כתב נושא: משהו מחזק נורא!  (נקרא 2180 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
משהו מחזק נורא!
« ב- : דצמבר 25, 2011, 19:12:12 »
בס"ד

אז ככה , אחי הקטן היה בהרצאה של רב מסויים (שאני לא זוכרת את שמו ) הרב הזה סיפר את הסיפור חיים שלו , הוא עבר מוות קליני
והנה כמה מהדברים המצמררים שהוא סיפר

הוא סיפר שברגע שהנשמה יצאה מהגוף הוא ראה אור חזק שאי אפשר לתאר במילים " אתם רואים את האור הזה (הוא מצביע על הפלורוסנט של בית הכנסת ) זה אור מלוכלך ליד האור הזה " אור חזק וברור ולבן ומאיר ומה לא , פשוט אי אפשר לתאר במילים
ואז הוא שאל " מה זה האור הזה ? " ופתאום הוא רואה מלא מלא מלא נשמות שצועקות ביחד " מה זה האור הזה ? "  והאור כאילו עונה להם " יהודי רץ לעשות מצווה !!!!!! " אתם קולטים ????? ברגע שיש יהודי כלשהוא שעושה אפילו מצווה הכי קטנה , תראו איזה רעש זה עושה בעולמות עליונים !!! פשוט לא יאומן

כל פעם שאתם מברכים על כוס מים , כל פעם שאתם אומרים קריאת שמע בכוונה , כל פעם שאתם מניחים תפילין .... זה עושה רעש אדיר בשמיים !!!!

ישתבח שמו לעד לשמוע את הדברים האלה ורק לעשות מצוות כל היום , מצווה ועוד מצווה ועוד מצווה  לרדוף אחרי מצוות  כל יום כל היום !!!!

אותו רב סיפר עוד המון דברים שקרו לו בעולמות עליונים , מפה לשם הוא מספר שמתי שהוא היה שרוי במצב של בין חיים למוות
והנשמה שלו עוד היתה מחוץ לגוף , ובאו לבקר אותו אברכים צעירים , הוא אומר שיצא להם אור מהרגליים , אור טהור , לבן , לא יאומן !!
אנחנו בגוף הגשמי שלנו לא מסוגלים לראות לתאר ולהעלות על הדעת את הדבר הזה , אבל הוא ראה את הדברים הרוחניים שקורים סביב האנשים האלה שמקיימים מצוות
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
משהו מחזק נורא!
« להגיב #1 ב- : דצמבר 25, 2011, 20:21:39 »
הסיפורים על מוות קליני הם תמיד מעניינים ומחזקים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
משהו מחזק נורא!
« להגיב #2 ב- : דצמבר 25, 2011, 20:39:51 »
קבלו עוד משהו שנתקלתי בו ושמאוד חיזק אותי. לפחות בקטע של שמירת הברית וגם בקטע של משכב גויות...

יש איסורים קשים שלא נגמרים. כמו הדוגמאות שהזכרתי לעיל. זה שונה משמירת שבת למשל, שאתה צריך להתאפק עד מוצאי שבת ואז אתה יכול לעשות ה שבא לך. או אוכל לא כשר שאתה מתאק עד שאתה מוצא אוכל כשר וזולל כאוות נפשך.
רובנו כאן רווקים. אני לא יודע מה בקשר אליכם אבל אני לא רואה נישואין באופק.
לחשוב בצורה של "לעולם לא", גם בקטע של יחסי מין וגם בקטע של זרע לבטלה, זה מייאש ומכביד. אבל יום אחד בארץ ראיתי סטיקר שמסביר שכל איפוק הכי קטן שעושים לשם שמיים, אפילו אם לאחר מכן נופלים, העובדה שהתאפקו ומנעו מעצמם דבר אחד אפילו קטן, לשם שמיים, היא נחת רוח לה' ונחשבת ממש כקרבן.
כל פעם שהנסיון מגיע צריך לחשוב רק על איפוק קטן לשם שמיים, לחשוב כמה נחת רוח יש לה' כאשר בניו מתאפקים בשבילו. לאחר מכן היצר נשכח עד לפעם הבאה. אם הוא מגיע שוב, נזכרים שוב בסיבה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!