כתב נושא: לפי התנ"ך הערבים הם "בני דודים" ?  (נקרא 11304 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
לפי התנ"ך הערבים הם "בני דודים" ?
« ב- : יולי 29, 2011, 23:09:35 »
שאלה, הערבים הם בני ישמעאל אם אני לא טועה ישמעאל הוא הבן של הגר .. עכשיו אנחנו בני ישראל יעקב אברהם וכ'..

אבל בשורה תחתונה, כולם הגיעו מאברהם.. נלך יותר אחורה, כל העולם הגיעה מהאדם הראשון, אז לפי התנ"ך אמור להיות קשר גנטי בנינו לבין הבהמות האלו?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : יולי 30, 2011, 00:02:26 »
בעיקרון כן,הם בני דודים שלנו.

אחרי פרשת המבול היו לנוח 3 בנים:שם ,חם ויפת.

1:חם התיישב באיזור אפריקה והמצרים הקדמונים היו צאצאים שלו,למצרים של היום אין שום קשר למצרים הקדמונים,אלה הם ערבים מוסלמים

ממוצא שמי שפלשו לשם בשלב מסויים.

2:יפת התיישב באיזור אירופה.

3:שם התיישב במזרח באיזור עיראק שם גם נולד אברהם שהיה צאצא של שם ועל כך אנחנו והערבים נקראים שמים.

לגביי הבני דודים,אכן אברהם הוא אבינו שלנו וגם של הערבים רק מנשים שונות הגר שהייתה מצרית(ולא עברית כמו אימנו) אכן היתה אימו של ישמעאל.

התורה מסבירה שלכל דבר שכתוב בתורה יש משמעות רוחנית,לישמעאל יש תפקיד וכך גם לעשיו כל הנבואות כותבות על כך.

ישמעאל היה האח החורג של יצחק ועישו היה אחיו של יעקב

אברהם
          ^      ^
ישמעאל        יצחק
                       ^        ^
                       יעקב  עשיו

ולבסוף עשיו התחתן עם בת ישמעאל ועל כך כתוב שזרע  ישמעאל התערבב עם זרעו של עשיו.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 31, 2011, 18:39:53 »
תודה רבה עשית לי קצת סדר בראש..

עכשיו רגע, מצרים של פעם בתקופת בני ישראל והעבדות, הם לא היו מוסלמים בעצם כי לא היה איסלם.. אז האיסלם פשוט כבש את כל המדינות האלה?

ועמאלק זה הנצרות או האיסלם? אני מאמין שזה המוסלמים אבל שמעתי כמה אנשים דתיים שמבינים וכ'.. שהם אומרים שעמלאק זה בני אדום הנוצרים וכ'.. שהם טכלס יותר מסוכנים לנו כי ישמעאל פוגע בנו פיזית והם פוגעים בנו רוחנית עם כל התרבות ה"מודרנית" והבהמית שלהם..

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 31, 2011, 19:21:53 »
מצרים זה עם שהיה פעם ונכחד ,ועכשיו הערבים יושבים שם

עמלק זה לא קשור לדת עמלק זה עם ששונא את עמ"י ויש מצווה להשמידו הוא מפוזר בכל מיני עמים , אחרי שנסחריב בילבל את כל האומות,ידוע שהגרמנים הנאצים הם מזרע עמלק וגם המוסלמים וכל שונאי ישראל הם מזרע עמלק.   
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 31, 2011, 19:36:53 »
בס''ד

יש לערבים ולמוסלמים בחירה חופשית כמו שיש לכל האומה ולכל אדם. והם בחרו במשך מעל מאה שנה כבר לנסות להשמיד את עם ישראל. הערבים והמוסלמים תמכו בהיטלר יש''ו בשואה, ומאז הם ביצעו אין ספור מלחמות, מעשי טרור ורצח ועוד מזימות שנועדות להשמיד את עם ישראל כולו ר''ל. הערבים הנאצים נכשלו בניסיונותיהם אך ורק בגלל רחמנותו של בורא עולם שמציל אותנו מידיהם עם ניסים ונפלאות.

העובדה שישמעאל היה בנו של אברהם אבינו ע''ה לא מכפרת על ההחלטה הנאצית של הערבים לנסות ללא הפסק במשך מעל מאה שנה לבצע שואה סופית כדי להשמיד את עם הנבחר.

אנו מציעים לעודד את הערבים להגר מארץ ישראל תמורת פיצויים בתנאי שהם לא התעסקו בטרור - אם התעסקו בטרור כלשהו, נגרש אותם ללא פיצויים ואם הם רצחו יהודים, נהרוג אותם. אז אנו מתונים מאוד. כי באמת מגיע לערבים הנאצים בדיוק מה שהם רוצים לעשות לנו ועוד יותר מזה. אך אנו שומרי חוק מתונים ונאורים, לכן אנו רק מציעים עידוד הגירה ערבית המונית.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 01, 2011, 01:35:32 »
חיים תודה על התגובה דבר ראשון, ואני מסכים עם כל מה שרשמת חוץ מהחלק האחרון, ואני יסביר.
נכון שמבחינת החוק אסור לכתוב דבר כזה או להביע דעה כזאת, אבל לפי דעתי ועוד רבים הערבים המוסלמים שחיים כאן על אדמתנו ממזמן איבדו את הפריבילגיה הזאת של טרנספר.
אני לא חושב שבמידה ונהיה בשלטון מגיע להם זכות לאופציה לעזוב מרצון, אני בעד קודם כל פעולות נקמה על כל יהודי ויהודי שנהרג, ועל כל אבן שפונתה ועל כל השנים של הסבל והדיכוי שלהם בעם היהודי.
ולבסוף, מה שישאר מהם (וכמובן לא ישאר הרבה) נגרש.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 01, 2011, 02:19:19 »
שאלה, הערבים הם בני ישמעאל אם אני לא טועה ישמעאל הוא הבן של הגר .. עכשיו אנחנו בני ישראל יעקב אברהם וכ'..

אבל בשורה תחתונה, כולם הגיעו מאברהם.. נלך יותר אחורה, כל העולם הגיעה מהאדם הראשון, אז לפי התנ"ך אמור להיות קשר גנטי בנינו לבין הבהמות האלו?

ישמעאל נולד מהגר המצרית, והוא לקח נשים כנעניות, לפיכך מוצא הישמעאלים מבני חם.

בני אברהם הקפידו בדורות הראשונים (יצחק ויעקב) לקחת נשים מבני שם, מארם. בלי זה אי אפשר להוציא
את נשמות ישראל מהכוח לפועל בסוד "ומגבעות אשורנו".