כתב נושא: רציתי לספר לכם על סיפור שקרה לי עם מסתנן..  (נקרא 8474 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
לפניי שנה וחצי בערך הייתי עובד במסעדה בעיר שלי (ירושלים, שאמנם אין יותר מידי בעיה של מסתננים ברוך ה' , אבל יש כמה אחדים),עם בוס עם דעות דומות לשלי,שסירב להעסיק לא יהודים בעסק שלו מסיבות ברורות. 
באחד הימים , הגיע אדם כהה עור , נראה כמו מסתנן , וביקש עבודה .
איכשהו , הגענו למצב שאנחנו מדברים איתו , בחצי עברית חצי ערבית .
הוא סיפר לנו שהוא הגיע לישראל כדי לעבוד , וסיפר לנו שיש לו ילדה ואישה באריתריאה.
תוך כדי הסיפור הוא התחיל לבכות .
נתנו לו מים ואוכל , ואחר כך הוא הלך .
אחריי כל הסיפור הארוך הזה , דיברנו אני והבוס בינינו , והגענו למסקנה אחת ויחידה:
אין ספק שהסיפור של אותם סודנים/אריתראים , ובכלל כל יבשת אפריקה , הוא סיפור עצוב , וקשה שלא לרחם עליהם ,הטבע של היהודים זה לרחם .
אבל , צריך גם לדעת איפה לשים את הגבול .
נכון שכואב וליבנו יוצא אליהם , אבל אין ברירה , מדינת ישראל לא יכולה להתמודד איתם .
הם מגיעים מתרבות שונה ,תרבות אלימה ורצחנית , שאסור לתת לה להתקיים במדינה ישראל .
הם מטילים אימה על תושבי ישראל,מטרידים מינית,תוקפים אזרחים,גונבים , שודדים , ומכבידים על המדינה .
אז עם כל הצער על האדם , שאכן קיים (קשה לראות אדם שלכאורה "לא פגע בך בשום צורה" בוכה מול הפנים שלך) , אין מה לעשות , לפעמים צריך להיות קרים.
מסתננים החוצה !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
כל המרחם על אכזרים סופו להתאכזר לרחמנים.
עדיף להאכיל יהודים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם היית יודע כמה יהודים קיבלו מאיתנו אוכל שמה ...
בכל מקרה חתיכת לחם וכוס מים זה לא כזה נורא , תאמין לי .
ולגביי לרחם , תשמע אחי בוא נהיה פיירים הוא בוכה לך מול הפנים קשה לא להתעוות קצת ..
ברור שחייב להעיף אותם מפה , הם ממררים פה לאחים שלנו את החיים , אבל רציתי לכתוב את הסיפור הזה שקרה לי , כדי שלא יבלבלו לנו את המוח כל מיני שמאלנים על גזענות ואכזריות .
ברוך ה', אנחנו יודעים גם להיות אכזריים וגזענים שצריך , אבל זה לא המצב .
הם צריכים פשוט לעוף מפה , נקודה .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כדיי שתתעורר ומהר....!!!!!

המסכנות שלהם היא שקר מוחלט.

ישנם אנשי שמאל שמדריכים אותם כיצד להתנהג עם היהודים,אתה בעצמך אמרת שכשהוא התחיל לבכות אי אפשר להשאר אדיש נכון?!

על זה בדיוק הם משחקים, תתעורר!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
קוראים לזה דמעות תנין, וזה מתאים מאד משום שהם אכן כאלה (תנינים).

השמאל מחלק להם עם פלישתם דף ובו מוסבר להם מהם זכויותיהם לפי המשטר הציוני, ומה עליהם להגיד.

זה המקום להזכיר ולהפציר - לא לתת להם עבודה ולא להשכיר להם דירות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewishPride

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הבא להורגך, השכם להורגו.

אז עם כל הצער על האדם , שאכן קיים (קשה לראות אדם שלכאורה "לא פגע בך בשום צורה" בוכה מול הפנים שלך) , אין מה לעשות , לפעמים צריך להיות קרים.
מסתננים החוצה !

אני לא חושב שצריך להקשיב לסיפורים שלהם באמת ולגבי המשפט שלך "לפעמים צריכים להיות קרים" אני חושב שצריך להוריד את המילה לפעמים.. כאשר אתה מגלה רחמים למסתנן כזה או אחר אתה מעיין "עוזר" לו להשתלב בחברה היהודית ולבסס את עצמו על גבי סיפורים של כמה קשה היה לו.. גם לנו קשה!
אני אישית תושב אשדוד, בתקופת ההסלמה נורו יותר מ100 טילים (הרבה יותר) על העיר שלי ורובם פגעו ליד הבית שלי.
כמו שאני לא ברחתי למקום אחר ובכיתי על זה גם למסתננים אין את הפריבילגיה הזאת.. כמה קשה שלא יהיה להם זאת עדיין אינה סיבה להגר לארץ שלנו לבצע כאן פשעים ולתפוס מקום של אחרים... אם לא היה כאן מסתננים שיעור האבטלה והעוני ירד ויהיה "מקום" לאזרחי המדינה שלנו היהודים.
 :dance:
לזרוק אותם מפה!!!!!!!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אני בעצמי גם טוען שקשה לי מאוד להיות אכזרי וזאת אחת המעלות של היהודים. אני אכן מאמין שחלק מהם מסכנים וצריך לדאוג להם אבל......לא על חשבוננו! שיחזירו אותם לארצם ושארה״ב/האו״ם/זבל אחר יתנו להם סיוע. האמת שלא ממש אכפת לי אם הם ימותו כולם.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

הוא סיפר לנו שהוא הגיע לישראל כדי לעבוד , וסיפר לנו שיש לו ילדה ואישה באריתריאה.

ואם היה מקבל עבודה היה מביא הנה גם את אשתו ובתו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
קוראים לזה דמעות תנין, וזה מתאים מאד משום שהם אכן כאלה (תנינים).

השמאל מחלק להם עם פלישתם דף ובו מוסבר להם מהם זכויותיהם לפי המשטר הציוני, ומה עליהם להגיד.

זה המקום להזכיר ולהפציר - לא לתת להם עבודה ולא להשכיר להם דירות.
רציתי לכתוב על דמעות תנין. פתאום היה כתוב לי שנכתבו 4 תגובות חדשות... ישר כוח...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עבודה הוא לא קיבל זה א' .
ב' , אני מודה ומתוודה , זה היה לפניי שנה וחצי , ולא הייתה לי מודעות לנושא של הכושים הקניבלים האלה .
בכל מקרה , מה שבאתי להגיד כאן , זה שאין לי בעיה אישית עם אף אחד מהם .
שיחיו עם עצמם אי שם בארץ כוש , וימשיכו להתנהג כמו בפארק הקופים , אין לי בעיה איתם , ויש מצב שאם הם לא יזיקו לי , אולי אני אפילו יזדהה איתם .
אבל כל עוד הם פה ... זה כבר סיפור אחר .
זה כמו שאוהבים להראות לנו בטלוויזיה כל מיני סרטי תעמולה ערביים כדוגמת עובדה וכו', שמציגים אתה הסיפור של הילדה ה"מסכנה" נאזמה שקיבל קליע של טנק לתוך המפשעה .
אם זה היה קורה בכל מקום אחר בעולם , בין כל שני עמים אחרים , הייתי אומר לעצמי "וואלה ילדה מסכנה" , אבל אנחנו נמצאים בישראל , ומבחינתי , כדאי שזאת תהיה נזאמה מאשר רבקה או רחל .
וככה גם עם המסתננים , אין אוכל באפריקה , סבבה עצוב והכל , אבל לא על חשבוננו , יש מספיק מעצמות בעולם שיכולות לאפשר לעצמם לקלוט 100 אלף מסתננים , שלחו אותם לחוסיין ב-USA , אני בטוח שהם לא יתנגדו .

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה כהניסט בנאדם, תתאפס. לא אמורים להיות לך רגשות כלשהם כלפי לא יהודים. תן לפשיזם לעלות לך למוח ולהשתלט על כל חלקה טובה, בעולם הזה יש רק יהודים ושונאי יהודים, אין שום דבר אחר. רחמים כלפי לא יהודים הם חולשה, כל מי שאינו יהודי הוא נאצי אנטישמי ורוצה להרוג אותך אם רק תיהיה לו הזדמנות. תחזיר את השכל שלך לגודל של שכל של בן 12 ואל תתן לו להתפתח, יש בעולם טובים ורעים, שחור ולבן, או שאתה כהניסט או שאתה אנטישמי, אין ביניים. הסודנים הם לא בני אדם עם משפחות, הם סתם עובדים עליך, אין להם רגשות בכלל, הם "אורקים".

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה כהניסט בנאדם, תתאפס. לא אמורים להיות לך רגשות כלשהם כלפי לא יהודים. תן לפשיזם לעלות לך למוח ולהשתלט על כל חלקה טובה, בעולם הזה יש רק יהודים ושונאי יהודים, אין שום דבר אחר. רחמים כלפי לא יהודים הם חולשה, כל מי שאינו יהודי הוא נאצי אנטישמי ורוצה להרוג אותך אם רק תיהיה לו הזדמנות. תחזיר את השכל שלך לגודל של שכל של בן 12 ואל תתן לו להתפתח, יש בעולם טובים ורעים, שחור ולבן, או שאתה כהניסט או שאתה אנטישמי, אין ביניים. הסודנים הם לא בני אדם עם משפחות, הם סתם עובדים עליך, אין להם רגשות בכלל, הם "אורקים".
צר לי להרוס את חלום ה-"דמיינו עולם שבו כולם אותו דבר" שלך , אבל ההיסטוריה והמציאות הוכיחה שאותם דברים שאמרת בציניות , אכן אמיתיים .
כל מי שאינו יהודי , וחי בקרבת יהודים בגולה , ניסה להשמיד אותם ולהתנכל אליהם.
אני מאחל לך שתחווה את זה על בשרך , אולי ככה תבין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אז מה ? הסודנים הם "בני אדם"? ועוד כאלה שהיתרוצה שיהיו השכנים שלך? היית רוצה להיות האדם היחיד בשכונה של סודנים אורקים? אשתך היתה מרגישה בטוחה לצאת מהבית? ילדים?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט

ואללה? יש לי קרובים שחיים בארה"ב כבר 4 דורות ואף אחד אף פעם לא ניסה להשמיד אותם. איך זה?

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אז מה ? הסודנים הם "בני אדם"? ועוד כאלה שהיתרוצה שיהיו השכנים שלך? היית רוצה להיות האדם היחיד בשכונה של סודנים אורקים? אשתך היתה מרגישה בטוחה לצאת מהבית? ילדים?

בני אדם - בוודאי שכן. גם לא הייתי רוצה כהניסטים בתור שכנים שלי, אבל זה לא אומר שאני דורש שיעיפו את כולכם על מטוס.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך זה ? בדיחה .
אני מציע לך לעיין קצת בסיבות שהרב כהנא הקים את הליגה להגנה יהודית .
וכהניסטים לא יחכו לבת שלך עם מצ'טה בחדר מדרגות ויאנסו אותה עד שהיא תנפח את נשמתה .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הם חיים "בארה"ב" או בשכונה מסריחה של אורקים בהארלם? כי במקומות האלה, כולם יודעם שבנאדם לא יכול לחיות שם. וכל נקבה שחיה בשכונה נאנסה לפחות פעם אחת. וכל בעל עסק נשדד לפחות פעם אחת. שלא לדבר על רציחות, התעללויות, הצתות וכו'

ובבקשה תענה לשאלה שלי במילים ברורות. שאלה ספציפית ביותר.
האם תרצה לגור בשכונה בה כל התושבים הם אנשים כמוני, או חיים בן פסח, או מאור או ריפו, או שתעדיף לחיות לעומת זאת בשכונה מלאה אורקים מסודן. איפה תרגיש יותר בבית? איפה תרגיש יותר בטוח?

בבקשה, תשובה ישרה, ישירה, אמיתית ובלתי מתחמקת. בבקשה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
הם חיים "בארה"ב" או בשכונה מסריחה של אורקים בהארלם? כי במקומות האלה, כולם יודעם שבנאדם לא יכול לחיות שם.

אבל קרנף... הכותב שהגבתי אליו אמר בפירוש
ציטוט
עם דגש על "כל". אז מה זה משנה איפה הם גרים? הרי כל גוי שחי עם יהודים ניסה להשמיד אותם לא? אז גמרנו עם הטיעון הזה?

והם חיים באחת השכונות היקרות בלונג איילנד.
ציטוט

אני מציע לך לעיין קצת בסיבות שהרב כהנא הקים את הליגה להגנה יהודית .

אתה מתכוון חוץ מלאומנות משיחית פנאטית?

ציטוט
וכהניסטים לא יחכו לבת שלך עם מצ'טה בחדר מדרגות ויאנסו אותה עד שהיא תנפח את נשמתה .

דווקא יש פה כמה אנשים שהייתי מאמין עליהם בקלות.

אביר - אתה מבקש תשובה חד משמעית לשאלה די קשה. אני יודע שאתה כהניסט וקשה לך לעקל רעיונות מורכבים אבל אתה מסוגל להתמודד עם הרעיון שלא כל הסודנים אותו דבר? שלא כולם רוצחים ואנסים?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני לא כהניסט. אני ימני.
עד שבאתי לפורום כמעט לא היה לי מושג על הרב כהנא ופועלו. בשבילי זה היה גרפיטי על הקירות: כהנא צדק. אבל בהתבסס על רוח הברים שאמרת, שלא כולם רוצחים ואנסים...
לכן שאלתי אותך את השאלה. באיזו שכונה תרצה לגור. אני מחכה לתשובה חד משמעית.

חוסר התשובה שלך בעצם מספר לי שלא היית רוצה לטבוע בנוכחותם של האורקים. אבל בגלל שאתה רוצה לאת את עצמך כליברל נאור ורחמן, אתה רוצה שהם יגורו בשכונות אחרות. שיהודים אחרים יסבלו מהם. העיקר שתוכל לרדת בבטחה להוריד את הפח.  ואשתך תוכל לחזור הביתה שלמה וללא טראומות...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נדב - בוא נבהיר משהו שאנו מוצאים את עצמנו מנסים להסביר יותר מדי פעמים (או שאתה מנסה לחזור על עצמך בכוונת תחילה או שאתה סובל מבעיית זיכרון קטנה).

לא כל מי שאינו יהודי הוא שונא ישראל.
אבל ישנם גויים שהם בני דת הנצרות והאסלאם (שזה רוב בני האדם) שהם אכן שונאי ישראל (רובם לא יודו בזה אך דתם הופכת אותם לכאלה).

ישנם גויים שאינם נוצרים ומוסלמים שכלל לא מעניין אותם מיהודים, והם אינם אוייבינו (הם עובדי עבודה זרה אך זה כבר סיפור אחר).

וישנם הסוג האחרון - חסידי אומות העולם (ולא. לא מדובר על המונח הציוני לגויים שהצילו יהודים בשואה): גויים המקיימים את 7 מצוות בני נח.
גויים אלה הם ידידי ישראל, וישנה קהילה לא קטנה שלהם בארה"ב (הם אף היו מתומכיו הגדולים ביותר של מו"ר הי"ד).

לצערך, הכושים שפלשו לכאן הם נוצרים ומוסלמים, וכן - אולי לא רובם אונסים אך שנאה ליהודי יש בליבם.
אני בניגוד אליך לא מתכוון לחכות ולתת להם את ההזדמנות להשתקע כאן ולרצוח בנו.
להזכירך - כך הערבים התחילו (כמהגרי עבודה והיום הם "עם" שדורש ריבונות).

אם הדברים לא היו ברורים, אתה מוזמן להשתמש בתרגום של גוגל לגרמנית (אולי זה יעזור).

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,35736.0/topicseen.html#lastPost

ואני שוב מצטט את הפסקה שהכי קשורה לעניינינו:
לשבת בחיבוק ידיים, בעוד ידידים נספים בעוולה: להניח לבריות לחיות בשלום של עיוורים, עד אשר יופיע הבוזז בשער ? ומה יעשו אז: יתייצבו בידיים ריקות מול ברזל וימותו לשווא, או ימלטו ויניחו את זעקות הנשים מאחוריהם ? היאמרו אלו לארו: למצער, לא שפכתי דם ?

נדב!
אני בטוח שלא תוכל להכחיש, שהבוזז כבר בשער. מי שכורה את אוזנו, כבר שומע את זעקות הנשים. ולא רק הן זועקות. אז כדי לספר ש"לא שפכת דם" תתן ל"ידידים"-אחיך מעם ישראל, להיספות בעוולתם של האורקים(ערבושים/כושים)?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
נדב - בוא נבהיר משהו שאנו מוצאים את עצמנו מנסים להסביר יותר מדי פעמים (או שאתה מנסה לחזור על עצמך בכוונת תחילה או שאתה סובל מבעיית זיכרון קטנה).

לא כל מי שאינו יהודי הוא שונא ישראל.
אבל ישנם גויים שהם בני דת הנצרות והאסלאם (שזה רוב בני האדם) שהם אכן שונאי ישראל (רובם לא יודו בזה אך דתם הופכת אותם לכאלה).

ישנם גויים שאינם נוצרים ומוסלמים שכלל לא מעניין אותם מיהודים, והם אינם אוייבינו (הם עובדי עבודה זרה אך זה כבר סיפור אחר).

וישנם הסוג האחרון - חסידי אומות העולם (ולא. לא מדובר על המונח הציוני לגויים שהצילו יהודים בשואה): גויים המקיימים את 7 מצוות בני נח.
גויים אלה הם ידידי ישראל, וישנה קהילה לא קטנה שלהם בארה"ב (הם אף היו מתומכיו הגדולים ביותר של מו"ר הי"ד).

לצערך, הכושים שפלשו לכאן הם נוצרים ומוסלמים, וכן - אולי לא רובם אונסים אך שנאה ליהודי יש בליבם.
אני בניגוד אליך לא מתכוון לחכות ולתת להם את ההזדמנות להשתקע כאן ולרצוח בנו.
להזכירך - כך הערבים התחילו (כמהגרי עבודה והיום הם "עם" שדורש ריבונות).

אם הדברים לא היו ברורים, אתה מוזמן להשתמש בתרגום של גוגל לגרמנית (אולי זה יעזור).

זה לא "אתם" הסברתם, זה אתה הסברת, יש כאן אנשים שמייצגים את התנועה לא פחות ממך שיספרו סיפור אחר לגמרי. ויש כאן אפילו מנהל פורום שאמר שאם היה נתקל בילדה ערבית ברחוב היה יורה לה בראש, לגור ליד אחד כזה מפחיד לא פחות מאשר לגור ליד כל הסודנים בעולם.

עכשיו אנחנו מגיעים לנקודה הזאת שוב. אתם מתייגים אותי כ,שמאלני" למרות שאני ממש לא, אז אוטומטית החלטתם שאני רוצה שהמסתננים מסודן ואריתראה ימשיכו להגיע לכאן, אם אני אגיד שאני לא חושב ככה אתם לא תאמינו לא כי אתם יודעים את המניעים שלי יותר טוב ממני, אז מה הטעם? ננסה בכל זאת: כמובן שאני חושב שהממשלה צריכה כמה שיותר מהר לבנות גדר ביטחון ולא לתת לאף אחד להכנס לכאן.

אישית, יצא לי כמה פעמים בחודשים האחרונים להסתובב בדרום תל אביב בלילה ולא חשתי שום סכנה. אף אחד לא דיבר איתי. אני לא חושב שהם "שונאי יהודים", אני בספק כמה הם בכלל יודעים על היהודים מעבר לזה שהם חיים בישראל ושם יש עבודה. הם אנשים שעסוקים בהשרדות, אני לא מאשים אותם, אם הייתי נולד בסודן כנראה שגם אני הייתי מחפש לעצמי חיים טובים יותר. לא שזה צריך לבוא על חשבוננו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אז אתה יכול להסכים איתי בתשובה של "כן" או "לא" שהיית מעדיף לגור בשכונה מלאה יהודים טובים ולא בשכונה מלאה כושים ?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
נדב אתה מתחמק מהשאלה אל תלך סחור סחור תענה מה אתה מעדיף...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה לא "אתם" הסברתם, זה אתה הסברת, יש כאן אנשים שמייצגים את התנועה לא פחות ממך שיספרו סיפור אחר לגמרי. ויש כאן אפילו מנהל פורום שאמר שאם היה נתקל בילדה ערבית ברחוב היה יורה לה בראש, לגור ליד אחד כזה מפחיד לא פחות מאשר לגור ליד כל הסודנים בעולם.

עכשיו אנחנו מגיעים לנקודה הזאת שוב. אתם מתייגים אותי כ,שמאלני" למרות שאני ממש לא, אז אוטומטית החלטתם שאני רוצה שהמסתננים מסודן ואריתראה ימשיכו להגיע לכאן, אם אני אגיד שאני לא חושב ככה אתם לא תאמינו לא כי אתם יודעים את המניעים שלי יותר טוב ממני, אז מה הטעם? ננסה בכל זאת: כמובן שאני חושב שהממשלה צריכה כמה שיותר מהר לבנות גדר ביטחון ולא לתת לאף אחד להכנס לכאן.

אישית, יצא לי כמה פעמים בחודשים האחרונים להסתובב בדרום תל אביב בלילה ולא חשתי שום סכנה. אף אחד לא דיבר איתי. אני לא חושב שהם "שונאי יהודים", אני בספק כמה הם בכלל יודעים על היהודים מעבר לזה שהם חיים בישראל ושם יש עבודה. הם אנשים שעסוקים בהשרדות, אני לא מאשים אותם, אם הייתי נולד בסודן כנראה שגם אני הייתי מחפש לעצמי חיים טובים יותר. לא שזה צריך לבוא על חשבוננו.
קרא שוב את תגובתי.
בארץ ישראל עובדי העבודה הזרה הם אוייבים לכל דבר, ולכן מי שאמר שהיה יורה לילדה ערבייה בראש אמר את זה בהסתמך על הדין הזה.

תראה לי מישהו כאן שאמר שהיה הולך להרוג במיוחד גויים שמחוץ לארץ ישראל, ובמיוחד חסידי אומות העולם (שלגביהם אין שום מחלוקת).

בארץ ישראל אין שיקול דעת - אוייב הוא אוייב והוא לא צריך להיות כאן (ואם הוא נלחם על הישארותו, אזי שדמו מותר).