקו, אל תכעס ואל תחשוב שאני מתנשא.  אני רימה ותולעה, לא רק כשאהיה בקבר, אלא כאן ועכשיו.  עפר לרגליך.  אני לא מותח ביקורת, אני בסך הכל מתאר את הלך המחשבה שלי בשלב זה בחיי, מלווה בהשקפה התורנית.  מפריעים לי הרבה דברים כיום, שלא מאפשרים ולא יאפשרו לי להנות מ"חופשה" בחו"ל.  עצם זה שבית המקדש עדיין לא נבנה, עצם זה שהמנהיגים של עם ישראל גורמים לחילול השם קולקטיבי שנושא כלל עם ישראל ושמאיים להביא עלינו עונש קוקלטיבי רח"ל, עצם זה שנשפך דם יהודים חפים מפשע---כל זה מפריע לי להנות מהחיים.  בעבר יכולתי לנתק את עצמי מהתופעות האלו ו"להנות" מהחיים.  כיום המצפון שלי לא מאפשר לי.  חשוב לרגע---יהודי או יהודיה שנהרגו רח"ל!  הרי זה יכול היה להיות אחד מהוריך ח"ו!  או אחד מאחיך או אחיותיך!

אולי אתה צודק---אולי צריך לחוות את הנאות העולם הזה במלואן כדי להרגיש באופן מוחשי שהן לא משביעות רעב עמוק יותר למציאת המשמעות האמיתית של החיים, למציאת האמת שמוצפנת בתורתינו הקדושה, ושניתנת להשגה ע"י לימוד התנ"ך, הגמרא, התלמוד וכל דברי תורה שמשקפים נאמנה את הרעיון היהודי האמיתי.
« עריכה אחרונה: יוני 12, 2007, 07:21:35 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #21 ב- : יוני 12, 2007, 14:03:34 »
אני גם מבקש סליחה על התוקפנות שלי

פשוט תבין אני גר בישוב שיש בו 60 משפחות אני יחיד למחזור שלי אין כימאט ילדים רוב החברים שלי ממקומות אחרים זה מדכא לחיות פה .... אין לך  מושג כמה

לא מדכא לחיות בארץ אבל מדכא לחיות במקום בו אני היחיד בגיל שלי בלי ילדים בגלי וזה אתה לא יודע איזה מבאס זה ...

אם הייתי חיי בעיר גדולה או אפילו במושב קצת יותר גדול אם ילדים בני גילי היה לי הרבה יותר נחמד

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #22 ב- : יוני 12, 2007, 17:04:14 »
אני גם מבקש סליחה על התוקפנות שלי

פשוט תבין אני גר בישוב שיש בו 60 משפחות אני יחיד למחזור שלי אין כימאט ילדים רוב החברים שלי ממקומות אחרים זה מדכא לחיות פה .... אין לך  מושג כמה

לא מדכא לחיות בארץ אבל מדכא לחיות במקום בו אני היחיד בגיל שלי בלי ילדים בגלי וזה אתה לא יודע איזה מבאס זה ...

אם הייתי חיי בעיר גדולה או אפילו במושב קצת יותר גדול אם ילדים בני גילי היה לי הרבה יותר נחמד
אני מבין, פאקו, ואין צורך להתנצל על תוקפנות.  עדיף להיות תוקפן מאשר אדיש.  האדישות היא זאת שמשתקת את עם ישראל ומחלישה אותנו, ועלינו להחליפה בהרגשת ערבות הדדית ומסירות נפש על קידוש השם.

בקשר לזה שאתה מרגיש מנותק ובודד---כמובן שזו הרגשה קשה ומעיקה, ואני מקווה שבקרוב הקב"ה יביא לשינוי במצבך.  אולי טיול בחו"ל לא יזיק ככלות הכל.  עד שזה יקרה, הרשה לי לנסות לעודד אותך בדברים הבאים שקשורים למעלתם של גדולי המנהיגים של עם ישראל.  חלקם, כפי שאתה יודע, היו רועים.  אברהם, יצחק, יעקב, משה, דוד.  ככלל, לפני שהקב"ה נגלה אליהם, הם עברו תקופה ארוכה של הכנה, של התבודדות.  רעיית צאן מאפשרת לרועה להתייחד עם הבריאה בנחת, להעמיק במחשבות על מהות החיים, על מקומו בעולם, לחוות ולהיות עד לכל תופעות החיים, זריחה ושקיעה, שרב וקור, חיים ומוות, עונות השנה, טבע הבריות.  אפשר לומר מעין תקופה של "מדיטציה", עידון הנפש, עליה במעלות הקדושה.  רעיית צאן במיוחד היוותה אמצעי עבור הקב"ה לבחון את נפשו של מנהיג פוטנציאלי.  אם הוא ענו ושפל רוח, מתנהג ברחמנות עם צאן מרעיתו של בשר ודם ומפגין מסירות נפש, בדר"כ ראוי הוא גם להנהיג את צאן מרעיתו של הקב"ה---עם ישראל.  אתערותא דלתתא (התעוררות מלמטה) מביאה בעקבותיה אתערותא דלעילא (התעוררות מלמעלה), ואין אמצעי יותר אפקטיבי להשגות רוחניות מאשר התבודדות, כפי שעשו הרבה מנהיגים ונביאים גדולים בעם ישראל.

כך שמצד אחד, אני מבין אותך---בחור צעיר, משתוקק לחברתם של צעירים אחרים.  ברור שזה קשה, ואני מקווה שהמצב ישתנה בקרוב.  מצד שני, עד שזה יקרה, יש לך הזדמנות ללכת בדרכם של מנהיגים ונביאים גדולים בעם ישראל ולנצל את התבודדותך כדי לעלות במעלות הקדושה, להשיג השגות רוחניות שבסביבה עירונית תתקשה להשיג.

חזק ואמץ.  דרך אגב---אתה אף פעם לא לבד.  הקב"ה תמיד איתך, ואם תדבק בו ובמצוותיו במסירות נפש, הוא לעולם לא ינטוש אותך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו מפה היה בתאילנד ?<
« להגיב #23 ב- : יוני 12, 2007, 23:00:06 »
זה מצחיק מה שאתה אומר כי אני עובד  בדיר עזים

בערך רועה צאן כזה חחח

פעם אחת אמרתי לאמא שלי
אמא גם דויד היה רועה צאן וגם אני והגוליית שלי זה בית ספר (  לא שאני משווה את דויד אל עצמי דויד המלך הרבה הרבה יותר טוב  ממני )

תמיד היו לי הרבה בעיות בבצפר בגלל כיאלו ציינתי שזה ה"גוליית" שלי

אני חוזר ואומר אני לא מעיז אפילו להשוות את עצמי למלך דויד זה היה רק כדי להראות לך משהו שבאמת פעם צחקתי ואמרתי לאמא שלי