כתב נושא: אנחנו רואים את חוכמת הרב כהנא על אנשים כמו פופאי  (נקרא 4971 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מי שלא  יכול להתעמת הוא  מתחיל להשמיץ

אחד מהמשפטים של הרב כהנא  הי"ד
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פופאי הזה ילד בן 12 , לפי צורת הכתיבה שלו רואים את זה שאין לו שכל..

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

אז כנראה שהרב המהולל שלך לא ידע להתעמת עם ערביי ישראל כי כל מה שהוא עשה זה להשמיץ אותם ברוך השם (איזה שם שתבחרו) שהוא מת והתולעים אפילו מקיאות ממנו

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

בן 12 13 מה שחיים אוהב לצלם "הוא כבר גבבבר ביהדות!!"  :2funny:

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.

אז כנראה שהרב המהולל שלך לא ידע להתעמת עם ערביי ישראל כי כל מה שהוא עשה זה להשמיץ אותם ברוך השם (איזה שם שתבחרו) שהוא מת והתולעים אפילו מקיאות ממנו
כנראה שמפעם לפעם אתה מוכיח את רמת השכליות שלך
אתם השמלאנים "הנאורים" "והמתורבתים"  כולכם רק שפה גבוהה אבל אין משמעות למילים שלכם
« עריכה אחרונה: מרץ 16, 2007, 12:57:42 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

בן 12 13 מה שחיים אוהב לצלם "הוא כבר גבבבר ביהדות!!"  :2funny:

לך לך תבכה על רעבין..

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *

אתם השמלאנים "הנאורים" "והמתורבתים"  כולכם רק שפה גבוהה אבל אין משמעות למילים שלכם

שמע חביבי בהתחלה אני מודה שפחדתי שמדובר בארגון רציני עם כל מיני אנשים בגילאים שונים אבל שהבנתי שמדובר באיזה פדופיל עם פורום של ילדים סוררים אז מה הטעם לנהל ויכוח עם מי שלא רלוונטי! על ה 2 וחצי מבוגרים שיש פה אני לא אזיז אצבע וכל השאר שילכו להכין לי את ההמבורגר שלי בחופשה שלהם בבורגרראנץ'

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אתם השמלאנים "הנאורים" "והמתורבתים"  כולכם רק שפה גבוהה אבל אין משמעות למילים שלכם

שמע חביבי בהתחלה אני מודה שפחדתי שמדובר בארגון רציני עם כל מיני אנשים בגילאים שונים אבל שהבנתי שמדובר באיזה פדופיל עם פורום של ילדים סוררים אז מה הטעם לנהל ויכוח עם מי שלא רלוונטי! על ה 2 וחצי מבוגרים שיש פה אני לא אזיז אצבע וכל השאר שילכו להכין לי את ההמבורגר שלי בחופשה שלהם בבורגרראנץ'

בשום מדינה בעולם אין תופעה מטומטמת של אנשים כמוכם שבוגדים במדינה שלהם יוצאים אם זה בגאון ועוד לא עושים להם כלום..

לפי החתימה שלכה רואים שאתה אנטי ישראלי אנטי יהודי ואוהב ערבים..בקוראן אפילו פעם אחד אין תמילה ירושלים , בתורה ובתנך יש אולי 700 פעם תמילה ירושלים..ולנו יש הוכחות שירושלים שייכת לנו..הכותל המערבי וכו'..אבל אין טעם להסביר לך את זה , אתה ערב רב מצויי..

לא טוב לך פה איתנו? לך לירדן! לך לסוריה!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
"פחד" מעניין למה חברים של הערבושים היו פוחדים שהוי שומעים כל כהניסטים בגבעות היו רצים להתחבא.
מעניין למה רצחו את גדול דורנו הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד כי פחדו ממנו!
כל הערבים רעדו שהוא היה מסתובב ברחוב- פחדנים חסרי שכל.
וגם היום אנחנו רואים את פופאי יש"ו השקרן הבוגד שלא יכול להתעמט פה! פשוט מקלל כי אין לו מה לעשות  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ממש יפה לראות את זה חיים זרק לך את האמת בפרצוף ואתה כל כך מסכן תאמין לנו עכשיו לך לך לאחמד שיעשה לך טוב.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i