כתב נושא: הנשמות של הדור האחרון עקבתא דמשיחא  (נקרא 4274 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הנשמות של הדור האחרון עקבתא דמשיחא
« ב- : דצמבר 03, 2011, 19:27:56 »
בס"ד
http://www.shomreybrit.com/
הרצאה מספר שתיים מלמטה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : דצמבר 04, 2011, 02:57:27 »
ישבתי לראות את כל ההרצאה,מעניין ומאוד מחזק,תודה  O0

אגב באתר יש הרבה חומר לגביי פגם הברית,גם לגברים וגם לנשים שרוצים להתחזק בעניין פגם הברית,הרב גם טוען שתיקון פגם הברית הוא התיקון הכללי של הדור

שלנו,בגלל שאנחנו גלגולים מדור המבול,ובגלל ששם הבעיה  הייתה בזימה ופרצות אז זה התיקון שלנו כיום כלל.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #2 ב- : דצמבר 04, 2011, 04:20:49 »
לגבי דור המבול, ממליץ לקחת את זה כערבון מוגבל. עד כמה שידוע לי חוטאי הברית בדור המבול חזרו בתינוקות שנהרגו במצרים ביאור.
ומאז עברו המון המון דורות, ככה ש..

בכל מקרה, חטא איום ונורא מומלץ לכולם להתחזק.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : דצמבר 04, 2011, 09:57:55 »
ישבתי לראות את כל ההרצאה,מעניין ומאוד מחזק,תודה  O0

אגב באתר יש הרבה חומר לגביי פגם הברית,גם לגברים וגם לנשים שרוצים להתחזק בעניין פגם הברית,הרב גם טוען שתיקון פגם הברית הוא התיקון הכללי של הדור

שלנו,בגלל שאנחנו גלגולים מדור המבול,ובגלל ששם הבעיה  הייתה בזימה ופרצות אז זה התיקון שלנו כיום כלל.
בס"ד
הנסיון של נשים בדורינו זה בעניין צניעות שמירת הברית שייך רק לגברים

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 04, 2011, 20:19:05 »
בס"ד
 שמירת הברית שייך רק לגברים

מממ.... לאו דווקא..

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : דצמבר 04, 2011, 21:13:34 »
מממ.... לאו דווקא..
בס"ד
נשים צריכות לשמור על צניעות

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 04, 2011, 22:17:55 »
לגבי דור המבול, ממליץ לקחת את זה כערבון מוגבל. עד כמה שידוע לי חוטאי הברית בדור המבול חזרו בתינוקות שנהרגו במצרים ביאור.
ומאז עברו המון המון דורות, ככה ש..

בכל מקרה, חטא איום ונורא מומלץ לכולם להתחזק.
כאחד שלא מבין כל כך בתורה אני יוצא מנקודת הנחה שאתה צודק במה שכתבת,אבל בכל זאת יש איזה מקור למה שכתבת שהתיקון של דור המבול זה ברצח התינוקות במצרים?

ואם זה באמת היה ככה זה שולל את האמונה שישנם נשמות שנמחקות לעולמי עולמים,כי אם דור המבול שהיה הדור הכי גרוע מבחינת האל,קיבל את הזכות לתיקון אז כל אחד

יכול,ואז זה בעצם יוצר מצב שהרשעים ביותר נהנים פעמיים,גם בדור שהם חוטאים וגם מקבלים זכות להכנס לגן עדן על ידי תיקון למרות שהוא בטח לא יהיה קל.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 04, 2011, 22:45:24 »
כאחד שלא מבין כל כך בתורה אני יוצא מנקודת הנחה שאתה צודק במה שכתבת,אבל בכל זאת יש איזה מקור למה שכתבת שהתיקון של דור המבול זה ברצח התינוקות במצרים?

ואם זה באמת היה ככה זה שולל את האמונה שישנם נשמות שנמחקות לעולמי עולמים,כי אם דור המבול שהיה הדור הכי גרוע מבחינת האל,קיבל את הזכות לתיקון אז כל אחד

יכול,ואז זה בעצם יוצר מצב שהרשעים ביותר נהנים פעמיים,גם בדור שהם חוטאים וגם מקבלים זכות להכנס לגן עדן על ידי תיקון למרות שהוא בטח לא יהיה קל.
המקור אם אני לא טועה הוא ב"שער רוח הקודש" מרבינו האר"י ז"ל הקדוש, שגילה לנו שהתינוקות שהוטבעו בייאור היו גלגולים של אלו מדור המבול ששפכו זרעם לבטלה.
ציטוט
לכן גם עתה גזר עליהם פרעה כל הבן הילוד היאורה תשליכוהו ולא גזר אלא על הזכרים לפי שהם חטאו בהשחתת הזרע ולא הנקבות.
הקב"ה רחמן, ומנסה כמה שיותר לעזור לאדם, לכן גם מי שמת במוות משונה - המיתה מכפרת. אבל במקרים מסויימים רח"ל המיתה אינה מספיקה, אמנם מה שעברו בדור המבול כיפר להם על רוב או חלק מהמעשים, אבל שז"ל וניאוף זה חטא חמור ובעייתי מאוד (הזוהר הקדוש אומר שאין תיקון לחטא הזה לעולם אבל חז"ל קבעו שיש תיקון ולא צריך להפחיד...) ככה שהייתה גזרה על עם ישראל, אז אם כבר צריכים לסבול לפחות שהסבל הזה יכפר על משהו. וככה התגלגלו נשמות החוטאים בתינוקות הייאור והשלימו את תיקונם.
מי אמר שיש נשמות שנמחקות? הנשמה היא נצחית. בדור המבול העולם הגשמי נחרב, לא הנשמות. לנשמה תמיד יש אפשרות לחזור ולתקן. נשמה זה דבר נצחי, וזה אחד מעיקרי האמונה שלנו. רק לפני כמה שנים בודדות נמצא דיבוק בבחור ישיבה מברזיל שהגיע לארץ, (חפש בגוגל "הרב דוד בצרי דיבוק") והדיבוק סיפר לרב המקובל הצדיק דוד בצרי ש"טיפל" באותו דיבוק, שהוא חוטא עוד מימי בית שני. (מסופר שהוא רצח יהודים ולקח את הילד שלהם לעבודה זרה).