כתב נושא: תקרית אש בהר דב  (נקרא 12191 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
תקרית אש בהר דב
« ב- : אוגוסט 01, 2011, 10:50:48 »
חייל לבנוני פתח באש לעבר חיילי צה"ל שסיירו באזור מעין ברוך שבצפון הארץ. הכוחות השיבו באש לעבר מקורות הירי. חייל לבנוני נהרג

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/223689

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 01, 2011, 18:25:50 »
מי אמר פה שלבנון היא לא האויב?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 01, 2011, 18:29:41 »
מי אמר פה שלבנון היא לא האויב?
אני אמרתי שהנוצרים הלבנונים לא אוייב (רובם)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 01, 2011, 18:46:51 »
מי שם על צה"ל חוץ מיהודים?

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 01, 2011, 18:49:27 »
מי שם על צה"ל חוץ מיהודים?
תגיד תודה שאתה חי בחופשיות בזמן שאתה מוקף במדינות אויב ובארגוני טרור, כפוי טובה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:04:40 »
תגיד תודה שאתה חי בחופשיות בזמן שאתה מוקף במדינות אויב ובארגוני טרור, כפוי טובה.

בס''ד

חופשיות? כשאסור ליהודים להתישב בארצם אך ורק כי הם יהודים, זה "חופשיות"? כשפוסלים מפלגות כמו תנועת כך ופוסלים את מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד אך ורק בגלל דעותיו, זה "חופשיות"? כשמזמינים את ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ו80,000 מחבלים חמושים נאצים מפת''ח לארץ ישראל בהסכמי אוסלו אך אוסרים על חיים בן פסח לעלות לא''י, זה "חופשיות"? כשחטפו 10,000 תינוקות מיהדות תימן, זה "חופשיות"? כשגזלו בכוח את היהדות של המזרחים, זה "חופשיות"? כשכמעט כל שוטפי הבג''ץ חייבים להיות רק שמאלנים בוגדים, זה "חופשיות"? כשכל התשקורת בידי השמאל הקיצוני האנטישמי, זה "חופשיות"? כשנותנים דיור בחינם לערבים נאצים, חשמל בחינם, אובל בחינם, מיים בחינם, תרופות בחינם, זה "חופשיות"? כשערבים נאצים לא משלים מיסים אך יהודים נותנים את רוב כספם לממשלה הבולשביקית הזאת, זה "חופשיות"? כשמגרשים יהודים מגוש קטיף באשר הם יהודים, זה "חופשיות"? כשמותר לגרש יהודים אך אסור אפילו להציע גירוש של ערבים נאצים, זה "חופשיות"?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:09:40 »
בס''ד

חופשיות? כשאסור ליהודים להתישב בארצם אך ורק כי הם יהודים, זה "חופשיות"? כשפוסלים מפלגות כמו תנועת כך ופוסלים את מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד אך ורק בגלל דעותיו, זה "חופשיות"? כשמזמינים את ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ו80,000 מחבלים חמושים נאצים מפת''ח לארץ ישראל בהסכמי אוסלו אך אוסרים על חיים בן פסח לעלות לא''י, זה "חופשיות"? כשחטפו 10,000 תינוקות מיהדות תימן, זה "חופשיות"? כשגזלו בכוח את היהדות של המזרחים, זה "חופשיות"? כשכמעט כל שוטפי הבג''ץ חייבים להיות רק שמאלנים בוגדים, זה "חופשיות"? כשכל התשקורת בידי השמאל הקיצוני האנטישמי, זה "חופשיות"? כשנותנים דיור בחינם לערבים נאצים, חשמל בחינם, אובל בחינם, מיים בחינם, תרופות בחינם, זה "חופשיות"? כשערבים נאצים לא משלים מיסים אך יהודים נותנים את רוב כספם לממשלה הבולשביקית הזאת, זה "חופשיות"? כשמגרשים יהודים מגוש קטיף באשר הם יהודים, זה "חופשיות"? כשמותר לגרש יהודים אך אסור אפילו להציע גירוש של ערבים נאצים, זה "חופשיות"?
אבל עדיין אנחנו צריכים להגיד תודה לצה"ל,בלי שום קשר לזה שהמפקדים שמאלנים

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:21:24 »
אבל עדיין אנחנו צריכים להגיד תודה לצה"ל,בלי שום קשר לזה שהמפקדים שמאלנים

בס''ד

אתה רוצה להודות לרובוטים שמגרשים יהודים מאדמתם ומוסרים ארץ אבותינו לבני עמלק. אני לא מודה להם בשום פנים ואופן.

אתה רוצה להודות לכלי המועיל ביותר של הערב רב השמאלני הבוגדני. אני לא מודה להם.

אתה רוצה להודות לצה''ל, מוסד שרוצח אלפי חיילים יהודים כדי לא לגעת בערבים נאצים "חפים מפשע" כביכול. אני לא מודה להם.

כשיהיה לנו צבא יהודי ששומר על חייליו ועל כל עם ישראל באמת במקום לגרש, לדכא ולעצור אותם, אז אודה להם.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:35:41 »
בס''ד

אתה רוצה להודות לרובוטים שמגרשים יהודים מאדמתם ומוסרים ארץ אבותינו לבני עמלק. אני לא מודה להם בשום פנים ואופן.

אתה רוצה להודות לצה''ל, מוסד שרוצח אלפי חיילים יהודים כדי לא לגעת בערבים נאצים "חפים מפשע" כביכול. אני לא מודה להם.

כשיהיה לנו צבא יהודי ששומר על חייליו ועל כל עם ישראל באמת במקום לגרש, לדכא ולעצור אותם, אז אודה להם.
אבל בלי צה"ל שיגן לנו על הגבול ישחטו אותנו.אני לא מצדיק את הפעולות שלהם,אבל הוא גם נלחם נגד האויב הערבי.אם לא צה"ל
כל ערבי כמו החייל הזה היה יכול לקום בבוקר,להחליט שבא לו לעשות פיגוע ולסוע לתל אביב והתחיל לרסס אנשים.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
תקרית אש בהר דב
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:36:58 »
בס''ד

בס"ד

מסכים במאה אחוז,צה"ל כבר מזמן לא משרת את האינטרסים של העם היהודי צה"ל מזמן כבר הפך ל"עת צרה היא ליעקב"
ימנים ויהודים שלא מוכנים לגרש יהודים לא רצויים בצה"ל בשום פנים ואופן,אני שמעתי מאח שלי על חייל שעמד לסיים שייטת ושאלו אותו בסוף הקורס "אם היו אומרים לך לגרש יהודים היית מבצע את הפקודה?",מתי שהוא ענה לא גירשו אותו מהשייטת,ואותו דבר על מפקדים דתיים בצה"ל הם בשום פנים ואופן לא רצויים בצה"ל,צה"ל גם הוכח כצבא שמפקיר את החיילים שלו ונותן להם משימות התאבדות של כיבוש בתי ספר ממולכדים וכ'ו,באמת פרייאר מי שמתגייס לצבא הזה,הצבא הזה כבר מזמן לא מגן על העם היהודי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:49:21 »
אבל בלי צה"ל שיגן לנו על הגבול ישחטו אותנו.אני לא מצדיק את הפעולות שלהם,אבל הוא גם נלחם נגד האויב הערבי.אם לא צה"ל
כל ערבי כמו החייל הזה היה יכול לקום בבוקר,להחליט שבא לו לעשות פיגוע ולסוע לתל אביב והתחיל לרסס אנשים.

בס''ד

הם כן מגנים בגבול כי הם לא רוצים להרצח. גם הערב רב לא רוצה להרצח. אבל בשביל זה לא אומרים תודה. זו החובה שלהם ואפילו את זה, לא עושים כמו שצריך. העובדה שהם עושים התגוננות מינימלית כדי להציל את עצמם לא מרשימה אותי.

כשהם נלחמים בגבול והם מוכנים להקריב חיילים יהודים כדי לא לגעת בערבים נאצים "חפים מפשע", זה בלתי נסלח בעיניי כמו כל הבגידות האחרות שהם עושים.

לסיכום, אפילו בוגדים רוצים לשרוד. אבל כשבוגדים נלחמים כדי לשרוד אך בכל הזדמנות אחרת תוקעים סכין בגב של יהודים טובים, זה לא מזכה אותם מהפשעים שהם מבצעים.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 01, 2011, 19:53:17 »
בס''ד

הם כן מגנים בגבול כי הם לא רוצים להרצח. גם הערב רב לא רוצה להרצח. אבל בשביל זה לא אומרים תודה. זו החובה שלהם ואפילו את זה, לא עושים כמו שצריך. העובדה שהם עושים התגוננות מינימלית כדי להציל את עצמם לא מרשימה אותי.

כשהם נלחמים בגבול והם מוכנים להקריב חיילים יהודים כדי לא לגעת בערבים נאצים "חפים מפשע", זה בלתי נסלח בעיניי כמו כל הבגידות האחרות שהם עושים.

לסיכום, אפילו בוגדים רוצים לשרוד. אבל כשבוגדים נלחמים כדי לשרוד אך בכל הזדמנות אחרת תוקעים סכין בגב של יהודים טובים, זה לא מזכה אותם מהפשעים שהם מבצעים.
אם חייל מתגייס לצה"ל,אבל לא משתתף בגירושים או בפעולות נגד יהודים,רק נגד האויב הערבי,זה בסדר לא?הרי הוא ממלא את הייעוד האמיתי של חייל יהודי

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 01, 2011, 20:05:58 »
אם חייל מתגייס לצה"ל,אבל לא משתתף בגירושים או בפעולות נגד יהודים,רק נגד האויב הערבי,זה בסדר לא?הרי הוא ממלא את הייעוד האמיתי של חייל יהודי

בס''ד

אנו מדברים כרגע על צה''ל כמוסד. כמוסד, צה''ל כן מגרש, מדכא ואפילו אחראי לרצח של אלפי יהודים. הויכוח היה על אם עלינו להודות למוסד הזה ואני טוען שלא.

לגבי החיילים עצמם, כמובן שיש הבדל תהומי בין חייל שמגרש (אז הוא בוגד) לבין חייל שלא עושה את זה. אבל השאלה היא אם כל החיילים לא עוזרים למנגנון של הגירוש במידה זו או אחרת. כי אפילו חיילים שלא מגרשים ישירות, מאפשרים גירוש כשהם בבסיס או בגבול או בכל תפקיד אחר. כי אילו החיילים הלא מגרשים לא היו בבסיס למשל, המגרשים היו צריכים להיות שם והיו פחות חיילים פנויים כדי לגרש.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 01, 2011, 20:06:55 »
בלי צה"ל הבוגד אין מדינת ישראל !

בלי צה"ל הבוגד ,כולכם כמעט, הייתם מעדן בתפריט של המוסלמים הסובבים אותנו .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 01, 2011, 20:28:54 »
בס''ד

אנו מדברים כרגע על צה''ל כמוסד. כמוסד, צה''ל כן מגרש, מדכא ואפילו אחראי לרצח של אלפי יהודים. הויכוח היה על אם עלינו להודות למוסד הזה ואני טוען שלא.

לגבי החיילים עצמם, כמובן שיש הבדל תהומי בין חייל שמגרש (אז הוא בוגד) לבין חייל שלא עושה את זה. אבל השאלה היא אם כל החיילים לא עוזרים למנגנון של הגירוש במידה זו או אחרת. כי אפילו חיילים שלא מגרשים ישירות, מאפשרים גירוש כשהם בבסיס או בגבול או בכל תפקיד אחר. כי אילו החיילים הלא מגרשים לא היו בבסיס למשל, המגרשים היו צריכים להיות שם והיו פחות חיילים פנויים כדי לגרש.
אבל אם לא יתגייסו לצה"ל,מי יגן עלינו?אין חלופה לצה"ל כרגע.חייבים להתגייס,עם כל אחד לא יתגייס ישחטו אותנו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 01, 2011, 21:09:25 »

הצבא הציוני הציב בקבר יוסף את נתיניו מהפת"ח הנאצי שישמרו על המקום מיהודים (שחופשיים להלך בארץ הקודש בה הם חוטפים לילות בדולח כמו הגירוש מעזה וצפון השומרון). כך הם רצחו את בן יוסף לבנת הי"ד. מדינת ישראל וארגון הטרור צבא האבטחה לישמעאל - יסוד כסא השטן בעולם

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 01, 2011, 21:23:19 »
אני לא מודה לצה"ל, כל עוד הוא ממשיך בערכים גויים כמו 'רוח צה"ל'
נניח והוא הוא מגן עלינו זאת זכות בסיסית שלנו  אחרי שכל הזמן ניסו להשמיד אותנו (וגם אם לא היו מנסים)
הוא לא מגן עלינו כמו צבא נורמלי, ונותן לעוד יהודים להירצח.

מי שמביא את ה'מוסריות' לצה"ל ופועל על פיה -
יותר גרוע ממחבלים!
דם יהודים על ידיו. וזה נורא דווקא בגלל שהוא "אחד משלנו"

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 01, 2011, 21:55:24 »
בס''ד

עכשיו כשרואים מה אתה אומר על צה"ל אתה באמת חושב שיבחרו בך ובמפלגתך לשלטון? הסיכויים שלך היו נמוכים ועכשיו הם אפסיים.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 01, 2011, 21:56:11 »
אני לא מודה לצה"ל, כל עוד הוא ממשיך בערכים גויים כמו 'רוח צה"ל'
נניח והוא הוא מגן עלינו זאת זכות בסיסית שלנו  אחרי שכל הזמן ניסו להשמיד אותנו (וגם אם לא היו מנסים)
הוא לא מגן עלינו כמו צבא נורמלי, ונותן לעוד יהודים להירצח.

מי שמביא את ה'מוסריות' לצה"ל ופועל על פיה -
יותר גרוע ממחבלים!
דם יהודים על ידיו. וזה נורא דווקא בגלל שהוא "אחד משלנו"
אתה הולך להשתמט?

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 01, 2011, 22:08:05 »
אתה הולך להשתמט?

הייתי מתגייס מתוך שמירה על האמונה שלי שכן צריך להתגייס וכן צריך לשמור על העם, גם אם לא בצורה הטובה ביותר.
אבל כנראה שאני לא אתגייס מנסיבות בריאותיות.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 01, 2011, 22:19:12 »
הייתי מתגייס מתוך שמירה על האמונה שלי שכן צריך להתגייס וכן צריך לשמור על העם, גם אם לא בצורה הטובה ביותר.
אבל כנראה שאני לא אתגייס מנסיבות בריאותיות.

אתה יכול להיות במודיעין,שזה לא פחות חשוב מחייל שנלחם בשטח

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:34:12 »
עכשיו כשרואים מה אתה אומר על צה"ל אתה באמת חושב שיבחרו בך ובמפלגתך לשלטון? הסיכויים שלך היו נמוכים ועכשיו הם אפסיים.

כל עוד הוא הולך אחרי האמת, אין סיבה שהוא יעצור כי יפחד מהתמיכה של העם. הפחד היחידי שצריך להיות למנהיג, זה פחד מהאלוקים.

העם יבין בסופו של דבר שזאת האמת. העם יבין שהמדינה הזאת קומוניסטית ציונית שרוצה רק לרצוח אותו. העם יבין מה הייתה מטרתה האמיתית של מנהיגי הציוניות בהקמת מדינה "יהודית". העם יבין שהוא צריך מנהיג יהודי אמיתי. העם יבין שצריכה לקום בכל אדמת ארץ ישראל כולה, מדינה יהודית אמיתית.
ב"ה הרבה מהעם שלנו הוא שפוי. כרגע קשה לפקוח לכולם את העיניים בגלל שהשלטון הזה הוא שמאלני קומוניסטי ששוטף לאנשים את המוח, אבל אני מאמינה שהעם יתעורר ואני מאוד מקווה שזה יקרה בקרוב.

אבל אם העם לא יתעורר, הקב"ה יעשה לנו ניסים. הוא יגרום לנו לנצח אבל יעניש אותנו על כך שלא הלכנו בדרך התורה.

מנותק אדי גולדנברג (Panzer)

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:35:31 »
בס''ד

חצוף שוטה שכמוך, מי אתה שתפתח את הפה שלך על צה"ל? אתה מסורב עלייה בדיוק כמו המאפיונר מאיר לנסקי. לעולם לא תעלה לישראל. לא שירתת יום אחד בחייך בצבא. לא תרמת כלום למדינה. רק נזק עשית ואתה עושה. אתה לא אזרח כאן והדעה שלך חשובה בדיוק כמו של תושב יפן
צה"ל הציל את המדינה כל פעם מחדש. הגופים החשאיים עושים משימות נועזות מעבר לעורף האויב
אתם תשנאו את בני גנץ, אהוד ברק, ביבי נתניהו, אריק שרון ויצחק רבין למרות שכל חייהם היו בשירות בטחון המדינה ואתם במקום זה מעריצים איזה תמהוני בשם ויקטור ונסייר מארה"ב
אני אוהב את הארץ הזאת לא פחות מאף אחד כאן. היו לי הזדמנויות לעזוב לקנדה, למשפחה שלי שם, ולא עשיתי את זה.
אני תומך בגושי התנחלויות, פינוי מאחזים וחילופי שטחים על בסיס גבולות 67. זאת הדעה הפוליטית שלי, זה השם האמיתי שלי ואני פטריוט אפילו אם תקראו לי נאצי אלף פעם
מקצוע: מנהל הקריאייטיב של סאצ'י אינטראקטיב
תחביב: טרול לא מוצלח, התחזות לסוכן שב"כ, עניין מיוחד במכונות מלחמה נאציות

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:36:36 »
כל עוד הוא הולך אחרי האמת, אין סיבה שהוא יעצור כי יפחד מהתמיכה של העם. הפחד היחידי שצריך להיות למנהיג, זה פחד מהאלוקים.

העם יבין בסופו של דבר שזאת האמת. העם יבין שהמדינה הזאת קומוניסטית ציונית שרוצה רק לרצוח אותו. העם יבין מה הייתה מטרתה האמיתית של מנהיגי הציוניות בהקמת מדינה "יהודית". העם יבין שהוא צריך מנהיג יהודי אמיתי. העם יבין שצריכה לקום בכל אדמת ארץ ישראל כולה, מדינה יהודית אמיתית.
ב"ה הרבה מהעם שלנו הוא שפוי. כרגע קשה לפקוח לכולם את העיניים בגלל שהשלטון הזה הוא שמאלני קומוניסטי ששוטף לאנשים את המוח, אבל אני מאמינה שהעם יתעורר ואני מאוד מקווה שזה יקרה בקרוב.

אבל אם העם לא יתעורר, הקב"ה יעשה לנו ניסים. הוא יגרום לנו לנצח אבל יעניש אותנו על כך שלא הלכנו בדרך התורה.
יהיה מאוחר מדי עד שהעם יבין.בנתיים אני לא רואה מישהו הולך לעשות הפגנה עם שלטים
שכתובים עליהם הסיסמאות שרצות פה בפורום.זה יותר מדי קיצוני בשביל האנשים..

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תקרית אש בהר דב
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:51:08 »
חצוף שוטה שכמוך, מי אתה שתפתח את הפה שלך על צה"ל? אתה מסורב עלייה בדיוק כמו המאפיונר מאיר לנסקי. לעולם לא תעלה לישראל. לא שירתת יום אחד בחייך בצבא. לא תרמת כלום למדינה. רק נזק עשית ואתה עושה. אתה לא אזרח כאן והדעה שלך חשובה בדיוק כמו של תושב יפן
צה"ל הציל את המדינה כל פעם מחדש. הגופים החשאיים עושים משימות נועזות מעבר לעורף האויב
אתם תשנאו את בני גנץ, אהוד ברק, ביבי נתניהו, אריק שרון ויצחק רבין למרות שכל חייהם היו בשירות בטחון המדינה ואתם במקום זה מעריצים איזה תמהוני בשם ויקטור ונסייר מארה"ב
אני אוהב את הארץ הזאת לא פחות מאף אחד כאן. היו לי הזדמנויות לעזוב לקנדה, למשפחה שלי שם, ולא עשיתי את זה.
אני תומך בגושי התנחלויות, פינוי מאחזים וחילופי שטחים על בסיס גבולות 67. זאת הדעה הפוליטית שלי, זה השם האמיתי שלי ואני פטריוט אפילו אם תקראו לי נאצי אלף פעם

איזה נזק בדיוק הוא עשה? בזה שהוא היה חלק מתנועת הליגה ששיחררו את יהודי ברית המועצות לעלות ארצה?
למה המדינה לא שיחררה אותם קודם? למה צה"ל ושאר המוסדות היודנראטים לא עשו את זה?
למה המדינה לא עוזרת ליהונתן פולארד? למה לא משחררים את יגאל עמיר? וזה שתגיד שהוא "רוצח" זאת לא סיבה. מליוני מחבלים רוצחניים משתחררים בכל יום.

אם לנשיא הקופיף המוסלמי המתקרא אובמה או לגויים, או ליהודים בוגדים אחרים שלא גרים בארץ יש "זכות" דעה, אז בטח שגם לחיים.

הבוגדים הללו יגרמו לרצח יהודים רבים יותר מהנאצים. אולי במקום לדבר שטויות, המדינה תיתן לו לעלות לארץ ואז נראה מה "הנזק" שהוא יכול לעשות לעם היהודי.
לא עזבת את הארץ כי אתה רוצה לעזור לממשלה להרוס יהודים ולגרום לכיבוש היהודי להיפסק. כמו כל שמאלני.

אתה גם תומך בפשעי אוסלו, אתה גם תומך ברצח יהודי אלטלנה, אתה גם תומך ברעבין. תמיכה כזאת היא בגידה בעם היהודי ואתה יודע את זה. אתה לא טיפש. אתה סתם שמאלני שמתיימר להיות "ימני". כמו הליכודניקים.
זה כמו שתגיד לי שאתה תומך ב"שלום עכשיו" אבל אתה ימני.