כתב נושא: הנבלות השחיטו בית ספר בעכו  (נקרא 5754 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: הנבלות השחיטו בית ספר בעכו
« להגיב #1 ב- : דצמבר 03, 2006, 23:51:45 »
בס"ד
כתבתי תגובה שם.
GY

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : דצמבר 04, 2006, 03:45:44 »
מה? המגפה הזאת התפשטה גם בארץ?
אם לא ייעשה משהו בנידון, המצב בארץ יהיה ממש כמו המצב באירופה המתאסלמת. את אירופה, בעיקר את שבדיה, שוטף כעת גל של מקרי אונס קבוצתי נגד נשים אירופאיות - גם בארץ! הנה דוגמה למקרה כזה נגד יהודיה בכרמיאל:
http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Criminal/200610/20061025115659.htm
באירופה בתי-ספר ובתי-כנסת נשרפים על ידי מוסלמים - גם בארץ ערבים שורפים ומשחיטים בתי-ספר ובתי-כנסת.
באירופה נשים מותקפות ברחובות ובמקומות ציבוריים על ידי מוסלמים בגלל שהן מתלבשות "לא על פי הקוראן" - גם בארץ היו אין ספור מקרים כאלה.
באירופה מוסלמים תוקפים נערים ונערות ברחובות וגונבים מהם את הטלפון הסלולרי ואת כספם - גם בארץ דברים כאלו קורים. זה קרה גם לי כשהייתי בן 15.
באירופה ישנן שכונות של מוסלמים עצלנים שלא עושים שום דבר חוץ מלגרד את התחת כל היום. המשטרה לא נכנסת לשכונות הללו והמוסלמים לא משלמים כלל מיסים - גם בארץ יש שכונות כאלו. גם כאן הערבים לא ממלאים חובותיהם למדינה.
באירופה הפושעים המסוכנים ביותר הם מוסלמים - גם בארץ הערבים גונבים, רוצחים, משחיטים וכו'.
באירופה רב האסירים בבתי הכלא מוסלמים - גם בארץ בתי הכלא מלאים בערבושים נאצים.

לא יהיה שלום כל עוד יש ערבים נאצים בא"י. אין שום תקווה להשרדותה של מדינת ישראל כל עוד היא מוצפת בערבים מוסלמים נאצים שרוצים להשמיד אותה. אסור שיקרה בישראל מה שקורה באירופה. מלחמת העולם השלישית תפרוץ בעוד מספר שנים ובין המדינות הראשונות שיותקפו תהיה כמובן ישראל. יהיה קשה מאוד להתמודד עם האויב הערבי הנאצי כשהוא בתוכנו. אלפי יהודים חפים מפשע ירצחו בפרעות חו"ח. לכן יש לזרוק אותם מכאן בהקדם.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 04, 2006, 04:27:34 »
לדעתי צריך להקים תנועה כהניסטית מחתרתית מאורגנת נוסח הליגה להגנה יהודית שהוקמה על ידי הרב כהנא זצ"ל. יש לאמן צעירים יהודים כיצד להשתמש ברובה ולתת להם אימוני קרב מגע. חברי הארגון "יטיילו" ברחובות בערים מעורבות כשהם מאורגנים בכנופיות ומצויידים באלות, אגרופנים, שרשראות וסכינים (רק לצורך הגנה עצמית, לא כדי לדקור ערבים) ויכסחו כל ערבי שיעז להרים יד על יהודי או יהודיה. כמו כן חברי התנועה יפעלו גם נגד הגירוש שהממשלה הבולשביקית מתכננת לנו ביו"ש. הארגון יהיה פתוח ליהודים מכל הזרמים, ואם הוא יהיה גדול מספיק ויהיו חברים בו אלפי יהודים, לא יהיה לממשלה שום סיכוי להוציא לפועל את התוכניות ההתאבדותיות שלה והערבים יפחדו לצאת מבתיהם. למה יהודים צריכים לפחד ללכת ברחובות ארצם? היום מסתובבות ברחובות ישראל כנופיות אלימות של ערבים נאצים שתוקפים יהודים. עכשיו צריך לארגן כנופיות אלימות של יהודים שיעשו את אותו הדבר נגד ערבים.
אינני יודע עד כמה הרעיון הזה מציאותי, אבל זו דעתי. ושלא תחשבו שאני עוד איזה פרובוקטור כמו אבישי רביב חו"ח.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 04, 2006, 16:58:40 »
לדעתי צריך להקים תנועה כהניסטית מחתרתית מאורגנת נוסח הליגה להגנה יהודית שהוקמה על ידי הרב כהנא זצ"ל. יש לאמן צעירים יהודים כיצד להשתמש ברובה ולתת להם אימוני קרב מגע. חברי הארגון "יטיילו" ברחובות בערים מעורבות כשהם מאורגנים בכנופיות ומצויידים באלות, אגרופנים, שרשראות וסכינים (רק לצורך הגנה עצמית, לא כדי לדקור ערבים) ויכסחו כל ערבי שיעז להרים יד על יהודי או יהודיה. כמו כן חברי התנועה יפעלו גם נגד הגירוש שהממשלה הבולשביקית מתכננת לנו ביו"ש. הארגון יהיה פתוח ליהודים מכל הזרמים, ואם הוא יהיה גדול מספיק ויהיו חברים בו אלפי יהודים, לא יהיה לממשלה שום סיכוי להוציא לפועל את התוכניות ההתאבדותיות שלה והערבים יפחדו לצאת מבתיהם. למה יהודים צריכים לפחד ללכת ברחובות ארצם? היום מסתובבות ברחובות ישראל כנופיות אלימות של ערבים נאצים שתוקפים יהודים. עכשיו צריך לארגן כנופיות אלימות של יהודים שיעשו את אותו הדבר נגד ערבים.
אינני יודע עד כמה הרעיון הזה מציאותי, אבל זו דעתי. ושלא תחשבו שאני עוד איזה פרובוקטור כמו אבישי רביב חו"ח.
קודם צריך לגרום לערבים להראות את הפרצוף האמיתי שלהם בציבור ( ה"מרכז")
עד אז יש לנו בעיות יותר חמורות.

נכון עלכשיו עדיף להשקיע את הכוח הזה להקמת הפגנה שתמשך זמן רב על מנת לחזק את התנועה הכהניסטית במדינה ולעורר את הימין . באותו מקום בו השמאלאנים עושים א ההפגנות (אבל במספר ערים) פשוט לקרוא לאנשים דרך כל אמצעי שקיים ולארגן הפגנות ענק ברחבי הארץ , ולתת מטרה ברורה לציבור הימני.
כמו כן להציג את העובדות בכל אמצעי המדיה ולחלק עלונים \ הודעות שרשרת ברשת , זה יחזק את השמאלאנים מעט בגלל שכמה מהם יחשבו שאנחנו יצאנו מדעתינו לפני שהם עוד יתנו לנו תשומת לב , אבל לנו יהיה הרבה יותר כוח ציבורי.
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 05, 2006, 09:26:52 »
גם אני חושב ככה. בשמחה הייתי מצטרף למחתרת כזאת. במיוחד צריך מחתרת כזאת בעיר כרמיאל. כרמיאל מוקפת בכפרים ערביים, בדואיים ומה שלא יהיה.. הם כל הזמן נכנסים לעיר, גונבים אופניים, מכוניות, פורצים לבתים, אונסים וכו'. הקניונים והחנויות הגדולות מלאות בערבים וגם העובדים בחנויות הם ערבים באינטיפאדה הם חסמו את הכבישים לכרמיאל וזרקו אבנים ובקבוקי תבערה על אוטובוסים ומכוניות. כשנפלו קטיושות בעיר שלנו הם שמחו. יש להם AK47 ונשקים אוטומטיים אחרים. פעם הם ירו מהכפר לכיוון השכונה שלי והכדור כמעט הרג אישה אחת.
בא לי לשרוף להם את הכפר. אנחנו צריכים להראות לערבים האלה מה קורה כשמתעסקים עם יהודים.

תחשוב מה יקרה אם תפרוץ מלחמה כוללת בין ישראל למדינות ערב. ערבים מהכפרים הללו יכנסו לכרמיאל ויעשו פוגרומים נגד יהודים בעיר. הערבים בכל מקום הם גיס חמישי. מלחמה כוללת עם הערבים תפרוץ בכל מקרה, ואם לא נזרוק אותם מהארץ בהקדם, יהיה הרבה יותר קשה להתמודד איתם כשהם בתוכינו.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 05, 2006, 09:56:54 »
בס"ד
יש שתי הקלטות מענינות של בנימין זאב כהנא הי"ד על הערבים ועוד אחת על אבישי רביב. אני חושב שאתם תהנו להאזין. לא זוכר היכן בדיוק מצאתי את הלינק פה בפורום אבל האזנתי פעמיים לכל אחת.
GY

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : דצמבר 05, 2006, 11:59:18 »
בס"ד
יש שתי הקלטות מענינות של בנימין זאב כהנא הי"ד על הערבים ועוד אחת על אבישי רביב. אני חושב שאתם תהנו להאזין. לא זוכר היכן בדיוק מצאתי את הלינק פה בפורום אבל האזנתי פעמיים לכל אחת.
GY

יש חיפוש בחלק העליון של הפורום אם אתה זוכר מילה או שתיים מההודעה שהיה בה את הלינק

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 05, 2006, 12:21:47 »

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : דצמבר 05, 2006, 13:52:45 »
אני מכיר החמון מקרים של ערבים כנגד יהודי םבעכו

של גילויי אלימות, גניבות רכוש, השחטות ומדי פעם גם רצח.

עכו לאט לאט הולכת ונעשית עיר מוסלמית לכל דבר.
ארץ ישראל לעם ישראל.

Aaron

• אורח
« להגיב #10 ב- : דצמבר 05, 2006, 14:05:49 »
חבר של אבא שלי רב עם ערבים בעכו. בהתחלה הוא רב עם 2 ואחרי כמה דקות באו איזה 20 ערבים עם שרשראות ואז הגיעה המשטרה ותנחשו את מי היא עצרה, כמובן את היהודי. הוא גם הובל לבית החולים אחרי זה והייתה על זה כתבה ב-YNET שהייתה מלאת שקרים.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : דצמבר 05, 2006, 16:19:31 »
ב-14 בספטמבר השנה הלכתי למשרד החינוך הרומני כדי להרשם לשנה רביעית באוניברסיטה הפוליטכנית של בוקרסט, ושם פגשתי איזה ערבי נאצי מכוער מעכו שבא להרשם ללימודי רפואה. חודש לאחר מכן פגשתי אותו במועדון שבו אני מתקלט, כשעזבתי את שולחן הדי. ג'יי. כדי לקחת שתיה. הזבל הזה היה עם עוד איזה ערבוש נאצי אחד וזיהה אותי מיד כשראה אותי. הוא אמר לחבר שלו בערבית "יאהודי, יאהודי!" (הוא לא ידע שאני לא יהודי. זה גם לא משנה כי גם את הנוצרים הנאצים האלה שונאים לא פחות מאשר את היהודים) ואז החבר הזה שלו לחץ לי את היד ואמר לי בעברית עם מבטע ערבי כבד: "וואלה כל הכבוד, בחורות, בחורות, יש בחורות!". אין לי מושג למה האידיוט הזה התכוון. כחצי שעה אחרי שחזרתי לתקלט, הוא הופיע מולי עם עוד כמה ערבושים נאצים שהצדיעו לעברי הצדעה נאצית. כשהם ראו שאני מתעלם מהם הם התחילו לזרוק עלי כל מיני דברים. חוץ ממני היו שם עוד ישראלים ברחבת הריקודים וגם אותם הם תקפו. ראיתי גם איך שאחד מהחזירים האלה תפס לאיזה רומניה בשד. בסוף קראתי לסדרנים והם הכניסו להם מכות והוציאו אותם בכוח מהמועדון. זו היתה הפעם הראשונה שהותקפתי על ידי ערבים "ישראלים" ועוד בעבודה ואני מקווה שזו תהיה האחרונה. לפני כן הותקפתי על ידי ערבים בבת-ים ועל ידי "פלסטיני" ומצרי באוניברסיטה כאן ברומניה. זו רק דוגמה להתנהגות הברברית של הערבים. החיות האלה עושים בעיות בכל מקום שהם מגיעים אליו.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 07, 2006, 16:36:19 »
יש לי רעיון..... בואו נשאר דמוקרטים, אבל דמוקרטיה רק ליהודים, שכל יהודי יעשה מה שבא לו, ולשלול מהערבים זכויות.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : דצמבר 07, 2006, 18:13:04 »
יש לי רעיון..... בואו נשאר דמוקרטים, אבל דמוקרטיה רק ליהודים, שכל יהודי יעשה מה שבא לו, ולשלול מהערבים זכויות.

לא מספיק לשלול מהם זכויות. צריך לזרוק אותם מפה בהקדם האפשרי. מצד שני, שלילת זכויות מהערבים יכולה לדרבן אותם לעזוב.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 07, 2006, 23:11:42 »
אם זה היה כ"כ פשוט כמו להפיץ את השמועה על 72 הבתולות ו4 העיזים שבאו למכה מהשמיים כדי לגרום לערבים לעזוב

יש לי כמה רעיונות חלקם הזוים אבל ברי ביצוע , חלקם יותר מציאותיים אבל רחוקים מללכת לכפר ערבי עם M16

אבל רובם בגדר בידור
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 08, 2006, 11:02:28 »
ליאו, לאיזה מפלגה היית מצביע בבחירות?
באמת, זה חשוב לי לדעת....

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 08, 2006, 15:19:11 »
אני בן 17 וחצי , זאת אומרת כנראה שבבחירות הבאות אני באמת יצביע.

אני מתלבט בין באיחוד הלאומי , לבין ישראל ביתינו.

עמדתי להצביע לליכוד עד הבלוג של ביבי , שם הוא כותב שהוא ינסה להקים ממשלה פלסטינית "מתונה" (בקיצור מה שדורש ג'נוסייד\טרנספר של 60% מהם מה שהוא בטח לא יעשה)

ישראל ביתינו כנראה תקבל כמות גדולה מאוד של מנדטים כי כל מי שאני מדבר איתו מצביע ל"ליברמן" האיחוד הלאומי קרוב לוודאי יהווה אחוז זעיר מהכנסת , ולדעתי עדיפה מפלגה אחת חזקה שיכולה להעביר חוקים לבד מאשר קואליציה של מספר מפלגות

--Wikipedia.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 08, 2006, 19:57:10 »
יפה- אתה ואני ה"מתונים" היחידים בפורום הזה שאינם כהניסטים, לא שאני אומר שזה לא בסדר, אבל אני לא רואה איך ניתן לשנות כך משהו.... שינוי אמיתי יביאו ישראל ביתנו והאיחוד הלאומי....גם אני בן 17 ו9 חודשים....
אם אתה מעוניין לדבר איתי באיסיקיו או מסנג'ר או משהו כזה, שלח לי הודעה פרטית עם המספר שלך...
יכולה להיות לנו שיחה מעניינת