כתב נושא: ב-2035: ערביי ירושלים יהיו 50% ,מבקש התייחסות שלכם.  (נקרא 6377 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
היום,8.5,פרסמו בynet את הכתבה על כך שב2035 ערביי ירושלים יהיו 50%.
(למי שפיספס - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3397147,00.html)
ברור שהדבר לא חדש,אבל אני חדש בפורם,ורציתי לשאול את דעתכם,והאם אסף בן פסח התייחס לנושא בעבר? (שאם יש איזה סרטון שאני יכול לצפות)

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אין מה לעשות..רק ממשלה כהניסטית תפתור את המצב..

נקווה שהעם יקבל שכל ויצא מהסרט ויתחילו לעשות משהו..

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אם המצב ימשך ככה גם בעוד 30 שנה

לא יהיה מנוס ממלחמת אחים
פשוט לא יהיה מנוס אני יעשה ככל שביולכתי כדי להגן על ארץ ישראל השלמה ועל יהודים ולא יבחול בשום אמצעי כנגד אלה שיבאו מולי

אנחנו הולכים בקו ישר לנגד מלחמת אחים חייבים לעצור את זה לפני שיהיה מאוחר מדי לפני שהם יפלג עוד יותר לפני שנצליח לעצור את זה כי הם לא

אנחנו נימצא את עצמו הורגים אחים שלנו בלית ברירה לחלקם מגיע למות ולחלקם לא אבל אני לא רואה שום ברירה חוץ מזה בלשחרר את ארץ ישראל אם לא ישתנה המצב

מנותק yuval3

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ברגע שהערבים יהיו רוב בארץ הם יתחילו לעשות פה מהומות.
בסופו של דבר העם היהודי בא"י ישרוד ולדעתי יהיה טרנספר בהנהגת דור חדש.

בית"ר מגוב ריקבון ועפר, בדם וביזע, יוקם לנו גזע, גאון ונדיב ואכזר.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מהומות זאת רק  תהיה  ההתחלה אנחנו כבר רואים את המהומות
ירצחו  אותנו  בדם קר

ז'בוטינסקי ז"ל הזהיר  אותנו מנהאצים באירופה שתהיה שואה
ולא  הקשיבו לו אמרו שהוא קיצוני  ומטורף
ובן גוריון  קרא  לו "ולדימיר  היטלר"

« עריכה אחרונה: מאי 08, 2007, 14:57:21 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק yuval3

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מהומות זאת רק  תהיה  ההתחלה אנחנו כבר רואים את המהומות
ירצחו  אותנו  בדם קר

ז'בוטינסקי ז"ל הזהיר  אותנו מנהאצים באירופה שתהיה שואה
ולא  הקשיבו לו אמרו שהוא קיצוני  ומטורף
ובן גוריון  קרא  לו "ולדימיר  היטלר"

מסכים איתך, כל הכבוד.
בן גוריון היה בנאדם ארור, בושה ליהדות, רוצח.

בית"ר מגוב ריקבון ועפר, בדם וביזע, יוקם לנו גזע, גאון ונדיב ואכזר.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
מישהו ידוע אם חיים בן פסח דיבר על הנושא באחד מהתוכניות שלו?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מישהו ידוע אם חיים בן פסח דיבר על הנושא באחד מהתוכניות שלו?
הוא  דיבר  על זה  ומדבר  על זה
זה המאבק המרכזי

הרב  כהנא זצ"ל  דיבר  על זה
ואף אחד  לא  היה  מוכן להקשיב  לו מה  שעשו פסלו  אותו
« עריכה אחרונה: מאי 08, 2007, 16:41:10 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
עד השנה הזאת כבר יהיה פה מנהיג כהניסטי , או לפחות ימני "נאור" בדרך התורה :)

עכשיו זה הזמן שהנזק שהליבראלים עשו במהלך המאה ה20 (אתם יודעים מה גם הפאשיזם וכל הדברים הדומים זה אחריותם , הם נתנו לזה לקרות)
יתגלה כנגד עינינו ואם השמאלאנים לא ישליטו שלטון דיקטטורי טיפוסי ( שאגב רוב העם לא יחוש בו כמו כל עם תחת שלטון כזה)
אולי באמצעים פחות ישירים כמו שטיפת מוח במדיה.

אם זה לא יקרה , אז הגלגל יסתובב אחורה סוך סוף ויוציא את הרכב שהוא ישראל (והעולם) מהבוץ. (או הקיר)

תמיד אפשר לעשות עוד מלחמת עצמאות אם הם כבר ישטלתו פה על הארץ ויהיה להם רוב בכנסת כמדינה דו(ערבית) לאומית.
רק חבל...
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
קוראים לו חיים בן פסח לא אסף בן פסח .

אין מה לעשות, הפתרון האמיתי הוא להעיף אותם מכאן, בדרך זו או אחרת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
הכרחי להתחיל ביישום השלב השני של תהליך חילופי האוכלוסין שהחל בתש"ח כשארצות ערב פלטו מקרבם 800,000 יהודים.  הם נתנו לנו את היהודים שלהם, ועכשיו עלינו להחזיר להם את הערבים שלנו.  אסור להפגין חולשה ולחכות לאישור מהאו"ם---חובה לקבוע עובדות בשטח.  כשהפולנים והצ'כים גרשו מיליוני גרמנים, וכשהודו ופקיסטן גרשו באופן הדדי מליוני פקיסטנים/הודים, הם לא התייעצו תחילה עם אף גורם, וה"קהילה העולמית", נוכח נחישותם, פשוט נתנה את הסכמתה, בידיעה ברורה שאילו לא היו מסכימים, המדינות האמורות היו מתעלמות לחלוטין וממשיכות ביישום החלטותיהן, ובכך ה"קהילה העולמית" היתה באה לידי בזיון.

קביעת עובדות בשטח ללא חשש מתגובת ה"קהילה העולמית"---היא השפה היחידה שהגוים מבינים, והמפתח לקידוש השם, בכך שאנו מפגינים הלכה למעשה "ה' עז לעמו יתן", וכשנפגין בצורה זו בטחון ואמונה, אז בוודאי ש"ה' יברך את עמו בשלום"!
« עריכה אחרונה: מאי 09, 2007, 19:31:04 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הכרחי להתחיל ביישום השלב השני של תהליך חילופי האוכלוסין שהחל בתש"ח כשארצות ערב פלטו מקרבם 800,000 יהודים.  הם נתנו לנו את היהודים שלהם, ועכשיו עלינו להחזיר להם את הערבים שלנו.  אסור להפגין חולשה ולחכות לאישור מהאו"ם---חובה לקבוע עובדות בשטח.  כשהפולנים והצ'כים גרשו מיליוני גרמנים, וכשהודו ופקיסטן גרשו באופן הדדי מליוני פקיסטנים/הודים, הם לא התייעצו תחילה עם אף גורם, וה"קהילה העולמית", נוכח נחישותם, פשוט נתנה את הסכמתה, בידיעה ברורה שאילו לא היו מסכימים, המדינות האמורות היו מתעלמות לחלוטין וממשיכות ביישום החלטותיהן, ובכך ה"קהילה העולמית" היתה באה לידי בזיון.

קביעת עובדות בשטח ללא חשש מתגובת ה"קהילה העולמית"---היא השפה היחידה שהגוים מבינים, והמפתח לקידוש השם, בכך שאנו מפגינים הלכה למעשה "ה' עז לעמו יתן", וכשנפגין בצורה זו בטחון ואמונה, אז בוודאי ש"ה' יברך את עמו בשלום"!
דווקא כך,
הודו ופקיסטן לא גירשו אף אחד, האנשים ברחו מרצונם .
מתי הפלנים וצ'כים גירשו גרמנים? אולי ברה"מ גירשה גרמנים מתוך שטחי המדינות לשעבר אך לא יותר מזה .
אני מסכים איתך בכל העניין של "לשים" על מה שהגויים אומרים .

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

דווקא כך,
מתי הפלנים וצ'כים גירשו גרמנים? אולי ברה"מ גירשה גרמנים מתוך שטחי המדינות לשעבר אך לא יותר מזה .
קרא בבקשה בתשומת לב את ספרו של מו"ר הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד, "לשכים בעיניכם", שם תלמד לא רק על חילופי האוכלוסין בין הודו ופקיסטן, ועל גירוש מליוני תושבים גרמנים מפולין וצ'כיה, אלא גם על הרבה ארועים דומים בהיסטוריה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

דווקא כך,
קרא בבקשה בתשומת לב את ספרו של מו"ר הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד, "לשכים בעיניכם", שם תלמד לא רק על חילופי האוכלוסין בין הודו ופקיסטן, ועל גירוש מליוני תושבים גרמנים מפולין וצ'כיה, אלא גם על הרבה ארועים דומים בהיסטוריה.
בהודעה הקודמת אמרת גירוש, עכשיו חילפי אוכלוסין, אלו דברים שונים מאוד, קח לתשומת לבך .

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם אני לא טועה, השתמשתי במושג "גירוש" בהקשר להודו/פקיסטן ופולין/צ'כוסלובקיה (לשעבר).  מדובר בהעברה של אוכלוסיה עוינת למקום מתאים יותר לטובת שני הצדדים.  אם האוכלוסיה תתנגד, ההעברה תיושם בכפייה, היינו גירוש, אבל לא חייבים להגיע לכזה מצב.  באמצעות תמריצים כלכליים ואחרים, אני משוכנע שנוכל להעביר את ה"פלשתינאים" וערביי א"י לארצות ערב ללא שפיכות דמים וללא אלימות מיותרת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם אני לא טועה, השתמשתי במושג "גירוש" בהקשר להודו/פקיסטן ופולין/צ'כוסלובקיה (לשעבר).  מדובר בהעברה של אוכלוסיה עוינת למקום מתאים יותר לטובת שני הצדדים.  אם האוכלוסיה תתנגד, ההעברה תיושם בכפייה, היינו גירוש, אבל לא חייבים להגיע לכזה מצב.  באמצעות תמריצים כלכליים ואחרים, אני משוכנע שנוכל להעביר את ה"פלשתינאים" וערביי א"י לארצות ערב ללא שפיכות דמים וללא אלימות מיותרת.
כן אבל העובדות הן שהאזרחים עברו מרצונם ויש בהודו מיליון מוסלמים ובפקיסטן מיליון הינדואים, כך שאין שום סיכויי שהיה גירוש בכוח .
אני אהיה מופתע אם הערבים ירצו לעבור מכן, באמת שכן .