כתב נושא: רב תרבותיות בישראל : עלייה של 93% בגניבות פלאפונים בעיקר בגלל כושים  (נקרא 12255 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

אם אתם הולכים ברחוב ורואים את קוג'ו הפליט מארץ הכושונים אל תאמינו לשמאלנים ותחשבו שהוא בדיוק כמוכם רק שחור.   :old_wink2:

מספר מקרי השוד של טלפונים סלולריים בישראל כמעט והוכפל בשנת אלפיים ושתיים עשרה: מנתוני הפשיעה של משטרת
ישראל, שהגיעו לידי גלי צה"ל עולה שחלה עלייה של 93% במספר מקרי שוד של ניידים. במשטרה טוענים שהסיבה העיקרית לזינוק בנתונים היא מספר הגניבות הגדול בידי המסתננים מאפריקה

נתוני הפשיעה של משטרת ישראל לשנת 2012 , כפי שהגיעו לידי גלי צה"ל, מלמדים כי חלה עליה של 93% במקרי שוד הטלפונים הסלולרים במדינה. במשטרה טוענים כי העליה היא בעיקר בשל שוד הטלפונים הסלולרים בידי הזרים - סודנים ואריתראים,.אבל לא רק.

רק בימים האחרונים נגנבו טלפונים סלולרים מלוקרים של קבוצות נוער במועדוני ספורט בפת תקווה, רעננה והוד השרון.

במקרי אלימות תוך כדי מעשה שוד נרשמה עליה של 3%. הבשורה הטובה בשנת המפנה עליה הכריז המפכ"ל, שבימים אלה עובר בין תחנות המשטרה ברחבי הארץ, מלמדת כי על פי הנתונים חלה עליה באיכות עבודת השוטרים. משמעות הדבר היא עליה של 24% במעצרים חשובים, ואיכותיים, למשל מעצר השודד שכונה "האופנובנק 2", והפשיטות על ארגוני פשיעה.
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
יש לכושונים שוק גנבים ענק בתל אביב והם מוכרים שם בריש גלי טלפונים סלולריים, אופניים, ושאר סחורות גנובות והמשטרע פשוט נותנת לזה להתנהל בלי כל התערבות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המשטרה ביודעין מעלימה עין מאוכלוסיית האורקים הפושעים הבלתי חוקית ששורצת ומשריצה בארץ בשנים האחרונות.
המשטרה רק רוצה לנפנף מול העיניים שלנו במעצרים כמו של האופנובנק 2. אבל לא מעניין אותם הבטחון של האזרחים הקטנים.
האופנובנק שדד בנקים. הוא שדד את העשירים והכרישים. לכן שרפו מליונים בשביל לתפוס אותו...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא חסרים גם יהודים גנבים

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האופנובנק 2 רצח מאבטח, ואם הוא לא היה נתפס הוא היה עלול לרצוח עוד אנשים.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האופנובנק 2 רצח מאבטח, ואם הוא לא היה נתפס הוא היה עלול לרצוח עוד אנשים.
הוא גם לא היה ערבי, נכון ?

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

אם אתם הולכים ברחוב ורואים את קוג'ו הפליט מארץ הכושונים אל תאמינו לשמאלנים ותחשבו שהוא בדיוק כמוכם רק שחור.   :old_wink2:

מספר מקרי השוד של טלפונים סלולריים בישראל כמעט והוכפל בשנת אלפיים ושתיים עשרה: מנתוני הפשיעה של משטרת
ישראל, שהגיעו לידי גלי צה"ל עולה שחלה עלייה של 93% במספר מקרי שוד של ניידים. במשטרה טוענים שהסיבה העיקרית לזינוק בנתונים היא מספר הגניבות הגדול בידי המסתננים מאפריקה

נתוני הפשיעה של משטרת ישראל לשנת 2012 , כפי שהגיעו לידי גלי צה"ל, מלמדים כי חלה עליה של 93% במקרי שוד הטלפונים הסלולרים במדינה. במשטרה טוענים כי העליה היא בעיקר בשל שוד הטלפונים הסלולרים בידי הזרים - סודנים ואריתראים,.אבל לא רק.

רק בימים האחרונים נגנבו טלפונים סלולרים מלוקרים של קבוצות נוער במועדוני ספורט בפת תקווה, רעננה והוד השרון.

במקרי אלימות תוך כדי מעשה שוד נרשמה עליה של 3%. הבשורה הטובה בשנת המפנה עליה הכריז המפכ"ל, שבימים אלה עובר בין תחנות המשטרה ברחבי הארץ, מלמדת כי על פי הנתונים חלה עליה באיכות עבודת השוטרים. משמעות הדבר היא עליה של 24% במעצרים חשובים, ואיכותיים, למשל מעצר השודד שכונה "האופנובנק 2", והפשיטות על ארגוני פשיעה.
ולמה בכתבה הזאת אתה לא הדגשת גם את "אבל לא רק"
כי נוח לך להיות גזען ולשנוא את מי ששונה ממך ?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מאפיונרים וגנגסטרים אחרים רוצחים כל יום ומסתובבים חופשי. השקיעו כל כך הרבה כסף לתפוס את האופנובנק, כי הוא הפריע לכרישים ולעשירים.

כי המשטרה מציינת שהעליה היא בעיקר בגלל האורקים. אז מדגישים את העיקר... הטפל צריך להיות מודגש?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מאפיונרים וגנגסטרים אחרים רוצחים כל יום ומסתובבים חופשי. השקיעו כל כך הרבה כסף לתפוס את האופנובנק, כי הוא הפריע לכרישים ולעשירים.
כי המשטרה מציינת שהעליה היא בעיקר בגלל האורקים. אז מדגישים את העיקר... הטפל צריך להיות מודגש?
אם זה היה טפל אז זה לא היה בכתבה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
טענה מטופשת. בכתבות תמיד יש טפל. מציינים כבדרך אגב דברים נוספים וכו'.

כתבה שהייתה מציינת רק את העיקר, הייתה מסתיימת בשתי שורות.
למה שלא תודה בפשטות שהיה נכון להדגיש את העיקר?

המשטרה בעצמה אמרה שזה בעיקר בגלל האורקים. מה יש לך לומר?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טענה מטופשת. בכתבות תמיד יש טפל. מציינים כבדרך אגב דברים נוספים וכו'.

כתבה שהייתה מציינת רק את העיקר, הייתה מסתיימת בשתי שורות.
למה שלא תודה בפשטות שהיה נכון להדגיש את העיקר?

המשטרה בעצמה אמרה שזה בעיקר בגלל האורקים. מה יש לך לומר?
אין דבר כזה דבר טפל בכתבה כל מה שרשום בכתבה הוא חשוב

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
גם כשאתה מבשל דג ומפזר שיני שום, השום חשוב. אבל העיקר זה הדג.

אני שואל אותך ונסה לענות לעניין.
המשטרה אמרה שהגורם העיקרי לעליה במספר הגנבות הוא ריבוי האורקים. אם הם הגורם העיקרי, למה לא להדגיש את הגורם העיקרי? את מה שאחראי לרוב המקרים?
למה לא? בגלל שאתה כל כך אוהב לאהוב את האורקים שמציקים לאנשים שאמורים להיות בני עמך ?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

הפושעים שלנו הם הפושעים שלנו וצריך לטפל בהם ביד קשה.

היצור בתמונה למעלה שייך לאפריקה ואני לא גזען אני מאחל לו ברכה והצלחה באפריקה אין לו מה לחפש בישראל או באירופה או באמריקה הוא לא שייך למקומות האלה. כמו שהדג שייך למים ולא ליבשה
"השמאל שכח מה זה להיות יהודים, הם חושבים שהם יתנו נשק לערבים, והערבים ישמרו עלינו." -- בנימין נתניהו.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לא חסרים גם יהודים גנבים

תאמין לי שהנזק של 1000 גנבים יהודים לא משתווה לנזק של שמאלני 1.

גנבים פוגעים בנו חיצונית. לעומת זאת השמאלנים הם כמו נגיף שחודר אליך ואוכל אותך מבפנים הם שוטפים לך את המוח גורמים לך לחוש אשמה ומחלישים אותך.

אני בטוח ב 100% שהיית מעדיף שאלו יהיו השכנים שלך:

מאשר אלה :

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
סלח לי, אבל בחתימה שלך אתה מצטט את ביבי שאמר שהשמאל שכח מה זה להיות יהודים...
אבל הוא בעצמו שכח מה זה להיות יהודי, עם הבן שלו שמתנהג כמו נוצרי קטן, ועם המזימות האנטי יהודיות שלו לגבי הכותל...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תאמין לי שהנזק של 1000 גנבים יהודים לא משתווה לנזק של שמאלני 1.

גנבים פוגעים בנו חיצונית. לעומת זאת השמאלנים הם כמו נגיף שחודר אליך ואוכל אותך מבפנים הם שוטפים לך את המוח גורמים לך לחוש אשמה ומחלישים אותך.

אני בטוח ב 100% שהיית מעדיף שאלו יהיו השכנים שלך:

מאשר אלה :

אני לא מאמין לך ,אתה דואג רק לאינטרסים האישיים שלך.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ואתה לא דואג אפילו לאינטרסים שלך. רק לאינטרסים של המחבלים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אני לא מאמין לך ,אתה דואג רק לאינטרסים האישיים שלך.

בארצות הברית יש מושג שנקרא WHITE FLIGHT שזה אומר איך שהכושים באים לבנים מתחילים לאט לאט לעזוב.
ברגע שהכושים הופכים לרוב הם מיד מתחילים לתקוף לבנים.

יש מלא מדינות בארצות הברית שננטשו על ידי הלבנים וקיום הם בשליטת הכושים לדוגמא העיר דטרויט ממליץ לך לראות את הסרטון שמשווה את העיר תחת רוב לבן ותחת רוב שחור :

עכשיו אתה שמאלן וחושב שכולם שווים ואין שוני בין הגזעים. תסביר לי איך הכושים קיבלו "במתנה" את העיר המפותחת הזאת והרסו אותה לגמרי והיא נראת בדיוק כמו אפריקה ?

הסיבה היא שגזעים לא שווים כי אם הם היו שווים דטרויוט לא היתה נהרסת והופכת לאפריקה.

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בארצות הברית יש מושג שנקרא WHITE FLIGHT שזה אומר איך שהכושים באים לבנים מתחילים לאט לאט לעזוב.
ברגע שהכושים הופכים לרוב הם מיד מתחילים לתקוף לבנים.

יש מלא מדינות בארצות הברית שננטשו על ידי הלבנים וקיום הם בשליטת הכושים לדוגמא העיר דטרויט ממליץ לך לראות את הסרטון שמשווה את העיר תחת רוב לבן ותחת רוב שחור :

אני נגד הכללה

עכשיו אתה שמאלן וחושב שכולם שווים ואין שוני בין הגזעים. תסביר לי איך הכושים קיבלו "במתנה" את העיר המפותחת הזאת והרסו אותה לגמרי והיא נראת בדיוק כמו אפריקה ?

הסיבה היא שגזעים לא שווים כי אם הם היו שווים דטרויוט לא היתה נהרסת והופכת לאפריקה.

מנותק אקליפטוס

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אתה נגד הכללה ? השמאלנים תמיד שופטים אנשים לפי המיעוט לדוגמה:
 מעט לבנים רוצחים ופושעים כל הלבנים פושעים ורוצחים ומעט כושים הם מתורבתים
ומשכילים אז כל הכושים הם מתורבתים משכילים.

מעט יהודים הם פושעים כל היהודים הם פושעים אנסים רוצחים וכובשים
מעט ערבים הם מתורבתים ומשכילים כל הערבים אנשים טובים ואפשר לעשות איתם שלום בלה לה לנד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לכן קוראים להם אורקים. כי אורקים מטנפים והורסים כל פינת חמד שהם עוברים בה...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רמי אשכנזי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה נגד הכללה ? השמאלנים תמיד שופטים אנשים לפי המיעוט לדוגמה:
 מעט לבנים רוצחים ופושעים כל הלבנים פושעים ורוצחים ומעט כושים הם מתורבתים
ומשכילים אז כל הכושים הם מתורבתים משכילים.

מעט יהודים הם פושעים כל היהודים הם פושעים אנסים רוצחים וכובשים
מעט ערבים הם מתורבתים ומשכילים כל הערבים אנשים טובים ואפשר לעשות איתם שלום בלה לה לנד.
לא כל השמאלנים מכלילים

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
שאלה שלא קשורה לדיון.

מה בדיוק מיוחד בך "שמאלני מיוחד"?
אתה בדיוק כמו כל שמאלני אחר.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני חולק עליך ריפו. אחרים עוד ניהלו סוג של דיון.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני חולק עליך ריפו. אחרים עוד ניהלו סוג של דיון.
לא בדיוק.
הם פשוט אמרו אותו דבר בסגנון שונה.

תמיד זה "גזענים", "פאשיסטים", ושאר כינויים.

הם אף פעם לא נותנים הסברים.
בדיוק כמו הטיפשה בת ה-16 שקוראת לעצמה פיס אנד לוב.

בילבלה את השכל על האסלאם ועל הזרם הסופי אך כשקיבלה תשובה מגובה במקורות אפילו לא טרחה לענות לי.
פשוט התחמקה.
זו הרמה שלהם.

לך תבקר בשרשור "המיטב" שנעוץ בפורום "איך עונים לתעמולה....". יש שם המון דיונים עם שמאלנים לגבי שלל נושאים.

כולם מפסידים ובורחים.

הם כולם אומרים אותו דבר ובסוף בורחים.

השמאלן הזה חוסך במילים. פשוט עונה ב"גזען", "אני לא מאמין בגזעים", ו"זה לא צודק", וכו'.

הוא בעצם אומר את אותו הדבר אבל בקצרה, ולמען האמת אני מעדיף כבר שיגיד את אותו הדבר בקיצור ולא יכתוב לנו מגילה שאין הבדל בינה לבין מילה אחת.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!