כתב נושא: עולים חדשים מתימן: "בטיפשותנו הגענו לישראל"  (נקרא 7409 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
יהודים שהגיעו לארץ לפני שלוש שנים מתימן, שטחו בפני חברי ועדת הקליטה של הכנסת את בעיותיהם.
אם ל-12 ילדים: "הילדים שלי כועסים עלי בגלל ששכנעתי אותם לעלות לישראל".
בנה: "אם לא תהיה ברירה נעבור לאמריקה"

לקריאת המשך הכתבה...

כל ממשלה שמבריחה יהודים מישראל היא ממשלת פשע!
« עריכה אחרונה: נובמבר 28, 2006, 16:01:57 על ידי עז77 »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
ובאמריקה יהיה לו יותר טוב????
אני לא חושב.....
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
יהודים שהגיעו לארץ לפני שלוש שנים מתימן, שטחו בפני חברי ועדת הקליטה של הכנסת את בעיותיהם.

לקריאת המשך הכתבה...

במקום לעבור לאמריקה, הם כולם צריכים להיות כהניסטים כמו יגאל עמיר, כמו נתנאל עוזרי הי"ד, כמו הרב בן-שושן שקרא הספד על הרב כהנא הי"ד לפני כחודש.  אם הם ירדו לאמריקה, בסופו של דבר הם ילמדו את האמת ויחזרו לארץ ככהניסטים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח

לקריאת המשך הכתבה...

במקום לעבור לאמריקה, הם כולם צריכים להיות כהניסטים כמו יגאל עמיר, כמו נתנאל עוזרי הי"ד, כמו הרב בן-שושן שקרא הספד על הרב כהנא הי"ד לפני כחודש.  אם הם ירדו לאמריקה, בסופו של דבר הם ילמדו את האמת ויחזרו לארץ ככהניסטים.

באמריקה מותר לך להיות יהודי אוהב ישראל, באמריקה מותר לך להגיד את האמת שהערבים הם רוצחי תינוקות נאצים.
לצערנו הרב, מי שרוצה להרגיש כמו יהודי חופשי יכול לעשות זאת יותר באמריקה מאשר בארץ.
אבל, בכל זאת ולמרות הכל חייבים להשאר בארץ ולצבור עוד ועוד אנשים ועוד ועוד מאמינים בדרך הכהניסטית.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
הם באים לישראל לקבל כסף??
מה שבטוח שזה לא אותו סוג של יהודים שהגיעו לישראל בשנות ה 50 ואיך שירדו מהמטוס נישקו את עפר הארץ. את אלו לא שולחים למעברה ולא מרססים אותם ב DDT כשהם יורדים מהמטוס. גם לא כורתים את הפיאות שלהם. לא צריך לכרות כי כנראה אין להם...
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הם באים לישראל לקבל כסף??
מה שבטוח שזה לא אותו סוג של יהודים שהגיעו לישראל בשנות ה 50 ואיך שירדו מהמטוס נישקו את עפר הארץ. את אלו לא שולחים למעברה ולא מרססים אותם ב DDT כשהם יורדים מהמטוס. גם לא כורתים את הפיאות שלהם. לא צריך לכרות כי כנראה אין להם...
GY
יש משהו בדבריך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היחס כלפיהם מצד הממסד נובע אך ורק מעצם היותם יהודים מזרחיים, "פרענקים" בשפת הבולשביקים. אם הם היו יהודים "נאורים" מפולין או מגרמניה, היחס אליהם היה שונה לחלוטין, ואינני מטיל לי שמץ של ספק בכך.

אמנם אני לא יהודי, אבל כשאני מסתכל מהצד ורואה איך יהודים שונאים אחד את השני על רקע עדתי זה מוציא אותי מדעתי. בגלל זה עם ישראל אכל אותה אין ספור פעמים לכל אורך ההיסטוריה, החל מגלות בבל ועד המצב הקשה בו נמצאת מדינת ישראל. עם שאינו מאוחד אין לו סיכוי לשרוד.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היחס כלפיהם מצד הממסד נובע אך ורק מעצם היותם יהודים מזרחיים, "פרענקים" בשפת הבולשביקים. אם הם היו יהודים "נאורים" מפולין או מגרמניה, היחס אליהם היה שונה לחלוטין, ואינני מטיל לי שמץ של ספק בכך.

אמנם אני לא יהודי, אבל כשאני מסתכל מהצד ורואה איך יהודים שונאים אחד את השני על רקע עדתי זה מוציא אותי מדעתי. בגלל זה עם ישראל אכל אותה אין ספור פעמים לכל אורך ההיסטוריה, החל מגלות בבל ועד המצב הקשה בו נמצאת מדינת ישראל. עם שאינו מאוחד אין לו סיכוי לשרוד.

לא מסכים איתך כלל... הם התייחסו כך גם לרוסים ולכל העולים.
הרב כהנא צדק!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
לא מסכים איתך כלל... הם התייחסו כך גם לרוסים ולכל העולים.

אתה צודק. זה בגלל עצם היותם יהודים אמוניים. הרי אמונה יהודית נוגדת את השקפת העולם הבולשביקית.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הבולשביקים כן התיחסו בצורה שונה לרוסים מאשר לעולי עדות המזרח.  בעוד שההורים שלי מרוסיה קיבלו דירה ומענקים והטבות, למשל לקניית מכונית, אל עולי עדות המזרח התיחסו כאל כלבים, שיכנו אותם בפחונים, ומנעו מהם קבלת עבודה אם הם רשמו את ילדיהם לבתי ספר דתיים.

במשך רוב ילדותי שכני המזרחיים (הילדים) התנכלו לי, ולא הבנתי למה.  ההורים שלי פשוט פירשו את זה כקנאה מצד "פרימיטיביים", אבל האמת היא שההורים של אותם ילדים מזרחיים סיפרו להם מה שעשו האשכנזים להם ולהוריהם, והחדירו בילדיהם כעס (מוצדק) כלפי כל האשכנזים.  את הכעס הזה אני חויתי באופן אישי, והכעס הזה הביא אותי לשנאת חינם ולגזענות.  כשאין אמונה, כשאין יראת ה', נוצר חלל ריק שמתמלא בדברים מכוערים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק shmoolikipod

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • צריך סוף לעול-מרט
    • בלוג
איזה גועל! את המילים של התיימניה הזו אפשר פשוט לתרגם ל-"עליתי למדינה בשביל לקבל כסף". כאילו שבאמריקה מישו היה יורק עליהם ! פשוט כל ארצות הברית יושבת ומחכה לפרוס להם את השטיח האדום רק שיעולו לשם... אישה  דפוקה... >:(
- זה שאתה פרנואיד זה לא אומר שאין אפאחד שעוקב אחריך ...

עז77

• אורח
איזה גועל! את המילים של התיימניה הזו אפשר פשוט לתרגם ל-"עליתי למדינה בשביל לקבל כסף". כאילו שבאמריקה מישו היה יורק עליהם ! פשוט כל ארצות הברית יושבת ומחכה לפרוס להם את השטיח האדום רק שיעולו לשם... אישה  דפוקה... >:(

אני חולק עליך, היא לא אשה דפוקה בכלל
אנחנו לא אמריקה - אנחנו אמורים לקלוט עולים יהודים ולעזור להתם להתאקלם בארץ שלנו.
ובגלל היהדות שהיא הדבק שמחבר ביננו, אנחנו אמורים לגלות חמלת יתר לאלו שקשרו את גורלם בגורלנו,
ועזבו הכל כדי להכות שורשים במדינה היהודית שלנו - זה נורא קשה להגר למדינה זרה ולהשאיר מאחור תרבות ושפה ומנהגים.
לצברים מן השורה זה כנראה לא ברור כל כך, כי הם לא עברו זאת על בשרם - ולכן מן הראוי לגלות הבנה והזדהות עם יהודים יקרים שכאלה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושד שהשהות הקצרה של אותה משפחה בחיק חסידות סאטמר השפיעה עליהם לרעה.  מדינת ישראל אינה מחויבת לתת להם דירה או הטבות אחרות מעבר לתקופת זמן מסוימת, אבל מדינת ישראל כן מחויבת לעזור להם למצוא עבודה.  יחד עם זאת, יש לזכור שרוב בני המשפחה הם קטינים שלומדים בבתי ספר, כך שמספר המבוגרים בגיל עבודה אינו מספיק לפרנסת משפחה ברוכת ילדים זו.

התגובה הטיפוסית של ישראלי לשמע הסיפור הזה כנראה דומה לצערי לתגובתה של אמי (חילוניה אנטי-דתית): "שיעשו פחות ילדים, ואז לא יהיה כל כך קשה".  אם המשפחה הזו היתה צריכה להתמודד עם ישראלים בעלי אותה גישה, אפשר להבין את תסכולם.  משפחות ברוכות ילדים צריך לכבד, ולא לבזות, ואת זה רוב החילוניים לא מבינים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!]

ימח שמם של ראשי הסמאל! גועל נפש! אסור לשכוח. חשוב להזכיר! ומי שניסה לפתוח על כך וועדת חקירה ממלכתית היה מו"ר עט"ר עוזי אזולאי משולם הי"ו - וישלח לו רפואה שלימה במהרה בימינו אמן  - רצחו אותו נפשית [היום הוא לא בגדר של רב. הוא לא מסוגל לתפקד ראוי].

כל חטיפת ילדי תימן מזרח ובלקן! חוץ מזה שהיו גם כמה אשכנזים בעסק.. - ממש גועל נפש! מייצג את השלטון בישראל! לקחו ילדים מהוריהם, אמרו להם שהם זרקו אותם, חתכו להם את הפיאות, ריססו אותם בD.D.T. [חומר נגד מזיקים שנמצאים בשיערות] - גועל נפש! על זה הקב"ה לא ימחול להם בחיים! יצטרכו לעסוק כל חייהם בלחפש את הילדים האובדים ברחבי העולם!

פשע לעם היהודי!

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
זה מה שקורה שבמקום עלייה הם עושים הגירה.
ואחר כך יש לנו אתאיסתים משתמטים בארץ.

קחו דוגמה מבני מנשה שבאו מהודו. הם באו בגלל היהדות שלהם לא בגלל שהבטיחו להם חיים טובים
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לק"י [!!!!]

נכון! ובושה וחרפה - מה שהמדינה הזאת עושה להם. - פשוט מושחתים. יהודים גלותיים. בעלי שנאה עצמית.

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לאן נעלמו הציונים האמיתיים שהעפילו ועלו לארץ בשנותיה הראשונות ובנו אותה?

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
ובאמריקה יהיה לו יותר טוב????
אני לא חושב.....
צודק! צריך ללמוד מהמעשה שגדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זכר צדיק וקדוש לברכה שעלה לא"י כשהוא יכל להישאר  באמריקה
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עליה היא חובה! למלא את הנגב והגולן, איפה שעוד יש מקום ביהודים, ליצור רוב מוחלט לא לתת לערבושים להשתלט מספרית על המדינה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
עליה היא חובה! למלא את הנגב והגולן, איפה שעוד יש מקום ביהודים, ליצור רוב מוחלט לא לתת לערבושים להשתלט מספרית על המדינה.
לצערי הרב, בתור יהודי שכרגע גר בגלות המקוללת, אני יכול לומר לך שיש מספר רב לא רק של "יהודים" שעצם הרעיון של עליה לא"י נראה מגוכח בעיניהם, אלא יש גם מספר רב של ישראלים שירדו, ואין להם שום כוונה לעלות.  וכהצדקה לעמדתם הם מפנים אצבע מאשימה כלפי הממשלה הנוכחית וכל הממשלות בעבר.  הם אומרים, "תראה מה הם עושים ליהודים טובים (גירוש מגוש קטיף).  לא נוקפים אצבע להגן על אזרחי המדינה מהחיזבאללה.  מושחתים וצבועים.  ארץ אוכלת יושביה.  מה, אני משוגע?  אחרי כל מה שעשיתי בשביל לבוא לאמריקה, אתה רוצה שאני אעזוב?  מה, אני פראיר?  עזוב אותך מיהדות ודת.  תהיה מציאותי."

ככה זה.  הגלות קוסמת להם, בדיוק כמו שהגלות של גרמניה הנאורה והמתקדמת קסמה למתיוונים המתבוללים בגרמניה.  מה לעשות, שהעם שלנו לא לומד מטעויות העבר?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן