כתב נושא: בשביל מה מצילים אשפה אנושית כזאת!  (נקרא 17093 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: בשביל מה מצילים אשפה אנושית כזאת!
« להגיב #25 ב- : יולי 12, 2012, 03:03:44 »
חכה רגע בן אדם , חכה רגע ...
גם את ירושלים לא בנו ביום אחד !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק פדופיל חילוני גאה

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • איסלאם מסריח כמעט כמו צה"ל - ולכן אני שוקל להתאסלם
« להגיב #26 ב- : יולי 12, 2012, 03:23:01 »
צריך להציל אותה וזה אפילו מצווה מבחינתי

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #27 ב- : יולי 12, 2012, 13:31:24 »
חכה רגע בן אדם , חכה רגע ...
גם את ירושלים לא בנו ביום אחד !
היא אפילו לא אמרה שהיא מתכוונת לבנות משהו. אני חוזר ומדגיש: היא אמרה שהיא בורחת ממכות. זה הכל.

צריך להציל אותה וזה אפילו מצווה מבחינתי
מה? חשבתי שאתה בעד שתשאר אצל הערבושים הצדיקים ותשאר עדינה וצנועה מאשר שתבוא לחיות בין יהודים רשעים ומזוהמים שלא מחפשים פתרון לשלום ותהפוך להיות פרוצה ובחורילה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 12, 2012, 14:30:50 »
עוד פעם אני אומר :חכה רגע,תן צ'אנס ...
מה? חשבתי שאתה בעד שתשאר אצל הערבושים הצדיקים ותשאר עדינה וצנועה מאשר שתבוא לחיות בין יהודים רשעים ומזוהמים שלא מחפשים פתרון לשלום ותהפוך להיות פרוצה ובחורילה...
זה לא הוא יא גנוב חחחחחחח
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #29 ב- : יולי 12, 2012, 16:14:52 »
חחחחחחח לא נורא מודה ועוזב ירוחם.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #30 ב- : יולי 12, 2012, 16:48:43 »
אה... וואלה... נכון....
בגלל האנטי דת שלו התבלבלתי.
אני מתנצל!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #31 ב- : יולי 13, 2012, 01:47:03 »
אתם ממהרים לחרוץ דין של בן אדם שיכול להיות שרוצה להשתנות .
מאיפה לך לדעת שהיא לא תשתנה לטובה ? דווקא עכשיו כשניתקה קשר עם הערבי ..
אתה יודע מה , הכרתי פעם בחורה שהייתה בקשר עם ערבים .
מה זה אומר קשר ? נכון , היא לא התחתנה איתם,וגם לא היה לה איתם קשר רומנטי (כי זה נגדע דיי בהתחלה) ,אבל הם היו ידידים שלה , שקנו לה מתנות ,הביאו לה כסף שתתן להורים שלה,בקיצור , השיטה הרגילה שלהם לפתות בחורות.
וכשברוך ה' היא קלטה מה היא עושה , היא חתכה את זה מהר מאוד .
ואתה יודע עוד משהו ? היא חזרה בתשובה לא מזמן , והיום היא תחת מסגרת של חוזרים בתשובה שהתנתקו מהחיים הקודמים שלהם, והיא בתהליכים של שידוך עכשיו .
אז מה , נשחט אותה ? תעשה לי טובה , יש הבדל בינה לבין חיה זיידנברג.
חיה זיידנברג הייתה קשר עם אחד מבכירי הנג'אדה,ולכן היא הוצאה להורג .
המקרה שהבאת הוא מקרה שונה בתכלית.
אני חושב שציינתי אינספור פעמים שאני חושב שכל מקרה שבו מנסים למנוע התבוללות הוא בגדר חובה.  מנגד טענתי שברגע שזונה מסויימת מחליטה להכרית עצמה מעם ישראל והנסיונות להסביר לא צלחו יש להכרית אותה מהעם. זה הדבר הנורמלי לעשות (בסופו של דבר זו החלטה שלה).

כאן מדובר בפסולת אנושית שלא רק שבגדה בעמה (היא לא היחידה וגם לא תהיה האחרונה לצערי), אלא גרמה צער בל יתואר למשפחתה (ורק על זה מגיע לה להירקב במרתף של ערבי).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 13, 2012, 07:59:32 »
סליחה שאני מדבר ככה , ואני לא חלילה מתכוון לזלזל בך , אבל , מי מינה אותך לשפוט ?
בן אדם עשה טעות , לא פגע בך באופן אישי , ולא פגע בעם שלך במתכוון (בניגוד לחיה זיינדבג,שמסרה מידע לאויב,נוסף לקשר הרומנטי עם המחבל).
עד כמה שהידיעות שלי מצומצמות , אני יודע ש"מודה ועוזב ירוחם" .
אני מניח שעכשיו היא מודה שלחיות עם ערבי זה לא כזה נחמד , לשוב לחיות עם מחבל היא כנראה לא תשוב , מה עם ה"ירוחם" ?
דווקא אפשר להשתמש בה בתור אמצעי למניעת התבוללות,להציג אותה בתור אחת ש"הייתה בחרא" ,ויכולה להגיד גם שמדובר בחרא .
תחשוב על הפוטנציאל של המניעה בסיפור כזה ..
ומה אתה מציע ? להשאיר אותה להרקב שם ? הרי ברור לך שאם תרצה או לא ,אתם עדיין בני אותו עם .
בעצם העובדה שהיא רצתה לברוח , מה שהיא אמרה בתרגום זה :"מקומי לא עם הערבים ,מקומי עם עם ישראל. הצילו".
ואתה , איך אתה מגיב ?
"לא , שתמות , לא מעניין אותי ."
תעשה טובה ריפו ,קצת חמלה , קצת,לא מדובר פה במחבלת ממניעים אידיאולוגיים,במישהי שריגלה נגדך,בסך הכל בחורה שעבדו עלייה.
יכלה באותה מידה להיות (חס וחלילה חס ושלום לא עלינו ולא על אף אחד מישראל) אחותך , בתך,נכדתך...
האם באותו מצב היית אומר:"לא רוצה לראות אותה יותר,שתמות" ?
או שאולי היית מקבל את ההתנצלות (וזו חתיכת התנצלות , אתה בטח מתאר לעצמך שמי שנטש את משפחתו ,וחזר אחריי שנים ארוכות רק כדי לגלות שהם צדקו במשך כל הזמן , כנראה נופל על פניו למראיהם וממרר בבכי)?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 13, 2012, 07:59:55 »
אסור להעביר מסר שלפעולת בגידה אין השלכות.
זה מסר לא מוסרי. זה מסר לא חינוכי. זה מסר מזיק.

בדיני שמים, מי שחוזר מחטאו ומקבל לעתיד - לנקי יחשב.
לא כן בדיני אדם. בדיני אדם יש חשיבות להרתעה, לחינוך העם, ליראו ויראו.

לקבל אשה שבגדה מיוזמתה בעמה, כאילו שמדובר באחת שנחטפה באונס - רק יעודד בחורות נוספות לעבור לכפרים.
הרי הן יודעות שיש אירגונים שידאגו להן אם משהו יקרה, והן לא תצטרכנה להתמודד עם תוצאות מעשיהן.

יחד עם זאת, לחלץ אותן צריך, מכיון שהמצב בו בת לזרע יעקב נמצאת עם ערלים אינו נסבל מבחינה לאומית.
אלא שלאחר החילוץ - יש להעניש את אותן הנשים על מנת להעביר מסר ציבורי שלמעשה בגידה יש השלכות קשות.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 13, 2012, 08:14:53 »
איך בדיוק ?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 13, 2012, 16:57:45 »
סליחה שאני מדבר ככה , ואני לא חלילה מתכוון לזלזל בך , אבל , מי מינה אותך לשפוט ?
בן אדם עשה טעות , לא פגע בך באופן אישי , ולא פגע בעם שלך במתכוון (בניגוד לחיה זיינדבג,שמסרה מידע לאויב,נוסף לקשר הרומנטי עם המחבל).
עד כמה שהידיעות שלי מצומצמות , אני יודע ש"מודה ועוזב ירוחם" .
אני מניח שעכשיו היא מודה שלחיות עם ערבי זה לא כזה נחמד , לשוב לחיות עם מחבל היא כנראה לא תשוב , מה עם ה"ירוחם" ?
דווקא אפשר להשתמש בה בתור אמצעי למניעת התבוללות,להציג אותה בתור אחת ש"הייתה בחרא" ,ויכולה להגיד גם שמדובר בחרא .
תחשוב על הפוטנציאל של המניעה בסיפור כזה ..
ומה אתה מציע ? להשאיר אותה להרקב שם ? הרי ברור לך שאם תרצה או לא ,אתם עדיין בני אותו עם .
בעצם העובדה שהיא רצתה לברוח , מה שהיא אמרה בתרגום זה :"מקומי לא עם הערבים ,מקומי עם עם ישראל. הצילו".
ואתה , איך אתה מגיב ?
"לא , שתמות , לא מעניין אותי ."
אני לא מדבר מנקודת מבט של שופט, אלא מנקודת מבט של יהודי שמבחינתו התבוללות (ועוד עם האוייב) הוא דבר בלתי נסבל.
רק לתקן אותך - היא לא אמרה"מקומי עם עם ישראל". היא אמרה "סבלתי שם ורק רציתי לברוח" (יש הבדל גדול).
זה לא משנה אם היא שיתפה םפעולה מבחינת טרור או לא. עצם העובדה ש-25 שנה היא שימשה כבית חרושת למחבלים (יהודים או לא) היא תרומה נכבדת לעם הערבי (היא בעצמה הודתה במובן מסויים שהילדים הגדולים שלה לא ידעו על הכוונה שלה להימלט. כנראה ידעה שהם בעצמה ירצחו אותה אילו ידעו).

אני אולי נשמע אכזר, אבל אני מעדיף להתאכזר לבוגדים ובוגדות כאלו מאשר ליהודים חפים מפשע.
מבחינתי - לשכן אותה ברחוב עם יהודים תמימים (ללא ידיעתם ששיכנו להם ברחוב אחת כזאת) היא התאכזרות ליהודים. הילדים שלה גדלו על ברכי האסלאם. לא יודעים מילה בעברית ומי יודע מה יעבור לבן שלה בראש כשהוא יראה "בן חזיר וקוף" (יהודי בלשונם) עובר לידו בשכונה.

תעשה טובה ריפו ,קצת חמלה , קצת,לא מדובר פה במחבלת ממניעים אידיאולוגיים,במישהי שריגלה נגדך,בסך הכל בחורה שעבדו עלייה.
יכלה באותה מידה להיות (חס וחלילה חס ושלום לא עלינו ולא על אף אחד מישראל) אחותך , בתך,נכדתך...
האם באותו מצב היית אומר:"לא רוצה לראות אותה יותר,שתמות" ?
או שאולי היית מקבל את ההתנצלות (וזו חתיכת התנצלות , אתה בטח מתאר לעצמך שמי שנטש את משפחתו ,וחזר אחריי שנים ארוכות רק כדי לגלות שהם צדקו במשך כל הזמן , כנראה נופל על פניו למראיהם וממרר בבכי)?
אני שמח ששאלת זאת, משום שאני מכיר אישית מקרה כזה של שכנה.
וכן - אין לי שום רגשות חמלה לזונות שכאלו.
ואם היה מדובר בבן משפחה שלי (לא משנה אם אשה או גבר) הייתי "חותך". זו המשמעות של כריתות מבחינתי (הבחירה כולה שלהם - הם החליטו לחתוך. לא אני).

ואני מדבר בהקשר של התבוללות באופן כללי. לא רק עם ערבים.
אם היה לי בן משפחה שהיה קושר עצמו לנוצרי שאין בינו לבין טרור שום דבר הייתי מגיב בדיוק אתו דבר.
התורה אינה מבדילה. התבוללות היא התבוללות!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #36 ב- : יולי 13, 2012, 17:32:33 »
אני רוצה להוסיף כמה דברים.
א. אני שופט. אתה שופט. כולנו שופטים. מצווה עלינו להתרחק מהרע ולבער אותו מישראל. איך יקום העם ויבחר מנהיג של אמת, אם אף אחד לא ישפוט בינו לבין עצמו בין טוב לרע, וינסה לבחור מנהיג ושופטים ישרים שמעדיפים את הטוב והישר על פני הרע והמעוות ?
אז מה אתה מציע מאורו? לטמון את הראש בחול בשם הטענה השמאלנית הצדקנית של "אל תשפוט"? אין לנו את הפריווילגיה הזו במסגרת מלחמת ההישרדות שלנו. וגם אם לא היינו נלחמים על ההישרדות שלנו, יש לנו את הציווי הזה.
וכן אומר הרמב"ם שכל אדם ואדם צריך לבחון בעצמו בין הטוב והרע ולהתחבר לאנשים טובים וישרים וכו'. הנה לך, שלכל אדם יש זכות של שיפוט.
אז כמובן שלא הלכתי לדון אנשים ל 4 מיתות בית דין. אבל אני בהחלט מסתייג מן העובדה שמסכנים יהודים טובים כדי להציל מתבוללים ובוגדים רעים.

ב. אמרת שמודה ועוזב ירוחם. מה עם מי שעוזב ולא מודה? מי שעוזב כי קיבל מכות ואומר מפורשות ?
אתה אומר שלא הלכה בכוונה כדי לבגוד. אז היא הלכה כי נהנתה מזה. יש הבדל גדול? פה זה מומר לתיאבון ופה זה מומר להכעיס... אז בשביל התאוות הבזויות והחשקים שלה, היא זרקה את המשפחה שלה לפח וזרקה את העם שלה לפח.
עכשיו, בשביל התאוות הבזויות והחשקים שלה, היא רוצה לחזור.
שוב. היא לא רוצה לחזור כי עשתה משהו רע. אלא כי ככה מתאים לה עכשיו, כשהיא מקבלת מכות ונקשרת לעץ.
באמת! זה נקרא מודה ועוזב?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 13, 2012, 18:24:13 »
אני לא מדבר מנקודת מבט של שופט, אלא מנקודת מבט של יהודי שמבחינתו התבוללות (ועוד עם האוייב) הוא דבר בלתי נסבל.
רק לתקן אותך - היא לא אמרה"מקומי עם עם ישראל". היא אמרה "סבלתי שם ורק רציתי לברוח" (יש הבדל גדול).
זה לא משנה אם היא שיתפה םפעולה מבחינת טרור או לא. עצם העובדה ש-25 שנה היא שימשה כבית חרושת למחבלים (יהודים או לא) היא תרומה נכבדת לעם הערבי (היא בעצמה הודתה במובן מסויים שהילדים הגדולים שלה לא ידעו על הכוונה שלה להימלט. כנראה ידעה שהם בעצמה ירצחו אותה אילו ידעו).

אני אולי נשמע אכזר, אבל אני מעדיף להתאכזר לבוגדים ובוגדות כאלו מאשר ליהודים חפים מפשע.
מבחינתי - לשכן אותה ברחוב עם יהודים תמימים (ללא ידיעתם ששיכנו להם ברחוב אחת כזאת) היא התאכזרות ליהודים. הילדים שלה גדלו על ברכי האסלאם. לא יודעים מילה בעברית ומי יודע מה יעבור לבן שלה בראש כשהוא יראה "בן חזיר וקוף" (יהודי בלשונם) עובר לידו בשכונה.
מה פירוש "סבלתי שם ורציתי לברוח? " את לא חושב שהיא הסיקה לבד שמקומה "שם " ולא "פה " ?
הילדים שלה יהודים(מחבלים או לא ) וככה אתה צריך לראות אותם , ולא ברגע שאתה אוטומטית מקטלג אותם כמחבלים , ברור לכולנו מה גזר דינם , וזה פשוט לא נכון.
וזה לווא דווקא נכון שהילדים שלך לא ידעו כי הם ירצחו אותה , אולי היא לא אמרה להם כדי שהמידע לא יגיע אל המחבל שהיא התחתנה איתו ? אי אפשר לדעת , אל תסיק תמיד מסקנות ותלך אל המקרה הגרוע ביותר שיכול להיות .
וזה כבר שאלה אחרת לגבי הילדים שלה , אני מדבר עלייה .
הילדים שהיא לקחה איתם הם כנראה קטנים ,אני בספק אם תחוש בהבדל אם הם יתחנכו בסביבה הנכונה .

אני שמח ששאלת זאת, משום שאני מכיר אישית מקרה כזה של שכנה.
וכן - אין לי שום רגשות חמלה לזונות שכאלו.
ואם היה מדובר בבן משפחה שלי (לא משנה אם אשה או גבר) הייתי "חותך". זו המשמעות של כריתות מבחינתי (הבחירה כולה שלהם - הם החליטו לחתוך. לא אני).

ואני מדבר בהקשר של התבוללות באופן כללי. לא רק עם ערבים.
אם היה לי בן משפחה שהיה קושר עצמו לנוצרי שאין בינו לבין טרור שום דבר הייתי מגיב בדיוק אתו דבר.
התורה אינה מבדילה. התבוללות היא התבוללות!

היית חותך ? אוקיי מקובל . אבל לא ענית על השאלה .
אני מסכים איתך על דבר אחד .
היא הולכת ? זרוק עלייה גרזן .
אבל אם היא כבר הלכה , שרדה , חזרה והתחרטה ? שמור ת'גרזן בכיס .
לא אמרתי לך לחלק לה טופי , אבל לפחות יד לשלום אתה חייב להושיט .
על משפחה אפשר לכעוס,אי אפשר לשנוא .
אז לא אמרתי לך לא לכעוס , אבל כל הקטע בכעס , היא כשהצד השני מבין שהוא טעה,פגע בך , הוא מתנצל ,וכן , זה הקטע שאתה אמור לסלוח .
וזה בעצם מה שקרה כאן , אפילו אם רק במובן המטאפורי , היא ברחה מהמחבל ,כלומר הבינה שמקומה לא עם מחבל,ולאן הלכה ? אל המשפחה .
נשמע לי כמו יופי של הכרה בטעות , חבל שלא קיבלת סרטון שלה ,איך היא נראית כשהיא חוזרת , משום מה משהו אומר לי שכשבנאדם מגלה שהוא רימה את עצמו,שכולם צדקו והוא טעה,שכל החיים שלו היו בלוף גרוע,משהו שנמשך 25 שנה ,ישלי תחושה שהיא הייתה מרוסקת וכנראה שלא צחקה ונהנתה מהמצב .
בוא נקח את זה לנקודה אחרת , אם מחר מגיע יוסי שריד ,ממרר בבכי, עולה לשידור בטלוויזיה ואומר :"חבר'ה , צדקתם , אני טעיתי.
אני מצטער ובוש במעשיי עד כה .
אני מבקש סליחה ומחילה מעם ישראל , אני חפץ בתשובה.
הערבים הם חראות ,חלאות אדם , כהנא צדק ! "
איך אתה מגיב ?
אתה אומר :"וואלה , כל הכבוד לו ,ברוך הבא למשפחה ! " ,או שאתה דווקא אומר :"ימח שמך ,לא רוצים אותך , תמות!" ?
אם אתה לא סולח , כנראה שהטינה שבך גדולה מחוש המציאות .
אז נכון ,הוא היה חרא של בן אדם (למיטב ידיעתי הוא עדיין אפס מאופס , הכל ברמה ההיפוטתית),אבל עכשיו הוא בוכה , מתחרט , רוצה אמת וצדק ,מבקש סליחה .
אני רוצה להוסיף כמה דברים.
א. אני שופט. אתה שופט. כולנו שופטים. מצווה עלינו להתרחק מהרע ולבער אותו מישראל. איך יקום העם ויבחר מנהיג של אמת, אם אף אחד לא ישפוט בינו לבין עצמו בין טוב לרע, וינסה לבחור מנהיג ושופטים ישרים שמעדיפים את הטוב והישר על פני הרע והמעוות ?
אז מה אתה מציע מאורו? לטמון את הראש בחול בשם הטענה השמאלנית הצדקנית של "אל תשפוט"? אין לנו את הפריווילגיה הזו במסגרת מלחמת ההישרדות שלנו. וגם אם לא היינו נלחמים על ההישרדות שלנו, יש לנו את הציווי הזה.
וכן אומר הרמב"ם שכל אדם ואדם צריך לבחון בעצמו בין הטוב והרע ולהתחבר לאנשים טובים וישרים וכו'. הנה לך, שלכל אדם יש זכות של שיפוט.
אז כמובן שלא הלכתי לדון אנשים ל 4 מיתות בית דין. אבל אני בהחלט מסתייג מן העובדה שמסכנים יהודים טובים כדי להציל מתבוללים ובוגדים רעים.
חבר'ה , לא מדובר פה במרדכי וענונו.
בסך הכל פרוצה קטנה שנפלה רחוק רחוק מהדרך , ועכשיו מראה סימנים של לחזור .
היא לא מסרה מידע מסווג לאיראנים , "כולה" (עם כל החומרה שבדבר) התחתנה עם ערבי.
אם תשנא אותה כשהיא שם ,אני אסכים איתך במיליון אחוז.
אם תשנא אותה כשהיא הולכת , אני אשנא אותה יותר ממך .
אבל אל תשנא אותה כשהיא רוצה לחזור , מן הסתם עם הזנב בין הרגליים ,מבינה שמקומה איתנו ולא עם מחבל .
ב. אמרת שמודה ועוזב ירוחם. מה עם מי שעוזב ולא מודה? מי שעוזב כי קיבל מכות ואומר מפורשות ?
אתה אומר שלא הלכה בכוונה כדי לבגוד. אז היא הלכה כי נהנתה מזה. יש הבדל גדול? פה זה מומר לתיאבון ופה זה מומר להכעיס... אז בשביל התאוות הבזויות והחשקים שלה, היא זרקה את המשפחה שלה לפח וזרקה את העם שלה לפח.
עכשיו, בשביל התאוות הבזויות והחשקים שלה, היא רוצה לחזור.
שוב. היא לא רוצה לחזור כי עשתה משהו רע. אלא כי ככה מתאים לה עכשיו, כשהיא מקבלת מכות ונקשרת לעץ.
באמת! זה נקרא מודה ועוזב?
אוקיי זה מתחלק לכמה חלקים .
יש פה הודאה שהיא גדולה מהודאה במילים,הודאה במעשה .
היא זרקה את כל האידיאולוגיה שהיא באה איתה (ערבים הם בני אדם בדיוק כמונו ,טפיי) לפח הזבל , ברגע שברחה מהמחבל שלה .
מן הסתם , עכשיו היא כנראה הבינה שעם הדעות שלה אפשר לנגב את הישבן ,ובדרך הקשה .
חבל מאוד שלא צילמו אותה , כדי שתוכל לראות (אולי קשה לך לתאר את המצב) איך נראה בן אדם שמודה במעשים שחי ב25 שנות שקרים ואידיאולוגיה צולעת.
וכן ,יש הבדל גדול בין רצון להזיק ,לבין תאווה וטיפשות זמנית .
אתה באמת לא רואה את ההבדל בין זדון לשוגג ? אתה בטח יודע יותר טוב ממני שביהדות חלק גדול מהעניין זה הכוונה.
היא לא תכננה לזרוק אותך "לפח" כמו טלי פחימה למשל שסייעה למחבל ,זה שונה,היא לא הגנה על האויב , לא מסרה לו מידע , לא אמרה לו מתי אתה מסתובב כדי שיכול לנעוץ סכין בגבך.
ואיך אתה יודע שזה בגלל "התאוות הבזויות שלה היא רוצה לחזור" ?
אתה בטוח שהיא רוצה לחזור ליהודים כדי ללכת להשתרלל בשנקין ? מי אמר לך ? אולי היא קלטה שיהודי וערבי זה לא הולך , שיהודי הוא יהודי וערבי הוא ערבי ? האם זה לא התשובה המושלמת לחטא הזה ? אם היא ברחה , מן הסתם היא הבינה שהיא כן עשתה משהו רע .
אמרו לה לא ללכת , כולם , בכל זאת הלכה .
עשתה רע או לא ?
תאמין לי שהיא יודעת שהיא עשתה רע , כל בר דעת מבין שאם לא הייתה הולכת עם ערבי , כנראה שלא הייתה עוברת את זה .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #38 ב- : יולי 13, 2012, 18:46:10 »
יש שני דברים עיקריים שאני מנסה לומר, ואולי אתה לא מבחין בהם בין כל הטענות.
1. לא אמרתי שמי שחוזר צריך לזרוק אותו חזרה לאורקים. אם הייתה חוזרת, סבבה. רק אמרתי שלא שווה לסכן חיים של יהודים טובים בשבילה.
2. הנקודה שיוצרת את השינוי מבחינתי, לא משנה אם במקרה שלה או של יוסי שריד, היא למה הם חוזרים בהם? אם יוסי שריד רואה שנדפק והדעות הדביליות שלו סיימו את הקריירה שלו וכל המצביעים שלו אזלו במלאי, ולכן הוא אומר כהנא צדק כדי לארגן כמה מצביעים, ברור לך שלא אתלהב מזה. הרי זה בדיוק מה שעושים רוב אנשי הימין המזוייף.
הנקודה שאני מנסה לומר הוא שאין פה הודאה אידאולוגית. יש פה מהלך אינטרסנטי קטן ביותר. היה לה כיף ללכת עם אורקים ולא היה אכפת לה מאף אחד שנדרס בדרך שלה. עכשיו לא כיף לה עם האורקים ולא אכפת לה מאף אחד שמסכן את עצמו כדי לספק את האינטרסים שלה.
ופה הבעיה מבחינתי. אין פה חזרה בתשובה אידאולוגית. יש פה בנאדם קטן ואינטרסנט שכולם יכולים למות ברגע שהוא רוצה משהו. לכן, אם הוא מצליח למלא את הרצונות שלו לבד ובלי לפגוע באנשים, שיהיה לו לבריאות. אבל אם הוא מסכן אנשים כדי למלא את הרצונות שלו, אני נגד. בכל תוקף!

וכשדיברנו על השיפוט ואתה מזכיר לי שזה לא מרדכי וענונו, אני מסכים איתך. לא אמרנו שצריך לתלות אותה בפומבי עכשיו שהיא רוצה לחזור. אבל היא עדיין בוגדת מסריחה שלא שווה שיהודי ימות או יפצע כדי להציל את עורה הנקלה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 13, 2012, 18:48:34 »
אז מה , להפקיר אותה בידיי חיות ? תירה בה וזהו , זה בטוח יהיה מוות יותר מהיר , והרבה פחות אכזרי .

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 13, 2012, 19:00:45 »
מאורו - ראיתי את הכתבה עליה ואיך היא השילה מעליה את הבגדים הטמאים של הערבים.
סלח לי אבל כל זה אינו עושה עליי רושם.

אני אומר שוב - אני אכזר כלפי אכזרים (ומה שהיא עשתה למשפחתה ראוי בהחלט להיכנס לקטגוריה של אכזריות).

ואל תשווה אותה ליוסי שריד ומרדכי וענונו.
מרדכי וענונו לא השריץ 8 שונאי ישראל (שמן הסתם "נהנה" מהם בעתיד).
יוסי שריד לא התבולל ולא הביא לנו "מזכרות".  הוא נבלה לא קטנה אך עדיין עדיף שמאלני קיצוני שלא התבולל וחזר בו מדרכיו מאשר מתבוללת בוגדת ש"חוזרת בה" עם "מזכרות".

אז מה , להפקיר אותה בידיי חיות ? תירה בה וזהו , זה בטוח יהיה מוות יותר מהיר , והרבה פחות אכזרי .
לא לירות בה ולא להפקיר אותה.
היא רוצה לברוח? אין בעיה. שתברח כמו שהגיעה (בכוחות עצמה) ולכשתגיע הנה לא לזכות אותה בחיבוקים ונשיקות (היא לא עשתה דבר שיזכה אותה בכבוד הזה).
כל סיכון חיי יהודים שכרוך בחילוצים מהסוג הזה הוא בגדר פיקוח נפש שלא לצורך.

"יד לאחים" חייב לשים לעצמו סייגים. לא ייתכן שיחלצו כל אחד.

מזל שהערבים מפגרים, אחרת הילדים הגדולים שלה (שהם כנראה בני יותר מ-15) יכלו לעשות מעשה פת"ח (הונאה) - להגיד שהם רוצים ללכת עם האם ואז להגשים את החלום של אביהם לכשישהו בעיר יהודית. "יד לאחים" עוד היה מסוגל להתרגש עד דמעות ו"לחלץ" גם אותם.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #41 ב- : יולי 13, 2012, 20:02:38 »
לא אני מפקיר אותה. היא הפקירה את עצמה. שתחלץ את עצמה או שתמצא כל דרך אחרת לברוח שלא כרוכה בסיכון יהודים טובים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק adam9567

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 14, 2012, 00:42:54 »
עדת יהודים נאורים מנהלת ויכוח אינטלגנטי בשפה גבוהה
תענוג !
איזה ערכים נעלים! ממש עגלהנ מלאה ערכים !
אהבת זולת זולגת מכם והמוןןןןןןןןןן המוןןןןןןן ערכים ששאבתם מהתורה הקדושה שלכם.

ממש יש מה ללמוד מכם ולקחת דוגמא מכם .

מאורו אתה עוד נשמע קצת נורמלי  ואנושי

אז תיזהר שלא תאבד את צלם האנוש שלך כמו האלה מכאן.
אלה שכאן, קוראים לאחרים  בהמות ולא הבינו שרק הסתכלו במראה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : יולי 14, 2012, 21:51:37 »
קשה לי להסכים עם זה .
מצד שני , זה כבר עניין שלך , לא רוצה לחלץ ? אל תחלץ .
אבל קח בחשבון שזה עזרה ליהודי , מנגד אתה יכול להגיד שאין סיבה לחלץ יהודי שנתקע בטיול במדבר , הרי הוא הלך לסכן את עצמו...

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 14, 2012, 21:58:27 »
תענוג !

אנחנו מעולם לא אמרנו שאנו נאורים. זה מושג שהוא ריק מתוכן (שרק שמאלן חסר תכלית וזהות משתמש בו).

אנחנו יהודים. לא נאורים ולא ליברלים (ושאר מונחים חסרי תכלית).

ליברלים יש באירופה. והרבה. זו גם הסיבה שהחצר האחורית שלהם נראית כמו אסופה של אל קאעידה (יומם קרב. מי שמגדל חיות טרף בחצרו שלא יתפלא כשיבוא יום שבו הם ירצו לטרוף אותו).

אתה תמשיך לכתוב שטויות ללא כיסוי, כי כמוך היו וגם יהיו.
אנו (החשוכים והגזעניים) נמשיך להתקיים (אנו קיימים כבר 3300 שנה ונמשיך להתקיים).

אתה ושכמותך כנראה תיעלמו מהנוף היהודי מתישהו (תקשרו עצמכם לגויות ותכריתו עצמכם), וזה בסדר. אף אחד לא מחזיק אתכם בכוח.

הכל בהנחה שאתה יהודי כי אדם (אם זהו שמך) זה גם שם שהערבים נוהגים להשתמש בו.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 14, 2012, 22:54:56 »

משום מה מאור שלנו לא מגיב למחמאותיך הנדיבות. די לא מנומס מצידו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #46 ב- : יולי 14, 2012, 23:32:58 »
תענוג !

לאהוב אורקים זה ערך ששאבת מ...
מאיפה בדיוק?

קשה לי להסכים עם זה .
מצד שני , זה כבר עניין שלך , לא רוצה לחלץ ? אל תחלץ .
אבל קח בחשבון שזה עזרה ליהודי , מנגד אתה יכול להגיד שאין סיבה לחלץ יהודי שנתקע בטיול במדבר , הרי הוא הלך לסכן את עצמו...

מי שהלך במדבר סיכן רק את עצמו, בטפשותו. ולא מסכן איש כשמחלצים אותו. וגם אם כן, היות ולא דפק אף אחד למען האינטרסים הקטנים והמגעילים של עצמו, ראוי לעזור לו.
מה ששונה במקרה כזה. כשאני שב ומזכיר לך שאותה בוגדת פוגעת במעשיה בכל עם ישראל. וציערה באכזריותה את עמה ואת משפחתה ולא היה אכפת לה כל עוד זה התאים לאינטרסים שלה. וגם עכשיו לא אכפת לה. רק שעכשיו זה לא מתאים לאינטרסים שלה. וזה הדבר היחיד שאכפת לה.
אז בפעם העשירית (או אפילו יותר). אכזרית שכל מה שמעניין אותה זה האינטרסים שלה, לסכן יהודים טובים כדי למלא שוב פעם אחר האינטרסים שלה, נראה לי לא הוגן בעליל כלפי אותם היהודים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : יולי 14, 2012, 23:57:17 »
משום מה מאור שלנו לא מגיב למחמאותיך הנדיבות. די לא מנומס מצידו.
מצטער על כפיות הטובה , אני לא דובר "שמאלנית" .

ואביר ,
א. חילוץ במדבר מסכן את המחלצים שנאלצים לעבוד בסביבה מסוכנת (מצוקים,שממות,מרחק רב מבית חולים וכו').
אולי כדאי לא לחלץ את מי שהלך לטייל במדבר (להנאתו , להנות מהנוף והאוויר הצח) ,כי זה "מסכן אנשים" .
וד"א כשהיא חוזרת , היא יכולה רק לעזור לעם ישראל ,מספיק שהיא תספר את הסיפור שלה ברבים , שבחורה אחרת תשמע ותחשוב פעמיים לפני שתעשה מעשה כזה , והנה לך תועלת לעתיד .
לנטור טינה זה מיותר במקרה הזה לדעתי , צריך להשתמש במקרה שלה ובמכות שהיא קיבלה (מקווה שמספיק כדאי להזיז אותה משמאל לימין  ;D) בתור אמצעי לחינוך ולמידה .
אם תראה סרטונים נגד התבוללות , תמצא את אותן נערות שכבר היו עם ערבים וברחו , מדברות לטובת עם ישראל.
איך שיהודייה וגוי זה שמן ומים , איך עובד הפיתוי , ההתפכות האיטית שלהם ,היחס משאר הערבים בכפר ...
זה עובד , זה עוזר .
חבל להגיד לה "תרקבי שמה" ,אם אפשר להפיק ממנה תועלת .
כל ישראל ערבים זה לזה לא ? זה לא סיבה מספקת להיחלץ לעזרתו של יהודי שנמצא תחת ציפורני גויים ?
עוד שאלה : יהודי נסע מסיבה מסוימת מחוץ לארץ ישראל . להנאתו , לסיפוקו,לפרנסתו , לא משנה הסיבה,לא לטובת אף אחד , עניין אותו רק מעצמו.
חטפו אותו גויים ,לא משנה ערבים ,כושים,או מה שלא יהיה .
יש לך אפשרות לשחרר אותו במבצע צבאי , לא מסובך במיוחד , כנראה שלא יוביל להרוגים או פצועים , אבל עדיין זו סביבה לא אוהדת ,ודברים יכולים להשתבש.
תסכים לחלץ אותו ?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 15, 2012, 00:15:20 »

א. חילוץ במדבר מסכן את המחלצים שנאלצים לעבוד בסביבה מסוכנת (מצוקים,שממות,מרחק רב מבית חולים וכו').
אולי כדאי לא לחלץ את מי שהלך לטייל במדבר (להנאתו , להנות מהנוף והאוויר הצח) ,כי זה "מסכן אנשים" .
יש הבדל בין לסכן את עצמך כדי להציל חיי יהודי מן השורה לבין לסכן את עצמך כדי להציל רשע (וכבר נאמר ש"רחוק מרשעים ישועה").
וכבר אמרו חכמינו: המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים.

ההשוואה שלך לא ממש במקום.

היא יכולה רק לעזור לעם ישראל ,מספיק שהיא תספר את הסיפור שלה ברבים , שבחורה אחרת תשמע ותחשוב פעמיים לפני שתעשה מעשה כזה , והנה לך תועלת לעתיד .
טוב.
כאן קשה לי לחלוק עליך.
אני חושב שבהרצאות היא צריכה להביא את 2 ילדיה דוברי הערבית ולהסביר ש"זה מה שיוצא מיחסים עם ישמעאלי צמא דם" (זה כלי הסברה מצויין אתה לא חושב?  :old_azn:)

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : יולי 15, 2012, 00:19:44 »
א. בהנחה שהוא הלך למדבר כדי לעשן סמים במונחים מודרניים או להדליק מדורה בשבת , אתה אומר לא להציל אותו ? הרי הוא נקרא רשע לא ? או עובר חוק..
ב. אם הם גם נראים ומריחים כמו ערבים , זה בהחלט יעיל  ;D