כתב נושא: תראו מה רוצים השמלאנים שונאי ישראל לעשות במערכת החינוך  (נקרא 3645 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
http://news.walla.co.il/?w=//1019086

בעבר  היא  הציעה  גם ללמד  במערכת החינוך בבתי  ספר  היהודים את הברית החדשה(התורה של הנצרות)

פשוט  מגעיל
איך יהודים הגיעו לרמה כזו
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מילא כל מורה יכול לתת את הפרשנות שהוא רוצה

אצלי כל המורים כמעט, בבית הספר ימניים או בעלי נטייה לימין אז הם ילמדו את הקו הזה כמו מה שהוא באמת.

חוץ מזה אף אחד לא שם קצוץ על בתי הספר , ביסודי גם לי טחנו את השכל על ההישגיםה"גדולים" של השמאל וזה לא השפיע עלי ברגע שנתחלתי לעקוב אחרי אירועים שונים

בוא רק נגיד שאם כל הפורמי נוער בישראל יגידו משהו אחד והבצפר ינסה להעביר מסר נגדי , האינטרנט ינצח היום , מערכת החינוך חלשה מאוד.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אני מסכים איתך
אבל זה לא  אמור  להיות ככה עוד  בבתי  ספר
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה אנחנו יכולים לעשות???

יש לנו רק כלי אחד יעיל ואנחו לא מנצלים אותו , הפגנת ימין בתמיכת כל הציבור הישראלי הימני שתחסוף את כל העובדות ותהדהד ברחבי העולם ואולי תעיר אנשים אחרים שיקבלו מאיתנו השראה בעיקר בצרפת.

אם כל קהל תומכי ליברמן וכל אלה ישתפו פעולה יהיה לנו כוח פוליטי עצום.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אהבתי את הרעיון ליאו. אבל אנחנו צריכים לכנס את ההפגנה בצורה מסודרת כדיי שלא יהיו הסטות בסגנון רבין דאז. מעבר לכך שאין יהודי שמגיע לו להרצח, ובטח ובטח לא ע"י יהודי אחר, ואם אנחנו לא רוצים שיוכלו להגיד במדינה שהימין הקיצוני מסיט לרצח, ואז הרבה אנשים מתונים יעברו לשמאל, אז אנחנו צריכים לעשות משהו מאוד מסודר, ושיביע דעה מאוד מגובשת.
בואו נחשוב ביחד מה אנחנו רוצים להביע.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בושה וחרפה מה שקורה במערכת החינוך...
אני פשוט לא יקשיב אם ינסו ללמד אותי אפשר גם לחשוב שהמורים ממש ילמדו את זה...
מערכת היא סתם גוף אטום בלי שום קשר למציאות...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אל תדאגו, זה לא יקרה באמת, אין ל"אחורה" המפלגה חסרת הביצים הזאת אומץ לעשות דברים כאלה, ובאיזה זכות הם מציעים להכניס פוליטיקה לחינוך,
 שאת הפוליטיקה המלוכלכת שלהם ישמרו לעצמם!

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אל תדאגו, זה לא יקרה באמת, אין ל"אחורה" המפלגה חסרת הביצים הזאת אומץ לעשות דברים כאלה, ובאיזה זכות הם מציעים להכניס פוליטיקה לחינוך,
 שאת הפוליטיקה המלוכלכת שלהם ישמרו לעצמם!

מה זאת האדישות הזאת? ברור שזה יכול לקרות עם הכנסת הבוגדנית הזאת!
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז מה ההצעה שלך לעשות? אל תדבר ססמאות- תן פתרון בר קיימא....

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אין לי מושג אבל אני יודע שאסור לנו להיות אדישים אלא ערניים... בנתיים זה גם לא ממש רציני הדיבורים האלו.
הרב כהנא צדק!

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לדעתי צריך לעשות הפגנת ענק, שתכלול את כל פלגי הימין במדינה, נגד השינוי המיועד של מפות ישראל ונגד חברי הכנסת הערבים.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

ערב רב - פשוטו כמשמעו - עיינו בספר "קול התור" שכתב תלמיד הגאון הרב הלל משקלוב - - תלמיד הגאון מווילנא, ע"פ דבריו - מה הוא כותב שם. - פרק ב' - חלק ב'.