כתב נושא: מדינת ישראל הארורה פתחה חזית נגד אלוקי ישראל! רע ומר יהיה גורל הערב רב!  (נקרא 728 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
נחרדתי לגלות שעומדים לסגור ישיבות ביצהר!
הסיבה: משוואה חולנית שפיתחה מחלקת הגסטאפו בשב"כ
אם יהודים עושים תג מחיר - נעשה גם להם תג מחיר ונסגור להם בתי כנסיות ומדרשות ה' ישמור!!
ראו הוזהרתם אזהרה חמורה!! בית מדרש וישיבה זהו בית מקדש מעט, רע ומר יהיה גורלכם לו תניפו גרזן משחית על ביתו של הקב"ה!!
ביום שאני ישמע שאכן בוצע פשע חסר מחילה כזה אני יקרע את חולצתי!!
עובדיה יוסף אם עוד נשארה בך לכלוכית של יראת ה', מוטלת עליך חובה לעזוב במיידי את ממשלת הזדון הזאת ולמנוע את ההרס הזה!!
לו תבגוד שוב באלוקי ישראל באופן מכפיר כזה ותהיה שוטף פעיל לפעולת ההרס הזאת, אני מאחל לך שלא יישאר לך שריד ופליט מביתך.

מבחינתי ביום שיתחילו להרוס כאן בתי כנסיות ובתי מדרשות כנקמה ביהודים - זוהי מלחמת שמד נגד אלוקי ישראל!
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ

מבחינתי ביום שיתחילו להרוס כאן בתי כנסיות ובתי מדרשות כנקמה ביהודים - זוהי מלחמת שמד נגד אלוקי ישראל!

כבר התחילו ממזמן..
שלא יתפלאו אחר כך שהבני דודים שלהם "מתוייגים" והמבין יבין.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מדינת ישראל במלחמה מול אלוקי ישראל מימים ימימה. זו הסיבה לכל הפאדיחות, להשפלה ולחוסר ההצלחה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!