כתב נושא: תנועת כ"ך מתכוננת לעתור לבג"ץ!!  (נקרא 6474 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
תנועת כ"ך מתכוננת לעתור לבג"ץ!!
« ב- : מאי 24, 2007, 13:26:48 »
http://news.walla.co.il/?w=//1111451

בהצלחה ובסיעתא דשמיא אנחנו נחזור ובגדול!!!
כל הכבוד! התעמולה שלנו הצליחה להציב כתבה בראש העמוד ב"וואלה". כל הכבוד, חברים, כי רק כ"ך ננצח!
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:07:32 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : מאי 24, 2007, 13:39:41 »
באתי גם לפרסם:)
בעזרת השם המפלגה תעלה ותצליח.
אבל הבג"ץ הזה.... יהיה קשה.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #2 ב- : מאי 24, 2007, 13:43:35 »
אם נמשיך במאבק יראו שאנחנו באמת רוצים וגם העם רוצה ולכן לא תהיה להם ברירה אלא להיכנע ללחץ העם.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:07:56 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #3 ב- : מאי 24, 2007, 14:04:04 »
טוב מאוד. עלה לי מצב הרוח עכשיו, להגיע לעמוד ראשי בוואלה! זה לא צחוק.
« עריכה אחרונה: מאי 24, 2007, 14:04:40 על ידי dhdoron »
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
תנועת כך מנסה לחזור לכנסת - כמה שאלות..
« להגיב #4 ב- : מאי 24, 2007, 14:09:40 »
תראו אנשים היום גשלתי בWALLA.CO.IL וראיתי שפירסמו את הכתבה הבא:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1111451

"תנועת כ"ך מנסה לחזור לכנסת
לוגו תנועת כ"ךהתנועה, שהוכרזה כארגון טרור לפני 18 שנה, מתכוונת לעתור לבג"ץ בדרישה להכיר בה כחוקית ולתת לה להיבחר לכנסת"

עכשיו מי שיודע ומי שלא (אני לא ממש ידעתי כי אני חבר חדש)

כ''ך זאת:
תנועת כ"ך (ר"ת של כהנא לכנסת) הוקמה ע"י הרב מאיר כהנא, ומטרתה הייתה הפיכת ישראל למדינת הלכה, סילוק הערבים ושלילת זכויותיהם.

בבחירות לכנסת השמינית, תשיעית, ועשירית לא עברה את אחוז החסימה. בבחירות לכנסת האחת עשרה בשנת 1984 זכתה הרשימה במנדט אחד, וכהנא זכה במושב בכנסת.

סיסמתה, "רק כך", וסמלה של התנועה, ארץ ישראל משני עברי הירדן עם אגרוף קפוץ ורובה, נלקחו במדויק מתנועת האצ"ל. מאוחר יותר שונה הסמל לאגרוף על רקע מגן דוד בעקבות דרישה של ותיקי אצ"ל. בשנת 1985 שונה חוק יסוד: הכנסת, כך שמפלגות בעלות מצע גזעני לא יוכלו להתמודד בבחירות. אחרי שינוי החוק נפסלה התנועה מלהתמודד בבחירות לכנסת השתים עשרה.

ב-5 בנובמבר 1990, ערב י"ח בחשון, נאם כהנא במלון מריוט בניו יורק בארצות הברית, ובסיום נאומו נרצח על-ידי אל-סייד נוסייר, מוסלמי יליד מצרים. לאחר מכן הקים בנו את התנועה הקיצונית "כהנא חי" אשר דוגלת באמונתו של כהנא.

בשנת 1994, אחרי טבח מערת המכפלה שביצע ברוך גולדשטיין (שהיה מועמד לכנסת מטעם התנועה, וכן רץ מטעמה למועצת קרית ארבע), הוצאה התנועה אל מחוץ לחוק. בארצות הברית נכללת התנועה ברשימת ארגוני הטרור.

התנועה פעילה בהפגנות, וגם המחבל היהודי עדן נתן-זדה היה מקושר אליה. פעילי כ"ך בולטים הם נועם פדרמן, ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר. מרזל ובן-גביר התמודדו בבחירות לכנסת השבע עשרה במסגרת מפלגת חזית יהודית לאומית שלא עברה את אחוז החסימה.
------------------------------------------------------------------------------------------------

עכשיו בן השמות של פעילים הם נועם פדרמן,אך לא מצויין שמו של חיים בן פסח..לכן רציתי לשאול אותכם,האם הימין האמיתי היא נגזרת של כ''ך? א ושהימין האמיתי זה כ''ך?

כי לא מזמן שאלתי את חיים בן פסח(בטח גם אתם) על האקטיביזם של תנועת הימין האמיתי (סטיקרים,הפגנות וכו')
חיים ענה לי בשלילה,שהרי עכשיו מתמקדים רק ברשת האינטרנט (הפצת התנועה ברשת האינטרנט) בנוסף אני לא ממש זוכר את חיים מדבר על הכניסה לכנסת כי הרי הוא בארצות הברית.

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : מאי 24, 2007, 14:10:46 »
שמתי את האשכול כדביק כי זאת באמת ידיעה שלא רואים כל יום.

זה העלה לי את המצב רוח ברמות. רק הייתי רוצה לדעת מי החבר'ה האלה שארגנו את כל זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : מאי 24, 2007, 14:12:44 »
כל דבר שמדיף ריח של הרב כהנא הי"ד זצ"ל ישר הופך להיות חדשות מרכזיות בעיתונות של האליטה השלטת לא משנה מה נאמר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #7 ב- : מאי 24, 2007, 14:20:19 »
כל דבר שמדיף ריח של הרב כהנא הי"ד זצ"ל ישר הופך להיות חדשות מרכזיות בעיתונות של האליטה השלטת לא משנה מה נאמר.
העיקר שזה פועל לטובתינו. ושימו לב כמה תגובות מעודדות יש על הכתבה בוואלה.

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
« להגיב #8 ב- : מאי 24, 2007, 14:42:24 »
שיהיה להם בהצלחה! רק ככה נשמור על המדינה שלנו "יהודית" :)

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 24, 2007, 15:28:18 »
אבל מי החברים במפלגה?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הבג"ץ לא יפסול אותנו
« להגיב #10 ב- : מאי 24, 2007, 16:11:29 »
הבג"ץ שמאלני.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

Aaron

• אורח
תנועת כ"ך מנסה לחזור לכנסת - כמה שאלות..
« להגיב #11 ב- : מאי 24, 2007, 16:21:42 »
חדשות משמחות. אבל חבל שאתם ממהרים לפתוח אשכולות חדשים בלי לבדוק לפני זה. יש כבר אשכול נעוץ על זה בפורום חדשות.

בקשר לשאלות שלך - אין לי מושג...

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 24, 2007, 16:21:49 »
הבגץ יצטרך עוד לאשר זאת כדי לכסות על המוניטין שלו.
כל אחד שיתחיל להסביר על תנועת כ"ך והמצע שלה ולמה אנחנו מתונים מאוד (ביחס לחיים ל הערבים ומעדיפים פתרון מדיני אך לא נסוגים).

צריך להפוך את כ"ך לתנועה מיינסטרימית יותר (בלי להקריב ערכים, אם כי להעיף את אלה שבעד מחנות-השמדה לערבים, כי הם עושים יותר נזק לעולם ולנו מאשר תועלת; לתמוך ובקו נוקשה - התיישבות, טרנספר וכו') בעלת אפשרות להיות מפלגה שאי-אפשר להתעלם ממנה או מפלגה שיכולה להכתיב דברים למפלגות אחרות.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:10:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #13 ב- : מאי 24, 2007, 17:58:37 »
בלי הרב כהנא ז"ל הם לא יקבלו יותר מ-10,000 קולות.
חבל, עוד קולות של אנשים טובים ילכו לפח ומר"ץ תחגוג.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:10:49 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 24, 2007, 18:40:30 »
כן, מעניין מי באמת יהיו אנשי כ"ך.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:10:59 על ידי גם בשן וגם גלעד »
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #15 ב- : מאי 24, 2007, 21:55:08 »
עדיין לא הבנתי אם כרגע קיימת תנועת כ"ך או לא, בעקרון הכהניסטים בימינו מזוהים עם מרזל.
אך לפי הכתבה עדיין התנועה קיימת, אם כך אז מי עומד בראשה?
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 24, 2007, 22:31:59 »
עדיין לא הבנתי אם כרגע קיימת תנועת כ"ך או לא, בעקרון הכהניסטים בימינו מזוהים עם מרזל.
אך לפי הכתבה עדיין התנועה קיימת, אם כך אז מי עומד בראשה?

התנועה לא קיימת כישות מאורגנת. הרעיון קיים, ישיבת מרכז הרב מייצגת את הזרוע התורנית שלו. ויש פעילי "תנועת כך לשעבר" כמו פדרמן, מרזל ובן-גביר והתארגנויות שהם מובילים, והימין האמיתי הוא עוד ארגון בהתהוות. מסיבות של מגבלות משפטיות, משטרתיות, ופלגנות לא קיימת כיום תנועת כך כפי שהייתה כשהרב כהנא הנהיג אותה.

Aaron

• אורח
« להגיב #18 ב- : מאי 24, 2007, 22:52:22 »
אז בין השאר, כשהם דיברו על תנועת כ"ך שהולכת וצוברת תאוצה הם התכוונו גם אלינו?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 24, 2007, 23:03:23 »
אני מקוה שהעתירה תתקבל, אבל קיים סיכוי גדול מאוד שזה יכשל. התנועה הכהניסטית מהווה את הסכנה הגדולה ביותר לשלטון האליטות בישראל, ובג"ץ והשמאל ידעים זאת היטב.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 24, 2007, 23:25:56 »

אם אתה מזדהה עם 'הרעיון היהודי', אז כן!

אני מקוה שהעתירה תתקבל, אבל קיים סיכוי גדול מאוד שזה יכשל. התנועה הכהניסטית מהווה את הסכנה הגדולה ביותר לשלטון האליטות בישראל, ובג"ץ והשמאל ידעים זאת היטב.

אני חושב שניתן לכת את הסיכוי הזה לאפס. בית המשפח העליון כבר פסק בעניין, עד כמה שאני יודע, בזמנו הוחלט בועדת הבחירות לפסול את כך ואת ה'רשימה המתקדמת לשלום' משום שהפרו לכאורה את חוק הגזענות שחוקק כדי לחסום את כ"ך. בעתירות לבג"ץ, השופטים פסקו כי 'הרשימה המתקדמת' לא הפרה את החוק והתירו לה להתמודד, ואילו  כך - כן. יתר על כן, אני חושב שדורית ביניש הייתה אז פרקליטת המדינה ועדנה ארבל גבדה בפרליטות, אז אוליי הן היו מעורבות ישירות בפסילה. בכל מקרה עזות המצח של בית המשפח התעצמה מאז לאין שיעור. 

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 25, 2007, 11:40:14 »
אבל מה שאני לא מבין זה: איך פסלו את כ"ך, שדוגלת הרעיונות ימניים קצת קיצוניים ולא את בל"ד, שכל חבריה אומרים בפומבי שיש להשמיד את ישראל? למה את בל"ד לא העיפו? הם בגדו במדינה...

בכל מקרה, לדעתי יש לארגן הפגנה המונית, כי כך ניתן לפרסם את התנועה מחדש. שכן תוך-כדי כך אפשר לפרסם בגלוי את מיתון דעותינו כך שלא נישמע כמו אירגון טרור.

בכל מקרה, אם תהיה הפגנה אני אבוא, היכן שלא תהיה.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:14:46 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #22 ב- : מאי 25, 2007, 14:42:17 »
אבל מה שאני לא מבין זה: איך פסלו את כ"ך, שדוגלת הרעיונות ימניים קצת קיצוניים ולא את בל"ד, שכל חבריה אומרים בפומבי שיש להשמיד את ישראל? למה את בל"ד לא העיפו? הם בגדו במדינה...

בכל מקרה, לדעתי יש לארגן הפגנה המונית, כי כך ניתן לפרסם את התנועה מחדש. שכן תוך-כדי כך אפשר לפרסם בגלוי את מיתון דעותינו כך שלא נישמע כמו אירגון טרור.

בכל מקרה, אם תהיה הפגנה אני אבוא, היכן שלא תהיה.

עדיין לא הפנמת שאתה חי במדינה עם שלטון שמאלני שנמצא עמוק באשליית השלום.
יורים קסאמים בלי סוף לשדרות, וכאשר מכריזים על פעולה בעזה הכוונה לשים טנקים לקישוט מסביב.
במקרים הטובים מטוסים מנסים לעשות סיכול ממוקד למחבלים, ולא תמיד מצליחים.
« עריכה אחרונה: יוני 30, 2007, 23:15:20 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 27, 2007, 17:19:12 »

אם אתה מזדהה עם 'הרעיון היהודי', אז כן!

אני חושב שניתן לכת את הסיכוי הזה לאפס. בית המשפח העליון כבר פסק בעניין, עד כמה שאני יודע, בזמנו הוחלט בועדת הבחירות לפסול את כך ואת ה'רשימה המתקדמת לשלום' משום שהפרו לכאורה את חוק הגזענות שחוקק כדי לחסום את כ"ך. בעתירות לבג"ץ, השופטים פסקו כי 'הרשימה המתקדמת' לא הפרה את החוק והתירו לה להתמודד, ואילו  כך - כן. יתר על כן, אני חושב שדורית ביניש הייתה אז פרקליטת המדינה ועדנה ארבל גבדה בפרליטות, אז אוליי הן היו מעורבות ישירות בפסילה. בכל מקרה עזות המצח של בית המשפח התעצמה מאז לאין שיעור. 
אתה טועה, הרשימהכ המתקדמת לשלום הוצאה לחוק בטענה שהיא מהווה איום לריבונותה של ישראל .

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #24 ב- : מאי 27, 2007, 19:13:09 »
ציטוט
אתה טועה, הרשימהכ המתקדמת לשלום הוצאה לחוק בטענה שהיא מהווה איום לריבונותה של ישראל .

אוקיי. אני חושב שזה היה סעיף אחר אבל במסגרת אותו 'חוק'. מה שאני 'זוכר' (התוודאתי לכך בדיעבד) זה שהרב כהנא טען שלפי החוקים שלהן, כל המפלגות שקוראות לעצמן ציוניות ותומכות בישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, הן מנוגדות לדמוקרטיה, ישראל לא יכולה להיות בהגדרה גם יהודית וגם דמוקרטית כל עוד שורץ בה מיעוט ערבי ששואף להפוך לרוב ולשנות את אופייה היהודי בהליך 'דמוקרטיים'.

אף יהודי שהתוכח עם כהנא לא הסכים להשיב ישירות בעניין הזה. אבל לבסוף הם מצאו את התשובה ההולמת לבעייה הזו- נסיגות, גירוש יהודים, התנקות, התכנסות...