כתב נושא: מי אני??  (נקרא 5576 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« ב- : אפריל 17, 2007, 07:56:23 »
אז ככה אני חוצפנית רעה רשעית מכשפה עם דיפלומה ותעודות ברשעות זו דרכי וזו תמשיך להיות דרכי עד סוף ימי חיי..
ניצלתי ממוות ארבע פעמים בחיי ובביקור האחרון שלי אצל בורא עולם קיבלתי מתנה אדירה ושמה בישראל תיקשור או בעגה של הפלצנים מדיום!
אז כן אני פלצנית וכן אני עומדת מאחורי כל מילה שאני אומרת ללקוחותיי אני באה ממקום טהור ולבן ששמו בלי לעשוק את הציבור ואם יש צורך לתרום מעצמי חינם אין כסף אני עושה זאת בחפץ לב..
אני שמה את עצמי בראש הפירמידה בכל הקשור לעזרה לזולת בין אם זה דרך תיקשור קלפים נומרולוגיה וכו'..
איני עוסקת בכשפים שחור כישופים ועוד בובע מציא'ס ששמעתם עליהם מלפני מאה שנה..
או קראתם על זה באיזה ספר של סבתא של דודה שלכם ..
כן אני מאמינה בכוחו של אלוהים לתת לאדם הפשוט את הכלים לעזור לאדם אחר כפי שהוא העניק את המדע והידע לאדם להמציא דברים לתועלת האדם כך הוא גם נתן את הדרך ואת המפתחות לאנשים לעזור לאחרים בדרכים כמו מיסטיקה קבלה וכו'..
טענתכם כאילו או כביכול איני מורשת להתעסק או לעסוק בזה ודיני יהיה מיתה לא מזיז לי את קצה הזרת השמאלית וגם לא את האמצעית כי אם אלוהים לא היה חושב שאני צריכה לעסוק בזה לא היה נותן לי את המתנה הזאת אלא הייתי פוקחת את עיניי אחרי הניתוח שעברתי והייתי ממשיכה לעסוק בדברים שעסקתי בהם קודם והם הרבה יותר פשוטים ולא מסובכים..
בכך שאני עוסקת בזה היום בתחום התיקשור ממקום של אהבת הזולת והענקת עצמי באופן טוטאלי לכל דכפין גם בשעות שאתם כבר מזמן ישנים צורך ממני כוחות מרובים ורבים ואני עושה זאת באהבה כן באהבה למרות כל הסיפורים של עושק בתחום שאני מודעת אליו ..לא איני עושקת איש באים אליי מרצון ויש לי מספיק רזומה של הצלחות שאיש מכם לא יכול לבוא ולבלבל לי את המוח ולספר לי עד כמה אני עושה טעויות בחיי ולהביא לי ציטטות מספר הספרים שאין להם שום קשר אליי וסיפורים של הרמב'ם וכו'..
במאמר מוסגר גם הרמב'ם היה גדול האסטרולוגים וחזה דרך העיניים את צרותיו של האדם זה סתם לידע כללי ואברהם אבינו היה האסטרולוג הראשון וכך הלאה והלאה..
המיסטיקה היתה קיימת לפניכם ולפניי והיה תחייה גם אחריי ואחריכם וזה שאלוהים לא רצה לספר לשאול על מותו היה מסיבות אחרות לגמריי שאותן כשתעלו אליו למעלה תשאלו,אך אם הוא לא היה רוצה ששאול ידע על הצפוי לו הוא לא היה מראה ומורה לו את הדרך לבעלת האוב.
בל נשכח שכל דבר שקורה לנו בעולם הזה נכתב משמיים וכל דרך שבחרנו בה נכתבה עבורנו מלמעלה וכל מה שקורה לנו מכוון מיד אחת והיא יד האלוהים נקודה!
ומי שרוצה להמשיך להתחכם איתי בקשקושי הבל על למה אני מתקשרת ולמה אסור לי לתקשר ולהמשיך לקשקש לי בנושא הזה צריך להבין דבר אחד את המשפט הבא"
בנשגב מבינתך אל תיגע ובעיקר אל תשפוט אדם עד שתעמוד במקומו ובעיקר רצונו של אדם כבודו חייה ותן לחיות לא מתאים לכם לשמוע על הנושא בגלל בערות בורות פחד זו לא הבעיה שלי אני לא מתכוונת לדון איתכם למה אני עוסקת בזה כמה אני גובה מה היכולות והסגולות שלי ועם מי אני מדברת ולמה אני כי קטונתי אני קיבלתי על עצמי את העבודה הזאת ומתכוונת להמשיך בזה כל עוד המתנה הזאת תהיה ברשותי !
ובזה תם הדיון עליי ומקווה שהייתי מספיק ברורה!!!!!!!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מי אני??
« להגיב #1 ב- : אפריל 17, 2007, 08:01:21 »
".... ואם עוררתי את חמתכם סימן מובהק הוא שהצלחתי לגעת בכמה דברים שאין לכם שמץ של מושג או לחילופין אמרתי לכם דברים שלא התמקדו עם מחשבותיכם קודם.."

ציטוט שלך

כנ"ל לגבייך
 :)

אין לנו שום דבר  נגדך
למה את חושבת ככה
« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2007, 08:01:58 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #2 ב- : אפריל 17, 2007, 08:38:41 »
איתן יקירי כנס להודעה על מה הפורום הזה ותראה מה נוצר שם הביאו לי שם ציטטות מהשד יודע איפה כתובים גם כן מהשד יודע איפה מצאו ומשגעים לי את השכל למה אסור וכל החרטה הזה..
דפקו לי את המוח אפשר לחשוב שמישהו פה יוכל לשנות את דעתי בנושא הזה כהוא זה,לכן אמרתי זו אני וזו דעתי ולא אשנה אותה בטח לא בגלל איזה פורום באינטרנט..
כל עוד שיש לי את הכוח לעזור לתת לראות דברים למה שלא אמשיך בזה?
אלוהים נתן לבני האדם מתנות כל אחד והשלל של,לאחד שכל,לשני לשון,לשלישי מרץ וכוח ולי הוא נתן את הכוח לשרוד וגם לעסוק בזה אז למה בגלל בורות ובערות של אנשים על הנושא אני צריכה להרגיש לא נוח לא לעסוק בזה?
זה שיש שרלטנים בשוק נו מה אני אשמה האם אוכל לשנות עולם?
זה שיש אנשים שמנצלים אנשים תמימים זו לא אשמתי אלוהים יעשה חשבון איתם לא אני,אני עושה את עבודתי בצינעה וביושר ועובדה אחת היא גם רבנים עוסקים בקמעות וכל מיני חרטות והאמן לי שהם גרועים פי אלף מונים ממני.
כשרב אומר לאדם חולה אנוש וזקוק לו בכל פה ולשון שתמורת 700 שקל הוא יעשה לו קמע לבריאות אני רואה בזה מרמה פסול ובעיקר עושק אבל בגלל שהוא רב אז הוא מקובל על האנשים ובגלל שאני לא רבנית אז אני נחשבת מצורעת..

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי אני??
« להגיב #3 ב- : אפריל 17, 2007, 08:46:20 »
איתן יקירי כנס להודעה על מה הפורום הזה ותראה מה נוצר שם הביאו לי שם ציטטות מהשד יודע איפה כתובים גם כן מהשד יודע איפה מצאו ומשגעים לי את השכל למה אסור וכל החרטה הזה..
דפקו לי את המוח אפשר לחשוב שמישהו פה יוכל לשנות את דעתי בנושא הזה כהוא זה,לכן אמרתי זו אני וזו דעתי ולא אשנה אותה בטח לא בגלל איזה פורום באינטרנט..
כל עוד שיש לי את הכוח לעזור לתת לראות דברים למה שלא אמשיך בזה?
אלוהים נתן לבני האדם מתנות כל אחד והשלל של,לאחד שכל,לשני לשון,לשלישי מרץ וכוח ולי הוא נתן את הכוח לשרוד וגם לעסוק בזה אז למה בגלל בורות ובערות של אנשים על הנושא אני צריכה להרגיש לא נוח לא לעסוק בזה?
זה שיש שרלטנים בשוק נו מה אני אשמה האם אוכל לשנות עולם?
זה שיש אנשים שמנצלים אנשים תמימים זו לא אשמתי אלוהים יעשה חשבון איתם לא אני,אני עושה את עבודתי בצינעה וביושר ועובדה אחת היא גם רבנים עוסקים בקמעות וכל מיני חרטות והאמן לי שהם גרועים פי אלף מונים ממני.
כשרב אומר לאדם חולה אנוש וזקוק לו בכל פה ולשון שתמורת 700 שקל הוא יעשה לו קמע לבריאות אני רואה בזה מרמה פסול ובעיקר עושק אבל בגלל שהוא רב אז הוא מקובל על האנשים ובגלל שאני לא רבנית אז אני נחשבת מצורעת..

מצטער אם ההודעה הקודמת עיצבנה אותך
ואני מסכים איתך לגבי הרבנים שלוקחים כסף אמא שלי נפלה לתכסיסים שלהם
על קמע היא נתנה לו 1000 שקל
אם ידעתי שהיא הולכת לעשות את זה  לא הייתי נותן לה ללכת לשלם 1000 שקל על קמע
אני לא מבין בנושאי דת כל כך
אבל זה נראה לי כמו עבודה זרה כל הקמעות האלו
אמונה מספיקה אני חושב ולקיים מצוות(לא שאני צדיק אני חילוני  אבל יש דברים שאני מקיים)
« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2007, 08:47:30 על ידי איתן »

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #4 ב- : אפריל 17, 2007, 08:58:49 »
אין לי מושג אם זו עבודה זרה להכין קמעות הרי גם הרב כדורי ז'צל עשה קמעות ולחש לחשים וגם הרב עובדיה יוסף והרב איפרגן וכו'..אבל צריך להבין דבר אחד קמע הוא לא לנצח ויש חוק איזון כשאתה מבקש משהו אתה צריך לשלם משהו אחר ואת זה לא הרב איפרגן ולא כדורי יודעים מה תצטרך לתת בתמורה ואסביר את דבריי..
חוק האיזון בטבע הוא קח ותן הווה אומר אם ביקשת פרנסה ובנית לך קמע ושילמת עליו תשלום שהרב אמר לך אזיי אותו הקמע הוא תפילה לבורא עולם שיעניק לך פרנסה אך מאידך יש בזה עוד בקשה סמויה שלח לחמך על פני המיים הווה אומר אלוהים הענק לאדם הזה פרנסה טובה ואתה תחליט מה מגיע לך תמורת זה משהו אחר..
למה?פשוט מאוד כי אין דבר כזה בעולם שלא משלמים איזה שהוא תשלום על מה שניתן לך אבל רק בורא עולם יודע מה הוא ירצה בתמורה ממך ..
עובדה שאנחנו עושים פדיון הבן ומשלמים איזה שהוא תשלום מסויים הרי אנחנו פה בהשאלה לכמה שנים שבורא עולם ירצה לתת לנו ועל כן יש לנו  כל הזמן את הצורך לשלם אם זה במעשים טובים אם זה בתרומה אם זה במתן בסתר כי את החיים שלנו אנחנו פודים כל הזמן בתשלום.
לכן אני נגד קמעות כיוון שהרב או המקובל אינו יודע מה התשלום האמיתי שאלוהים יבקש מאותו האדם אחרי שהוא יתן לו את רצונו ולכן אני מאמינה בתפילה בנתינת צדקה ולא ללכת לעשות שום קמעות ושום לחשים וכשפים כי במילא זה לא תמיד עוזר ולפעמים הצד שעושה נפגע הרבה יותר.
מה שכתוב לך למעלה כתוב גם הזיווג גם הפרנסה גם החיים שלך ואתה ורק אתה יכול להציל את חייך עם אמונה חזקה בבורא עולם שהוא יהיה לצידך וישמע אותך..
אני רק בסך הכל יד מכוונת אני מנסה לעזור להדריך לכוון איני באה לשנות גורלות ולא להפוך אותם על פיהם אם כתוב לאדם למות כתוב לו זה לא בידיים שלי אני רק יכולה להגיד לו שינסה ללכת לרופא שינסה לקחת כדורים שינסה לכפר על דברים שהוא עשה בחייו שינסה להשלים עם גורלו ועם משפחתו..
אין לי שום רצון להתערב ביד הבורא ובדרכיו אלא רק לתת מכוח האמונה שלי ...לכן אם אמך שילמה 1000 שקלים אזיי זה עושק ובעיקר פגיעה באותה אישה שאולי לא היו לה אפילו אלף השקלים האלו ...והרי גם אומרים שאם אינך מסוגל לתת נדבה אל תיתן כי בכך אתה פוגע בהילה שלך הרבה יותר מאשר בנתינה שלך..
אדם שאין לו אלוהים לא מבקש ממנו שיתן וסמוך על האלוהים שהוא יידע איך לקבל מהאדם את מה שהוא צריך מבלי שהאדם יתן..
בדיוק כמו אותו הלך שהגיע ביום כיפור לבית הכנסת ולא ידע להתפלל ואמר את כל הא' ב' בלב שלם ובנפש מעונה ותפילתו התקבלה פי אלף מונים מאותם אנשים שידעו את התפילה על בורייה..

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי אני??
« להגיב #5 ב- : אפריל 17, 2007, 09:17:38 »
אין לי מושג אם זו עבודה זרה להכין קמעות הרי גם הרב כדורי ז'צל עשה קמעות ולחש לחשים וגם הרב עובדיה יוסף והרב איפרגן וכו'..אבל צריך להבין דבר אחד קמע הוא לא לנצח ויש חוק איזון כשאתה מבקש משהו אתה צריך לשלם משהו אחר ואת זה לא הרב איפרגן ולא כדורי יודעים מה תצטרך לתת בתמורה ואסביר את דבריי..
חוק האיזון בטבע הוא קח ותן הווה אומר אם ביקשת פרנסה ובנית לך קמע ושילמת עליו תשלום שהרב אמר לך אזיי אותו הקמע הוא תפילה לבורא עולם שיעניק לך פרנסה אך מאידך יש בזה עוד בקשה סמויה שלח לחמך על פני המיים הווה אומר אלוהים הענק לאדם הזה פרנסה טובה ואתה תחליט מה מגיע לך תמורת זה משהו אחר..
למה?פשוט מאוד כי אין דבר כזה בעולם שלא משלמים איזה שהוא תשלום על מה שניתן לך אבל רק בורא עולם יודע מה הוא ירצה בתמורה ממך ..
עובדה שאנחנו עושים פדיון הבן ומשלמים איזה שהוא תשלום מסויים הרי אנחנו פה בהשאלה לכמה שנים שבורא עולם ירצה לתת לנו ועל כן יש לנו  כל הזמן את הצורך לשלם אם זה במעשים טובים אם זה בתרומה אם זה במתן בסתר כי את החיים שלנו אנחנו פודים כל הזמן בתשלום.
לכן אני נגד קמעות כיוון שהרב או המקובל אינו יודע מה התשלום האמיתי שאלוהים יבקש מאותו האדם אחרי שהוא יתן לו את רצונו ולכן אני מאמינה בתפילה בנתינת צדקה ולא ללכת לעשות שום קמעות ושום לחשים וכשפים כי במילא זה לא תמיד עוזר ולפעמים הצד שעושה נפגע הרבה יותר.
מה שכתוב לך למעלה כתוב גם הזיווג גם הפרנסה גם החיים שלך ואתה ורק אתה יכול להציל את חייך עם אמונה חזקה בבורא עולם שהוא יהיה לצידך וישמע אותך..
אני רק בסך הכל יד מכוונת אני מנסה לעזור להדריך לכוון איני באה לשנות גורלות ולא להפוך אותם על פיהם אם כתוב לאדם למות כתוב לו זה לא בידיים שלי אני רק יכולה להגיד לו שינסה ללכת לרופא שינסה לקחת כדורים שינסה לכפר על דברים שהוא עשה בחייו שינסה להשלים עם גורלו ועם משפחתו..
אין לי שום רצון להתערב ביד הבורא ובדרכיו אלא רק לתת מכוח האמונה שלי ...לכן אם אמך שילמה 1000 שקלים אזיי זה עושק ובעיקר פגיעה באותה אישה שאולי לא היו לה אפילו אלף השקלים האלו ...והרי גם אומרים שאם אינך מסוגל לתת נדבה אל תיתן כי בכך אתה פוגע בהילה שלך הרבה יותר מאשר בנתינה שלך..
אדם שאין לו אלוהים לא מבקש ממנו שיתן וסמוך על האלוהים שהוא יידע איך לקבל מהאדם את מה שהוא צריך מבלי שהאדם יתן..
בדיוק כמו אותו הלך שהגיע ביום כיפור לבית הכנסת ולא ידע להתפלל ואמר את כל הא' ב' בלב שלם ובנפש מעונה ותפילתו התקבלה פי אלף מונים מאותם אנשים שידעו את התפילה על בורייה..

יש  משהו בדברייך
אבל אם יש  לך אמונה  שלמה מה  אתה  צריך דבריי  עזר  כמו קמע או תמונה  של רב  צדיק שאני  אישית גם נגד  זה
ואני  חושב  שבן אדם יכול לשנות תגורל שלו
אני  לא  יודע איך זה לפי היהדות
אבל  זה  נשמע  קצת מוזר  שהגורל של בן אדם נקבע (אני  אשמח לקבל מאמר או ציטוט  על נושא  זה)
אני  מאמין שלבן אדם יש  תפקיד בעולם הזה אבל גורל??
הבן אדם קובע  תמהלכים שלו

אם אלוקים קובע  תגורל(אני  לא  מדבר על מוות)אז למה הוא לא נותן לבן אדם לחזור  בתשובה?
את אמרת או שמישהו אחר שהכל נקבע  מידי שמיים

בן אדם צריך לעבוד ולהשקיע הרבה למטרה מסויימת לא  משנה  מה

ואם בן אדם רוצה  לחזור  בתשובה למשל זה לא בגלל שאלוקים קבע שהוא יחזור בתשובה אלא שהוא התחיל להתעניין בדת והתחיל להשקיע בדת
לכן הוא חוזר בתשובה

נתתי סתם דוגמא

אני  מקווה  שהבנת למה  שאני  מתכוון
כי יש  לי  קצת בעיה  להביע את עצמי בכתב
« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2007, 09:21:08 על ידי איתן »

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #6 ב- : אפריל 17, 2007, 23:30:16 »
מאוד קשה לי להאמין לך מצטער

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מי אני??
« להגיב #7 ב- : אפריל 18, 2007, 05:52:25 »
מיסטיקה--נראה שיש אנשים שאכן ניחנו ביכולות יוצאות דופן, אבל למה לבזבז זאת על שטויות כמו ע"ז?  ללא ההדרכה של התורה, יכולת זו יכולה להביא יותר נזק מאשר תועלת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #8 ב- : אפריל 18, 2007, 07:40:05 »
מה זרקתם אותי לפה טוב שלא זרקתם אותי לשירותים מה לא שואלים אותי ???לא מבינה כלום בפורומים האלו באמת שלא..
המושג חייה ותן לחיות לא קיים אצלכם,המושג רצונו של אדם כבודו לא קיים אצלכם,המושג ואהבתך לרעך כמוך לא קיים אצלכם,לא מובן לי למה אתם מתעקשים איתי על משהו שאינכם מבינים או קולטים וממשיכים להציק ולהציק כמו ערפדים ובעיקר למה לזרוק את ההודעה למקום אחר מבלי אפילו ליידע אותי ..
רק לאלוהים פתרונים!
 >:( :(

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי אני??
« להגיב #9 ב- : אפריל 18, 2007, 14:38:00 »
מה זרקתם אותי לפה טוב שלא זרקתם אותי לשירותים מה לא שואלים אותי ???לא מבינה כלום בפורומים האלו באמת שלא..
המושג חייה ותן לחיות לא קיים אצלכם,המושג רצונו של אדם כבודו לא קיים אצלכם,המושג ואהבתך לרעך כמוך לא קיים אצלכם,לא מובן לי למה אתם מתעקשים איתי על משהו שאינכם מבינים או קולטים וממשיכים להציק ולהציק כמו ערפדים ובעיקר למה לזרוק את ההודעה למקום אחר מבלי אפילו ליידע אותי ..
רק לאלוהים פתרונים!
 >:( :(
למה את קובעת שאנו לא מבינים ב"זה"? בגלל שאנו לא באותה דעה כמו שלך? בגלל שאנו אולי דווקא כן מבינים יותר ממך ומסיבה זו אומרים לך את מה שאנו אומרים ? תסבירי לי, ובעברית ברורה בבקשה (כי אני לא מבין את סגנון הכתיבה שלך והוא לא ברור במיוחד, זה כאילו כמו פאזל) .

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #10 ב- : אפריל 18, 2007, 15:10:09 »
רואה אני, שעדיין לא בוער נגע הסיאנסים מהפורום. ואחזור על מקור הלכתי שפורסם כאן בעבר, אבל בשל חשיבות העניין אחזור עליהם בשנית.
האם בימינו קיימים מעשי כישוף ואוב אמיתיים?
(מקור המאמר http://www.medethics.org.il/articles/ASSIA/ASSIA75-76/ASSIA75-76.02.asp)
כתב מה"ר יעקב חאגיז בעץ החיים, הובא קיצור דבריו בתפארת ישראל:

"דעתה, קרוב לאחרית הימים שיתפשט האור האלוהית על כל בשר, וראו כל בשר כי אין עוד מלבדו, לכן האור הזה כבר הבקיע ומאיר ובא, והטומאה כליל תחלוף, וכבר גער ה' בשטן ונתבטלו כוחות הטומאה אלו, וכל בעלי אומניות באלו יבש ידם, הכל סר יחדיו נאלחו, ואין גם אחד אשר כח בידו לכשף או לנשף, והאמונה באלה ובכח הכישוף כעת, לא תקונן רק במוחי השוטים והתינוקות.

והעיר עוד הגאון הנ"ל בשם גדול הדור אחר, כי חפשו אנשי שם בתורה וביראה בכל קצות הארץ, ולא מצאו כל אנשי חיל אפילו רק שמץ ממשות מדברים אלו, וכל איש נאמן אמור יאמר רק כך שמעתי, אבל אין אומר ואין דובר דברים 'כך ראיתי'. ולכן עכשיו כל עניינים האלו רק דמיונות כוזבות, והבל ורעות רוח.

עד כאן תוכן דברי הגאון הנ"ל שכתב כן לפני ב' מאות שנים (לפני 350 שנה)".

ולעניין אוב כבר קדמו ר"א בן הרמב"ם שכתב: "והפעולה הזאת [העלאה באוב] אבדה מן העולם, ברוך שעקרה". מכאן שלדעת ר"י חאגיז אין לחשוש היום לכשפים כלל, שכן, בניגוד לעבר, היום לא קיימים יותר מעשה כשפים בעולם אלא רמאות ואחיזת עיניים בלבד.

לדעת הרמב"ם וסיעתו יש לחשוש לכשפי תרמית גם בימינו

מכאן נפק"מ להלכה: לדעת הראשונים ו"כל הבאים אחר הרמב"ם" על פי הגהת הגר"א, שכשפים אסורים מן התורה כי יש בהם ממש – הרי שבזמן הזה, שאין בהם ממש, אינם אסורים מן התורה, ובודאי שאין לאסור חולה, גם אם אין בו סכנה, להתרפא בהם.

אולם לדעת הקדמונים, האבן עזרא, הרמב"ם, המאירי והשו"ע, שמעולם לא היה ממש בכשפים, ותמיד היה בהם רמאות וכזב בלבד – הרי שגם כיום כל המרמה את הבריות ועושה מעשה הנראה כמעשה כשפים, יש בו איסור תורה של כישוף או אוב וכד'. ואם כן יש לחשוש לאיסור כישוף של רופא האליל לדעת האוסרים כישוף בגוי, ולאיסור לפני עור על ישראל השואלו. כמו כן יש לדון אם נכון לחשוש לאיסור שאלה באוב לשואל ואולי גם למסתייע, ברוח שעלתה לעולמנו לפי דברי בעל האוב המכזב.

אז מה שיוצא מכל זה הוא שלפי כל השיטות אין בימינו העלאה באוב, מיסטיקה וכ'.

וישנם עוד מקורות ב .http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=3427.30
ד"א לגבי נתינת עונש לעוסק באוב, בימינו לא מענישים אדם מכיוון שאין סנהדרין בימינו. ומיום שגלתה הסנהדרין מלשכת הגזית גלו דיני נפשות מישראל. (מה עוד שלדעת הגר"א יוצא שבימינו לא מענישים על זה-מכיוון שזו שטות והבל).

לגל ים
א. מהם המקורות שלך שהרמב"ם צפה לאנשים את עתידם בכוכבים?
ב. רק כדי שאני אבין את טוענת שהקב"ה התגלה אליך?

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #11 ב- : אפריל 18, 2007, 17:09:00 »
דקסטר אומר לך באמת בשיא העדינות לא רוצה לפגוע פה באף אחד אבל בסך הכל בייקר ידידי הזמין אותי לפורום השני פתאום אני מוצאת את עצמי פה העבירו את ההודעה שלי משם לפה אף אחד אפילו לא טרח לספר לי..
כל הזמן אתם שואלים ושואלים וקובעים דברים שאין להם קשר אליי וככל שאני מסבירה כך אתם יותר שואלים שאלות שאמרתי מראש שאין לי נגיעה בהם.
אפילו זה אחריך כבר כתב לי שאני מדברת עם אלוהים נו באמת?מתיי שמעת אותי אומרת את זה?
מישהו אמר לי למה את עושה קמעות אחרי שכתבתי שאני נגד!
אז מה אתם רוצים שאני לא אתעצבן?לא ארתח עליכם?שלא אגיב כפי שאני מגיבה?
אני אומרת איקס אתם שואלים וואי אני עונה על א' אתם מכניסים לי בכוח ח' אז אולי תקראו שוב ושוב ושוב במה אני עוסקת מה אני עושה מאיזה מקומות אני מדברת ולאן אני מתחברת ואם אחרי שתקראו את כל מה שכתבתי לא תבינו תשאלו..
פליזזזזזזזזזזזזזזזזזז

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #12 ב- : אפריל 18, 2007, 17:11:01 »
ואתה מיסטר ממתיי שמעת אותי אומרת שאני מתעסקת בסיאנסים ?????????????? וממתיי אתה תקבע אין מיסטיקה בעולם??ממתיי אתה מבין יותר טוב ממני מה אני עושה?ממתיי שם אותך שופט ודיין ??
ירחם השם ..

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #13 ב- : אפריל 18, 2007, 17:26:04 »
א. סיאנסים דינם ככשפים, כראיית הילות, כמיסטיקה וכל שאר השטויות הללו.
ב. אני לא קובע כלום, רק הראתי שעל פי תורתנו אין בימנו מיסטיקה וכו'
ג. שוב, הייתה לך התגלות עם הקב"ה?

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #14 ב- : אפריל 18, 2007, 17:39:53 »
איזה התגלות בראשך כפרה עליך אלוהים הציל אותי ממוות ארבע פעמים לא התגלות ולא נעליים..
הלכתי אליו וחזרתי ...ולא אני לא עושה שום סיאנסים אני חושבת שזה קטע מפחיד ...ומיסטיקה זה העולם שלי ואני משוגעת על מיסטיקה וקוראת לומדת ומאוד מחוברת לזה..
למה אסור למה מותר זה עניין שלי ושלי בלבד!
אתה לא חייב לבוא אליי לא חייב לשמוע אותי ולא חייב להאמין בי ולי,אך פעם אחת תבוא תהיה מכור אליי האמן לי ....

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
מי אני??
« להגיב #15 ב- : אפריל 18, 2007, 18:00:26 »
קודם כל מיסטיקה, כשפים, העלאה באוב, סיאנסים וכל שאר מיני הירקות השקריים הללו שכבר בטלו מן העולם הם אותו הדבר.
אחרי שהקב"ה הציל אותך 4 פעמים אני במקומך מזמן חוזר בתשובה, ולא מתחיל לעסוק בשקרים.
כשאת אומרת:"למה אסור למה מותר זה עניין שלי ושלי בלבד!" את בעצם מנסה להתחמק מההלכה.

אך פעם אחת תבוא תהיה מכור אליי האמן לי ....

למה לא? תכף גם נתחיל לעבוד אותך...
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

Aaron

• אורח
מי אני??
« להגיב #16 ב- : אפריל 18, 2007, 18:03:53 »
מיסטיקה זו דרך לעשות כסף מאנשים תמימים שמאמינים בזבל הזה.

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מי אני??
« להגיב #17 ב- : אפריל 18, 2007, 22:27:34 »
מיסטיקה זו דרך לעשות כסף מאנשים תמימים שמאמינים בזבל הזה.
יפה אמרת

בייקר

• אורח
מי אני??
« להגיב #18 ב- : אפריל 19, 2007, 01:20:32 »
זאת שאלה עמוקה מהי מטרתנו?יש אנשים שיענו לעשות כסף כוונתי בעסק.

מנותק א[אל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • ה' הוא המלך! {אני בת!!!!!!!!!!}
    • אתר ש!!ה שלי ושל אוריינוש!
מי אני??
« להגיב #19 ב- : אפריל 20, 2007, 14:53:45 »
אז ככה אני חוצפנית רעה רשעית מכשפה עם דיפלומה ותעודות ברשעות זו דרכי וזו תמשיך להיות דרכי עד סוף ימי חיי..
ניצלתי ממוות ארבע פעמים בחיי ובביקור האחרון שלי אצל בורא עולם קיבלתי מתנה אדירה ושמה בישראל תיקשור או בעגה של הפלצנים מדיום!
אז כן אני פלצנית וכן אני עומדת מאחורי כל מילה שאני אומרת ללקוחותיי אני באה ממקום טהור ולבן ששמו בלי לעשוק את הציבור ואם יש צורך לתרום מעצמי חינם אין כסף אני עושה זאת בחפץ לב..
אני שמה את עצמי בראש הפירמידה בכל הקשור לעזרה לזולת בין אם זה דרך תיקשור קלפים נומרולוגיה וכו'..
איני עוסקת בכשפים שחור כישופים ועוד בובע מציא'ס ששמעתם עליהם מלפני מאה שנה..
או קראתם על זה באיזה ספר של סבתא של דודה שלכם ..
כן אני מאמינה בכוחו של אלוהים לתת לאדם הפשוט את הכלים לעזור לאדם אחר כפי שהוא העניק את המדע והידע לאדם להמציא דברים לתועלת האדם כך הוא גם נתן את הדרך ואת המפתחות לאנשים לעזור לאחרים בדרכים כמו מיסטיקה קבלה וכו'..
טענתכם כאילו או כביכול איני מורשת להתעסק או לעסוק בזה ודיני יהיה מיתה לא מזיז לי את קצה הזרת השמאלית וגם לא את האמצעית כי אם אלוהים לא היה חושב שאני צריכה לעסוק בזה לא היה נותן לי את המתנה הזאת אלא הייתי פוקחת את עיניי אחרי הניתוח שעברתי והייתי ממשיכה לעסוק בדברים שעסקתי בהם קודם והם הרבה יותר פשוטים ולא מסובכים..
בכך שאני עוסקת בזה היום בתחום התיקשור ממקום של אהבת הזולת והענקת עצמי באופן טוטאלי לכל דכפין גם בשעות שאתם כבר מזמן ישנים צורך ממני כוחות מרובים ורבים ואני עושה זאת באהבה כן באהבה למרות כל הסיפורים של עושק בתחום שאני מודעת אליו ..לא איני עושקת איש באים אליי מרצון ויש לי מספיק רזומה של הצלחות שאיש מכם לא יכול לבוא ולבלבל לי את המוח ולספר לי עד כמה אני עושה טעויות בחיי ולהביא לי ציטטות מספר הספרים שאין להם שום קשר אליי וסיפורים של הרמב'ם וכו'..
במאמר מוסגר גם הרמב'ם היה גדול האסטרולוגים וחזה דרך העיניים את צרותיו של האדם זה סתם לידע כללי ואברהם אבינו היה האסטרולוג הראשון וכך הלאה והלאה..
המיסטיקה היתה קיימת לפניכם ולפניי והיה תחייה גם אחריי ואחריכם וזה שאלוהים לא רצה לספר לשאול על מותו היה מסיבות אחרות לגמריי שאותן כשתעלו אליו למעלה תשאלו,אך אם הוא לא היה רוצה ששאול ידע על הצפוי לו הוא לא היה מראה ומורה לו את הדרך לבעלת האוב.
בל נשכח שכל דבר שקורה לנו בעולם הזה נכתב משמיים וכל דרך שבחרנו בה נכתבה עבורנו מלמעלה וכל מה שקורה לנו מכוון מיד אחת והיא יד האלוהים נקודה!
ומי שרוצה להמשיך להתחכם איתי בקשקושי הבל על למה אני מתקשרת ולמה אסור לי לתקשר ולהמשיך לקשקש לי בנושא הזה צריך להבין דבר אחד את המשפט הבא"
בנשגב מבינתך אל תיגע ובעיקר אל תשפוט אדם עד שתעמוד במקומו ובעיקר רצונו של אדם כבודו חייה ותן לחיות לא מתאים לכם לשמוע על הנושא בגלל בערות בורות פחד זו לא הבעיה שלי אני לא מתכוונת לדון איתכם למה אני עוסקת בזה כמה אני גובה מה היכולות והסגולות שלי ועם מי אני מדברת ולמה אני כי קטונתי אני קיבלתי על עצמי את העבודה הזאת ומתכוונת להמשיך בזה כל עוד המתנה הזאת תהיה ברשותי !
ובזה תם הדיון עליי ומקווה שהייתי מספיק ברורה!!!!!!!!

מה נסגר איתך?!
"עדיף לשתוק ולהראות טיפש, מאשר לדבר ולהוכיח זאת..."
עדיין:
ד' הוא המלך!!
גוש קטיף.. נשוב לכל ישוב!  אני כתומה בנשמה!  יבנה המקדש! ישרף המסגד!   לאוריינוש:  דש"ח!!!!!!!!!!!   ממני : א[אל