כתב נושא: שאלה שמעניינת אותי  (נקרא 2630 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
שאלה שמעניינת אותי
« ב- : מאי 08, 2012, 19:47:02 »
מישהו יודע למה יהודה פוליקר אומר בשיר שלו שנקרא ״שלושה ימים״ בשנת 2008 "ניו יורק ניו יורק״? זה אחלה של שיר דרך אגב.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: שאלה שמעניינת אותי
« להגיב #1 ב- : מאי 08, 2012, 19:56:12 »
נראה לי שזה פשוטו כמשמעו..הוא כתב אותו בניו-יורק.. ישבתי איתו פעם לשתות בירה בתל אביב- בעוונותי, כמובן שלא ידעתי אז שהוא הומוסקסואל מוצהר וטמא, אבל שישמור אותי ה' הייתי כותב סיפורים שירים, חושב שאני המינגווי...חלק מהדור האבוד הזה... מה אתה אומר על בוב דילן לאונרד כהן? פינק פלוייד? זפלין? 

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : מאי 08, 2012, 22:32:34 »
למה אתה לא דן לכף זכות אחי? מדובר באנשים שלא יודעים כלום ביהדות.צריך לדון כל יהודי לכף זכות גם אם אנחנו לא מסכימים איתו(למעט הבוגדים ואלו שמסייעים למרצחים כמו טלי פחימה יש״ו).וזה גם לשון הרע.עדיף לא לשפוט אחרים כי אנחנו לא יודעים מה עובר על כל אחד.אולי תראה את הנקודה החיובית שהוא משמח המון אנשים במוזיקה שהוא עושה.ככה צריך תמיד לדעת שהעיקר זה הנשמה הקדושה שיש לכל יהודי וזן העיקר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #3 ב- : מאי 08, 2012, 22:50:46 »
יש יהודים שרחוקים מיהדות. אבל יש להם לב יהודי. ואכפת להם ויש להם אהבת ישראל. ויש כאלה שרחוקים מיהודים ומיהדות וקרובים לשונאי ישראל ימח שמם. עליהם לא מלמדים כף זכות ומחכים לראות שיפול עליהם דינה של גיהינום בכל כובד משקלו...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #4 ב- : מאי 09, 2012, 02:50:51 »
מי שמך לקבוע מה אדם עושה ב24 שעות היממה? אולי הוא תורם סכומי כסף לנזקקים? אולי הוא מקיים מצוות מסוימות בביתו? אנחנו לא בוחני כליות ולב.זה משחית את הנפש להתנהג בכזו אכזריות כלפי יהודים אחרים.ולא משנה אם הוא חוטא.לכל אחד יש יצר הרע ואת החולשות שלו.אז אם כך תוכל לאמר זאת על כל חילוני..כי הרי הם מחללי שבת לא? והעונש של משכב זכר וחילול שבת הוא זהה.וחוץ מזה צריכים לזכור שאיננו יכולים לדעת מה מביא אנשים לנהוג בצורה שלילית ומכוערת.מי יודע? אולי התעללו בו בילדות? לא חשבת על זה? תמיד צריך לחפש נקודות זכות בכל יהודי למעט אותם מוסרים ובוגדים שמסייעים לאויב הערבי או לחלופין מנסים להביא לשמד במזיד(שולה אלוני,טומי לפיד).זו אכזריות לשמה לפסול אדם רק בשביל שהוא חוטא בדבר מסוים.עם יד על הלב,למי מאיתנו אין חולשות? לא סתם יש מצוות עשה של ״בצדק תשפוט עמיתך״.ועוד דבר,רק אתה תרוויח מזה! על ידי זה שתדון אותו לכף זכות אז משמיים ידונו אותך לכף זכות.לא פשוט בכלל לצער ולשנוא יהודי אחר רק בגלל שאנחנו לא מסכימים איתו.ועמך כולם צדיקים.

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 09, 2012, 06:55:13 »
די אחי, אתה מדבר פה על יהודי שמשקיע את כל זמנו ומרצו להחטיא את עם ישראל.. נראה לך שמו"ר זצוק"ל הי"ד, היה נתפס בזאפה בהופעה של פוליקר? יהודי שאינו שומר שבת אפשר ללמד עליו זכות, אבל על רשע גמור- שמחטיא את עם ישראל זו עברה ללמד עליו זכות ואמרו חכמים "כל המלמד זכות על הרשע נקרא רשע"

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 09, 2012, 07:06:48 »
"המתנגד לכפייה דתית עובר "על כבודי לא מחיתם, על כבודכם מחיתם". נגד חילול שבת לא מחיתם על הזכות לחלל שבת מחיתם?"

הרב כהנא הי"ד

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #7 ב- : מאי 09, 2012, 10:02:08 »
נשמה תקשיב,לא אני ולא אתה נשפוט אף אחד.זה תפקידו של הקב״ה.זו ראיית עולם הגורמת להשחתה של המידות.אתה לא לוקח בחשבון שהמון אנשים סובלים מעם הארציות גדולה מכיון שלא לימדו אותם? גם אני הייתי כך! אתה היית רוצה שיתנהגו אלייך ככה בתור חילוני? לא! וזה ברור למה.מה ששנוא עלייך אל תעשה לחברייך.

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 09, 2012, 10:36:07 »
תגיד מה שאתה רוצה לעצמך, אבל הקב"ה מצווה עלייך לשפוט את עמיתך... בצדק, ולהוכיח אותו בכל מקום ומקום שאתה רואה את שמו ה' מתחלל... יהודים כאן שמלכלכים על תלמידי חכמים ומתייחסים בביטול להלכות פסוקות של גדולי הדורות צריכים להבין שהסיבה היחידה, היחידה, שתנועת כך סחפה את כל העם איתה היא שעמד בראשה איש תורה בכל רמ"ח אבריו, שפירושו שקיים את כל המצוות כלשונן ובדיקדוקן..
כל מי שלא יכניע את עצמו לפני ה' יתברך וחוקיו לא יהנה מאותה סייעתא דשמייא לה זכה הרבב כהנא הי"ד..