כתב נושא: בעקבות אלימות המחבלים בארצנו והמסתננים האכזריים -טיפים חשובים להגנה עצמית !!!!!!  (נקרא 55235 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
טוב קודם כל כל הנושא הזה נכתב בעקבות האלימות הגואה בקרב כושים וערבים נגד יהודים .
שימו לב , ותהיו בראש פתוח כי כדי להגן על עצמכם באמת תצטרכו לעשות " סוויץ' " בראש,אבל לפני שמתחילים , כמה חוקים .
1.שלא תעזו לנהוג באלימות כלפיי אף אחד , לא משנה אם זה אחיכם הקטן, או ערס שמדבר איתכם לא יפה ברחוב. ברוך ה' היהודים זה עם רחמן (ברובם לפחות) ואין סכנה ממשית לחיים שלכם ברוב המקרים ,אפילו אם הוא כן תוקף אתכם , ככה שאפשר לנטרל אותו בצורות עדינות יותר.
2.תמיד עדיף לברוח .
לא משנה כמה זה נשמע לנו לא גברי , לא תואם למערכת הערכים שלנו , בקרב ברחוב תמיד מישהו יכול לדקור אתכם בגב , במיוחד שמדובר בערבים או כושים חסרי רחמים .
3.אל תיכנסו לקרב "סתם" מיוזמתכם האישית,אפילו אם אתם לדוגמה רואים ערבים או כושים מסתובבים מתחת לבית שלכם ועושים רעש (דוגמא !! ) .
אנחנו חיים במדינת "חוק" (שמאלני קיצוני , אבל חוק ) , וכדי שלא תסתבכו , עדיף תמיד לקרוא למשטרע .
עכשיו , אחריי שהבנו את החוקים שאסור לשכוח [u[/u],נרחיב קצת על ה"סוויץ" שדיברנו עליו לפני .
ה"סוויץ" הוא דבר שאני אוהב לקרוא לו "מצב אכזריות".
כשאנחנו מפעילים את "מצב אכזריות" אצלנו בראש , אנחנו לא אותו בנאדם נחמד וחייכני שלא מסוגל לפגוע בזבוב , אלא חיית טרף .
אנחנו חדים , שמים לב לסביבה , פוקחים שבע עיינים , תמיד מסתכלים איפה היריב שלנו נמצא ,מגיבים בשיא המהירות,ולא מרחמים על היריב .
אם נתמצת את ה"מצב אכזריות" לשלושה מוטיבים עיקריים , הם יהיו:
1.קשר עין עם היריב/יריבים .
רוב הפעמים תקיפות של ערבים או כושים אכזריים יהיו בקבוצות , ככה שאתם צריכים תמיד לראות שהם לא מפתיעים אתכם מאחורה או מכיוון שאתם לא מוכנים.
2.לשים לב לסביבה.
שימו לב איפה אתם עומדים , שלא תיפלו מאיזה מדרגה ותהיו על הרצפה (אם זה קרה לכם ,אתם במצב לא טוב . ), או שאולי חבר שנמצא איתכם במצב גרוע לדוגמא בועטים בו על הרצפה , אז תוכלו לעזור לו לקום או תעיפו ממנו את התוקפים(אם הוא יקום ויעזור לכם ,זה עוד שתי ידיים לטובתכם , שימו לב ! ) .
3.אין רחמים .
כשמצב אכזריות מופעל , אחריי שוידאתם שזה לא צחוק ויש סכנה לחיים שלכם , אתם כבר לא ג'נטלמנים .
אין חוקים , וכל ה-"בלי מכות לביצים , בלי לבעוט במישהו שהוא על הרצפה " והבולשיט הזה שתקף בזירה , לא חל עליכם .
אתם בסכנה , והמטרה היא קודם כל להציל לעצמכם את החיים .
עכשיו כמה טיפים מעשיים :
תמיד כשאתם עוברים במקום שנראה לכם שיכול להיות מועד לפורענות , תחפשו מה יכול לשמש אתכם בסביבתכם .
לדוגמא : אבן על הרצפה , קרש , ברזל .
אבל במידה ולא ראיתם משהו שיכול להאריך לכם את הטווח ,תדעו שאחד הנשקים הטובים ביותר לטווח קצר נמצא אצלכם בכיס : מפתח .
כן כן , מפתח , תתפלאו אבל הממזר הקטן הזה עושה קסמים .
הדרך האולטימטיבי להשתמש בו , היא להניח אותו ביד החלשה שלכם , ה"ג'אב" ,בין האצבע לאמה , ולכוון אותו כך שיצא מבין האצבעות שלכם , ושתהיה לכם אחיזה טובה על הבסיס העגול/מרובע שלו. למה ? נסביר בהמשך .
צורות התגוננות עם מפתח :מכה עם המפתח לאיזור העין , האף , השיינים , או בצורת חיתוך מלמעלה למטה על הפרצוף .
נזק: דימום מאסיבי של היריב במקרה של חתך , מכה לאף או לעין כנראה או שתרסק לו את האף ותחתוך לו את הנחיר , או שתשאיר לכם את העין שלו על המפתח שלכם , ומכה לשיניים תתן לו לבלוע את כל השיינים שלו ותשאיר אותו עם פה מלא דם . (עכשיו הבנתם למה אמרתי לא לעשות בלי סכנה ממשית לחייכם ,כלומר לא תקיפה של כושי אכזר או ערבי מחבל ? אם תוציאו למישהו עין בבית הספר , כנראה שזה לא יגמר טוב .תזכרו תמיד את החוקים ! ) .
עכשיו , אחריי שלמדנו כמה טיפים , איך נתנהג במקרה של תקיפה ?
קודם כל , מזהים את המצב .
חבר נותן לך כאפה -לא תקיפה .
ערבי או כושי סודני מתקרב אלייך בסמטה חשוכה ואומר לך :"יא בן *ונה , אני י*יין אותך " ? כן תקיפה ,סכנה ממשית לחייך , "מצב אכזריות" ON.  ;D
חבר'ה , חשוב שתפעילו שיקול דעת ולא תתקפו סתם אנשים , אם ערבי שואל אותך מה השעה , לא משנה כמה אתה רוצה להרביץ לו , אסור לך , אז אנא מכם אל תתקפו אנשים סתם אלא למקרה של הגנה עצמית .
אוקיי , אז זיהינו תקיפה , איך נפעל ?
קודם כל , ננסה לברוח .
כן כן , לברוח , אני יודע , זה לא גברי , אבל עדיף לברוח מלהתסבך עם החוק , מה לעשות זו המציאות .
ומה נעשה אם אי אפשר לברוח ?
אוווו סופסוף  ;D
אז ככה :
א. נעמוד כמו שצריך (בהמשך אסביר כיצד ) ונשיג את כלי הנשק (במידה ויש אחד ) .
אז איך לעמוד ? רגל חזקה לאחור , יד חזקה לאחור .
לדוגמא , אם אתם ימנים , רגל ימין אחורה ויד ימין אחורה , כדי לייצר זווית של 45 מעלות (עמידת מתאגרף).
נרים את הכתפיים לגובה הסנטר ואת הראש נתקע עמוק בין היידים עם סנטר צמוד לחזה כדי להגן על הגרון .
ידיים בגובה האוזניים כדי להגן על הפנים .
חלקו את משקלכם בצורה הזו : 60% לרגל האחורית, 40% לרגל הקדמית ,ושמרו תמיד על שיווי משקל !
מה תעשו אם היד החזקה והרגל החזקה שלכם נגדיים? (ימני ביד ,שמאלי ברגל ,כמוני  :old_azn:)
רגל חזקה קדימה , יד חזקה אחורה .
אתם לא צריכים יותר מידי להשתמש ברגל האחורית כי היא בד"כ משמשת לבעיטות ומאחר ואתם לא צ'אק נוריס , אל תנסו בעיטות ברחוב .
אז אוקיי למדנו איך לעמוד , מה הלאה ? כיצד נגיב לאחר שעמדנו בצורה נכונה ?
אז ככה , בהנחה שאין לכם נשק מכל סוג שהוא (אפילו מפתח) , הצורה הטובה ביותר היא מכות זולות , מה שנקרא "צ'יפ שוט".
כבר הזכרנו שאין רחמנות ?
המכות המומלצות הן: לפחות את היד הקדמית בצורת "חמסה " עם פנים היד כלפיי הרצפה  ולהכות עם האצבעות על עיני היריב(יגרום לדיסאוריטנציה וחוסר ראייה זמני , או קבוע , שיאפשר לכם או להנחית את המכה המנצחת בעזרת אגרוף עם היד האחורית , או לברוח.) , משיכת שערות עם היד הקדמית לכיוון הרצפה(יפיל את היריב לרצפה , ויאפשר לכם לסיים את הקרב , בהמשך נלמד כיצד לטפל ביריב שנפל לרצפה ) , משיכת אוזן עם היד הקדמית לכיוון הרצפה(כנאמר בסוגריים הקודמים) , מכה ביד קדמית פתוחה על פני היריב כאשר בסיס היד שלכם פוגע באף (יגרום לדיסאורינטציה ואפשרות שלכם להנחית נוקאווט בעזרת האגרוף האחורי שלכם ,או לברוח ) , בעיטה לאזור המפשעה (אל תבעטו בעיטת כדורגל שיוצאת מהאגן , זה סתם יגרום לכם לאבד שיווי משקל ואולי ליפול . תרימו את הברך של הרגל הקדמית, ותהפכו את הברך לאזור שממנו יוצאת הבעיטה , שוב בבעיטה שכזו לא צריך יותר מידי כוח כידוע , יעזור לכם לגרום ליריב ליפול , או לצאת מריכוז , וכך לנטרל אותו .לתשומת ליבכם , לא עובד נגד תוקפות !  :::D ) .
אז אחריי שנתנו מספר שיטות למכות יעילות ברחוב במצב של סכנת חיים , כיצד למעשה ניתן אגרוף פשוט ?
אגרוף טוב שיוצא מהיד האחורית (זה האגרוף היחידי שאתם צריכים , מכה אחת ויחידה שתוציאו לאזור הלסת או האוזן של התוקף ויגרמו לו ליפול) הוא נוקאווט ,אבל אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו לא מבזבזים אותו ומניפים סתם אגרופים אחוריים , זה יותיר אתכם חשופים למכה , אנו מוציאים אגרוף כזה רק לאחר שישמנו את אחת השיטות הקודמות שיגרמו ליריב לצאת מריכוז וישאיר אותו חשוף .
אז איך לתת אגרוף ?
אגרוף טוב יוצא מהאגן,ועובר דרך צינור דימיוני בקו ישר אל תוך הלסת,וחוזר בקו ישר באותו הצינור למקומו . כל הגוף מניע את האגרוף , והתנועה של כל המסה של הגוף שלך אמורה להעצר על ידי אזור הלסת של היריב .
אגרוף שיוצא מהאגן עם תנועה של כל הגוף קדימה , בניגוד לאגרוף שיוצא מהכתף, הוא חזק פי 3 .
כל המכות הקודמות שציינו יוצאות מהיד , או הרגל הקדמי/ת , אבל האגרוף המסיים צריך לבוא מהיד האחורית .
כיצד לנטרל יריב שנמצא על הרצפה ?
טוב אני יודע שהדבר הראשון שעולה לכם לראש זה " וולה " לראש , אבל ברחוב בעיטת מסוג הבעיטות שבועטים בכדורגל , ליריב שנמצא על הרצפה היא סכנה , מכיוון שמדובר באיבוד שיווי משקל לפרק זמן ארוך .
אז מה עושים ?
פשוט מאוד .
במקום לבעוט בו , תדרכו לו על הראש .
זה דורש הרבה פחות זמן והרבה פחות איבוד שיווי משקל .
עוד כלל חשוב לאחר שהפעלנו את "מצב אכזריות " :אם מתאפשר , תקפו ראשונים .
אחד מהאיפיונים של תקיפות של אנשים היא שלפניי התקיפה הממשית יש רגעים של התגוששות , דחיפות הדדיות , או הצמדות של היריב לפנייך שלך .
אם תתקפו ראשונים , רוב הסיכויים גם שתנצחו את היריב , אם תשתמשו בטכניקות הנטרול המצויינות לעיל .
שאלות שעלולות להתעורר :
למה כל אפשרויות התקיפה שנתת הם לטווח קצר ?
מכיוון שאם אתם בטווח רחוק , לדוגמה של בעיטה , אתם גם בטווח של לברוח .
איך נגיב במקרה שנפלנו על הרצפה ?
כנסו לתנוחת עובר , ובעזרת הידיים והמרפקים תגנו על איברים חיוניים , ותצעקו לעזרה בכל הכוח , תקוו שחבר , או סתם בנאדם טוב ירצה לעזור לכם .
יש לי ערס בבית הספר שרוצה להרביץ לי , אני יכול להשתמש בשיטות האלה ?
לא!!!השיטות הבאות יגרמו ברוב המקרים נזק פיזי מסיבי ליריב , ולעיתים אף נזק תמידי .
אם תיישמו אותם על "ערס" בבית הספר,אתם תאכלו אותה , ובגדול .
שווה לכם להסתכן בלהסתבך עם החוק , אך ורק במצב של סכנת חיים .
איך אני מגיב אם מישהו מאיים שהוא ירביץ לי ?
מדווח למשטרה , או למורה במידה ואתה בבית הספר .
טוב אז לסיכום , אני אשמח אם מישהו יתקן / יוסיף / יגיד לי שאני ממש אידיוט ויש לו שיטות יותר טובות , כולנו מאוד נשמח לשמוע .
ולבסוף הכי הכי חשוב :אלימות זה לא טוב ! תתרחקו מכל צורה של אלימות ! (ועוד פעם בבקשה אל תנסו את זה על ילד בבית הספר שלכם , זה רק מה שחסר לי שמישהו יגיד שלימדתי אותו להרוג אנשים  :::D) .
אז שיהיה לכם בהצלחה , ותשמרו על עצמכם יהודים יקרים !
נ.ב
תמיד תזכרו שבקרב נגד מחבל או איזה מסתנן שרוצה לפגוע בכם , יש לכם את העזרה הכי גדולה לצידכם ומכוונת לכם את הידיים , הקב"ה [:
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ההודעה שכתבת נוטפת קרב מגע מעשי לרחוב.
אחלה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
פששש אשריך אחי שהשקעת מזמנך וכתבת את כל זה. נשמע יעיל מאוד. הייתי מאוד רוצה ללמוד קרב מגע כדי לדעת איך להתמודד במצבים כאלה.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ההודעה שכתבת נוטפת קרב מגע מעשי לרחוב.
אחלה.
האמת שאתה צודק אני לומד כבר 7 שנים קרב מגע , ורוב הקרבות שהיו לי ברחוב היו נגד כל מיני מחבלים שחשבו שהם גברים , ככה שהרבה פה מניסיון !
פששש אשריך אחי שהשקעת מזמנך וכתבת את כל זה. נשמע יעיל מאוד. הייתי מאוד רוצה ללמוד קרב מגע כדי לדעת איך להתמודד במצבים כאלה.
מומלץ מאוד ללמוד קרב מגע ! זה יעיל מאוד , אמנות לחימה שהיא מאוד "תכלס" , בלי התפלספויות של המזרח הרחוק כמו עבודה זרה .
ותודה רבה לך ! מקווה שיעזור לך מתישהו בחיים אחי היקר !
מי שלא הבין עד הסוף את מצב אכזריות , אני ממליץ לצפות בסרטון הבא:

בסרטון הזה ניתן לראות איך החיילים תוקפים את השק/יריב ללא הפסקה גם כאשר הם עייפים אחריי פריצה מטבעת אנושית , או כאשר יריבים אחרים מכים אותם בצלעות .
אין מה ללמוד מהטכניקה של החיילים האלו , מכיוון שרואים שהם חובבנים,אבל אפשר להבין מהסרטון הרבה על מצב אכזריות .
בנוסף , זה גם אחלה של סרטון, אז שווה צפייה D:
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2012, 07:25:54 על ידי MAORO »
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תוספת למה שכתבתי :
עוד נשק מצוין להגנה עצמית הוא -עט או עיפרון.
כן כן , עט פשוט שאנחנו משתמשים בו לכתיבה , יכול לשמש ממש כדוקרן בעת מצוקה ,וניתן לדקור בעזרתו בכל חלקי הגוף .
למען הסר ספק של כל מיני שמאלנים שיראו את זה וירוצו למשטרה ,אני אישית וכל ארגון הימין האמיתי אומרים :לא לאלימות!

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
עוד כמה טיפים נחמדים שלמדתי...
1. אם מישהו תופס אותכם עם הידים שלו את העורף שלכם יענו מנסה לחנוק אותכם או כול דבר כזה... אתם מרימים את הידייים ככה שאתם תיראו כמו ישו ימח שמו ואז להיסתובב במהירות אל עבר היריב עכשיו עדיף להיתסתובב לכיון היד החלשה שלכם-למשל אצלי היד החזקה היא ימין לכן אני יסתובב שמאלה עכשיו ברגע שאתם תיסתובב אל היריב יוצר מצב כזה שאתם אוחזים לו בידיים, ברגע שאתם מיסתובבים תפקיד היד החלשה הוא ליתפוס את שניי היידים של היריב כיאלו אתה מחזיק איזה בול עץ... המצב הזה גם יגרום לידיים של היריב להיות בצורת הכנעה כלומר שאתם תעקמו לו את היידים...  ואם היד החזקה לתת אגרופים בפנים כמה שתרצה O0
2. אם מישהו תופס אותכם בחולצה מאוד חזק מקדימה הפיתרון הכי יעיל שצריך לעשות הוא ליתפוס עם כול יד שלכם אגדול שלו ולסובב לכיון חוץ כלומר לעקם לו את האגודלים... במידה וזה לא עובד להעיף בעיטה בכול הכוח לביצים או נגחה למי שיש ראש חזק חחח
3. אם מישהו מנסה לחנוק אותכם מהצד ואתם חושבים שאתם עוד שניה מאבדים את זה הקטע הוא לימשוך את היריב על המותניים שלכם כמה שאפשר וכשחוזרים למצב הרגיל המרפק שלכם בתוך הפנים שלו..
4. במידה ומישהו עושה לכם את החניקה הקלאסית מאחור עם שניי ידיים אז ביד אחת אתם תופסים את היד החונקת כלומר זאת שעוטפת את הצוואר שלכם אתם תופסים אותה מלמטה שלה ומפעילים כמה שיותר לחץ עם האגודל שלכם על הפרק יד שלו ואם היד השניה עושים אותו הדבר רק בלמעלה של היד בפרק יד ולוחצים עם האגודל אפשר אפילו אגרוף עדיף אגודל כי אגרוף יהיה מאוד קשה להביא לשם... אחריי שהלחץ האדיר על הפרק יד הופעל ברוב המיקרים היריב ישחרר את האחיזה לא עד הסוף אלה האחיזה תהיה מורפת מאוד ואז התפקיד שלכם הוא לעשות תנועה סיבובית בישביל להוציא את האחיזה מהמקום ואז חזרנו לעמידת מוצא ושם אתם כבר יודעים מה לעשות.... עכשיו טיפ מאוד חשוב... את האחיזה בצד העליון של היד עדיף לעשות עם משהו מתכתי כמו פלאפון אפשר אפילו מפתח וכו'.. בישביל יצירה של לחץ אדיר על הפרק יד של היריב...
אבל לזכור שזה לא חייב להיות על הפרק יד... אבל גם לא על אזור שהוא אחריי המרפק יענו יותר גבוה ממנו אחרת זה לא יעיל בכלל... המצב הכי יעיל זה על פרק היד

בנתיים אלו הטיפים שלי ואם אני יזכר בעוד אני יכתוב כאן..
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס״ד

לא ייאמן- חיפשתי כל השובע אשכול מסוג כזה באינטרנט
תודה זה בדיוק מה שאני צריך!!!!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה כבר ליותר מתקדמים ,לא הייתי ממליץ למתחילים לעשות את זה במצב אמיתי .
כעיקרון אם אתם במצב מסוכן ברחוב , לא משנה אם אתם על הרצפה , תופסים אתכם בצוואר או לא משנה איפה , תמיד תלכו לאזורים הפגיעים של היריב :אף ,עיינים , אוזניים , ביצים .
ולמתקדמים יותר , כמה מכות יעילות מאוד בטווח קרוב:
מכה עם אגרוף/החלק שבין הזרת לזרוע לגרון , מאוד יעיל .
מרפק/מכה עם העצם של הזרוע תוך כדי צעד קדימה לכל מקום בראש .
אגרוף "קרוס" למפתח הלב (רק אם החזה חשוף ! ) .
בעיטה צידית לברך של היריב,כלומר לגרום ליריב לכופף את הברך לצד שהיא לא אמורה להתכופף  :old_evil:(מכה מעולה , הפלה של היריב לריצפה [אם פגעתם] מובטחת ! ) .
במידה וליריב יש עגיל בגבה / באוזן , לתלוש לו אותו יהיה מהלך מצוין , במקרה של עגיל בגבה , אפילו אם תתנו לו מכה קטנה על העגיל , זה ישר פוגע לו בעצבים והבנאדם יקבל כאבי תופת .
מישהו תופס אתכם מאחורה ? תקיפו אותו עם הרגל שלכם כך שלא יוכל ללכת אחורה , ושברו לו ת'ביצים .
ולגביי מה שאמרת על שמישהו תופס אותך בחולצה , אתה צודק מאוד זה באמת שיטה מאוד יעילה , אבל לא הסברת אותה נכון .
צריך לתפוס ליריב את היד , לסובב אותה כלפיו , ובו זמנית ממש לתלוש את החולצה שלך מהיד שלו , תוך כדי שאתה צועד אחורה ב45 מעלות , ככה שאין מצב שהוא ימשיך לתפוס אותך .
אחריי שהיד שלו מעוקמת אצלך ביד , אתה יכול להפנות תוך כדי הבריח יד את כף היד שלו כלפיי הרצפה , ותראה איך שהוא יורד לרצפה כמו קסם D:
למרות שאני לא אוהב את כל הקישקושים האלה שמדובר ברחוב , הוא תופס אותך בחולצה ? שבור לו את הביצים ואת השיינים , ותראה איך שהוא עוזב כמו קסם .
כל הבריחים והקרקע בד"כ לא יעילים ברחוב , אלא רק בקרב זירה , או קרב רחוב ארוך וממושך .
בס״ד

לא ייאמן- חיפשתי כל השובע אשכול מסוג כזה באינטרנט
תודה זה בדיוק מה שאני צריך!!!!
בבקשה אח יקר ה' יעזור לך תמיד בכל דרך שתלך וילחם את מלחמותייך!
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2012, 13:59:21 על ידי MAORO »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם כבר באנו לידי כך, אתרום את תרומתי הצנועה.

נקודות תורפה ומצבים יעילים לשתמש בהן.

1. קודקוד. לא מעשי ברוב המקרים. אבל מי שנלחם על חייו ונוצר מצב בו קודקוד יריבו חשוף, אגרוף קמוץ ישר לקודקוד באמצעות העצמות שבבסיס האצבע והאמה בגב היד. חזק וישר.
2. רקות. בכפות ידיים פתוחות. או לחילופין, לקמוץ אגרוף וליצור צורה של גג עם האגודל בצד האצבע ככה שכרית האגודל נוגעת בצד האצבע המאוגרפת. ביד אחת או בשתי ידיים, לחבוט ברקות, מאחורי האוזניים ובנקודה בה מסתיימות עצמות הלסת התחתונה של היריב שתופס אותך מקדימה.
3. מכה באף. ישר קדימה או מלמטה.
4. מכה לגרון או לצידי הצוואר. בכל צורה שהיא. למומחים בכפות ידיים פתוחות או בפרקי האצבעות. למי שלא מומחה ויכול להזיק ככה את כף היד שלו, שיתן באגרוף סגור. ישר לגרגרת.
5. מפתח הלב.
6.צדי הצלעות, מתחתן.
7. מפשעה. מכה/בעיטה/שליקה. כל מה שזמין. יעיל גם נגד נקבות אם כי לא באותו אפקט. למעט ה"שליקה" (אלא אם כן אתה בני סלע).
8. ברך. כתב פה מאורו על בעיטה צידית לברך. אם מישהו עומד מולכם עם סכין או במצב שמסכן אתכם מאוד אתם יכולים גם לבעות ישר אל פיקת הברך כמו שמנסים לרסק קרש עץ. נראה אותו פוגע בכם בברך מרוסקת.
9. כפות הרגליים. רקיעה על כפות הרגליים. או אם יש הזדמנות ותפסתם כף רגל, לסובב בכל הכוח תוך שאתם מושכים אליכם. פחות יעיל, יותר מסוכן.

קונצים אחרים.

הצלחתם לתפוס רגל שנשלחה בבעיטה/רגל של מישהו מסוכן על הריצפה. מחזיקים את כף הרגל בשתי ידייםמסתובבים כאילו אתם רוכבים על הברך שלו ומפילים את עצמכם למטה תוך כדי שאתם מושכים את כף הרגל למעלה. למי שידמיין נכון את הפעולה, זה בריח. זה ישבור את הברך.
הצלחתם לתפוס את היד, לוקחים אותה מעבר לכתף כשהגב אל היריב, כף ידו הפתוחה כלפי מעלה, המרפק שלו כלפי מטה, נח על הכתף שלך. משיכה חזקה ביד כלפי מטה. בריח. המרפק נשבר.
שני התרגילים האחרונים לא הכי מומלצים לטירונים.

מצב של התגוששות צמודה, ברך אדירה למפשעה, לבטן, לצלעות.. כל מקום זמין...

וכמו שהזכירו אלה שלפני, רק במקרה של סכנת חיים!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אשכול טוב כל כך לא היה לנו הרבה זמן. ישר כח MAORO ואביר.

תוספת קטנה:
תמיד טוב להחזיק תרסיס פלפל. חוקי ומועיל נגד קבוצות תוקפים. לא להבהל מהסטיגמה,
תרסיס זה לא רק לנשים. בזמן האחרון הרבה מנוער הגבעות מחזיקים בתרסיס.
בתור שדרוג ממפתחות ככלי הגנה עצמית, אפשר לרכוש קובוטאן - חתיכת מתכת יצוקה
שמכה קלה ממנה לכיוון הגרוגרת משתקת או אפילו הורגת.
אם אתם בעלי רכב ונוהגים במקומות מסוכנים (וקשה לחשוב היום על מקום לא מסוכן) ללא נשק:
דאגו להחזיק בנוסף לתרסיס גם מוט ברזל, גרזן או כל כלי עבודה מובהק אחר - בקדמת הרכב ובהישג יד.

וגם: אל תצאו מבתיכם עם אגרופנים או סכינים. חבל שתחטפו תיק פלילי על כלום. אם אתם ממש חייבים
להחזיק סכין, דאגו להכין תירוץ טוב. למשל: אם תשימו סכין חיתוך עם שפיץ חד בשקית יחד עם תפוחי עץ,
סביר להניח שלא תואשמו בנשיאת סכין.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כמובן שהימין האמיתי לא ממליץ לעשות זאת מכיוון שהדבר אינו חוקי , מי שמחליט לעשות זאת , שידע שאנו מגנים ואוסרים זאת בכל תוקף .
חחחחחחחחח רבותי שימו לב החיים והמוות ביד הלשון חסר רק שיכנס לפה איזה משומד והוא יתחיל לחפש פה דקויות .
האלקשי - הנושא מאוד חשוב , אני ממליץ לנעוץ , זה בוודאי יותר משמעותי מכמה מהנעוצים פה (מה הייתם עושים עם 100 מיליון דולר :::D ).
ולדברייך האלקשי אני יכול להוסיף שנשק מאוד מומלץ הוא מנעול הגה , הוא גם ישמור לך על האוטו , ובמקרה הצורך אתה פושט מאריך אותו והוא מתפקד גם ממש כמו אלה טלסקופית , נשק מצוין !
אם אתם רוצים רשימה של כלי נשק מאולתרים/כלי נשק שקל להכין זה ממש לא בעיה .
אם אין לכם מפתחות עליכם או שאתם כלי נשק עם טווח רחוק יותר במידה ולתוקף יש סכין או אלה , תמיד תוכלו להשתמש בחגורה עם אבזם , פשוט לנסות לפגוע לו עם האבזם בראש , ואחריי שהוא יוצא מריכוז , תכו אותו בנקודות הרגישות (צוואר , רקות , מצלתיים לאוזניים , אף ,עיינים, אשכים וכו).
שימו לב ! אם הולך לכם עם החגורה , והתוקף יצא מריכוז , אל תתלהבו ותמשיכו להכות אותו עם החגורה , מכיוון שברוב המקרים קשה מאוד להשתלט על חגורה בתור כלי נשק לפרק זמן ממושך,אז לאחר שהתוקף יצא מריכוז , הכו אותו , או השתמשו בחגורה כדי לחנוק אותו ולהכות אותו במקביל .
אם אתם תלמידי בית ספר , יש לכם מגוון הרבה יותר מגוון וכולו בקלמר שלכם !
מספריים (צריך להצליב את הידיות שלו ,כלומר לגרום לידיות להיות אחת על השנייה ואז זה סכין לכל דבר) , סרגל מתכת הוא גם בעל יכולות חיתוך פנים/עיינים/נחיריים מופלאות , כל העטים/עפרונות שיש לכם בקלמר הם דוקרנים לכל דבר ..
לי זכור אפילו מקרה בבית ספר שלי שכמה ערבים חיכו מחוץ לבית הספר כדי להרביץ לאחד הילדים .
מה עשו התלמידים ? (כמובן שלא אני ,חבר שלי (; חח ) נכנסו לכיתה ריקה ,שברו לכמה כיסאות את הרגליים , ו... הופ !
אלת ברזל למהדרין !
בקיצור רבותי כמו שאמרתי אני ממליץ לכם תמיד לחשוב על שיטות ואפשרויות על איך להגן על עצמכם .
אצלי לדוגמה בעקבות האימונים והניסיון ברחוב , הנושא הלך ממש לקיצוניות , וכל פעם שאני הולך ברחוב , לא משנה איזה רחוב , לא משנה איפה , תמיד עולה לי בראש מה הייתי עושה אם הייתי צריך להילחם כרגע , מה הייתי מרים מהרצפה , מה מתוך הדברים שיש לי בכיס הייתי משתמש , איך הייתי מנצל את הסביבה (לגלגל את היריב שלך ממדרגות זה מהלך מעולה D: ) , ואני ממליץ לכם לנסות לגרום לעצמכם גם לחשוב כך .
מה לעשות , אנחנו חיים בארץ שהחיים בה הם חיי גלות לכל דבר .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 09:59:18 על ידי MAORO »

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
כמובן שהימין האמיתי לא ממליץ לעשות זאת מכיוון שהדבר אינו חוקי , מי שמחליט לעשות זאת , שידע שאנו מגנים ואוסרים זאת בכל תוקף .
חחחחחחחחח רבותי שימו לב החיים והמוות ביד הלשון חסר רק שיכנס לפה איזה משומד והוא יתחיל לחפש פה דקויות .
האלקשי - הנושא מאוד חשוב , אני ממליץ לנעוץ , זה בוודאי יותר משמעותי מכמה מהנעוצים פה (מה הייתם עושים עם 100 מיליון דולר :::D ).
ולדברייך האלקשי אני יכול להוסיף שנשק מאוד מומלץ הוא מנעול הגה , הוא גם ישמור לך על האוטו , ובמקרה הצורך אתה פושט מאריך אותו והוא מתפקד גם ממש כמו אלה טלסקופית , נשק מצוין !
אם אתם רוצים רשימה של כלי נשק מאולתרים/כלי נשק שקל להכין זה ממש לא בעיה .
אם אתם תלמידי בית ספר , יש לכם מגוון הרבה יותר מגוון וכולו בקלמר שלכם !
מספריים (צריך להצליב את הידיות שלו ,כלומר לגרום לידיות להיות אחת על השנייה ואז זה סכין לכל דבר) , סרגל מתכת הוא גם בעל יכולות חיתוך פנים/עיינים/נחיריים מופלאות , כל העטים/עפרונות שיש לכם בקלמר הם דוקרנים לכל דבר ..
לי זכור אפילו מקרה בבית ספר שלי שכמה ערבים חיכו מחוץ לבית הספר כדי להרביץ לאחד הילדים .
מה עשו התלמידים ? (כמובן שלא אני ,חבר שלי (; חח ) נכנסו לכיתה ריקה ,שברו לכמה כיסאות את הרגליים , ו... הופ !
אלת ברזל למהדרין !
בקיצור רבותי כמו שאמרתי אני ממליץ לכם תמיד לחשוב על שיטות ואפשרויות על איך להגן על עצמכם .
אצלי לדוגמה בעקבות האימונים והניסיון ברחוב , הנושא הלך ממש לקיצוניות , וכל פעם שאני הולך ברחוב , לא משנה איזה רחוב , לא משנה איפה , תמיד עולה לי בראש מה הייתי עושה אם הייתי צריך להילחם כרגע , מה הייתי מרים מהרצפה , מה מתוך הדברים שיש לי בכיס הייתי משתמש , איך הייתי מנצל את הסביבה (לגלגל את היריב שלך ממדרגות זה מהלך מעולה D: ) , ואני ממליץ לכם לנסות לגרום לעצמכם גם לחשוב כך .
מה לעשות , אנחנו חיים בארץ שהחיים בה הם חיי גלות לכל דבר .
מה אחי אני מבין שאתה שבע קרבות אה?
ואגב אחי, חחח מנעול הגה כבר יצא מהאופנה, איפה ראית היום דבר כזה?
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש לי באוטו מנעול הגה בצבע אדום , והוא שימש לא פעם כאלה טלסקופית , בעיקר באזור העיר העתיקה בירושלים  ;D
ולגביי השבע קרבות , אני אומר את זה בצער , אבל מה לעשות וחוויתי לא מעט אירועים של אלימות בחיים , אני גר בירושלים , עיר מלאה בערבים , ואני יכול להגיד לך שאין מה לעשות והמציאות במדינה העקומה הזו הביאה אותי פעמים רבות לקחת את החוק לידיים במקרים של סכנה (גם שלי וגם של אחרים) , אבל אני אומר את זה בצער .
ד"א לגביי ערבים , הם ממש ממש ממש לא יודעים להילחם .
הם 90% מהמקרים יתחילו קרב בהתקרבות ליריב (אולי כדי לנסות לנשק אותו ,אומרים שהם כולם הומואים,לך תדע  :::D).
תוך כדי קרב הם מקללים צועקים צורחים , כיאה לחיות ,אבל הם ממש לא יודעים לריב .
המכות המועדפות עליהם בד"כ הם בעיטה קראטה עלובה (שהם בד"כ לא יכולים לעשות כי הם מתעקשים ללבוש ג'ינסים צמודים,בעיקר פה בירושלים),ואגרופים שהם מנסים לתת להם תנופה מהכתף בתנועה צידית לכיוון הפרצוף (מה שנקרא המערב הפרוע ,מאוד לא יעיל מול מי שעומד בצורה נכונה ומגן על הראש ) .
מה שכן , לזכותם יאמר , שיש להם כוח סבל מטורף , כמו שכבר אמרתי , כיאה לחיות .
ולגביי מכות יעילות כלפיהם , המכות שתיארתי בהתחלה הם הכי יעילות נגדם , במיוחד לתפוס להם את השערות , כי הם משום מה פיתחו לאחרונה אובססיה לשיער .
אם אתה רוצה להיות אפילו יותר יעיל , לאחרונה גיליתי שיטה יעילה נגד חמאסניקים (ערבים עם זקן ארוך ).
פשוט מאוד תמשוך אותו מהזקן אל תוך הברך שלך , מדהים איך שזה עובד  :::D
ואם כל זה לא הלך לך , אז תזכור שאתה נלחם מול חיה , ומול חיה אין חוקים , פשוט תשבור לו את הביצים , זה תמיד עובד , נראה לי שאפילו לבנות שלהם יש ביצים לתפארת מוחמד ופאטמה D:

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אם מצליחים לדחוף את היריב, לדחוף אותו בתנופה לתוך קיר או עמוד. ככל שאתה מצליח להריץ אותו יותר מהר, או שידפק בקיר יותר חזק, (עדיף עם הראש שלו), או שיפול וידפק עם הראש בריצפה. גם במצב של קרב קרקע, במקרה של סכנה, לא להתבייש להטיח את הראש שלו בריצפה.

אגב, קראתי שוב את ההודעה הקודמת שלי ושמתי לב שיש סעיף שלא כל כך ברור.
2. התנועה היא כמו תנועת מצילתיים. או בכפות ידים פתוחות על האוזניים... או (נסו להתאמן על זה עכשיו) שתי ידיים פשוטות קדימה. כף היד כלפי מטה, גב היד כלפי מעלה. צפורני האגודלים נוגעות האחת בשניה.
לקמוץ את הידיים לאגרופים בלי להזיז אותן ובלי לסגור אגודלים.
עכשיו לסגור את האגודל לא מתחת לאצבעות ליד הצפורניים, אלא ליד קיפול האצבע. מחוץ לאגרוף ובצידו. כעת האגודל יוצר צורה של חוד.
במצב הזה, אם תסגרו את הידיים בתנועת מצילתיים על ראש של מישהו, פרקי האגודל יכאיבו לו מאד לרקות. אם זה בכוח, זה יכול להביא לאובדן הכרה...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם תעשה את זה ,תשבור לעצמך את העצם של האגודל .
אם אתה כבר עושה מצילתיים , אז רק ביד פתוחה על האוזניים , ככה אתה גם מכניס לו לחץ אוויר לאוזן ואתה יכול לגרום לו גם לקרוע את עור התוף ולאיבוד מוחלט של שיווי משקל .
אבל במידה ומדובר במתחילים ,אם אתה כבר בטווח מצילתיים , במקום לפתוח את עצמך לאגרוף לפנים, פשוט שלח את היד של הג'ב קדימה ונקר לו את העיינים עם חמש אצבעות.
לאחר מכן אתה יכול למקסס קומבו תלוי ברמה שלך .
אני אישית אוהב :ג'ב,קרוס,ג'ב,ג'ב,אפרקאט. ביצוע מהיר , נוקאווט בטוח .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא יודע מה זה ג'ב ואפרקאט וקומבו. אני רק יכול להגיד לך שכשמישהו תופס אותך בצוואר או בהתגוששות, אתה ממילא לא דואג שאתה פתוח לאגרוף לפנים אלא מבצע כל דבר שישחרר אותך ממנו כדי שתוכל אתה לתת לו אגרוף לפנים. התרגיל הזה מיועד להשתחררות ממי שתופס אותך מלפנים. ואתה מוזמן לנסות את זה בעצמך (הקטע עם פרקי האגודל). תעשה את זה כמו שצריך ולא יקרה לך כלום.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
רגע אתה מדבר על המפרק העליון של האגודל או התחתון ?
אם אתה מדבר על התחתון , המפרק ישבר ידידי , לא ממליץ.
על העליון ? יכול מאוד להיות .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
התחתון. מעין הברך של האגודל. אם אתה מניח את האגרוף על השולחן כשהזרת כלפי מטה, האגודל מתקפל מעל האצבע כשציפורן האגודל נוגעת באמצע האצבע וכך האגודל יוצר "גג" מעל החריץ שיוצרת האצבע בהתקפלה.
הסבר.
העצם בבסיס האגודל, נשענת על בסיסה בכף היד. העצם שבקצה האגודל נשענת על האצבע שבאגרוף. זה יציב ובדוק.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני אישית אוהב מאד את אומנות הנין-ג'וטסו אבל לצערי אין לי זמן ללמוד ולהתאמן.

למזלי אני לא אדם קטן וחלש, וזה מה שעזר לי בקטטות המועטות שבהן לקחתי חלק בחיי.

ובתור ילד שהעריץ את "מתאבקי" ה-WWF של שנות ה-90 (וגם את ה-WWE של תחילת שנות ה-2000) אני יכול להגיד שאם אתם ממש רוצים לגרום נזק בלתי הפיך לאוייב, תשתמשו במהלכים שבהם משתמשים אותם מתאבקי צעצוע (בחיים האמיתיים המהלכים האלה הורגים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק יהודי_לוחם

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • לשמאלנים לא תהיה תיקווה!
לא יודע מה זה ג'ב ואפרקאט וקומבו. אני רק יכול להגיד לך שכשמישהו תופס אותך בצוואר או בהתגוששות, אתה ממילא לא דואג שאתה פתוח לאגרוף לפנים אלא מבצע כל דבר שישחרר אותך ממנו כדי שתוכל אתה לתת לו אגרוף לפנים. התרגיל הזה מיועד להשתחררות ממי שתופס אותך מלפנים. ואתה מוזמן לנסות את זה בעצמך (הקטע עם פרקי האגודל). תעשה את זה כמו שצריך ולא יקרה לך כלום.
ג'ב זה אגרוף רגיל,בסיסי מהכתף... אפרקאט זה אגרוף שאתה מביא מלמטה כלפיי הסנטר של היריב... האגרוף הכי חזק...
וקומבו אם אני לא טועה זה אגרוף שבא מהכתף רק הולך אל הלחי של היריב יענו מהצד... אבל ניראה לי שאני מיתבלבל פה.. לא בטוח...
אין לנו ארץ אחרת אין לנו דת אחרת

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
טיפ שלי: אם אתה מת לשלם אלפי שקלים כמינימום כדי לחטוף דקירה בידי ערבוש קטן, תלמד קרב מגע. ומי שלא מבין יחפש "קרב מגע סכין" ביוטיוב

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מי שבאמת רוצה ללמוד שילך ללמוד, כמו שאי אפשר ללמוד לשחות דרך קריאה, פי כמה וכמה אי אפשר ללמוד להלחם דרך קריאה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
תזהרו מגז פלפל החרא הזה לפעמים חוזר לפנים..

הכי טוב, גשו לריקושט, 200-300 שקל אחלה בחלה של סכין פלס"ים .. לא מכיר כושי או כל יצור אחר שישרוד דקירה מדבר כזה.

בנוגע לקרב בידיים, הינה כמה נקודות חשובות שכדאי להפנים:

1. אוזניים - האוזניים אחראיות על שיווי המשקל, אתם יכולים לתת "מצלתיים" כמו שציין אביר, או לתפוס את האוזניים חזק ולנסות לתלוש אותם (אל תדאגו זה לא נתלש כזה מהר) או להניף את האוייב מהאוזניים.. זה יערער לו את השיווי משקל והוא יפול, משם הדרך כבר ידועה.
2. שיער, לתפוס מהשיער ולהניף את הראש אחורה במהירות ואגרסביות, מומלץ לדפוק אותו בקיר, יכול לגרום לזעזוע מוח קל, תלישת שיער כואבת, ושברים בגרון (שההנפה תהיה מהירה).
3. בעיטות לאשכים.
4.ניקור עיניים, אם אתם במצב ממשי של סכנת חיים ואתם יודעים שזה או הוא או אתם, לדחוף אצבע לעין במהירות ולהוציא. אם הוא הפיל אותכם אפשר עם האגודלים ללחוץ לו על הארובות של העיניים והם כבר יתחילו לצאת.
5. גרוגרת , פשוט מאוד - אגרוף מהיר חזק ויציב לגורגרת, התוקף מאבד את הנשימה וזה עניין של דקות עד שהוא מתחיל לחרחר כמו כלב.
6. מפרקת - לשבור מפרקת זה לא כזה בעיה רק צריך לדעת, אם אתם במצב שהתוקף חמוש ואתם הצלחתם להגיע איתו למצב של חניקה, כל עוד אתם יודעים שאתם במצב סכנה - להרים את הראש למעלה (שהגרון לא יהיה מתוך עד הסוף) סיבוב מהיר וחד לצד שמאל תוך כדי משיכה למעלה. אתם אמורים לשמוע "קנאק" כמו שמפרקים עופות.
7. צלעות - במצב של חניקה צדדית לתת מכת אגרופים מהירה ומאסיבית לצלעות.
8. בית החזה - נגיחה לבית החזה. אין פה כ"כ מה להרחיב חח.
9. אף - אגרוף חזק ויציב לאף ירסק את העצם המפרידה בין הנחריים והאוייב ככל הנראה יתפטל מכאבים.

שימוש בסכין -
1. לא מומלץ להשתמש בסכינים כמו לדרמן וכל הקפיציות החרא הזה.. הם יכולות להתקפל ולהוריד לכם אצבע.
2. כדאי להשתמש בסכין עם להב מנוסר (לפחות מאחורה) יקשה מאוד על תפירה של האיזור.

מה לא מומלץ + טיפים
1. לנסות את כל הדברים האלה פה על האחים שלכם או סתם במכות בשכונה.
2. להשתמש בגז פלפל ברוח.
3. להשתמש בשוקר במקרה של מגע מלא עם האוייב (לדוגמא האוייב חונק אותכם או משהו כזה).
4. אם אתם משתמשים באלה טלסקופית (זה מותר ע"פ חוק) מומלץ לשפצר אותה או לקנות אחת עם חוט תומך, שלא תעוף לכם מהיד.
5. לבעלי רכבים, תמיד אפשר לקנות אקדח מצית או אקדח דמה, נראה דיי אמיתי ויכול לשמש להפחדה. (רק שאחר כך אם המנוול יגיש תלונה תצטרכו להוכיח שזה היה אקדח דמה, לכן לא מומלץ להשתמש בזה באיילון).

כלי נשק קרים (מותרים ע"פ חוק) מאולתרים
1. אלה - סוללות 9 וולט בתוך גרב
2. לקחת מפתח שלא צריך ולהשחיז לו את הקצה, אפשר לשים בצרור.
3. שרשרת ברזל (אין עם זה בעיה מבחינת חוק, כדאי ואפילו מומלץ להוסיף מנעול בקצה).

והכי טוב לדעתי, תשאלו גם את אביר הקרנפים, לקנות גור רועה גרמני או בוקסר, לאלף אותו טוב לתקיפה, ולקחת אותו לכל מקום.. גם יהיה לכם אבטחה צמודה וגם חבר לנסיעות הארוכות בלילה.

חברים חשוב לזכור כל מה שצויין פה זה למקרי סכנה בלבד והשימוש בכל הכתוב כאן רק במסגרת חוק ההגנה העצמית.
אל תנסו דברים כאלה מתוך שיעמום ..

למי שמלאו 21, אין עבר פלילי, והוא גר באיזור מסוכן \ עובד בחברת אבטחה \ נסיעות יכול להוציא רשיון לנשק.
יש יתרון ליוצאי יחידות קרביות, אם אתם גרים באיזורים של ציד (קיבוצים וכאלה ליד יערות) אפשר להוציא רשיון ציד ולקבל רובה ציד.

תהנו חבלנים יקרים שלי ..
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 21:46:52 על ידי לוחם יהודה »

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
אני אישית אוהב מאד את אומנות הנין-ג'וטסו אבל לצערי אין לי זמן ללמוד ולהתאמן.

למזלי אני לא אדם קטן וחלש, וזה מה שעזר לי בקטטות המועטות שבהן לקחתי חלק בחיי.

ובתור ילד שהעריץ את "מתאבקי" ה-WWF של שנות ה-90 (וגם את ה-WWE של תחילת שנות ה-2000) אני יכול להגיד שאם אתם ממש רוצים לגרום נזק בלתי הפיך לאוייב, תשתמשו במהלכים שבהם משתמשים אותם מתאבקי צעצוע (בחיים האמיתיים המהלכים האלה הורגים).

יצא לי ללמוד, אחת האומניות אין מה להגיד.. לומדים גם שימוש בכלי נשק (בשלבים יותר מתקדמים) כמו חרבות נונצ'קות וכ'..
זאת האומנות ששימשה את הנינג'ות.. בארץ אי אפשר ללמוד אותה ברמה איכותית, אבל בחו"ל יש מקומות שעדיין מלמדים אותה לפי המסורת שזה כולל תרגילי הסוואה ואפילו הכנת פצצות ו"נטרול שקט" (שבירת מפרקות וכאלה..)..

אבל ליהודי המצוי הכי מומלץ MMA

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יצא לי ללמוד, אחת האומניות אין מה להגיד.. לומדים גם שימוש בכלי נשק (בשלבים יותר מתקדמים) כמו חרבות נונצ'קות וכ'..
זאת האומנות ששימשה את הנינג'ות.. בארץ אי אפשר ללמוד אותה ברמה איכותית, אבל בחו"ל יש מקומות שעדיין מלמדים אותה לפי המסורת שזה כולל תרגילי הסוואה ואפילו הכנת פצצות ו"נטרול שקט" (שבירת מפרקות וכאלה..)..

אבל ליהודי המצוי הכי מומלץ MMA
פעם הייתי עד לקטטה שבה ניסה אחד הנערים לבצע טומבסטון בנער שהתקוטט עמו (למי שלא יודע מדובר בהטחת הראש של היריב ברצפה בעוצמה).
למזלו של אותו הנער, המבצע לא עשה עבודה נקייה, אחרת זה היה יכול להסתיים במוות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!