כתב נושא: פריקה  (נקרא 8814 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעניין: פריקה
« להגיב #25 ב- : מאי 14, 2012, 11:47:32 »
לא יודע מה עשו לך אם התעללו בך, אנסו אותך, הכו אותך או משהו בסגנון אבל אני לא רואה איך זה רלוונטי לכך שאתה טוען טענות כאלו ואחרות בעד הערבים ונגד היהדות.
אני מאמין שאם אתה תעבור את ההתעללות שאני עברתי במיוחד בידי יהודים , אז אני מאמין שזה יהיה מאוד רלוונטי בשבילך .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #26 ב- : מאי 14, 2012, 11:50:01 »
אני מאמין לתקשורת רק ב 10 אחוז . ולסקר אני מאמין רק ב 1 אחוז , למה ?
מבחינת התקשורת היא מסקרת רק מה שנוח לה לסקר ולא על כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל .
סקר , זה דבר שמבחינה עובדתית לא כל תושבי המדינה מששתפים בו ולכן הסקר לא תמיד אומר על כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל .
ולכן אני מאמין שרוב הערבים הם טובים ורק המיעוט המסוכן ביותר מסוקר בתקשורת כי הוא שונה ויותר אנשים מתעניינים במה ששונה , ורק המיעוט הזה הוא מאמין ברוע , וכתוצאה מזה נוצר רושם מוטעה מהתקשורת ומהסקרים לגבי מה שבאמת קורה במדינת ישראל ובעולם .
אידיוט !!
זה לא סקר ,זה נתוני משטרה !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 14, 2012, 12:08:27 »
גם אם זה נכון , כי בכל דבר יכולה להתבצע טעות כי אף אדם לא יכול להתחייב על אדם שלעולם לא יטעה ואף אדם לא יכול להתחייב על מוצר שלעולם לא תהיה בו תקלה , מבחינה עובדתית ולא תקשורתית שמסקרת רק מה שנוח לה ולא כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל , גם יהודים מסוכנים לא חסר בכלל .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 12:22:05 על ידי . »

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 14, 2012, 12:10:31 »
גם אם זה נכון , כי בכל דבר יכולה להתבצע טעות כי אי אפשר להתחייב על אדם שלעולם לא יטעה ואי אפשר להתחייב על מוצר שלעולם לא תהיה בו תקלה , מבחינה עובדתית ולא תקשורתית שמסקרת רק מה שנוח לה ולא כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל , גם יהודים מסוכנים לא חסר בכלל .
אז אולי לשיטתך כדאי להרחיב ולהעיף ממדינת ישראל לא רק את כל הערבים אלא גם את כל היהודים ואז יהיה פה שקט מוחלט .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 14, 2012, 12:12:18 »
כל מה שלא מתאים לך הוא בהכרח לא נכון האא?
העובדות הן ש50% ממקרי הרצח בישראל מבוצעים , וזה רק מקרים שלא הוגדרו "לאומנים" ,למרות שזה שקר נתעב , וכל ערבי שרוצח יהודי זהו רצח לאומני.
ויהודים מסוכנים ? בטח שיש יהודים מסוכנים ! תסתכל במראה!
לשיטתי , אני מציע להעיף מפה אידיוטים כמוך ,ואז בטוח יהיה פה שקט מוחלט , ועל זה אני מוכן להתחייב .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #30 ב- : מאי 14, 2012, 12:12:47 »
סקר זה כששואלים אנשים מה דעתם או איך הם מרגישים.
פה הביאו לך תוצאות של ספירה. זה לא שיש אנשים שאמרו בסקר דברים שהם לא באמת מרגישים, או סקר שעשו בקרב קהל מסויים.
ספרו את כל מקרי הרצח במדינה. ספרו את כל התיקים שנפתחו בשנה האחרונה, והרי לך תוצאות שקשה להתווכח איתן, אם אתה מתווכח ולא ראש בקיר.

ואם אתה מדבר על מצב של שגרה, אז מצב השגרה פה הוא שכל יום ויום יהודים מותקפים בידי ערבושים "רגילים". הם והילדים שלהם זורקים אבנים, גונבים רכבים, מיטלטלים ונדל"ן, מתחברים פיראטית לכל קו ושירות, דוקרים, אונסים ומפוצצים...
זו שגרה. פתח עיניך וראה!

לא חסר יהודים מסוכנים. אבל יש שני חילוקים בעניין. אם הערבושים הם פחות מעשרים אחוז מהתושבים ואחראים ליותר משישים אחוז מהפשיעה, הרי שהם מסוכנים ופושעים פי שלושה מהיהודים המסוכנים והפושעים...
ועוד משהו. יהודי מסוכן יפגע בך רק אם אתה פוגע בו. יהודים לא הולכים ברחוב וסתם מפוצצים או דוקרים אנשים. ערבושים כן!

ורבותי, אל תזלזלו בפגיעה של התעללות. זה יכול להשאיר חותם עמוק!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : מאי 14, 2012, 12:17:48 »
התקשורת שלנו מטייחת ומעלימה הרבה מקרים שערבים פוגעים ביהודים.
לפי הסקר של המשטרה ה"צעירים" מעורבים בהרבה יותר מקרי פשע ורצח מהיהודים...ועוד הם רק חמישית מהאוכלוסייה, שתבין את הפרופורציה.
זה שיהודים התעללו בך זה לא אומר שכל היהודים רעים, יש יהודים דפוקים כמו בכל עם שיש אנשים דפוקים, אבל באיסלאם ואצל הערבים זאת דרך חיים להילחם בנו ככה.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 14, 2012, 12:18:57 »
פה הביאו לך תוצאות של ספירה. זה לא שיש אנשים שאמרו בסקר דברים שהם לא באמת מרגישים, או סקר שעשו בקרב קהל מסויים.
ספרו את כל מקרי הרצח במדינה. ספרו את כל התיקים שנפתחו בשנה האחרונה, והרי לך תוצאות שקשה להתווכח איתן, אם אתה מתווכח ולא ראש בקיר.

ואם אתה מדבר על מצב של שגרה, אז מצב השגרה פה הוא שכל יום ויום יהודים מותקפים בידי ערבושים "רגילים". הם והילדים שלהם זורקים אבנים, גונבים רכבים, מיטלטלים ונדל"ן, מתחברים פיראטית לכל קו ושירות, דוקרים, אונסים ומפוצצים...
זו שגרה. פתח עיניך וראה!

לא חסר יהודים מסוכנים. אבל יש שני חילוקים בעניין. אם הערבושים הם פחות מעשרים אחוז מהתושבים ואחראים ליותר משישים אחוז מהפשיעה, הרי שהם מסוכנים ופושעים פי שלושה מהיהודים המסוכנים והפושעים...
ועוד משהו. יהודי מסוכן יפגע בך רק אם אתה פוגע בו. יהודים לא הולכים ברחוב וסתם מפוצצים או דוקרים אנשים. ערבושים כן!

לספירה צריך שני גורמים אדם ומכונה, ואף אדם לא יכול להתחייב על אדם שלעולם לא יטעה ועל מכונה שלעולם לא תטעה .
ומבחינת שגרה הערבים שעושים רע זה רק המיעוט , הרוב הוא טוב .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #33 ב- : מאי 14, 2012, 12:20:14 »
לרגע לא מזלזל בתוצאותיה של התעללות אך אין לקשור תוצאות אלה לאהבת האויב.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 14, 2012, 12:23:18 »
עזוב אביר , האיש מתעקש להיות אידיוט .
זה נתונים משטרתיים , ואם אתה באמת לא מאמין אתה מוזמן לבדוק במשטרה.
הערבים הם 18% מהאוכלוסייה בישראל,והם אחראים ל67% מהפשיעה בישראל , ו50% ממקרי הרצח הפליליים בלבד נגד יהודים.
זה נשמע לך נתונים הגיוניים ?
שלא נדבר על זה שהם רק מחכים להזדמנות לחסל אותנו,אבל אם כבר אנחנו מדברים על המגזר המסריח הזה בתור אזרחים , אז הנה לך נתונים .
שתי פתרונות למצב הזה:
1.להכין להם פיתה עם חומוס (פיצויים,לא מגיע להם מעבר לזה) , ולחפף אותם מפה .
2.להתחיל להשליט עליהם משטר כמו שצריך ,שיפחדו לתקוע נוד בחדר שלהם בלי שהצבא יכנס לבית וירה בהם .
עונש מוות לכל ערבי שהורג יהודי !
גירוש לכל פושע ערבי ,לא משנה איזה פשע הוא ביצע !
יש לערבי תיק פלילי? החוצה !

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #35 ב- : מאי 14, 2012, 12:24:44 »
לרגע לא מזלזל בתוצאותיה של התעללות אך אין לקשור תוצאות אלה לאהבת האויב.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 14, 2012, 12:25:16 »

זו שגרה. פתח עיניך וראה!

זה ממש לא נכון , יש יהודים שגם אם רק משעמם להם הם פוגעים באחרים , בי תלמידים יהודים התעללו קשה בבית הספר , פיזית נפשית וגם בנזק לרכוש שלי , רק כי היה להם משעמם בהפסקות של השיעורים .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 12:45:19 על ידי . »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 14, 2012, 12:30:08 »
כנראה שאת האופי המתרפס שלך אתה רוצה להחדיר גם למדינה הזאת .
במקום ללכת , להתאמן בהגנה עצמית , להוציא רישיון לאקדח , להשכיר שומר ראש , לא יודע מה , כל דבר שיבטיח שלא יעשו לך דבר כזה , אתה מעדיף לא לעשות כלום .
גישה כזאת לא תעבוד לך בחיים .
אני ממליץ לך ללכת לפסיכולוג , ובמקרה הצורך גם לפסיכיאטר, והכי חשוב , תלמד מטעויות !

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #38 ב- : מאי 14, 2012, 12:39:27 »
עזוב אביר , האיש מתעקש להיות אידיוט .
זה נתונים משטרתיים , ואם אתה באמת לא מאמין אתה מוזמן לבדוק במשטרה.
הערבים הם 18% מהאוכלוסייה בישראל,והם אחראים ל67% מהפשיעה בישראל , ו50% ממקרי הרצח הפליליים בלבד נגד יהודים.
זה נשמע לך נתונים הגיוניים ?
שלא נדבר על זה שהם רק מחכים להזדמנות לחסל אותנו,אבל אם כבר אנחנו מדברים על המגזר המסריח הזה בתור אזרחים , אז הנה לך נתונים .
שתי פתרונות למצב הזה:
1.להכין להם פיתה עם חומוס (פיצויים,לא מגיע להם מעבר לזה) , ולחפף אותם מפה .
2.להתחיל להשליט עליהם משטר כמו שצריך ,שיפחדו לתקוע נוד בחדר שלהם בלי שהצבא יכנס לבית וירה בהם .
עונש מוות לכל ערבי שהורג יהודי !
גירוש לכל פושע ערבי ,לא משנה איזה פשע הוא ביצע !
יש לערבי תיק פלילי? החוצה !
אחרי הטיפול "הטוב" שהמשטרה עשתה ביהודים שהתעללו בי , אני לא נותן אמון מלא במשטרה , ואני לא ממהר לפנות למשטרה , ואני מאמין שגם במשטרה יש שוטרים שבגלל העדפה אישית שלהם , שגם אם יש טעות בספירת הנתונים , הם לא ימהרו לתקן את זה .
וחוץ מזה , מספרים באחוזים לא מייצגים את כל תושבי המדינה .
ואני מאמין שרק המיעוט הערבי שמאמין באיסלאם הקיצוני , יכול להיות מסוכן .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 12:54:24 על ידי . »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 14, 2012, 13:01:09 »
פסיכיאטר אדון , פסיכיאטר .
אני מתרשם שנותרה בך צלקת נפשית עמוקה , כדאי שתטפל בזה.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 14, 2012, 13:04:07 »
התקשורת שלנו מטייחת ומעלימה הרבה מקרים שערבים פוגעים ביהודים.
לפי הסקר של המשטרה ה"צעירים" מעורבים בהרבה יותר מקרי פשע ורצח מהיהודים...ועוד הם רק חמישית מהאוכלוסייה, שתבין את הפרופורציה.
זה שיהודים התעללו בך זה לא אומר שכל היהודים רעים, יש יהודים דפוקים כמו בכל עם שיש אנשים דפוקים, אבל באיסלאם ואצל הערבים זאת דרך חיים להילחם בנו ככה.
לאחר מה שעשו לי , אני משוכנע שלא כולם , אבל רוב האנשים  , רעים בהתנהגות , וזה עניין נפשי , לא משנה מה האנשים יעשו לי , זאת תשאר הדעה שלי .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 13:15:00 על ידי . »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 14, 2012, 13:06:34 »
לאחר מה שעשו לי , אני משוכנע שלא כולם , אבל רוב היהודים רעים בהתנהגות , וזה עניין נפשי , לא משנה מה האנשים יעשו לי זאת תשאר הדעה שלי .
רוב היהודים רעים ?
אתה זבל שבזבלים , שרץ נאלח , ריר שנוזל מפה של כלב חולה כלבת , וכל שאר התיאורים הדברים המגעילים והמסריחים בעולם , ולא סתם , קח את כל הגועל נפש בעולם , זקק אותו כך שישאר רק גועל נפש טהור , וזה מה שאתה .
אני מאחל לך שיאנסו אותך שוב , אם אתה אומר שרוב היהודים רעים .
והלוואי שאחריי זה כבר לא תחזור לפה כדי לבלבל לנו את המוח , אלא תתאבד סופית .
חתיכת אפס !

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 14, 2012, 13:08:19 »
רוב היהודים רעים ?
אתה זבל שבזבלים , שרץ נאלח , ריר שנוזל מפה של כלב חולה כלבת , וכל שאר התיאורים הדברים המגעילים והמסריחים בעולם , ולא סתם , קח את כל הגועל נפש בעולם , זקק אותו כך שישאר רק גועל נפש טהור , וזה מה שאתה .
אני מאחל לך שיאנסו אותך שוב , אם אתה אומר שרוב היהודים רעים .
והלוואי שאחריי זה כבר לא תחזור לפה כדי לבלבל לנו את המוח , אלא תתאבד סופית .
חתיכת אפס !
אני לא אמרתי שאתה אדם רע .
אני ערכתי את ההודעה , שלא יחשבו שזה רק בגלל שזה אנשים יהודים .
והסיבה שקודם אני רשמתי יהודים , זה בגלל בעיה נפשית שגם שאני רשמתי את זה , אני נזכרתי בפרצופים היהודים של מי שהתעללו בי וזה ניסה להשפיע עליי בכתיבת ההודעת הקודמת .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 13:21:01 על ידי . »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 14, 2012, 13:18:31 »
טוב אין לי כוח להתווכח איתך , אני רואה שנוסף על כך שאתה פגוע מוחית , ואידיוט, אתה גם מתעקש לא להבין שיהודים זה לא אנשים ,זה עם נבחר .
לא רוצים אותך בעם שלנו אם אתה ממשיך ככה . לך תיאנס שוב , נקווה שהפעם תמות סופית .

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 14, 2012, 13:23:07 »
טוב אין לי כוח להתווכח איתך , אני רואה שנוסף על כך שאתה פגוע מוחית , ואידיוט, אתה גם מתעקש לא להבין שיהודים זה לא אנשים ,זה עם נבחר .
לא רוצים אותך בעם שלנו אם אתה ממשיך ככה . לך תיאנס שוב , נקווה שהפעם תמות סופית .
אני לא התכוונתי פה ל עם .
אלא לכמות מסויימת של אנשים ,שאני מאמין שהיא לא קטנה .
זה לא חוכמה להיות בריא בנפש ולהיות אופטימי .
לאחר שהתעללו בי , ואני לא בריא בנפש , אז אני פסימי לפחות עד שאני אמות , אלא אם הגאולה של המשיח תקדים את מותי .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 14, 2012, 13:26:30 »
אדוני , מה אתה רוצה מעם ישראל ?
למה אתה יוצא נגד עם ישראל אם התעללו בך ?
אני אומר לך , אתה לא בריא בנפשך .
לך לפסיכיאטר ולפסיכולוג,ותבקש עזרה נפשית .
ממליץ לך מאוד גם לחזור בתשובה ולמצוא רב שיהיה מוכן לעזור לך אישית .
בכל מקרה ,אתה לא ראוי , וגם לא כשיר לויכוח פוליטי , מכיוון שאתה ללא כל ספק מעורר בנפשך.
אז אנא ממך , הפסק להתווכח איתנו פה ויכוחים פוליטיים , מאחר שאתה לא שפוי, גש להיבדק,קבל עזרה , זה לא בושה .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #46 ב- : מאי 14, 2012, 13:30:27 »
לספירה צריך שני גורמים אדם ומכונה, ואף אדם לא יכול להתחייב על אדם שלעולם לא יטעה ועל מכונה שלעולם לא תטעה .
ומבחינת שגרה הערבים שעושים רע זה רק המיעוט , הרוב הוא טוב .
יש מרווח סביר לטעות. נגיד, אם ספרו 67 %  פשיעה של הערבושים מתוך כלל האוכלוסיה, אז אם נניח שטעו פה ושם, אז זה שישים... עדיין הטענה שלי צודקת. הרי לא יתכן שבמקום לומר 67% פשיעה של יהדים הם אמרו ערבושים...
ואם ניקח מקרה בלתי מתקבל על הדעת שהייתה טעות כל כך חמורה, שחוזרת על עצמה כל שנה, ובאמת יש 67 אחוזי פשיעה של יהודים. והייתה עוד טעות וזה בכלל שבעים אחוז. אז לערבושים יש שלושים אחוז פשיעה למרות שהם פחות מעשרים אחוז. זה אומר שהם פושעים פי אחת וחצי מהיהודים. וזה בלי לספור את הפשיעה שנעשית בינם לבין עצמם שאינה מדווחת בכלל!

לאחר מה שעשו לי , אני משוכנע שלא כולם , אבל רוב האנשים  , רעים בהתנהגות , וזה עניין נפשי , לא משנה מה האנשים יעשו לי , זאת תשאר הדעה שלי .
נכון. אנשים רעים.
אז אתה צריך לעשות כמה דברים.
1. לך תתאמן במשהו. אל תהיה לפלף. תלמד לחימה, פתח קצת שרירים... לא חייב להיות מר עולם. אבל שיהיה יותר כוח. אתה תרגיש יותר בטוח בעצמך כי תדע שאתה מסוגל.
2. יעוץ/טיפול. אם אתה לא רוצה, נסה למצוא בעצמך איפה הפאשלה שלך, במה הדברים שעברת שינו אותך משאר בני אדם ואיך אתה מטליא את החורים. איך אתה מתקן את זה.
3. תדאג להתנהל בצורה חכמה כדי שלא יקרו דברים כאלה שוב. למשל, אם תתעסק יותר מדי עם ערבושים, מטבע הדברים יום אחד הם יסדרו לך את הצורה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 14, 2012, 13:36:33 »
אדוני , מה אתה רוצה מעם ישראל ?
למה אתה יוצא נגד עם ישראל אם התעללו בך ?
אני אומר לך , אתה לא בריא בנפשך .
לך לפסיכיאטר ולפסיכולוג,ותבקש עזרה נפשית .
ממליץ לך מאוד גם לחזור בתשובה ולמצוא רב שיהיה מוכן לעזור לך אישית .
בכל מקרה ,אתה לא ראוי , וגם לא כשיר לויכוח פוליטי , מכיוון שאתה ללא כל ספק מעורר בנפשך.
אז אנא ממך , הפסק להתווכח איתנו פה ויכוחים פוליטיים , מאחר שאתה לא שפוי, גש להיבדק,קבל עזרה , זה לא בושה .
זה לא אותו הדבר , אני הלכתי לפסיכילוג והוא אמר לי שזה נכון שיש לי בעיה נפשית , אבל לטענתו אני לא נחשב למסוכן לעצמי ואו לסביבה .
אז לי כן חשוב להיות בדיונים האלה .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 14, 2012, 13:38:08 »
אם יש לך בעיה נפשית , תבקש מהפסיכולוג לעזור לך לפתור אותה .
בעיות לא פתורות זה סכנה .

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 14, 2012, 13:39:28 »
יש מרווח סביר לטעות. נגיד, אם ספרו 67 %  פשיעה של הערבושים מתוך כלל האוכלוסיה, אז אם נניח שטעו פה ושם, אז זה שישים... עדיין הטענה שלי צודקת. הרי לא יתכן שבמקום לומר 67% פשיעה של יהדים הם אמרו ערבושים...
ואם ניקח מקרה בלתי מתקבל על הדעת שהייתה טעות כל כך חמורה, שחוזרת על עצמה כל שנה, ובאמת יש 67 אחוזי פשיעה של יהודים. והייתה עוד טעות וזה בכלל שבעים אחוז. אז לערבושים יש שלושים אחוז פשיעה למרות שהם פחות מעשרים אחוז. זה אומר שהם פושעים פי אחת וחצי מהיהודים. וזה בלי לספור את הפשיעה שנעשית בינם לבין עצמם שאינה מדווחת בכלל!
נכון. אנשים רעים.
אז אתה צריך לעשות כמה דברים.
1. לך תתאמן במשהו. אל תהיה לפלף. תלמד לחימה, פתח קצת שרירים... לא חייב להיות מר עולם. אבל שיהיה יותר כוח. אתה תרגיש יותר בטוח בעצמך כי תדע שאתה מסוגל.
2. יעוץ/טיפול. אם אתה לא רוצה, נסה למצוא בעצמך איפה הפאשלה שלך, במה הדברים שעברת שינו אותך משאר בני אדם ואיך אתה מטליא את החורים. איך אתה מתקן את זה.
3. תדאג להתנהל בצורה חכמה כדי שלא יקרו דברים כאלה שוב. למשל, אם תתעסק יותר מדי עם ערבושים, מטבע הדברים יום אחד הם יסדרו לך את הצורה...
אני חושב שמה שאתה רשמת פה על הנתונים זאת רק השערה ,
וגם אם יש ערבים רעים , אני מאמין שהרוב הם טובים ,ומי שטוב הוא לא מתבלט בטוב כדי שהמיעוט הערבי הרע לא יפגע בו כי המטרה של המיעוט הרע זה להטעות שיחשבו שכל הערבים רוצים בכוח לכבוש את מדינת ישראל .