כתב נושא: "(הרב)" לאו חושף את פרצופו האמיתי - מאחורי הזקן והכובע מסתתר שמאלן צמרת  (נקרא 4838 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
הרב לאו התראיין לאחרונה לידיעות אחרונות,
וחשף את פרצופו השמאלני אנטישמי!
בלי טיפת בושה, בלי טיפת כבוד השמאלני הזה
הספיק לשכוח את ילדותו בשואה ואת כבשני הנאצים יש"ו.

להלן ציטוטים נבחרים מביוב השופכין של הנוכל:

"כשהגענו כבר היה כאן עם שישב פה הרבה שנים"

"ברור שהרצוי הוא ארץ ישראל על פי התורה, אבל אם תקום ממשלה שתגיד שיש לרכז התיישבות בגושים גדולים וצריך לוותר על התנחלויות מבודדות — אני יכול להבין את זה. זה בדיוק כפי שבגין החזיר את חצי האי סיני והחריב את ימית, אבל איש לא טען שהוא עוכר ישראל".

"את ירושלים צריך להשאיר לסוף המשא ומתן"

"אני מקווה שהיא (ירושלים) לא תיפגע. אפשר להמשיך לחיות שם כמו היום, הרי גם אחרי ששת הימים בן גוריון הורה לטדי קולק להוריד את החומה ולאחד את מזרח ומערב ירושלים לרשות אחת. מה, תל אביב ויפו לא חיות בשלום? בחיפה לא חיים ערבים ויהודים בשלום?".

שאלה:  ומה לגבי פינוי התנחלויות גדולות יותר?

תשובה: "אלה דברים למשא ומתן. אני חולם על הרצוי, אבל יודע שיש מצוי ומוכן להקריב בשבילו לא מעט. אני לא מצייר מפות".

המסר שלי אליך מר ישראל מאיר לאו - תוריד מיד את הזקן ותוריד בדחיפות את הכיפה ולך לחבק ולנשק את יריב אופנהיימר יש"ו.
החילול ה' שאתה עושה הוא חסר תקדים ולא יהיה לך חלק לעולם הבא.

(הכתבה המלאה:)
http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4127355,00.html

"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני ככהניסט לא מסכים עם הדעה שהוא מביע אבל שוב הוא רב ולא צריך לבזות אותו תתקוף את דבריו תגיד שזה לא נכון אבל את הרב עצמו אל תבזה תעשה הבדלה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
בס"ד
אני ככהניסט לא מסכים עם הדעה שהוא מביע אבל שוב הוא רב ולא צריך לבזות אותו תתקוף את דבריו תגיד שזה לא נכון אבל את הרב עצמו אל תבזה תעשה הבדלה
לא מספיק לדעת תורה בשביל שיקראו לך רב.
גם שופטי בג"ץ (תתפלא אבל כן) בעלי ידע נרחב מאוד בתלמוד ובהלכה היהודית! - קרא פיסקי דין שלהם.
אני מכיר אנשים שלמדו את כל מסכתות התלמוד הבבלי - בתור "לימודי יהדות" אבל הם כלל לא מאמינים/דתיים.

לשיטתך, מה הופך אדם לרב?
האם זה זקן ארוך? לבוש של חרדי?
אם טומי לפיד היה מגדל זקן ולובש ציצית כובע וחליפה, הוא היה רב בעיניך?

אם אתה חושב שחיצוניות של אדם קובעת - זוהי זכותך.
אני לא סובר כך.
אדם שמאמין בתורת ישראל בלב ובנפש - לא ידבר כמו שהוא דיבר.
איך אפשר לחשוב שאדם שמצדיק את הפלסטינים "הם היו כאן קודם"
ומוכן לדבר על מסירת ירושלים לאויב, הוא בכלל רב?

יש הרבה רבנים אמיתיים שאני מכבד ומעריץ - ואני רואה את עצמי כעפר לרגליהם.
הרבנים האלה מלבד בקיאותם בתורה, אוהבים את ארץ ישראל ולא מדברים כמו אנטישמיים.
"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • האתר לכל יהודי
לכל מי שחושב כאן שמדובר ברב, אפילו רבנים יוצאים נגדו בתרועה רמה!

והתגובות הקשות לא מאחרות לבוא: הרב אברהם שמואל לוין מזכ"ל קונגרס הרבנים למען השלום, המאגד 350 רבני ישראל, מפרסם את ההודעה דלהלן:

"נבהלתי מתוכן הדברים שהודפסו בשם הרב לאו שליט"א. זכיתי להכיר את הרב לאו שנים רבות, אף תרגמתי את שיעוריו המאלפים לאנגלית, והפצתי אותם בעיתוני ארה"ב. אינני מוכן להאמין שדברים מבהילים אלו אלו נאמרו מפיו.

"דברים אלו מנוגדים לקטע המפורסם, אולי המפורסם ביותר, בדברי רש"י על החומש, הקטע הפותח את פירושו על התורה. שם אומר רש"י שכל הסיבה שהתורה מתחילה בסיפור בריאת העולם, האבות, השבטים והירידה למצרים, ולא במצוות התורה – היא מפני "כח מעשיו הגיד לעמו לתת להם נחלת גויים, שאם יאמרו אומות העולם לישראל ליסטים אתם שכבשתם ארץ שבעה גויים ("הם היו כאן קודם"..) הם אומרים להם – כל הארץ של הקב"ה היא, הוא בראה ונתנה לאשר ישר בעיניו, ברצונו נתנה להם, וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו" – ומאז ארץ ישראל שייכת לעם ישראל.

"היעלה על הדעת שבזמן שמנהיגי ישראל נלחמים על כל קול במלחמת ההסברה הישראלית, יבוא הרב לאו ויצדד בעמדתם של אויבינו? הרי רק אתמול התווכחו מר נתניהו ואבו-מאזן בנאומיהם בשאלה "מי היה כאן קודם" – עכשיו יכול אבו-מאזן לנפנף בדברי הרב לאו כהוכחה לדבריו...

"האבסורד מרקיע שחקים, כאשר לטענת העיתון הביא הרב לאו סימוכין מ'אם כל חטאת' – החזרת סיני והחרבת ימית: והרי כבר בגין עוד בחייו התחרט מעומק ליבו על הצעד הנמהר, כשראה שבכך הביא ללחץ לסגת משטחים חיוניים עוד יותר, וכיום רואים איך זה הביא בפועל להקמת השלוחה
האיראנית במרחק דקות מערי ישראל וגני ילדים. שלא לדבר על כך שכיום כל ההסכם הזה תלוי על בלימה, ואיש אינו יודע מה יילד יום וכמה עוד נתאבל, ח"ו, על תוצאות הנסיגה הזאת.

"בהמשך הריאיון נאמרים דברים חמורים עוד יותר, כביכול – שפינוי התנחלויות גדולות ואפילו ירושלים(!) עומד ל(סוף) המשא ומתן! וכי יש פתי המאמין שכך יאמר מי שהיה הרב הראשי לישראל, חלילה וחס? לי אישית ברור שלא.

"התקשרו אלינו רבני ערים חשובים בדרישה להחתים מאות רבנים על מחאה כנגד הדברים. אך לדעתי אין כל מקום לכך, כי ודאי מדובר באי-הבנה או בטעות כלשהי. אנו מקוים שכבוד הרב לאו ודאי יוציא בקרוב הבהרה שהדברים שנדפסו לא יצאו מפיו, וכי גם הוא מאמין, ככל יהודי, שארץ ישראל שייכת לעם ישראל על-פי הבטחת ה' לאבותינו; ש"עם ישראל היה כאן קודם" – לא לפני מאה ולא לפני מאתיים שנה, אלא משך אלפי שנים מעולם לא נטש את ארץ הקודש; ושכל נסיגה מכל שטח שהוא אסור על-פי הלכה כ'פיקוח נפש' גמור. אנו מצפים להבהרה זו".

גם "המטה למען נפגעי הטרור" פרסם תגובה חריפה ביותר: "קול דמם הטרי של התינוק בן השנה יונתן פלמר ואביו אשר פלמר, זועקים אליך מהאדמה הטרייה חזור בך, לפני יום הדין הציטוט שלך וכח הדיבור שלך נגד ההתיישבות כרב בישראל מביא קטרוג ונותן כח לאויביים הכי מסוכנים יותר מהנאצים לפגוע באחינו היהודים בתינוקות שמסרו את נפשם ומוסרים את נפשם על ההתנחלויות המבודדות, לפי דבריך הקדושים רחמנא ליצלן לעיתון שונא ישראל בעירך הלא מבודדת והקדושה".

ראו כתבה מקורית:
http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%9C%D7%90%D7%95-%D7%9B%D7%A9%D7%94%D7%92%D7%A2%D7%A0%D7%95-%D7%94%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99.html

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

זה שהוא יודע את התורה לא אומר שמתאים להציג אותו כרב.
יש המון "רבנים" שהם בוגדים, והם יותר גרועים משמאלנים מוצהרים.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני אף פעם לא אמר שבקיאותו של אדם בתורה מוכיחה שהוא רב
הוא רב בלי קשר לבקיאותו בתורה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מסירת חלקים מאדמת ארץ ישראל זה איסור תורה גמור.
איך בדיוק רב מאשר את זה או מסכים עם זה? לא חושב שהוא רב, עם כל הכבוד כרס וזקן זה לא הכל..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני אף פעם לא אמר שבקיאותו של אדם בתורה מוכיחה שהוא רב
הוא רב בלי קשר לבקיאותו בתורה

אם אבו-נר ונטורי חרטא הם לא רבנים בשבילך, והם באמת לא רבנים, למה "הרב" לאו כן?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לאו הוא רב בערך כמו אחמדינג'אד.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נראה לי שהוא יסתדר טוב עם נטורי חרטא

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אם אבו-נר ונטורי חרטא הם לא רבנים בשבילך, והם באמת לא רבנים, למה "הרב" לאו כן?
בס"ד
קודם כל שימי לב שבכתבה היה כתוב שעדיין מצפים לתגובה המלאה של הרב
לשלמה אבינר אין סמכות כרב הוא פוסק בהרבה מקרים לא בתוך המסגרת של ההלכה
נטורי קרתא מעודדים שדם יהודי ישפך רחמנא ליצלן ומחללים שם שמים
עם הרב לאו אני  רק לא מסכים

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
קודם כל שימי לב שבכתבה היה כתוב שעדיין מצפים לתגובה המלאה של הרב
לשלמה אבינר אין סמכות כרב הוא פוסק בהרבה מקרים לא בתוך המסגרת של ההלכה
נטורי קרתא מעודדים שדם יהודי ישפך רחמנא ליצלן ומחללים שם שמים
עם הרב לאו אני  רק לא מסכים

"ברור שהרצוי הוא ארץ ישראל על פי התורה, אבל אם תקום ממשלה שתגיד שיש לרכז התיישבות בגושים גדולים וצריך לוותר על התנחלויות מבודדות — אני יכול להבין את זה. זה בדיוק כפי שבגין החזיר את חצי האי סיני והחריב את ימית, אבל איש לא טען שהוא עוכר ישראל".

ועוד ציטוטים שיש בתחילת האשכול לא גורמים לך להבין שהוא לא רב?
איזה רב יהיה מוכן לוותר על שטח מארץ ישראל? איזה רב יהיה מוכן לוותר על חלק, גם אם הכי קטן בעולם, לטובת "שלום" עם רוצחים?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הוא רב שטועה בגדול לא צריך לבזות חלילה את הרב עצמו אלא צריך לומר שדבריו לא נכונים

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הוא רב שטועה בגדול לא צריך לבזות חלילה את הרב עצמו אלא צריך לומר שדבריו לא נכונים

איך רב יכול לטעות?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איך רב יכול לטעות?
בס"ד
מה זאת אומרת איך?כל אדם יכול לטעות

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מה זאת אומרת איך?כל אדם יכול לטעות

"שלום" עם רוצחים? לא נראה לי שהוא טועה.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"שלום" עם רוצחים? לא נראה לי שהוא טועה.
בס"ד
הוא לא התכוון שלום הכוונה הייתה לשקט

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הוא לא התכוון שלום הכוונה הייתה לשקט

כן גם תל אביבים בצפון תל אביב מתכוונים לשקט כשהם אומרים שהם בעד דו קיום, וגם ליברמן וביבי וגם בוגדי שלום עכשיו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כן גם תל אביבים בצפון תל אביב מתכוונים לשקט כשהם אומרים שהם בעד דו קיום, וגם ליברמן וביבי וגם בוגדי שלום עכשיו.
בס"ד
הם לא מתכוונים לשקט לא בכל המקרים וגם כשכן הם לא אומים את זה מתוך אהבה ליהודים והוא כן.
וחוץ מזה כבר אמרתי לא לבזות אותו אלא להגיד שדבריו אינם נכונים

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
הם לא מתכוונים לשקט לא בכל המקרים וגם כשכן הם לא אומים את זה מתוך אהבה ליהודים והוא כן.
וחוץ מזה כבר אמרתי לא לבזות אותו אלא להגיד שדבריו אינם נכונים

מאיפה אתה מחליט שהם לא אוהבים יהודים והוא כן? אולי גם אבינר עושה טעויות מתוך אהבה ליהודים? אולי גם רעבין אהב יהודים ובגלל זה עשה "שלום" עם רוצחים?
אם הוא כל כך אוהב יהודים אז למה הוא מוכן לגרש אותם ולמסור את הבתים שלהם, שבתוך ארץ ישראל, תמורת "שלום" עם רוצחים?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מאיפה אתה מחליט שהם לא אוהבים יהודים והוא כן? אולי גם אבינר עושה טעויות מתוך אהבה ליהודים? אולי גם רעבין אהב יהודים ובגלל זה עשה "שלום" עם רוצחים?
אם הוא כל כך אוהב יהודים אז למה הוא מוכן לגרש אותם ולמסור את הבתים שלהם, שבתוך ארץ ישראל, תמורת "שלום" עם רוצחים?
בס"ד
מה הקשר בין שלמה אבינר לבין אהבה ליהודים?!את שלמה אבינר אני בכלל לא פוסל בגלל דברים כאלה

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
מה הקשר בין שלמה אבינר לבין אהבה ליהודים?!את שלמה אבינר אני בכלל לא פוסל בגלל דברים כאלה

אתה מגיב רק על מה שכתבתי על אבינר.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
אני רואה שאת אוהבת לדון
למה אני מחליט ככה?למה שאני לא אחליט ככה  כי הוא רב ויהודי טוב

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אם הדברים היו באים מכל פוליטיקאי אחר לא היית מפחד לגנות אותו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אם הדברים היו באים מכל פוליטיקאי אחר לא היית מפחד לגנות אותו.
בס"ד
זה כל הקטע שהוא לא פוליטיקאי
ושוב אני חוזר אני לא מסכים עם דבריו הם אינם תואמים את השקפת עולמי