כתב נושא: מי צופה בMMA ?  (נקרא 8114 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מי צופה בMMA ?
« ב- : ינואר 06, 2015, 21:21:53 »
ראיתם את UFC 182 ?

איך מישהו "קצר" יכול להתמודד הגובה וטווח הידיים העצום של ג'ון ג'ונס?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: מי צופה בMMA ?
« להגיב #1 ב- : ינואר 06, 2015, 21:34:22 »
הוא 1.93 זה גובה סביר ב-MMA... ללכת לנקודות רגישות בראש בחזה או על שיווי משקל כמו על כל אחד אחר. גבוהים הם לא אלוהים

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 06, 2015, 21:47:49 »
מוטת הידיים שלו 2.15! הגוף שלו קצר יחסית והרגליים שלו ארוכות. יש איזה הולנדי אחד במשקל כבד שהגובה שלו 2.13 ומוטת הידיים שלו 2.15. אבל הפרופורציות שלו וגם הכישרון לא משתווים לג'ונס והרבה לוחמים בקבוצת המשקל שלו פירקו אותו למרות הגובה וטווח הזרועות שלו. אני חושב שג'ונס גדול מדי לקטגוריה של קל-כבד. לא מגיע לו תואר הגדול מכולם כל עוד הוא נמנע מהתמודדות עם משקל כבד. אבל כל עוד הוא נשאר בקל-כבד אני תוהה אם ליריב קטן ממנו יש סיכוי סביר לנצח את ג'ונס עם לחימה בכללי ה UFC.

אני גם תוהה למה אף אחד לא מנסה לשבור לו את האצבעות כשהוא שולח קדימה יד פתוחה. אגרופים לאצבעות זה לא חוקי?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : ינואר 06, 2015, 21:58:30 »
מוטת הידיים שלו 2.15! הגוף שלו קצר יחסית והרגליים שלו ארוכות. יש איזה הולנדי אחד במשקל כבד שהגובה שלו 2.13 ומוטת הידיים שלו 2.15. אבל הפרופורציות שלו וגם הכישרון לא משתווים לג'ונס והרבה לוחמים בקבוצת המשקל שלו פירקו אותו למרות הגובה וטווח הזרועות שלו. אני חושב שג'ונס גדול מדי לקטגוריה של קל-כבד. לא מגיע לו תואר הגדול מכולם כל עוד הוא נמנע מהתמודדות עם משקל כבד. אבל כל עוד הוא נשאר בקל-כבד אני תוהה אם ליריב קטן ממנו יש סיכוי סביר לנצח את ג'ונס עם לחימה בכללי ה UFC.

אני גם תוהה למה אף אחד לא מנסה לשבור לו את האצבעות כשהוא שולח קדימה יד פתוחה. אגרופים לאצבעות זה לא חוקי?

מה שחשוב זה שהוא יצליח לפגוע בו בכלל... הוא חייב להיכנס בו בנקודות הרגישות להתחרע עליו וכמה שיותר מהר... אם הוא לא יצליח לפגוע בו זה לא משנה מה מוטת הידיים שלו הוא יפרק אותו. כמובן שמומלץ לא ללכת לקרקע