כתב נושא: על מה הפורום הזה מדבר ועוסק?  (נקרא 13439 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
על מה הפורום הזה מדבר ועוסק?
« ב- : אפריל 12, 2007, 17:54:58 »
ראיתי פה הרבה הודעות ואני לא מוצאת את הידיים והרגליים אפשר עזרה הצילווווווווווווווו

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : אפריל 12, 2007, 18:04:59 »
שלום לך, הפורום שייך לתנועת הימין האמיתי ממשיכי דרכו של הרב כהנא הי"ד.

בפורום זה מגוון נושאים וכל פורום עוסק בנושא אחר.
פורום זה הוא דיון כללי שעוסק בכל דבר אקטואלי או שנמצא על סדר היום של התנועה או סתם מי שחושב להעלות עניין בעל משמעות לחברי הפורום.
השני ברשימה מלמעלה הוא פורום העוסק בקטעי חדשות ואקטואליה בארץ ומסביב לעולם ודיונים ממצים עליהם.
השלישי הוא תת פורום לניתוח התעמולה של השמאל הבולשבקי במדינה וכן דברי הרהב והגוזמאות של הערבים, וטיפול בטיעוניהם.
אחריו מגיע פורום המדבר על עיניינים תורניים.
אחריהם זה דיונים על הבעיה האיסלמית במרחב והמאבק על שטחי א"י והנגזרות שלהם.
בסוף מגיעים דיונים בכיף של כל מה שעולה במוחם הקודח של חברי הפורום ושאין לו קשר לפוליטיקה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אפריל 12, 2007, 18:38:42 »
אהלן אז ככה אני לא קיצונית אלא אני מרגישה ציונית וימנית ודעותיי הם לקבל ולכבד את כולם גם את הזר והשונה ממני ואת תורתו של כהנא אני לא כל כך אוהבת וזה בלשון המעטה..
אני יודעת שזה ישמע לכם מאוד שמאלני שיש ערבים טובים אבל בהחלט אני מאמינה שיש ערבים שרוצים לחיות בשלום איתנו הם אומנם מיעוט אך אסור לנו להתעלם מהם אלא לתת להם כוח וחוזק כדי שהם יצליחו למגר את הטרור ..קשה מאוד היום לדבר על מיגור הטרור כשיש לנו היטלר חדש בשם אחמדג'אני יימח שמו ויש לנו אנשים כמו בשארה שישב בכנסת ובגד בה ..
אך עם כל זאת בל נשכח ישמעאל היה בנו של אברהם אבינו ואברהם גם אביו של יצחק ויש לשנינו אבא משותף לכן להרוג רק בגלל שהוא ערבי פסול בעיני.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : אפריל 12, 2007, 18:43:01 »
אהלן אז ככה אני לא קיצונית אלא אני מרגישה ציונית וימנית ודעותיי הם לקבל ולכבד את כולם גם את הזר והשונה ממני ואת תורתו של כהנא אני לא כל כך אוהבת וזה בלשון המעטה..
אני יודעת שזה ישמע לכם מאוד שמאלני שיש ערבים טובים אבל בהחלט אני מאמינה שיש ערבים שרוצים לחיות בשלום איתנו הם אומנם מיעוט אך אסור לנו להתעלם מהם אלא לתת להם כוח וחוזק כדי שהם יצליחו למגר את הטרור ..קשה מאוד היום לדבר על מיגור הטרור כשיש לנו היטלר חדש בשם אחמדג'אני יימח שמו ויש לנו אנשים כמו בשארה שישב בכנסת ובגד בה ..
אך עם כל זאת בל נשכח ישמעאל היה בנו של אברהם אבינו ואברהם גם אביו של יצחק ויש לשנינו אבא משותף לכן להרוג רק בגלל שהוא ערבי פסול בעיני.
יש  כמה היטלרים מפוזרים בכל העולם
יש את מחמוד  עבאס  הנאצי  שיושב מתחת לאף שלנו
הוא  מכחיש  את השואה  והוא  רשם על זה ספר
ערבי טוב זה ערבי שעזב את דרכי האיסלם
האיסלם היא  דת שמבוססת על רצח
תקראי ציטוטים מהקוראן והחדית'
שאת אומרת ערבים טובים תסבירי למה את מתכוונת?

בארץ רוב רובם  אולי  יותר  מ 95  אחוז  מהם דוגלים בשואה  שניה

« עריכה אחרונה: אפריל 12, 2007, 18:43:48 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק גל ים..

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אפריל 12, 2007, 18:48:30 »
לכן אני אומרת שצריך לנסות לשנות את דרך המחשבה שלהם להכנס למיסגדים לאסור את המטיפים לטפל בתחלואים האלו בחברה שלהם כדי שנוכל סוף סוף לשבת בשקט לא שאני מאמינה שהשקט יבוא מהר אך אני מאמינה שהוא יגיע כמובן עם אמונה גדולה.
אך עם חדור אמונה אנחנו ואסור לנו לשכוח מי אנחנו ומה עברנו ומה יכול לקרות אם התחלואים האלו ימשיכו להתרבות..עלינו לעשות הכל כדי להוציא את הילדים מהחושך לאור.
להוציא את המחשבות הרעות שלהם על הרג ורצח ולא לתת להם להמשיך לשמוע את ההטפה של האירני המטורף יימח שמו ושם זכרו אמןןןןן

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : אפריל 12, 2007, 18:51:44 »
או.קיי, גל ים, אם יורשה לי אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות:

א.)מיהו קיצוני? מי את שתקבעי מי הוא קיצוני? מהו קיצוני?
ב.) מיהו ציוני? מה זה ציונות?
ג.)"ימנית"??? במה זה מתבטא? "כהנא", מה הוא חבר שלך? מה מפריע לך בתורתו?
ד.) ערבים טובים? מה זה ערבי טוב? עד כמה ערבי זה הולך לפי הקוראן? או החדית'ים, ישנם גם ערבים נוצרים, הגם אלה במניין? כוח וחוזק למי??? מה זה טרור?? ערבים יילחמו בערבים בשבילנו???
ה.) קוראים לו אחמדינאג'ד, להרוג רק בגלל שהוא ערבי, זה דבר די מובן שהרי: "הבא להורגך השכם להורגו", שכן ואני מצטט מהכתובים שלהם: "באחרית הימים כאשר יברחו מפניך צאצאי הקופים והחזירים והיהודי יסתתר מאחורי אבן או עץ, או אז יפתחו האבן והעץ את פיהם ויאמרו: "הו מוסלמי הו עבד אללה הנה יהודי מאחורי, בא והרגהו" וזה רק על קצה המזלג, תמיד זכרי את טבח חייב'ר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #6 ב- : אפריל 12, 2007, 18:59:04 »
ברוכה הבאה גל ים.
דת האיסלאם מבוססת על רצח, אונס, עריפת ראשים, פדופיליה והשמדת הכופרים. מוחמד (מיסד האסלאם) ימח שמו וזכרו, התחתן עם ילדה בת 9 כשהיה בן 30 ומשהו וניהל איתה יחסי מין, הוא נהג לרצוח אנשים בעריפת ראשיהם, ובקוראן כתוב שהוא תמיד צחק כשהוא רצח , הוא גם נהג לאנוס נשים יהודיות. זה היה מוחמד. כל הערבים הולכים בדרכו, הם אוהבים אותו ומתפללים אליו כל הזמן, אל רוצח משוגע ופדופיל כזה.
ערבי שרוצה שלום הוא ערבי שחושב שצריך להשמיד את כל ה"כופרים" ואז יהיה שלום. כל הערבים תומכים בהשמדת כל הלא-מוסלמים, או הפיכת דתם של הלא-מוסלמים למוסלמים בכוח. כל הערבים מתפללים למוחמד הזה והולכים בדרכו, וכידוע, מוחמד לא היה איש שלום, הוא היה מפלצת שטנית והוא עשה דברים נוראיים. וכל מי שמאמץ את דתו, לא יכול לרצות בשלום. אם יש ערבים שרוצים שלום הם לא מוסלמים או לא נאמנים לדתם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : אפריל 12, 2007, 19:29:59 »
או.קיי, גל ים, אם יורשה לי אני רוצה לשאול אותך כמה שאלות:

א.)מיהו קיצוני? מי את שתקבעי מי הוא קיצוני? מהו קיצוני?
ב.) מיהו ציוני? מה זה ציונות?
ג.)"ימנית"??? במה זה מתבטא? "כהנא", מה הוא חבר שלך? מה מפריע לך בתורתו?
ד.) ערבים טובים? מה זה ערבי טוב? עד כמה ערבי זה הולך לפי הקוראן? או החדית'ים, ישנם גם ערבים נוצרים, הגם אלה במניין? כוח וחוזק למי??? מה זה טרור?? ערבים יילחמו בערבים בשבילנו???
ה.) קוראים לו אחמדינאג'ד, להרוג רק בגלל שהוא ערבי, זה דבר די מובן שהרי: "הבא להורגך השכם להורגו", שכן ואני מצטט מהכתובים שלהם: "באחרית הימים כאשר יברחו מפניך צאצאי הקופים והחזירים והיהודי יסתתר מאחורי אבן או עץ, או אז יפתחו האבן והעץ את פיהם ויאמרו: "הו מוסלמי הו עבד אללה הנה יהודי מאחורי, בא והרגהו" וזה רק על קצה המזלג, תמיד זכרי את טבח חייב'ר.
גל ים??? מה קרה?? תפסת רגליים קרות??? אני עדיין מחכה לתשובות רציניות על שאלותיי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #8 ב- : אפריל 12, 2007, 19:53:48 »
ציטוט
אבל בהחלט אני מאמינה שיש ערבים שרוצים לחיות בשלום איתנו הם אומנם מיעוט אך אסור לנו להתעלם מהם אלא לתת להם כוח וחוזק כדי שהם יצליחו למגר את הטרור
איך מיעוט, גם אם "נחזק אותו", יכול למגר את הרוב המוחלט שדוגל בטרור מכיוון שהם מוסלמים נאמנים שממלאים אחר רצונו של אללה כפי שהוא מוגדר בקור'אן?  תמהני.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : אפריל 12, 2007, 20:34:41 »
דוקא_כך, היא אמרה שהיא ימנית למרות שכל שאר דבריה אינם שונים משל יצחק רבין שב"י, משום מה נדמה לי שהיא בכלל שייכת לתנועת צד"ר (ציונות דתית ריאלית) שכל כולה שמאלנות שמנסה למתג עצמה כדתית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
« להגיב #10 ב- : אפריל 12, 2007, 20:36:50 »
חבל לתקוף על ההתחלה את החדשים.
כבר מספר פעמים אני רואה שאנשים חדשים שאינם כהניסטים מותקפים בשאלות על ימין ועל שמאל.
בקצב הזה הפורום לא יוכל להתחזק. אפשר לדבר איתם במקום זאת ולנסות להבהיר להם את הדרך שלנו.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : אפריל 12, 2007, 20:39:10 »
השאלות נועדו לברר את עמדתה לפרטי פרטים, אני לא רוצה לשמוע דברים כלליים ואז סתם להתנצח, אי דווקא בא בגישה של, אני רוצה להבין את התפיסה עד תום לפני שאני מנהל דיון רציני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
« להגיב #12 ב- : אפריל 12, 2007, 21:56:51 »
גלגל ים ברוכה הבאה.
ראשית לפי היהדות נאמר:"ולא תחיון כל מכשפה"
הידיים והרגליים שלך נמצאים בצד גופך ולמטה.
את לא חייבת להסכים עימנו ואת מוזמנת כהרגלך להתווכח עימנו.
לא כל גלי הים שוים.
דווקא בגלל שאת לא נבהלת בקלות,דעתנית,כותבת לא שגרתית אבל פורה את יכולה להתאים לנו.
אני מקווה שמצב בריאותך בכי טוב ומצבך הפיננסי שפיר.
פניתי אליך והבאתי אותך אל הלא נודע בכדי שתוכלי להכיר אנשים חדשים ולא תטחני מים מסריחים עם אותם גולשים שמאלנים.
דעותיך לגבי גלי שלנו מתאימות לנו.
לא כולם כאן כהניסטים והבנות שלנו צדיקות,חסידות אחת אחת כמו הילדים שלך.

בייקר

• אורח
« להגיב #13 ב- : אפריל 12, 2007, 21:58:38 »
לידידי הגולשים אל תנסו לאבחן את גלי שלנו ולהסיק לגביה מסקנות היא עדיין בשלב החיפוש.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : אפריל 12, 2007, 22:03:03 »
שיהיה לה בהצלחה, יגעת ומצאת תאמין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #15 ב- : אפריל 12, 2007, 22:10:21 »
קודם כל ברוך הבא גל ים
דבר שני מה אתם קופצים עליה לפני שהיא באה לפה היא ידעה שדת האיסלאם היא נאצית היא ידעה שמוסלמי שלא עושה רצח וכל מיני דברים איומים אחרים לפי הקוראן נחשב ל"מוסלמי רע" ואללה שונא אותו יותר מאשר לא מוסלמי?
לא אבל היא תקרא קצת פה ושם ותבין הכל כמונו אני בטוח שכל אחד התחיל במצב כזה
ולגבי הקיצוניים גם אני כשבאתי לפה אמרתי לעצמי אני מצטרף לתנועת "ימין קיצוני"
הרי שטפו לי את המוח עם המילה "ימין קיצוני" התשקורת(תקשורת) ומוסדות החינוך כנ"ל לגביה
אבל הכל יהיה בסדר והיא בטח קראה בויקיפדיה על כהנא ושם באמת כתוב עליו כל מיני שקרים מגעילים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

בייקר

• אורח
« להגיב #16 ב- : אפריל 12, 2007, 22:40:17 »
גל ים גולשת ותיקה בפורום ומנוסה בויכוחים ומכירה את הערבים המוסלמים שנמצאים 5 דקות ממנה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : אפריל 12, 2007, 22:56:56 »
גל ים גולשת ותיקה בפורום ומנוסה בויכוחים ומכירה את הערבים המוסלמים שנמצאים 5 דקות ממנה.
לפעמים הסרקזם עולה על כל דמיון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
« להגיב #18 ב- : אפריל 12, 2007, 22:59:26 »
אני ראיתי את גלי זוללת שמאלנים לתיאבון בארוחת בוקר בויכוחים על עמיר.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : אפריל 12, 2007, 23:02:15 »
איפה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #20 ב- : אפריל 12, 2007, 23:31:28 »
אני  לא  תקפתי
אבל אני  מצטער  אם זה  היה  נראה  ככה
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

בייקר

• אורח
« להגיב #21 ב- : אפריל 12, 2007, 23:31:50 »
תפוז

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #22 ב- : אפריל 13, 2007, 00:32:03 »
ואני זללתי בפורום אקטואליה באתר כיפה לפני שהגעתי לפה, אני עדיין מתעקש על ניהול דיון רציני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

בייקר

• אורח
« להגיב #23 ב- : אפריל 13, 2007, 00:49:13 »
לא כולם רציניים כמוך יש גולשים שדעתם קלה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #24 ב- : אפריל 13, 2007, 00:54:37 »
בשביל זה אני פה, בכדי לעזור לגולשים עם מידע, עם הכוון ואינדוקטרינציה, כדי שיבינו לוגית את האמת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל