כתב נושא: מוסלמים כורתים עצי זית בכוונה והשמאל מאשים את המתנחלים  (נקרא 3180 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/508/339.html
המוסלמים השקרנים כורתים בכוונה עצי זית בשביל להאשים את היהודים ולקבל פיצויים אחר כך.
הם נתפסו על חם כורתים עצים של עצמם  :D
« עריכה אחרונה: נובמבר 21, 2006, 21:18:31 על ידי Aaron »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כמה שזה מעצבן! זאת תופעה מאוד רחבה, לפני כחצי שנה היתה כתבה על זה בערוץ 2.
הרב כהנא צדק!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריכים להכניס את אלה שעשו את זה לכלא...
יש לנו ממשלה עיוורת שלא חושבת בכלל
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/508/339.html
המוסלמים השקרנים כורתים בכוונה עצי זית בשביל להאשים את היהודים ולקבל פיצויים אחר כך.
הם נתפסו על חם כורתים עצים של עצמם  :D
הישמעאלים עושים את זה כבר באופן שגרתי---אני קורא על זה כמעט כל שנה בחדשות.  הם בדרך כלל לא טורחים אפילו לטייח עקבות או להסתיר את מעשיהם, אלא להיפך---משתמשים במשורים חשמליים(!) במרחק מאות מטרים בלבד מישובים יהודיים.  חוצפה ישמעאלית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא יודע מי כורת את מרבית הזיתים. העמלקים כרתו את כמעט את כל החורש הטבעי ביו"ש. לצערי הייתי רק פעמים ספורות ביו"ש אבל ההבדל בין גבעות טרשים חשופות ביו"ש לבין יערות הגליל ויערות ירושלים ניכר לעיין. מבין העצים שנוטרו מסביב לכפרים ערבים נטויים עצי פרי. לפעמים ניתן להבחין באלון בודד שנישאר לפליטה, כנראה משום שקבר שיך חוסה בצילו. אבל העץ השולט הוא הזית.

החוק העותמני שעדיין תקף ביו"ש, (כל עוד מדובר בגזירות שפוגעות ביהודים), מאפשר לערבים לטעון לבעלות חוקית על קרקע 'נטושה' על ידי נטיעת זיתים.

כהניסטים לא מכירים בחוק ששולל מהעם היהודי בעלות על ארצו, אבל רבים מהמתיישבים דוקא מנסים לפעול בהתאם לחוק.

למשל, אני מכיר את המקרה הפרטי של חוות סקאלי. החווה הוקמה על אדמות מדינה, חלקן היו קודם בחזקת אדמות סקר, שהן אדמות נטושות ושלפי החוק התורכי המדינה רשאית להפכן לאדמות מדינה לאחר שהכריזה על כוונתה ונתנה זמן כדי שטוען אפשרי יגיש התנגדות. 

הערבים סביב לחווה מנסים לתפוס חזקה על האדמות, על ידי רעייה ונטיעת זיתים. כמובן שהם גם ניסו לרצוח את היהודים שגרים במקום.

המטעים שנעקרו ביו"ש הם מטעים חדשים, לא מטעים עתיקים ולא בשטח שהערבים עבדו מימים ימימה. ללא ספק הערבים מקבלים תקציב כדי לנטוע את המטעים האלה מקרנות מרושעות של גויים ויהודונים אנטישמים, ולכן גם יש לערבים תמריץ לעקור אותם ולקבל ממון נוסף, בדיוק כשם שערבים בעזה פירקו פחונים כדי לקבל פיצוי על 'החרבת' בתיהם.

כמובן שגם ליהודים יש סיבה מוצדקת לעקור את הנטיעות החדשות, משום שהערבים תופסים חזקה על שטח צמוד ליישובים יהודיים, ומלבד עצם נפילת האדמה הקדושה לידי הערבים, השטח ינוצל כדי לתצפת ולארוב ליהודים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ציטוט
ללא ספק הערבים מקבלים תקציב כדי לנטוע את המטעים האלה מקרנות מרושעות של גויים ויהודונים אנטישמים, ולכן גם יש לערבים תמריץ לעקור אותם ולקבל ממון נוסף
ימח שמם, גיס חמישי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
זה מזכיר לי בדיחה על עורכי דין:
שני ישראלים נפגשים בנסאו בקאריביים:
"מי אתה?"
"אני עורך דין, ומי אתה"
"אני סתם ישראלי. הבית שלי נשרף .לקחתי את כספי הביטוח ונסעתי לחו"ל להתאושש מהאירוע"
אחרי כמה דקות של דומיה אומר עורך הדין
"לשרוף בית אה... על זה עוד לא חשבתי".

GY