כתב נושא: אני לא יודע אם אני ימני או שמולני - עזרה אנשים!  (נקרא 4388 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Atex

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אין לי ארץ אחרת, גם אם אדמתי בוערת!
    • הערוץ שלי בYoutube.com
תראו אני בדילמה אני לא ממש יודע אם אני ימני או שמולני.אז אני מבקש אנשים אם אתם יכולים להביא מאמרים שמסבירים על הימין והשמאל על הערכים ואידיאולוגיות שלהם
ומשווים בניהם..אני ממש מבולבל..תודה על התגובות!

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בוא נעשה את זה ככה.. אתה בעד העם שלך? בעד האחים שלך? אתה נגד האויב שלך? אתה מוכן להילחם על הבית שלך?
אם כן אז אתה ימני אמיתי..ואתה משלנו.
« עריכה אחרונה: מאי 03, 2007, 20:50:25 על ידי דוקא_כך »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השמאלנים הם תומכים בערבים והם נגד מיתיישבי ארץ ישראל.הם בעד לתת את המדינה שלנו לאויב שלנו.
« עריכה אחרונה: מאי 02, 2007, 21:14:54 על ידי underground »

Aaron

• אורח
ברוך הבא!
באיזה מפלגה אתה תומך?

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
השמאלאנים יגידו לך "והימניים הם גזענים שמפרים זכויות אדם ופאנאטים"

כמובן שאם מנתחים יפה את כל העסק הזה רואים שזכויות אדם מעניינות שמאלאנים רק אם זה עוזר למטרות שלהם
שהן שונות ומגוונות , מרווח אישי , עד פנאטיות של היפים או אנשים בסגנון טלי פחימה או סתם אנשים שהיפנטו אותם עם תעמולה שמאלאנית ואם תדע לנתח מגמתיות בחדשות תראה שיש מגמתיות לטובת השמאל , אפילו הקיצוני לפעמים , ובמקומות אחרים(פחות מוכרים , לא וואלה\הארץ נענע ידיעות אחרונות\YNET וכל זה) יש נטייה לטובת הימין.
שזה לא בהכרח דבר רע כי אין ממש מה לעשות אם זה אלא לבדוק חדשות ממקורות שונים אם הנושא מעניין אותך.

תראה בכללי כל הרעיונות של השמאל המדיני יפים , אבל הם נכשלו פעם אחר פעם והם פשוט לא הגיוניים , ובגלל כל הכשלונות של השמאל הרבה עברו לימין ומה שנשאר זה פנאטים שבשבילם רבין הוא מין ישו(הצלוב) והם מוכנים לתת את כל המדינה כדי לפייס את הפלסטינים. ואכפת להם רק מפלסטינים עד כדי כך שהם נשענים על סיסמאות רייקות ותכסיסים נחשיים.
(ראה ערך "שלום" עכשיו)

השמאלאנים הכי גרועים זה השמאלאנים הליברליים חברתיים , אל הם לא בידיוק סוציאליסטים , אלא בעיקר מה שמעניין אותם זה להפוך את היהדות לבתי חוקית כי היא לא מסכימה אם זה שהם אוהבים גברים או סטיות יותר גרועות .
השמאלאנים מהסוג הזה מתחבאים תחת סיסמאות של כפייה דתית חופש הדיבור ה"אנחנו חיים במאה ה21" בזמן שהם מפרים את כל אלה בדריסת רגל גסה בעצמם. (ראה ערך "שינוי")
מבחינתי זה הסוג הכי גרוע של שמאלאנים כי הם גורמים הכי הרבה נזק ברחבי העולם , והם הכי מושחתים בדרך כלל , הם עוד ינסו למסד את הפדופיליהאו הקניבליזם תחת חוק ( בעצם בכמה מדינות באירופה זה כבר קיים) בשביל קולות.
והם מסתירים את ההשלכות של התוצאות שלהם יפה מאוד , רוב האתאיסטים (לא חילוניים אלא אלה שגאים בזה ומלגלגים על כל מי שומר מצוות) הם כאלה.

הסוג השלישי והכי סביר זה השמאלאנים הקומוניסטים\סוציאליסטים , הם בדרך כלל באים ב"חבילה" עם האחרים אבל הרעיון עצמו לא בעייתי כמו הרעיונות האחרים מעניין אותם בעיקר זה להבטיח הבטחות יפות לפועלים ולא לקיים כי בעצם לא בונים כלכלה ע"י נתונים כמו משכורת מינימום אלא עם יבוא:יצוא וקנייה:יצור וכמובן לא אכפת להם מזה בגלל זה השיטה הקומוניסטית לא פועלת בכללי ועוד כמה דברים שאין לי כוח להעמיק עליהם.
אבל עדיין צריך כמות מסויימת שלהם בממשלה כדי להבטיח שלא יהיה אי-צדק חברתי רק צריך להזהר שזה לא מושחתים שרוצים את המשרה ולא אכפת להם באמת מכלום ( ראה ערך העבודה)

The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק *ימני בדם*

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תראו אני בדילמה אני לא ממש יודע אם אני ימני או שמולני.אז אני מבקש אנשים אם אתם יכולים להביא מאמרים שמסבירים על הימין והשמאל על הערכים ואידיאולוגיות שלהם

זה מאוד פשוט, ואני יסביר לך:

*אתה יהודי שאכפת לו מארץ ישראל השלימה?

*אתה מאמין שבחיים לא יהיה שלום עם הסרטן הערבי?

*לא חשוב מה תראה/תקרא בתשקורת: ארץ ישראל לא למכירה, וירושלים בירת ישראל יהודית לנצח (ובית''ר תמיד אלופה ;))

אם אתה תומך/מאמין בשלושת השורות העליונות -ברוך הבא לשבט אתה ימני

אם לא :knuppel2: סתם... רק תעשה מה שנקרא בדק בית   שמח לעזור

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
Atex חכה בבית ספר!
אתה לא מתבייש?@#$@#!$@!
אני אדבר איתך יסביר לך ת'מצב בבית ספר!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברוך הבא, שמע לעצתי, תמצע רגע שקט, תחשוב, תחשוב חזק, תחשוב מה אתה רוצה שיהיה עתידו של עם ישראל, לפני שאתה חושב על כל צד, בדוק את ההיסטוריה והפק לקחים, אני מקווה שתגיע למסקנה שלפי דעתנו היא הנכונה .
מקווה לראותך פעיל כאן לאחר שהגעת למסקנה הנכונה  :D

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ברוך הבא.
אם אתה שפוי, אז אתה ימני.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
ברוך הבא, שמע לעצתי, תמצע רגע שקט, תחשוב, תחשוב חזק, תחשוב מה אתה רוצה שיהיה עתידו של עם ישראל, לפני שאתה חושב על כל צד, בדוק את ההיסטוריה והפק לקחים, אני מקווה שתגיע למסקנה שלפי דעתנו היא הנכונה .

אל תדאג אני אתפוס אותו בבית ספר כבר :P

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא יודע אם אני ימני או שמולני - עזרה אנשים!
« להגיב #10 ב- : מאי 06, 2007, 22:22:01 »

אל תדאג אני אתפוס אותו בבית ספר כבר :P
:D :2funny:זה נישמע לא טוב!!! ;D :2funny:
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אני לא יודע אם אני ימני או שמולני - עזרה אנשים!
« להגיב #11 ב- : מאי 09, 2007, 22:34:05 »
למה אתם רוצים להרביץ לו מה הוא עשה?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92