כתב נושא: קמפיין לא לתת שוטף את הרשת  (נקרא 2149 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
קמפיין לא לתת שוטף את הרשת
« ב- : מרץ 19, 2015, 15:37:39 »
גולשים מתוסכלים מכך שהשכבות החלשות הצביעו לנתניהו - וקוראים להסתגרות בבועה: "אל תספרו לי על שכר מינימום, מפוטרים בדרום וילדים רעבים" ■ "תושבי עיירות הפיתוח, הצבעתם נתניהו? אין יותר סולידריות ותרומות"
19/03/2015, 10:55 גלובס
הזעם והתסכול במחנה השמאל לאחר ניצחונו הסוחף של ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות מביא לקמפיין חדש ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר: "לא לתת".

במסגרת הקמפיין קוראים גולשים שונים להפסיק עם הסולידריות ועם התרומות לנזקקים ולשכבות החלשות, בשל העובדה שרוב אותם חלשים שהיו זקוקים לשינוי - בחרו בנתניהו. יש לציין כי לא מדובר בקמפיין מאורגן אלא בתגובות ספורדיות של גולשים שזוכים לתגובות ושיתופים רבים. (עדכון: לאחר פרסום הכתבה באתר "גלובס" נפתחה קבוצה בפייסבוק בשם "לא לתת")

אותן קריאות ברשת, שמציפות את הפייסבוק, טוענות כי אם לאותם נזקקים כל-כך טוב כאן, ולפיכך הם החליטו לבחור בנתניהו - אין באמת סיבה לעזור להם ולהיענות לקריאות לתרום ולסייע.

"לקראת חג הפסח אני מזכיר לכם שבארץ חיים מאות אלפי אנשים שאין להם איך לחגוג", כתב אחד הגולשים בפייסבוק. "חשוב שלא תתרמו להם אפילו שקל. הם חלק ממזימה מתוזמרת היטב של גורמים בשמאל בניסיון להפיל את נתניהו, והם ממילא בחרו ממשלה שתשנה את המצב שלהם, אז חבל שתתערבו ותהרסו. חג שמח!".

גולשת אחרת כתבה סטטוס הקורא גם כן להפסיק עם הסולידריות: "מהיום אני רוצה שקט. מהיום כל אחד דואג לעצמו. אל תספרו לי על משכורות מינימום ועל אנשים שלא גומרים את החודש או על מפוטרים בדרום. לא רוצה לשמוע על ילדים רעבים ועל חד-הוריות במצוקה, על עובדי קבלן מתוסכלים ועל פנסיה נשחקת.

"אל תטיפו לי על 'החלטת העם והרוב קובע'. אני יודעת מה זו דמוקרטיה, רק שמהיום שכול אחד ידאג לעצמו, בלי תוכניות טלויזיה על עצמאים מתמוטטים ועל טייקונים שאוכלים לנו את הפנסיה. בלי כתבות על בתי-חולים עמוסים, רופאים מתוסכלים וכיתות מפוצצות. אל תקריאו לי את אחוזי מקבלי תעודות הבגרות בדרום ולא את מדד העוני, העושר והכושלאמא שלכם.

"אל תתקשרו לבקש ממני תרומות, ואל תספרו לי כמה רע לכם, תסתדרו לבד, אנחנו ילדים גדולים, נתנו לנו פתק להצביע, העם אמר את דברו, בוקר טוב ישראל, בוקר טוב תל-אביב".

גולש אחר כתב סטטוס ברוח דומה: "דרומים יקרים - אבטלה, יוקר המחיה, עליית מחירי הדיור, מפעלים שנסגרים, מפוטרים בני 50 בלי עתיד, מלחמות, קסאמים, הזנחה של הפריפריה. לא רוצה לשמוע יותר אף מילה. פשוט סתמו וזהו".

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: קמפיין לא לתת שוטף את הרשת
« להגיב #1 ב- : מרץ 19, 2015, 15:38:54 »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #2 ב- : מרץ 20, 2015, 02:45:02 »
בשבילנו אין בכך שום חידוש. אנו כבר יודעים שהשמאלנים לא דוגלים בדמוקרטיה ובחופש הביטוי. דמוקרטיה וחופש הביטוי אלה כלים שהשמאלנים השתמשו בהם כדי לדרוס אחרים, ואלה כלים שהם מזלזלים בהם כשלא ממש הולך להם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק TopTop

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 22, 2015, 16:06:43 »
אין חדש תחת השמש. ההבדל העיקרי בין שמאלני לימני בישראל זה שהעקרונות היפים שהשמאל מנפנף בהם כרוכים בכך שישלוט בצורה מוחלטת על הכל ואם זה לא מתרחש אז השמאל מאיים ומבתכיין ומכאן השם המתאים small.