כתב נושא: מהם קווי הדימיון המטושטשים בין האידיאולוגיה הנאצית לערבית והאם קיימים?  (נקרא 10339 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
מה יותר גרוע השואה הנאצית או השתלשלות ההיסטוריה בין המסלמים?
אני שואל שאלה זו משום שלא כ"כ היה לי מה לטעון כנגד הטוענים כי האידיאולוגיה הנאצית גרועה יותר, על אף שזה נבלה וזה טרפה, במבחן התוצאה כמדומני הנאצים ניצחו
ועוד דבר שאמרו לי כי האיסלאם פיתח את העולם בזאת שאינו נחשב לעבודה זרה וכן המוסלמים מצווים להתפלל ולתת צדקה, ואם נתבונן בתרומתו למודרניזציה הוא המציא את האלגברה.
יתר על כן הנאצים לא איפשרו ליהודים חיים כלל אך המסלמים בארצות ערב הן, תחת תנאים מסויימים ומגבילים(חוקי עומר).
אבקש ממי שמבין בנושא על כל אופניו להסביר את טענתו בעניין.
« עריכה אחרונה: דצמבר 16, 2010, 20:13:39 על ידי אלמ »
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני לא חושב שיש דמיון מטושטש כלל בין הנאציזם לבין האסלאם.
אם בוחנים את הדברים, מגלים שמי שהמציא את חובת ענידת הטלאי הצהוב היו בכלל המוסלמים (הנאצים העתיקו את זה במהלך השואה).
דפוסי פעולה רבים של הנאצים הם בכלל שיטות מוסלמיות ששוכללו ע"י הנאצים יש"ו.
קראתי פעם מאמר שעסק בביקורו של היטלר בטורקיה של אחרי מלחמת העולם הראשונה (מתישהו בשנות ה-30), שגילה שהיטלר קיבל את ההשראה ל"פתרון הסופי" מהטורקים (הוא הסיק שאם העולם שתק לנוכח השואה שביצעו הטורקים בארמנים, אז העולם גם ישתוק אם תהיה שואה יהודית).
עוד נכתב שבאותו ביקור היטלר אף ביקר במערות שבהם נקברו מאות ארמנים בקברי אחים, ובאתרים שבהם הצעידי חיילים טורקים ארמנים בצעדות מוות ארוכות (שיטה שאותה אימצו גם הנאצים).
אני לא יודע אם היטלר קרא את בקוראן, או אפילו ידע מה תוכנו, אבל אין ספק שהוא שאב מהאסלאם השראה (לא רק לגבי יהודים, אלא כלפי כל מי שאינו "ארי").

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה, אבל אני חושב שאם מוחמד יש"ו שר"י היה חי היום, הייתה לו עילה רצינית מאד לתבוע את היטלר על גניבת זכויות יוצרים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הקודקס חוקים של תנאי עומאר בן אל ח'טאב דומים באורח מדהים לחוקי נירנברג ולראייה לכך אני מפנה אותך לערך הח'ליף אל מתוכל: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C-%D7%9E%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%9C_%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F   וכדי לעיין בספרו של אלברט שפאר, קרי: שר החימוש של היטלר, בעמ' 142- 143 יש ציטוט של היטלר אם אינני טועה.

באשר ל-"זכאה", אני רק אזכיר לך שזה תקף למוסלמים גרידא ומאידך ה -"אל אל ד'ימה" משלם "ג'יזיה",ח'ראג'  בהתאם ל- 9:29 שמתגלם בקוד לבוש/טלאי צהוב/בנייה כלפי מטה וכו' וכו' וכו'.ליהודי המגרב היה חליפה כחולה, כהה, ארוכה, ורחבה שמגיע עד לרגלים, לצורך זיהוי וזה גם יושם בסוף המאה ה-19 באלג'יריה, אזי בקיצור האסלאם והנאציזם חד הם.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אם יש לך עוד מקורות מצוטטים להשוואת האידיאולוגיה הנאצית לאיסלאמית זה רק יוסיף, הסממנים שהצגת מרשימים אך לא כ"כ מספקים, ובנוגע ל'זכאה' זה עדיין בגדר מצווה בעלמא.
ומה בנוגע להתקדמות של האיסלאם כדת לא פגאנית.
והרי במבחן התוצאה (החיסול) הנאצים רצחו בהרבה יותר מהאיסלאם והלא יהודים שהו זמן רב בגלות ובארצות האיסלאם ולא הוזקו בסדר גודל של שואה\השמדה המונית.
ושוב פעם עצם העובדה שהמסלמים איפשרו ליהודים לחיות (עם תנאים מגבילים ומחפירים) ולא כן הנאצים מהווה מקור לכך שעדיין לא ניתן להשוות.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני רוצה הוכחות כתובות בדיוק כמו שיש על הנאצים, והאם בגלות כאשר יהודים רבים שהו בארצות האיסלאם נרצחו באופן שיטתי ובמספר תואם של נרצחים וכן כל דבר שיכול להשוות זאת לשואה?
קודם כל אינני מבין הכיצד שכחתם את העבודה האקדמית שלי בדיוק בנדון שפורסמה פה בפורום?
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,26403.0.html
מעבר לזה, לתולדות חיי יהודים תחת האסלאם, נא לקרוא:
"מאז ומקדם" של ג'ואן פטרס
http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=11883

וכן "הד'ימי- יהודים ונוצרים תחת האסלאם" של בת יאור (ג'יזל ליטמן)
http://www.amazon.com/gp/product/0838632629/002-0942019-1085654?ie=UTF8&tag=robertspencer-20&linkCode=xm2&camp=1789&creativeASIN=0838632629

מי שרוצה את רשימת המקורות שלי לעבודה האקדמית שלי, נא לפנות אליי בפרטי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא שכחתי את העבודה שלך הבעיה היא שהקריטריון אותו אתה מציג בה לא נותן לי את התשובה.
אם אתה יכול לתת לי מידע ישיר על מה שבקשתי זה יהיה מעולה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שהנאצים, או לפחות העולם המערבי, מוביל מבחינת השמד הפיזי שהוא ביצע ביהודים. לגבי שמד רוחני (התבוללות, המרת דת כפוייה)- יש סיכוי שהמוסלמים מובילים ולכן יש (או לפחות היו לפני השואה) הרבה יותר יהודים שחיו בעולם הנוצרי מאשר במוסלמי (נראה לי שהיחס היה 8 או 9 ל 1).

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני חושב שהנאצים, או לפחות העולם המערבי, מוביל מבחינת השמד הפיזי שהוא ביצע ביהודים.
אכן, זה אומר משהו.
ציטוט
לגבי שמד רוחני (התבוללות, המרת דת כפוייה)- יש סיכוי שהמוסלמים מובילים ולכן יש (או לפחות היו לפני השואה) הרבה יותר יהודים שחיו בעולם הנוצרי מאשר במוסלמי (נראה לי שהיחס היה 8 או 9 ל 1).
יש לך מחקר?

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אגב, נץ מה תאמר על כך שהמסלמים אפשרו ליהודים לחיות(תחת תנאים מסויימים) והנאצים כלל לא?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לא שכחתי את העבודה שלך הבעיה היא שהקריטריון אותו אתה מציג בה לא נותן לי את התשובה.
אם אתה יכול לתת לי מידע ישיר על מה שבקשתי זה יהיה מעולה.
קודם כל אני אומר כך,
עד השואה ולמעט השואה, החיים בארצות אסלאם היו קשים יותר בהשוואה לנצרות וכן האסלאם היה אחראי ליותר מוות יהודי מאשר הנצרות! אני אומר זאת על סמך קריאת מחקרים דרך אגב.
יש חומר נרחב מאוד דווקא (אבל לצערי לא מפורסם) של חוקרים יהודים (מישראל ומחו"ל) וגויים שכתבו רבות על הנושאים הללו מפרופ' ברנארד לואיס עד פרופ' אברהם גרוסמן ומה שביניהם.
כל דבר שקרה ליהודים שוב, למעט השואה, בעולם הנוצרי התרחש גם בארצות האסלאם ולעיתים אפילו ברמה הרבה יותר רצחנית.
אני מדבר על פוגרומים, לינצ'ים, גירושים, מיסי עתק ושדידת יהודים, עלילות שקר על יהודים (לא עלילות דם), מעשי רצח של בדד ספורדיים בשם האסלאם, אסלום בכח הזרוע תחת איום במוות, אסלום בעינויים תחת ה"אל מחנה" של הרון אלראשיד כלפי פקידים יהודים בח'ליפות העבאסית, הכרחת יהודים ללבוש בגד צהוב שמזהה אותם כיהודים, חיים של השפלה מתמשכת תחת האסלאם, מעשי אונס קבוצתי בנשים יהודיות, חטיפת בנות יהודיות לצורכי שפחות מין בהרמונות השייח'ים, הכחדת יהדות חצי האי ערב וחלקים נרחבים מאיראן, ראיית היהודים כטמאים באסלאם השיעי והטלת עוצר כולל על יהודים בימי גשמים בשל כך וכו' וכו' וכו'.
צריך להזכיר שגם ב"מיני שואה" שבוצע ביהדות אוקראינה וחלק מפולין במאה ה-17 (מוכר גם כפרעות בוגדן חמלניצקי או גזרות ת"ח ות"ט) רוב מעשי הרצח, השוד, מכירה לעבדות, אונס ומעשים ברוטאליים של זוועות ופלצות, בוצעו דווקא על ידי הטטארים המסלמים! שהיו בעלי בריתם של הקוזאקים של חמלניצקי ובסיס יציאתם היה מהח'אנות של חצי האי קרים (היום חלק מאוקראינה).
אני יכול גם להזכיר את מדיניות אדמה חרוכה שהשאיר אחריו צלאח אלדין מול הצלבנים, שהוא השמיד המון יהודים בארץ ישראל.
אני כאן מביא לך כמה מחקרים בנדון, את השאר אתה יכול לחפש לבד-
ישראל בן זאב- "היהודים בערב", חיים זאב הירשברג- "ישראל בערב", אהרון חייבי- "יהדות חצי האי ערב והאסלאם", אני מחזיר אותך שוב גם לספר של ג'ואן פיטרס וגם לספר של בת יאור (בהודעתי הקודמת).
יש גם ספר של ברנארד לואיס באנגלית "the jews of islam".
ספר של אנדרו בוסטום- The legacy of islamic antisemitism
צלהר גם צודק, בסופו של יום עד השואה, ואפילו עד לפני 400 שנה לפני כל האמנספציה וההשכלה וכדו', רוב העם היהודי התגורר תחת כנפי הנצרות, וזאת עובדה הסטורית! תתמודד.
לכן, כשבאים לדון על שמד פיזי וגם רוחני, קשה מאוד מאוד מאוד לתת מספר מדויק, הרבה מאוד יהודים התאסלמו ו/או הושמדו תחת האסלאם לאורך ההסטוריה ורב עדיין הנסתר על הגלוי בנדון.
החיים תחת האסלאם היו קשים מנשוא! נכון, הסטורית היה זה המערב הנוצרי שגרם לכמויות מסחריות של התבוללות והתנצרות גדולים ושמד רוחני לאורך ההסטוריה, והמלחמה הרוחנית עודנה רוחשת חזק בין יעקב לעשו אבל, גם רבים וטובים מבני עמנו תחת לחץ איום התאסלמו בכמויות מסחריות אפילו עמוק אל תוך המאה ה-19 גם בא"י.
השואה כמובן היא יוצא מהכלל וזה הן בגלל המספרים! והן בגלל האופן שבו הדברים בוצעו, השיטתיות, קור הרוח, החישוב והתכנון, ההתנהלות כמו מכונה, כל זה שם בכל קנה מידה את השואה על רף אחר לחלוטין מעל כל דבר אחר בהסטוריה של העם היהודי, אי פעם! (אולי למעט גלות מצרים) וגם ביחס לשואה שיצא מתוך העולם הנוצרי, בדגש דווקא הנצרות הגרמנו-אוסטרית, השואה שמה הכל בפרופורציות.
וגם אז אסור לחלוטין לשכוח גם את תפקיד האסלאם במהלך השואה, את חלקו בהשמדת יהדות הבלקנים! אסור לשכוח את חלקו של חג' אמין אל חסייני בעידוד והדחיפה שנתן להיינריך הימלר להמשיך במעשיו ותכנוניו.
אסור לשכוח שהוא גם תכנן מחנה השמדה עם גז וקרימטוריום בעמק  דותן לקראת כיבוש אפשרי של א"י על ידי כוחותיו של ארווין רומל, וכן שוב ב-48'.
אסור לשכוח שגם תורכיה שלחה יהודים במהלך מלחמת העולם ה-2 לעבודות פרך ושמאות מהם לא חזרו, אסור לשכוח שהם גם הכינו מחנות השמדה עם קרימטוריומים למקרה שהגרמנים ינצחו בסוף, וזה ב-1942, כשהנאצים היו בשיאם!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תודה על התשובה!
אך כוונתי הייתה מי רצח יותר יהודים האיסלאם או הנאציזם?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תודה על התשובה!
אך כוונתי הייתה מי רצח יותר יהודים האיסלאם או הנאציזם?
אינני יודע כי אין תיעוד לגבי מה שעשה האסלאם ביחס ליהודים בשטחו מבחינת כמויות לאורך כל זמן קיומו.
אני מוכן להמר (רצח בלבד, לא אסלום בצורה או אחרת או התבוללות) שמדובר ביותר ממליון יהודים בסה"כ תחת האסלאם אבל זה הימור בלבד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אינני יודע כי אין תיעוד לגבי מה שעשה האסלאם ביחס ליהודים בשטחו מבחינת כמויות לאורך כל זמן קיומו.
אני מוכן להמר (רצח בלבד, לא אסלום בצורה או אחרת או התבוללות) שמדובר ביותר ממליון יהודים בסה"כ תחת האסלאם אבל זה הימור בלבד.

אם כך בהתייחס לרצח יהודים אזי הנאצים רצחו יותר יהודים מהמוסלמים הייתי מסיק מכך שבמבחן התוצאה הנאצים 'ניצחו' והם יותר גרועים מהמסלמים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם כך בהתייחס לרצח יהודים אזי הנאצים רצחו יותר יהודים מהמוסלמים הייתי מסיק מכך שבמבחן התוצאה הנאצים 'ניצחו' והם יותר גרועים מהמסלמים.
זה לא פונקציה של מי רצח יותר, א. כי אפשר באמת לדעת, בגלל המחסור בתיעוד.
ב. טכנולוגיה, טכנולוגיה ושוב פעם טכנולוגיה, לא ניתן להשוות את מה שהיה בידי הנאצים באותם שנים קצרות מול דברים שהיו למסלמים בשיאם בימי הביניים.
ג. אל תשכח שהאסלאם כבר לא היה בעל בכורה בעולם מאז סוף המאה ה-17 ועד היום, אם היה להם עליונות צבאית וטכנולוגית היום, מספר המתים היהודים מידם כבר מזמן היה עובר את של הנאצים.

כך שאין באמת בסיס אחיד להשוואה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

זה לא פונקציה של מי רצח יותר, א. כי אפשר באמת לדעת, בגלל המחסור בתיעוד.
ב. טכנולוגיה, טכנולוגיה ושוב פעם טכנולוגיה, לא ניתן להשוות את מה שהיה בידי הנאצים באותם שנים קצרות מול דברים שהיו למסלמים בשיאם בימי הביניים.
ג. אל תשכח שהאסלאם כבר לא היה בעל בכורה בעולם מאז סוף המאה ה-17 ועד היום, אם היה להם עליונות צבאית וטכנולוגית היום, מספר המתים היהודים מידם כבר מזמן היה עובר את של הנאצים.

כך שאין באמת בסיס אחיד להשוואה.
א. אני יוצא מנקדת הנחה בכל זאת שהנאצים רצחו יותר סעיף ב' שלך מאמת זאת פחות או יותר ואף שלא שמענו על אירוע בגודל כה רב כשואה מצד המסלמים ליהודים.
ב. מקבל
ג. מאיפה לך?
ד. מה תאמר על כך שבכל זאת חיו יהודים בארצות האיסלאם (עד לפני 70 שנה) והם אפשרו ליהודים לחיות עימם (ולעיתים זה הוגבל בתנאים 'חוקי עומר' אך בעיקרון הם אפשרו זאת)?
וכן עד היום יש יהודים בארצות מוסלמיות (אולם מיעוט) למשל באיראן והם טוענים שאין להם בעיה עם היהודים אלא עם האויב הציוני ועצם העובדה שהם לא מושמדים מעיד על כך?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
א. אני יוצא מנקדת הנחה בכל זאת שהנאצים רצחו יותר סעיף ב' שלך מאמת זאת פחות או יותר ואף שלא שמענו על אירוע בגודל כה רב כשואה מצד המסלמים ליהודים.
ב. מקבל
ג. מאיפה לך?
ד. מה תאמר על כך שבכל זאת חיו יהודים בארצות האיסלאם (עד לפני 70 שנה) והם אפשרו ליהודים לחיות עימם (ולעיתים זה הוגבל בתנאים 'חוקי עומר' אך בעיקרון הם אפשרו זאת)?
וכן עד היום יש יהודים בארצות מוסלמיות (אולם מיעוט) למשל באיראן והם טוענים שאין להם בעיה עם היהודים אלא עם האויב הציוני ועצם העובדה שהם לא מושמדים מעיד על כך?
א. נכון, לא ידוע על משהו בסדר גודל של 6 מיליון מצד האסלאם בטח לא באירוע בודד (עד כמה שניתן לקרוא לשואה "אירוע בודד"), אבל המספר זה לא העניין אלא הקונספט של הכחדת יהודים מאסיבית מגזרה מסויימת תחת שלטון האסלאם, דבר זה התרחש 3 פעמים בתולדות האסלאם, לא פעם אחת, שלוש!! פעם ראשונה כשמחמד ואחריו אבו בכר (הח'ליף ה-1) הפכו את חצי האי ערב (למעט תימן) ליודנריין, פעם שניה כשהאל-מוואחידון גרמו לכך שיהודים ברחו מספרד המסלמית בהמוניהם תחת משטר של טרור והשמדה לאיזורים תחת שלטון נוצרי או לכיוון מצרים הפאטימית וא"י, ופעם שלישית ברדיפות הענק שבוצעו באיראן השיעית לפני בין 300 ל-400 שנה ופחות מכך, מחמד עצמו לבדו אחראי להרג של 24000 יהודים ובכו בכר אף הגדיל ממנו, המוואחידון בספרד והאיראנים גם קצרו עשרות אלפים כל אחד, אם לא יותר.
אני גם יכול להוסיף דרך אגב מקרה רביעי בו בשת"פ עם הקוזאקים הנוצרים הם הכחידו חלק גדול אם לא את רוב יהדות אוקראינה בין השנים 1648-1649, אז המספר לא באמת משנה אלא הקונספט של השמדה, מה גם שחזון אחרית הימים של האסלאם כולל בתוכו את השמדת היהודים בכל העולם עד האחרון שבהם (ע"ע החדית' של אלבוח'ארי בנושא וגם באמנת חמאס שמצטטת את זה).
ב. יפה
ג. קשור ל-ב', עניין של הגיון + העובדה היא שהמערב הנוצרי תפס את ההגמוניה העולמית מאז סוף המאה ה-17 תחילת ה-18 (זו עובדה הסטורית, ולא חסרים מקורות מאינטרנט ועד ספרי הסטוריה שמתארים בפרוטרוט את עליית עליונות המערב והדרדרות האסלאם, לא בכדי מסוף המאה ה-18, מכונה האמפריה העת'מאנית, במערב, שהייתה הכח הרציני האחרון של האסלאם בעולם- "האיש החולה על הבוספורוס").
ד. קולוניאליזם ידידי, המערב שלט בעולם האסלאם כולו ללא יוצא מן הכלל בין במישרין בין בעקיפין עד עמוק אל תוך שנות ה-60 של המאה ה-20, וזאת הסיבה היחידה למה ליהודים במקומות מסויימים באסלאם היה טוב, לא מאהבת מחמד אלא בגלל אגרוף הברזל של ג'ון סמית'.
ה. אתה אומר שעד היום יהודים חיים תחת שלטון האסלאם, זה נכון אז קודם כל הבה נמפה איפה נותרו יהודים תחת שלטון שכזה- 1. בודדים בסוריה, 2. כ-30000 באיראן, 3. אותו מספר בערך בתורכיה, 4. 240 יהודים שנותרו בתימן, 5. כמה מאות יהודים באי ג'רבה שבתוניסיה, 6. כמה מאות יהודים במרוקו, 7. אלפים בודדים ברפובליקות הסובייטיות לשעבר (המסלמיות) במרכז אסיה כגון אוזבקיסטן, קירגיסטן וקזחסטאן.
לפני שאני מתייחס לכל אלו, חייבים לציין כי- אין יהודים כלל בשום ארץ מסלמית במזרח הרחוק! אפגניסטן היא יודנריין, כנ"ל פקיסטן,ירדן, עראק וחצי האי ערב כולה למעט תימן נקיות מיהודים, מצרים כנ"ל היום, לוב, סודאן ואלג'יריה ושאר מדינות אפריקה המסלמית, ללא יהודים!!
רוב עולם האסלאם נשאר ללא כל יהודים בקרבו, זאת עובדה.
עתה נעבור אחד אחד על המדינות המסלמיות שכן נותרו בהן יהודים-
1. סוריה היא לא מדינה בעלת זיהוי דתי אלא בעלת זיהוי גזעני-לאומני עם שלטון מיעוט עלווי שהוכרז על ידי כל הסונים כולם ככת כופרת באסלאם וכן על ידי חלקים מסויימים מהשיעים (היחידים שמכירים בהם כמסלמים הם השיעי התרי-עשרית- קרי: איראן, דרום עראק ולבנון), ובכל זאת יהודים נרדפו שם חזק בדגש מאז הקמת מדינת ישראל וגם לפניה (סוריה ככבושה תחת צרפת של וישי והן סוריה תחת האמפריה העת'מאנית לא בדיוק היו מסבירי פנים ליהודים), ומי שעוד לא הצליח להחלץ מסוריה בגלל המשטר שלא בדיוק נותן לנתיניו היהודיים לעזוב באופן חופשי, חי שם תחת דיכוי, ממש לא חיים סוגה בשושנים.
2. איראן היא הקאץ' פה, קודם כל צריך להזכיר שבשנים הראשונות למהפכה יהודים אכן נרדפו וחזק באיראן, לאחר מותו של חומייני ועליתו של חמנאי לכס האייתולה השליט, היחס ליהודים השתפר זאת מתוך מגמה להפוך את זיהוי האויב על בסיס מדינת לאום (ישראל כאויב מטרה) ולא היהדות כולה אל מול האסלאם השיעי (שאגב, מגדיר את היהודי כיצור טמא מעבר ליחס שמקבל היהודי תחת האסלאם הסוני), רוב יהדות איראן עזבה בעקבות המהפכה לישראל ולארה"ב, מי שנותר לאחר שנות הרדיפה, המשטר מתאמץ לתת לו יחס סביר (עד כמה שניתן לקרוא לזה סביר) לפחות כלפי חוץ כדי לומר לעולם שיש לכאורה להפריד בין ישראל ליהודים בכלל (ומכאן גם מגיע עניין אימוץ נטורי קרתא והשמדת ישראל שלה). 3. תורכיה למרות המגמה של ארדואן-עבדוללה גול עדיין בעלת זהות חילונית חזקה, אמנם חצויה אבל עדיין לא הגיע למחוזות אסלאם פרופר, לכן היחס ליהודים שם בגדול כיום (למעט כמה יוצאים מן הכלל) הוא יחס מערבי לכל דבר ועניין, 4. תימן נשלטת על ידי שליט בובה מערבי ויש גם בתוכה יריבות בין אסלאם סוני שאפיעי לבין שיעים זידים, בתוך כל זה מצליחים איכשהו יהודים לשרוד (לא לאורך זמן, יהדות תימן נמצאת צעד אחד לפני חיסולה המוחלט, וחיי היהודים בתימן שעוד נותרו שם, הם פשוט גיהנום צרוף.
5. תוניסיה באופן מסורתי (למעט האפיזודה הנאצית) ומאז הכיבוש וההשפעה הצרפתית שם, נותנת יחס טוב ליהודים בתוכה (על אף שהם גם ארחו את עראפת וחבר מרעיו בתוכה- חלקם עד היום) בסך הכל (לא תמצא יהודים בתוניסיה עצמה, הם מרוכזים באי נפרד- האי ג'רבה השוכן בים התיכון אל מול חופי תוניסיה היבשתית) ועדיין היו שם פיגועים, דרך אגב, תוניסיה היא פרו-מערבית ולצרפת עדיין השפעה רבה בתוכה.
6. מרוקו כנ"ל קרובה בסיפורה לסיפור של תוניסיה, ותוסיף לזה גם את ספרד וארה"ב שמשפיעים עליה רבות (מלכה עבדאללה ה-5 ואביו חסן ה-2 היו ונותרו בכיס של המערב, בדיוק כמו ממלכת הפיקציה של ירדן).
7. הסיבה לכך, היא הכיבוש הסובייטי החילוני קיצוני של אותם רפובליקות, רוח שעוד שורה חזק במחוזות אלו ומחזיקות את האסלאם שם קצר, למרות שתהליכי עומק (למשל בקירגיסטן) מתחילים לכרסם בזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
וכמובן, מיותר לציין שאיראן לא תהסס להשמיד את יהודיה צעד אחד אחרי שלא תשאר מדינת ישראל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לגבי ד) בכל זאת זה מחוייבות בשבילם לקיים את חוקי עומר כלפי יהודים ולא להשמידם אם כך עושים הם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לגבי ד) בכל זאת זה מחוייבות בשבילם לקיים את חוקי עומר כלפי יהודים ולא להשמידם אם כך עושים הם.
חוקי עומר תקפים כל עוד יהודים לא מנסים להפר את איזה סעיף בודד מתוך החוקים, כל הפרה באשר היא מתירה את דמם, כי הזכות היחידה שתנאי עמר מעניקים ליהודים זה הזכות לחיות ולא מעבר.
ברגע שיהודים הקימו מדינה ועוד על דאר אלאסלאם, אין עוד דרך חזרה לאהל אלד'ימה, לכן הם בני מוות לדידם של המסלמים ומעבר לכך תנאי עמר לא משנים כהוא זה את חזון אחרית הימים של האסלאם שהוא חיסול היהודים והיהדות עד תום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חוקי עומר תקפים כל עוד יהודים לא מנסים להפר את איזה סעיף בודד מתוך החוקים, כל הפרה באשר היא מתירה את דמם, כי הזכות היחידה שתנאי עמר מעניקים ליהודים זה הזכות לחיות ולא מעבר.
ברגע שיהודים הקימו מדינה ועוד על דאר אלאסלאם, אין עוד דרך חזרה לאהל אלד'ימה, לכן הם בני מוות לדידם של המסלמים ומעבר לכך תנאי עמר לא משנים כהוא זה את חזון אחרית הימים של האסלאם שהוא חיסול היהודים והיהדות עד תום.
אך אם אנו מתייחסים לפני קום המדינה אזי ליהודים כן הייתה אפשרות לחיות (בתנאים מסויימים) ומצד אחר אין הנאצים אפשרו זאת בשום דרך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אך אם אנו מתייחסים לפני קום המדינה אזי ליהודים כן הייתה אפשרות לחיות (בתנאים מסויימים) ומצד אחר אין הנאצים אפשרו זאת בשום דרך.
תלוי תחת השלטון של מי או השפעה של מי, שוב, לא מאהבת מחמד אלא רק בגלל אגרוף הברזל של ג'ון סמית'.
לא בכדי עולם האסלאם כולו העריץ את היטלר וקיווה לנצחונו, לא בכדי בכל מקום שבוצע הפיכה או שנפל תחת שלטון נאצי ישיר או עקיף (לוב ותוניסיה ישיר, והשאר תחת צרפת של וישי או בעראק של ראשיד אל כילאני) בכל מקום כזה, יהודים אכלו חצץ.
לכן, כשאתה אומר אפשרות לחיות, נא לחזור בבקשה לפני שהמערב כבש או השפיע על האסלאם, זאת אומרת, נא לחזור אחורה 350 שנה ותגיד לי אתה אם אלו חיים........
אלוף מיל. בני פלד ז"ל