כתב נושא: לאחר 11 שנה יוספק הפיקוח במצלצות על יגאל עמיר  (נקרא 5860 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בשמחה רבה אני מודיע שיגאל עמיר עבר מתאו המבודד בכלא איילון לאגף ההפרדה בכלא רימונים בשרון ולא יצולם עוד בתאו ויוכל לשוחח עם אסירים נוספים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3337410,00.html
לאט לאט אנחנו ננצח את המשטר הדיקטטורי שעומד בראשו אהוד אולמרט ואת כל תומכיו הנצאים.
יגאל מפה אני שולח חיזוק מחמם לך ולחגי עמיר ולכל המשפחה שלך :)
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
בשמחה רבה אני מודיע שיגאל עמיר עבר מתאו המבודד בכלא איילון לאגף ההפרדה בכלא רימונים בשרון ולא יצולם עוד בתאו ויוכל לשוחח עם אסירים נוספים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3337410,00.html
לאט לאט אנחנו ננצח את המשטר הדיקטטורי שעומד בראשו אהוד אולמרט ואת כל תומכיו הנצאים.
יגאל מפה אני שולח חיזוק מחמם לך ולחגי עמיר ולכל המשפחה שלך :)

עוד כמה שנים והוא גם יקבל חנינה,
אולי אחרי שהכהניסטים יעלו לשלטון וימנו אותו לשר המשפטים  :)

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מילים כאלה הם בושה לעם היהודי!
יהודי לא מגרש יהודי, אבל כן רוצח אותו?!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בקשר לרוצח את זה תפנה לרבין הוא זה שנתן נשק לערבים כדי להרוג את חיילנו והאזרחים שלנו.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בקשר לרוצח את זה תפנה לרבין הוא זה שנתן נשק לערבים כדי להרוג את חיילנו והאזרחים שלנו.

שכחת לציין את הטבח שבו הבוגד המנוול הזה לקח חלק ברצח גיבורי אצ"ל.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

מליק, שלום רב.

אשמח אם תסביר לי את הראש שלך, לכדי שאוכל לדון איתך עניינית. אולי אתה צודק. מי יודע...

מה מנחה אותך? יושר? התורה? החוקה הישראלית [במדינת ישראל], תגיד לי מה, אותו חוק שלפיו אתה הולך, קח נוכל לדון....

כי אם אתה הולך לפי חוקי התורה היהודית, הרבה פעמים מצינו, גם בהקשר של אותו האיש, שיש חיוב לרודפו ולהרגו את היהודי. והקב"ה מחייב אותנו בכך. וזה לא פחות חשוב מאשר להניח תפילין ושאר המצוות שנוח לנו לעשות.

אם אתה הולך לפי החוקה הישראלית, אז יש אליטה ששולטת. לכן א"א ליישם את החוק. אבל יש חוק על בגידה. ודינו מוות! כן! גם במדינת ישראל. יש על "בגידה", וגם על "מסירת חלקי טריטוריה בבעלות ישראלית"- לא המונח המדויק, אבל זה הכיוון. אם תרצה, אמצא לך את זה. רבין, במעשיו, וגם אז ק"ו היום, רואים שהוא הפקיד את ארץ ישראל, והיושבים בתוך, וגם במדינת ישראל! ל"חסדי" הטובחים המוסלמים. זה בגידה במלוא מובן המילה -גם לפי החוק הזה, הוא או היה נכנס לכלא או להריגה. - האפשרות השני'ה יותר טובה, למען יראו וייראו!

קיצור.. .תסביר לי ונדון... תודה.

ולכותב DJ - בעניין הזה, בתורה יש מצווה שנקראת "גאולת הדם". וזה מעשה לגיטימי, יהודי - וחיובי!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir

שכחת לציין את הטבח שבו הבוגד המנוול הזה לקח חלק ברצח גיבורי אצ"ל.
הרשימה עוד ארוכה של כל מעשי הבוגד העלוב הזה.
היום אנו מבינים למה יגאל עמיר גאל אותנו למי שלא יודע רבין היה על סף חתימה הסכם עם סוריה להחזרת הגולן.
ולכו תחשבו מה היו קורה אם רבין היה נשאר חי לא ניראה לי שהייתה ארץ ישראל...
יגאל=גואל

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פה דעותינו חלוקות. אין שום הצדקה לרצח רבין. גם אני לא אוהב את רבין וגם בעיני הוא פושע אוסלו
אבל מניין לך המניעים למעשיו? אולי הוא עשה זאת אכן מתוך דאגה לעם ישראל, מהעובדה שהוא ראה חיילים מתים לנגד עיניו
או דברים מהסוג הזה(למרות שמעולם לא נלחם).

כדי להגיד על אדם שהוא בוגד נטל ההוכחה עלייך על המניעים למעשיו.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
פה דעותינו חלוקות. אין שום הצדקה לרצח רבין. גם אני לא אוהב את רבין וגם בעיני הוא פושע אוסלו
אבל מניין לך המניעים למעשיו? אולי הוא עשה זאת אכן מתוך דאגה לעם ישראל, מהעובדה שהוא ראה חיילים מתים לנגד עיניו

אדם שדואג למדינת ישראל לא מחלק שטחים ובטח לא חותם הסכמים עם האויבים שלו שבכל יום מצהירים שהם לא מכירים בנו ורוצים להרוג אותנו ובטח ובטח לא נותן להם נשק.
ורבין בעצמו רצח יהודים גיבורים אל תשכח את הטבח שבו הבוגד המנוול רבין רצח גיבורי אצ"ל.
ולא נדבר על הנשק שהוא העביר שהרג חיילי צה"ל.
ואחרי כל הזוועות האלה הבוגד הזה לא הפסיק אבל בזכות יגאל עמיר כל זה נפסק רבין היה על סף הסכם להחזרת הגולן אני לא יודע מה היה קורה אם יגאל עמיר לא היה קם ועושה את המעשה פשוט לא הייתה מדינת ישראל!
יגאל=גואל

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

אדם שדואג למדינת ישראל לא מחלק שטחים ובטח לא חותם הסכמים עם האויבים שלו שבכל יום מצהירים שהם לא מכירים בנו ורוצים להרוג אותנו ובטח ובטח לא נותן להם נשק.
ורבין בעצמו רצח יהודים גיבורים אל תשכח את הטבח שבו הבוגד המנוול רבין רצח גיבורי אצ"ל.
ולא נדבר על הנשק שהוא העביר שהרג חיילי צה"ל.
ואחרי כל הזוועות האלה הבוגד הזה לא הפסיק אבל בזכות יגאל עמיר כל זה נפסק רבין היה על סף הסכם להחזרת הגולן אני לא יודע מה היה קורה אם יגאל עמיר לא היה קם ועושה את המעשה פשוט לא הייתה מדינת ישראל!

אני אתן לך דוגמא נגדית לגבי השטחים. צמברליין בזמנו היה מוכן לוותר על הכל תמורת שלום על היטלר, לא שזה עזר. אבל אחד לא קרה לו בוגד. אתה משליך את המעשים של רבין על המניעים שלו, זה משהו שלא עושים. אין לי בעיה שתעביר ביקורת על מ שהוא עשה
אבל אתה לא יכול להגיד שהמניעים שלו הם נגד מדינת ישראל כי לפי דעתי הוא באמת ובתמים האמין בשלום.
לגבי הגולן אני לא יודע, מעולם לא ראיתי שום מסמך או כוונה של רבין להחזיר את הגולן זה לא יותר משמועה בדיוק כמו השמועות בתקשורת על החומצה שהמתנחלים שפכו וכו'.

מה שכן רבין רצה לעשות זה להפריט את התעשיה האוירית לדוגמה. הוא אמר להם שהוא יכור אותם בשקל.
נחש מי הציל אותם-לא אחר משמעון פרס.
בוגד זה אדם שמעבר למעשים יש לו כוונה-עוד לא הוכחת כאן שהוא עשה זאת מתוך כוונה להשמיד את מדינת ישראל
ומעשיו לא נבעו מעיוורון או שיכרון חושים או שיכרות בכלל.

אני לא חושב שהרצח שהיה מצדיק את פולחן האישיות סביב רבין ושרבין היה אדם גדול. לא סבלתי אותו, לא סבלתי את אוזלת היד שלו כשהיו פיגועים ולא אהבתי שהוא מפקיר יהודים. אבל אני לא אצדיק את הרצח שלו, בייחוד כשזה יהודי שרוצח יהודי.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

מליק, שלום רב.

אשמח אם תסביר לי את הראש שלך, לכדי שאוכל לדון איתך עניינית. אולי אתה צודק. מי יודע...

מה מנחה אותך? יושר? התורה? החוקה הישראלית [במדינת ישראל], תגיד לי מה, אותו חוק שלפיו אתה הולך, קח נוכל לדון....

כי אם אתה הולך לפי חוקי התורה היהודית, הרבה פעמים מצינו, גם בהקשר של אותו האיש, שיש חיוב לרודפו ולהרגו את היהודי. והקב"ה מחייב אותנו בכך. וזה לא פחות חשוב מאשר להניח תפילין ושאר המצוות שנוח לנו לעשות.

אם אתה הולך לפי החוקה הישראלית, אז יש אליטה ששולטת. לכן א"א ליישם את החוק. אבל יש חוק על בגידה. ודינו מוות! כן! גם במדינת ישראל. יש על "בגידה", וגם על "מסירת חלקי טריטוריה בבעלות ישראלית"- לא המונח המדויק, אבל זה הכיוון. אם תרצה, אמצא לך את זה. רבין, במעשיו, וגם אז ק"ו היום, רואים שהוא הפקיד את ארץ ישראל, והיושבים בתוך, וגם במדינת ישראל! ל"חסדי" הטובחים המוסלמים. זה בגידה במלוא מובן המילה -גם לפי החוק הזה, הוא או היה נכנס לכלא או להריגה. - האפשרות השני'ה יותר טובה, למען יראו וייראו!

ולכותב DJ - בעניין הזה, בתורה יש מצווה שנקראת "גאולת הדם". וזה מעשה לגיטימי, יהודי - וחיובי!

א. שום רצח אינו לקגיטימי לא משנות הנסיבות....
בטח לא של אדם לא חמוש ויריה בגב...
ב. שאלת לפי מה אני הולך- לפי מסורת יהודית( אני חילוני, אבל מאמין בדת פשוט קל לי יותר להיות חלילוני, כמה שזה נשמע לא בסדר) לפי חוקי המדינה אשר היא חשובה לי יותר מהכל.
ולפי הגיון- ובמקרה הזה לא היה הגיון.... כי: רבין עשה מה שעשה לא כי חשב לפגוע בעם- הוא באמת רצה לשפר את המצב- הוא לא עשה מתוך רוע, וזה שאתה או אני לא חושבים שזה נכון לא מקנה לנו זכות לרצוח אותו, בנוסף, מי אנחנו שנחליט מי ראוי לחיים ומי לא?!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לק"י [!!!]

מליק, שלום רב.

ב. שאלת לפי מה אני הולך- לפי מסורת יהודית( אני חילוני, אבל מאמין בדת פשוט קל לי יותר להיות חלילוני, כמה שזה נשמע לא בסדר) לפי חוקי המדינה אשר היא חשובה לי יותר מהכל.
ולפי הגיון- ובמקרה הזה לא היה הגיון.... כי: רבין עשה מה שעשה לא כי חשב לפגוע בעם- הוא באמת רצה לשפר את המצב- הוא לא עשה מתוך רוע, וזה שאתה או אני לא חושבים שזה נכון לא מקנה לנו זכות לרצוח אותו, בנוסף, מי אנחנו שנחליט מי ראוי לחיים ומי לא?!

הרצח הזה הוא מאוד מוצדק כתבתי לך את הפירוט באשכול הקודם.
ואם אתה אדם דתי תראה את תושבת יגאל עמיר לכל הקטע של עשרת הדיברות וכו:
"לא עשיתי את הדבר בשביל לעצור את תהליך השלום, כי אין כזה מושג 'תהליך שלום'. זה תהליך מלחמה. אני לא מיומרתי לעצור את תהליך השלום. מעשה אחד לא יכול לעצור את תהליך השלום, זה רק לזעזע את דעת הקהל בעולם. האנשים אדישים לזה שמוקמת פה מדינה פלשתינית וצבא של מחבלים שניתן להם נשק לא לצורכי שלום, ומי שמשלה את עצתו שהמחבלים ישמרו עלינו – טועה.
"לפי ההלכה", הוסיף עמיר, "ברגע שיהודי מוסר את העם שלו והארץ שלו בידי האויב, חייבים להרוג אותו".
השופט: ואיזה רב לימד אותך את ההלכה הזאת?"
עמיר: "אף אחד לא לימד אותי את ההלכה הזאת. כל החיים שלי אני לומד גמרא, ויש לי את כל הנתונים; יש תרי"ג מצוות בתורה".
השופט: האם בוטלו עשרת הדיברות?"
עמיר: 'לא ביטלו את עשרת הדברות. יש ציווי יותר חשוב מ'לא תרצח' - זה "הצלת נפש". בזה אתה מציל. גם כשאתה הורג במלחמה זה אקט שלילי, אך המטרה היא נעלה ולכן מותר לעשות את זה. אם ראש הממשלה מצהיר שהוא אינו אחראי לביטחון של שני אחוזים מהעם ולוחץ את היד לגדול הרוצחים ומשחרר מחבלים מהכלא, שאחרי כמה ימים רוצחים יהודים - הוא לא ראש ממשלה שלי".
יגאל=גואל

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
להזכירך רבין נתן הוראה לפוצץ את אלטלנה שבגלל זה נהרגו יותר מ- 10 יהודים
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שמעו ההערצה העיוורת הזו לא תעזור- אני לא אדם דתי זה א'.
ב. יש משהו יותר גדול מהדת וההלכה במדינה- וזה החוק..... בין אם תרצו או לא תרצו.
זו מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית, ולא רוצחים אנשים כי חושבים שזה בסדר והדעות שלהם או המעשים שלהם לא לטעמנו.....

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
שמעו ההערצה העיוורת הזו לא תעזור- אני לא אדם דתי זה א'.
ב. יש משהו יותר גדול מהדת וההלכה במדינה- וזה החוק..... בין אם תרצו או לא תרצו.
זו מדינה שמתיימרת להיות דמוקרטית, ולא רוצחים אנשים כי חושבים שזה בסדר והדעות שלהם או המעשים שלהם לא לטעמנו.....
בוא נתחיל ככה ששום חוק לא עולה על הדת שלנו ולא יעלה בחיים!
"לא רוצחים אנשים כי חושבים שזה בסדר והדעות שלהם או המעשים שלהם לא לטעמנו....."
את זה תגיד לרבין שרצח גיבורי אצ"ל.
ואני חוזר ואומר אמרתי לך זה שיש לנו משטר דיקטטורי זה לא אומר שהחוק עולה על הדת.
ואל תשכח אצל הקדוש ברוך הוא הדת עולה על החוק.
יגאל=גואל

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

מליק, שלום רב.

לק"י [!!!]

- אני אוכיח לך שאתה באותה הדעה שלי! ואתה אפי' לא יודע את זה!
לרצוח את מחמוד מג'והאדי אל-אקצה, מותר או לא? קצת פרטים עליו; הוא עשה פיגוע ירי בטרמפיאדה סמוך למחנה צבאי, רצח 5 חיילים, ופצע כמה חיילים ואזרחים. יש לו 2 נשים ו11 ילדים קטנים. - מותר או לא??? עוד לא תפסנו אותו! - מותר או לא??? - יפה - מותר!      תפסנו אותו [לצערינו - זה מה שהשלטון עושה**] ובהסכם הבא נשחרר אותו - הוא צוחק לנו בפנים שהוא יחזור לבצע פיגועים!!!! מותר לרצוח אותו או לא??  כן או לא?? - יפה! מותר!!!! בגב! בתליה! בפיצוץ בתור עור של חזיר [זה מבטל לך את גן-עדן - לפי האמונה המוסלמית] לא משנה באיזו דרך - לשרוף אותו!!!

רבין רצח יהודים! במודע! באלטלנה - הוא פיקד על הרצח!
כשהיה שגריר בוושינגטון, ונערכה מסיבת שגרירים מסויימת, נשאל מה האירוע שאותו הוא לא יישכח, ומאוד שימח אותו בהיסטוריה שלו, - ענה "כשירינו בהם... כשדפקנו אותם בגב שוחים אל החוף..." - סאדיסט!
עשה תהליכי "שלום"[***] שהרגו מלא יהודים - והצהיר שימשיך! במודע, הוא רוצח יהודים!!!!!!!
בגד בחלקי מדינת ישראל - ועל זה העונש המירבי הוא מוות!!! [כשאתה יודע, שהרשות השופטת [ביהמ"ש/בג"צ] לא ידון אותו כמו שצריך! ושהרשות המבצעת [המשטרה וכו'] ושהרשות המחוקקת [הכנסת - שאמורה לפחות לדון בפשעים שלו - יצויין, שבגין שר"י, כן הזכיר פעם אחת את הפשע של רבין בעניין אלטלנה בכנסת - בגין היה על אלטלנה!, אז אתה תיישם את החוק בעצמך! כי אם לא, הוא עוד עלול לפגוע בך! במשפחתך, ובילדיך!ף - והצהיר שימשיך באותם תהליכי השלום - משמע -הוא רוצח במזיד!!!

כאן, אותו מוח עם המחבל, - זה אותו מוח עם היהודי! - ובנוסף, כשזה בא ממך, מתוכך, אתה צריך להקפיד יותר לחומרה!!

בנוסף - ע"פ הדת היהודית, עצם ההריגה שלו, מכפרת לו על הרבה מהפשעים.

** מילא, היינו תופסים, מענים - חוקרים - מקבלים מידע ומשחררים. - אבל השלטון תופס, ובהסכם הקודם שתופסים לו חיילים, משחרר....

- תרצה או לא, התורה מוכח שכל מה שכתוב בה, שהיה, שעתיד להיות, ושנמצא - אמת!
- גם בעיתונות החילונית, היו בעבר כל מיני סקרים - גדולים! שמראים שאדם דתי [ואני לא מדבר על פרזיטים!] הרבה יותר מסודר, רגוע, חיים טובים - על אף המחוייבויות הדתיות, והלאומיות שלו - שדורשות ממנו הרבה מאוד!
- לאור זה, הייתי מציע לך ללכת ע"פ התורה. - ובעניין הזה;
רבין שר"י, [שם רשעים ירקב - זאת הלכה מפורשת שחייבים לקלל אותו!] ע"פ ההלכה היהודית, היה חייב מיתה. לא רק מצד הדין. אלא גם מצד ההגיון שבדין, שהקב"ה קצת נתן לנו להבין אותו, והוא הצלת כלל האומה. ועוד דברים. כל דבר בחיים, תלוי באיזה הקשר הוא מובא- יכול להיות טוב. ויכול להיות רע! אל תבוא בגישה שלילית באופן אוטומטי לדבר מסויים, וכנ"ל בחיובי - לכשתחקור אחרי אותו המנהג/מצווה/וכו'... - אז תיישם.

מקווה שהבנת. בהצלחה.