סקר

בקשר לסמל כהניסט

החזרת המצב הקודם - סמלי התנועה והכינוי כהניסט
5 (38.5%)
שמירת המצב הקיים - דירוג בכוכבים והכינוי חבר(ה)
8 (61.5%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר חשוב! מי רוצה שיחזור המצב הקודם בקשר לסמל כהניסט?  (נקרא 3923 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
כל גולש שרוצה בכך שירשום עצמו כאן.
אני תומך במצב הנוכחי ויש גם את קולות חיים ועז.
החדשים אפילו לא מכירים את פורום משוב.
אולי גם אפשר שרק מי שרוצה יקרא כהניסט.
« עריכה אחרונה: אפריל 20, 2007, 16:47:18 על ידי האלקשי »

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מי רוצה שיחזור המצב הקודם בקשר לסמל כהניסט?
« להגיב #1 ב- : אפריל 20, 2007, 09:56:54 »
לי לא אכפת, אני חושב שאתם מתעסקים בקטנות.
אני בפורום כדי להדיין ולהשכיל.

וחוץ מזה, אני לא רואה את עצמי כ"כהניסט" מפני שאני לא מכיר את התנועה.
אני לא חושב שאני שם על עצמי תגית של איזה מוסד או מפלגה כלשהי, אני רק ימני וזהו.

עריכה שלי:
כלומר עוד לא גיבשתי זהות. (אני חושב שזה מסביר את המצב יותר טוב).
« עריכה אחרונה: אפריל 20, 2007, 09:58:58 על ידי Eternal »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 20, 2007, 10:28:31 »
שכול גולש יקבע לעצמו..

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אפריל 20, 2007, 16:46:05 »
איתחלתי את ההצבעות בסקר ושיניתי את האפשרויות מכיון שהאפשרות השלישית לא היתה רלוונטית.
נא להצביע מחדש.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אני הצבעתי שיהיה את הדרגות הכהניסטיות ולא מי שרוצה להיקרא כהניסט שיכתוב כהניסט אלא מי שלא רוצה להיקרא כהניסט שיכתוב לו בחתימה לא כהניסט וזהו
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא כהניסט (ממספר סיבות) , אבל מצידי שזה יהיה רשום במשתמש :V:
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
"כהניזם" היא תוית שאותה המציאו שמאלנים שונאי ישראל כאמצעי הסוואה לשנאתם ליהדות.  "כהניזם" הוא למעשה האמת של תורת ישראל, ללא סילופים גלותיים שנותרו מושרשים לצערנו במוחם של הרבה יהודים טובים.  השמאלנים יכולים לטעון שהם שונאים רק את ה"כהניסטים" ה"קיצוניים" אבל מכיוון שה"כהניסטים" הם יהודים שחיים בדיוק כפי שהתורה הקדושה מכתיבה, ושואפים לשנות את סדרי המדינה בדיוק כפי שהתורה מצווה אותנו, נובע מכאן שהשמאלנים הצבועים שונאים למעשה את תורת ישראל, שהיא עובדה ידועה.  אני כמעט בטוח ב-100% שהרב כהנא הי"ד לא היה מרוצה מהמצאת התוית הזאת, "כהניזם", ולמרות שהיא הועילה מאוד לתנועתו ונטעה גאווה בקרב הרבה יהודים שהיו גאים להיות "כהניסטים" ותרמה לאיחוי קרעים בעם, הוא ראה בתוית זו אמצעי זמני בלבד להשגת המטרה העיקרית, והיא הצלת גופם ונפשותיהם של יהודים, וקירובם לבורא עולם.

כך שאני באופן עקרוני נגד שימוש בתוית "כהניסט", אבל כשאני מתעסק עם שמאלנים או אנטישמים, אני כן משתמש בתוית "כהניזם", מכיוון שהם משקשקים מפחד כשיש להם עסק עם "כהניסט"---התוית הזאת היא אמצעי יעיל להלחם בשונאי ישראל.  "בתחבולות תעשה לך מלחמה".  אין צורך לכהניסטים להשתמש בתוית "כהניזם" בינם לבין עצמם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"כהניזם" היא תוית שאותה המציאו שמאלנים שונאי ישראל כאמצעי הסוואה לשנאתם ליהדות.  "כהניזם" הוא למעשה האמת של תורת ישראל, ללא סילופים גלותיים שנותרו מושרשים לצערנו במוחם של הרבה יהודים טובים.  השמאלנים יכולים לטעון שהם שונאים רק את ה"כהניסטים" ה"קיצוניים" אבל מכיוון שה"כהניסטים" הם יהודים שחיים בדיוק כפי שהתורה הקדושה מכתיבה, ושואפים לשנות את סדרי המדינה בדיוק כפי שהתורה מצווה אותנו, נובע מכאן שהשמאלנים הצבועים שונאים למעשה את תורת ישראל, שהיא עובדה ידועה.  אני כמעט בטוח ב-100% שהרב כהנא הי"ד לא היה מרוצה מהמצאת התוית הזאת, "כהניזם", ולמרות שהיא הועילה מאוד לתנועתו ונטעה גאווה בקרב הרבה יהודים שהיו גאים להיות "כהניסטים" ותרמה לאיחוי קרעים בעם, הוא ראה בתוית זו אמצעי זמני בלבד להשגת המטרה העיקרית, והיא הצלת גופם ונפשותיהם של יהודים, וקירובם לבורא עולם.

כך שאני באופן עקרוני נגד שימוש בתוית "כהניסט", אבל כשאני מתעסק עם שמאלנים או אנטישמים, אני כן משתמש בתוית "כהניזם", מכיוון שהם משקשקים מפחד כשיש להם עסק עם "כהניסט"---התוית הזאת היא אמצעי יעיל להלחם בשונאי ישראל.  "בתחבולות תעשה לך מלחמה".  אין צורך לכהניסטים להשתמש בתוית "כהניזם" בינם לבין עצמם.
אנחנו כהניסטים (אני לא ב100%, אני יותר רווזיוניסטי) כמו שסוציאלסטים נקראים סוציאלסטים מאחר וזו האידולוגיה שלהם, אז "כהניזם" זו האידיאולוגיה שלנו .

Aaron

• אורח
אני מודה שאני לא כהניסט כי אני לא דתי. לדעתי, לא יכול להיות כהניסט חילוני. אני אוהב את הכהניסטים ומאמין בדרכיהם אבל אני לא כהניסט מושלם כי אני חילוני.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אני מודה שאני לא כהניסט כי אני לא דתי. לדעתי, לא יכול להיות כהניסט חילוני. אני אוהב את הכהניסטים ומאמין בדרכיהם אבל אני לא כהניסט מושלם כי אני חילוני.
אתה טועה, אהרון.  כהניסט מושלם זה כהניסט ששואף להבין באופן מושלם את הרעיון היהודי, שואף לשלמות באמונה ומפגין מסירות נפש, ואתה כן שואף לכך, בדיוק כמוני וכמו יהודים ויהודיות אחרים בפורום, ויבוא יום בס"ד, שאנו נשמור תורה ומצוות, בנוסף להיותנו "כהניסטים" "קיצוניים" שדוגלים בגירוש הישמעאלים מא"י.  אז, כמו שכתבתי מקודם, בינינו לבין עצמנו אין טעם להשתמש בתוית "כהניסט" או "כהניזם", אבל אם החלטנו להשתמש בכינוי בכל זאת, אתה בהחלט ראוי לו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
אני לא כהניסט,אני יהודי חילוני לאומי.

בייקר

• אורח
יש רוב של 60 אחוז הוכח שבינתיים הרוב איתנו ולא נחזור למצב הקודם.