כתב נושא: נעילת הודעות של כהנא צדק  (נקרא 11984 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
נעילת הודעות של כהנא צדק
« ב- : מרץ 14, 2007, 08:41:50 »
לכהנא צדק יש אובססיה לנעול הודעות שהוא כותב בהם משום מה ובעיקר בפורום הזה!
כל הפורום הזה מלא בהודעות נעולות! למה אתה סותם לנו את הפה אחרי שאתה עונה למישהו ונועל הודעות כל הזמן?? מה הטעם בפורום אם אתה נועל כל הזמן הודעות?? זה ממש ילדותי
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2007, 08:44:16 על ידי DolphinBoy »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #1 ב- : מרץ 14, 2007, 08:50:29 »
הוא נועל מה שצריך לנעול..דולפי לא צריך כול הזמן לחפש ריבים מיותרים..

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #2 ב- : מרץ 14, 2007, 10:52:20 »

לא נכון יש לפעמים גם לגולשים אחרים מה להגיד בנושאים שיש בפורום משוב והדבר כל הזמן נמנע מאיתנו הנעילות פה ממש מוגזמות יותר מכל פורום אחר שראיתי אי פעם זה סתם מיותר וטיפשי

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #3 ב- : מרץ 14, 2007, 11:06:35 »

לא נכון יש לפעמים גם לגולשים אחרים מה להגיד בנושאים שיש בפורום משוב והדבר כל הזמן נמנע מאיתנו הנעילות פה ממש מוגזמות יותר מכל פורום אחר שראיתי אי פעם זה סתם מיותר וטיפשי

דולפי, בסדר, אזה הודעות אתה רוצה לפתוח? אני אפתח אותן בשבילך.

בייקר

• אורח
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #4 ב- : מרץ 14, 2007, 11:17:23 »
הנעילה בוצעה לגבי שאלות כמו מה עם התוכנית של חיים או של גיל או שאנשים שגו וכתבו במבצע הרשמה תגובות במקום אישור רשימה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #5 ב- : מרץ 14, 2007, 11:28:31 »
הנעילה בוצעה לגבי שאלות כמו מה עם התוכנית של חיים או של גיל או שאנשים שגו וכתבו במבצע הרשמה תגובות במקום אישור רשימה.

אם זה הכל, נדמה לי שיש היגיון בנעילת ההודעות האלו. אבל בכל זאת, אני לא רוצה שחברים טובים כמו דולפי ירגישו לא נוחים, אז אם דולפי יתן לי הודעות שהוא רוצה להגיב להן, אפתח אותן בשבילו ברצון.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #6 ב- : מרץ 14, 2007, 14:44:39 »
בס"ד
עזוב חיים אל תתייחס כולם רואים פה את יכולת הביטוי שאני נותן לכולם, את האשכולות הפתוחים והלא נעולים ואת זה אי אפשר להסתיר ואין צורך בשום פתיחת אשכול.
אני יגיד לכם מה הוא רוצה לפתוח הוא לא רוצה לפתוח אשכול אלה ריב שהפעם באמת הכפפות יוסרו כי אני לא היה שק מכות.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #7 ב- : מרץ 14, 2007, 15:56:19 »
בס"ד
עזוב חיים אל תתייחס כולם רואים פה את יכולת הביטוי שאני נותן לכולם, את האשכולות הפתוחים והלא נעולים ואת זה אי אפשר להסתיר ואין צורך בשום פתיחת אשכול.
אני יגיד לכם מה הוא רוצה לפתוח הוא לא רוצה לפתוח אשכול אלה ריב שהפעם באמת הכפפות יוסרו כי אני לא היה שק מכות.

אף אחד לא רוצה לריב איתך ואף אחד לא נבהל מהאיומים שלך:

ציטוט
הפעם באמת הכפפות יוסרו

תתפלא יש גולשים שמעירים את ההערות שלהם כי זה באמת מציק ומפריע להם ושהם רוצים שיהיה להם אוירה נעימה בפורום הזה ולא כדי להרגיז את כבודו המנהל המאיים
לחיים: לא משנה אני לא ארצה להטריח אותך בשביל סתם הערה שרציתי להוסיף באשכול כזה או אחר אבל כמו שאתה רואה גם לתת ביקורת אסור אחרת "הכפפות יוסרו" כמו שכבודו אמר.

ביום שתלמד לקבל ביקורת כמו גבר ולא כמו ילד זה יהיה פורום הרבה יותר טוב מבחינת חופש ואווירה כללית אחרת כל אחד שתהיה לו בעיה בפורום צריך לפחד ממך וזה כבר לא מקום שיחזיק מעמד
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2007, 16:08:22 על ידי DolphinBoy »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #8 ב- : מרץ 14, 2007, 16:12:17 »
בס"ד
אין שום איומים קיבלת מסר ברור מאוד זה שאתה ילד ומפרש את זה אחרת זה כבר בעיה שלך.
דרך אגב אני לא יודע לקבל ביקורת? שאת התחלת עם ביקורת אם אפשר לקרוא לזה בכלל ביקורת שהיא התחילה " אתה קקה של תיכנוסטים, אתה כמו רוני וכו' " עמדתי בה כמו גבר והשתקתי אותך ומה עשית? רצת לבכות כמו ילד קטן ואיימת בלעזוב, עכשיו את משחק על המצפון של חיים כי הבנת את הטריק אתה צריך להתבייש.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #9 ב- : מרץ 14, 2007, 16:22:25 »
בס"ד
אין שום איומים קיבלת מסר ברור מאוד זה שאתה ילד ומפרש את זה אחרת זה כבר בעיה שלך.
דרך אגב אני לא יודע לקבל ביקורת? שאת התחלת עם ביקורת אם אפשר לקרוא לזה בכלל ביקורת שהיא התחילה " אתה קקה של תיכנוסטים, אתה כמו רוני וכו' " עמדתי בה כמו גבר והשתקתי אותך ומה עשית? רצת לבכות כמו ילד קטן ואיימת בלעזוב, עכשיו את משחק על המצפון של חיים כי הבנת את הטריק אתה צריך להתבייש.

מה?? אני משחק על המצפון של חיים?? אני לא משחק על המצפון של אף אחד ואני גדול ממך בעשר שנים אז אל תקרא לי ילד חביבי. אני לא יודע מה יש לך נגדי בעצם אני כן יודע מה יש לך נגדי
אתה שונא את זה שאני חילוני ונהנה מהחיים ואני עדיין זוכר שאיחלת לי פעם שתהיה לי שבת שחורה אז אני יכול להבין למה אתה שונא אותי
אבל בניגוד אליך שאני מעביר ביקורת אני לא עושה "דווקא" כמו שאתה אוהב לחשוב אלא עושה את זה כדי שהפורום רק ילך וישתפר תבין שזה מכוער לראות את כל הפורום עם מנעולים
וחוץ מזה מה הדחף הזה לנעול כל הודעה למה אני לא יכול להתבטא גם? זה הרי פורום מקום שנותן חופש לאנשים להגיב בדיונים לא?

ואל תהיה לי דמגוג עם ה"קקה של תיכוניסטים" לא השתקת אותי ולא בטיח וזה היה עז שרדף אחרי ולא אני אחריו חביבי אני באופן בוגר בחרתי לעזוב כי האוירה היתה על הפנים
היה פה איזה שמאלן שעשה בלאגן בפורום ואתה רק קיללת אותו ולא ידעת איך להתעמת איתו לא השתקת אותו ובטח לא השתקת אותי אם היית חוסם אותו היה לי לפחות טיפה כבוד אליך
אבל את מי אתה כן מאיים לחסום? אנשים מהמחנה שלך שדיווחו על בעיה בתוכנית! אתה קולט מה מפריע לי? זה שאתה לא יודע לאזן את עצמך אתה נכנס לפאניקה ומתקיף אנשים כמוני שבאים מאותו מחנה ולמה? כי אני חילוני? כי אני יוצא עם בחורות ביום שישי? זה מה שמציק לך?
שאני אמרתי שאני עוזב התכוונתי לזה באמת אחרי שקראתי את האשכול התנצלות שלך שהיום אני מתחיל לחשוב שהיה מצוץ מהאצבע באמת האמנתי שמשהו בך השתנה
אבל שבוע אחרי זה אני מתפכח מהאשליה הזו
אין ספק שאתה משקיע פה המון ועושה עבודה רצינית אבל כרגיל הורס את זה עם גישה מרוגזת נקמנית וילדותית.

אני רק יזכיר למי שלא יודע שזה עוז שרדף אחריי ושיכנע אותי לחזור אני לא בכיתי לאף אחד ולא עשיתי הצגות ובאמת רציתי לעזוב כי הרגשתי לא שייך
ואני עדיין מרגיש לא שייך כמו שאמרתי לחיים בשאלו את הימין האמיתי אז אם מנהל של הפורום סימן אותי מהיום הראשון שלי מה עוד נשאר לי לעשות לו יש את הכח פה ולא לי
אפילו להעביר ביקורת פשוטה אסור
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2007, 16:33:02 על ידי DolphinBoy »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #10 ב- : מרץ 14, 2007, 16:31:05 »
בס"ד
טוב טוב שמענו את הממצאות שלך עם המנעולים מעניין בפורום הזה פירסמתי נושא עוד לפני הנושא של התלונות שלכם על תוכנית שלא עולות בזמן ואף אחד לא התייחס!
כל יום מפרסים נושא למה התוכנית מאחרת בשעה- זה ניראה לך הגיוני?!
יש פה חופש ביטוי מלא אז אל תנסה להפוך שום דבר, אם הייתה מבין הייתה רואה מה ננעל ומה לא כי כל המשתמשים שהגיבו פה לא סתם טועים ועוד הרבה איתם באותה דעה.
וכן אני מאחל שבת שחורה לכל מי שמחלל אותה בגאון בארץ ישראל!!!
אתה צריך להגיד תדוה שהתנצלתי בכלל כי אני לא זה שקראתי לך קקה והשוותי אותך לרוני אולי באמת עשיתי טעות.
דרך אגב אם אתה חושב שאני מקנא ממך יש לך טעות שהיא כל כך חמורה תאמין לי ממש חמורה מאוד חמורה.
"וזה היה עז שרדף אחרי ולא אני אחריו" כבר מראה איזה הערכה יש לך כלפי מה שהוא עשה והזמן שהוא השקיע בכלל בשביל זה.
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #11 ב- : מרץ 14, 2007, 16:39:26 »
בס"ד
טוב טוב שמענו את הממצאות שלך עם המנעולים מעניין בפורום הזה פירסמתי נושא עוד לפני הנושא של התלונות שלכם על תוכנית שלא עולות בזמן ואף אחד לא התייחס!
כל יום מפרסים נושא למה התוכנית מאחרת בשעה- זה ניראה לך הגיוני?!
יש פה חופש ביטוי מלא אז אל תנסה להפוך שום דבר, אם הייתה מבין הייתה רואה מה ננעל ומה לא כי כל המשתמשים שהגיבו פה לא סתם טועים ועוד הרבה איתם באותה דעה.
אתה צריך להגיד תדוה שהתנצלתי בכלל כי אני לא זה שקראתי לך קקה והשוותי אותך לרוני אולי באמת עשיתי טעות.
דרך אגב אם אתה חושב שאני מקנא ממך יש לך טעות שהיא כל כך חמורה תאמין לי ממש חמורה מאוד חמורה.
"וזה היה עז שרדף אחרי ולא אני אחריו" כבר מראה איזה הערכה יש לך כלפי מה שהוא עשה והזמן שהוא השקיע בכלל בשביל זה.

איזה המצאות תסתכל על הפורום שליש מההודעות נעולות! מה המצאה פה? וגם אם אתה לא מסכים איתי אז תגיב כמו בן אדם ולא בהתרגזות כזו
ושים לב כי אני כן תמכתי בך בקטע של הספאם על השעה של התוכניות אבל שהתעצבנת זה היה בגלל שמישהו אמר שהתאריך שונה בלי התוכנית ואז אולי יש בעיה טכנית וזה לא ספאם! אז למה אתה איימת להעיף אותו?

וזה שאתה מנהל פה ומאחל לי שבת שחורה? זה חופש? אתה עושה לי מול כולם דהלגיטימציה כי אני לא דוס כמוך מה הפלא שלא נוח לי לכתוב בפורום הזה שאתה מנהל שלו.

ועוד משהו אני לא קראתי לך קקה אלא לקטע הטיפשי שלך של לקלל את פופאי כל הזמן כמו רובוט מבלי להגיב כמו בן אדם או לפחות לחסום ואני מצטער שלפעמים אתה מזכיר לי את רוני הזה כי גם הוא חם מזג כמוך אני לא רוצה שתהיה דומה לו אבל זה מה שקורה לפעמים לצערי אתה מתעצבן ומאיים על הגולשים

ויש לי ערכה לעוז המוון אין לך מושג כמה כי הוא באמת בן אדם על רמה אני רק עניתי לך שהוא שכנע אותי לחזור כי אתה אמרת שאני "בכיתי" שאני עוזב וסה"כ רק פרסמתי הודעת פרידה קצרה מתוך נימוס זה לא נקרא לבכות!!! זה נקרא להיות מנומס אולי תנסה את זה מדי פעם באחת מהשבתות "הלבנות" שלך

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #12 ב- : מרץ 14, 2007, 16:45:58 »
די חבר'ה אני מבקש..תארו לכם שפופאי ניכנס עכשיו ורואה אותכם ככה..מה אז נגיד?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #13 ב- : מרץ 14, 2007, 16:46:02 »
בס"ד
תפסיק כבר עם העלילות שלך "שליש מההודעות" כניראה שאתה לא חזק במתמטיקה כי אחרת לא הייתה אומר דבר כל כך טיפשי שליש? אתה קולט בכלל?
כניראה שלא נעים לך לראות אותי בתור מנהל ועכשיו הפלת באמת את עצמך כי שליש הודעות זה כבר לא צחוק זה עלילה.
ואני אחלתי ומאחל ויאחל שבת שחורה לכל מי שמחלל אותה בגאון!!!
בקשר לעזיבה הקודמת חבל שלא ראית איך ניראת כי אני לא אמרתי בכיתי אלה זה בא ממשתמש אחר בפורום פה שהביע דעה, דרך אגב אני באמת עכשיו יפרוס לחיים בנוגע למשתמש פה שהוא בין היקרים והחשובים לאירגון שלנו משהו בנוגע לכל הפעילות שלך פה הגיע הזמן שחיים ישמע עוד צד וצד שונה הפעם.
יגאל=גואל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #14 ב- : מרץ 14, 2007, 16:47:00 »
די חבר'ה אני מבקש..תארו לכם שפופאי ניכנס עכשיו ורואה אותכם ככה..מה אז נגיד?
בס"ד
שהוא הצליח לערער מישהו עם השקרים שלו ובטח ובטח שזה לא אני.
עכשיו תסלחו לי אני צריך ללכת להתפלל ושיעור תורה.
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2007, 16:47:35 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #15 ב- : מרץ 14, 2007, 17:43:46 »

ואני אחלתי ומאחל ויאחל שבת שחורה לכל מי שמחלל אותה בגאון!!!
בימים שהפורום היה פתוח בשבת גלשת בו וזה היה חילול השבת.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #16 ב- : מרץ 14, 2007, 18:06:35 »
די אם השטויות מה אתם לא מבינים שכול אחד יעשה מה שהוא רוצה..אם הגישה הזאת בחיים לא נגיעה לרוב העם..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #17 ב- : מרץ 14, 2007, 18:33:09 »
בס"ד
זה היה לפני שלוש שבועות לפני סגירת הפורום מאז הפסקתי במשך שלוש שבועות לא הייתי פעיל ביום שבת כי כיבדתי את ההחלטה  ועכשיו הוא סגור בכלל אז זה עוד יותר טוב, ואולי לא לא הבנת למה שאני התכוונתי שאמרתי חילול שבת בגאון הכוונה לחילול ליד בתי כנסת נסיעה במכוניות סיגריות וכו' מה שהיה פה זה פשו קבוצה של חילונים שגם אני עוד לא ממש דתי גלשנו ולא ראינו בזה דבר פסול כי בכל זאת אני עוד לא דתי, שהבנתי שזה הפריע הפסקתי את כל הפעילות ואחרי שלוש שבועות הפורום בכלל נסגר בשבת אז ייצא עוד יותר טוב.
יגאל=גואל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #18 ב- : מרץ 14, 2007, 18:35:01 »
די אם השטויות מה אתם לא מבינים שכול אחד יעשה מה שהוא רוצה..אם הגישה הזאת בחיים לא נגיעה לרוב העם..
בס"ד
תראה, איפה הבושה?
הוא מתערב לי בניהול של הפורום תראה איזה דברים הוא מחפש ששום דבר לא צודק בכלל ואני עוד מחפש תשובה ל-"שליש מהפורום סגור" הגיע הזמן שתיתן את דבריך כלפי כל ההערות חסרות השחר הללו.
יגאל=גואל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #19 ב- : מרץ 14, 2007, 19:31:38 »

כהנא צדק, מה קורה כאן? אתה מקלל חברים בפורום שלנו? למרות שאתה יודע שאני מאוד מעריך כל מה שאתה עושה בשבילנו, דיבור כזה לא מקובל עלי.

אתה מנהל בפורום. מנהל זה מנהיג. חלק של התפקיד של מנהיג זה לקבל ביקורת. יש לדולפין ויש לכל חבר אחר את הזכות לבקר. אם הם חושבים שמשהו לא בסדר, יש להם את הזכות להביע את דעתם. בפורום האנגלי שלנו, חברים מבקרים אותי לעתים קרובות. ב''ה, הרבה פעמים הביקורת הובילה לשיפורים בארגוננו. אם תסתכל בתוכנית השאלות שלנו באנגלית, תראה ביקורת שם כל הזמן. אני לא מדבר על מרושעים כמו פופאי או רוני. עם זבל כזה, אתה יודע איך אני מגיב. אבל לפעמים יש יהודים, שהם לא בוגדים, והם לא מסכימים עם מה שאנו עושים. אז מה?

כהנא צדק, כנראה אתה לא מבין שגם דולפין מעריך את כל הדברים הטובים שאתה עושה. אפילו כש הוא התרגז, דולפין כתב, "....אין ספק שאתה משקיע פה המון ועושה עבודה רצינית...."

אין אף אחד בפורום הזה שלא מעריך את כל מה שאתה עושה. אז למה אתה כל כך רגיש כלפי כל ביקורת? אתה מנהל מצויין, אבל אתה לא מושלם. אף אחד לא מושלם חוץ מהקב''ה. אני עושה טעויות, אתה עושה טעויות, כולנו רק בני אדם. דולפין לא רצה לפגוע בך. הוא חשב שיש יותר מדי הודעות נעולות. אני לא יודע אם זה נכון. אבל יש לו את הזכות להביע את דעתו. גם יש לך את הזכות לחלוק על הביקורת שלו. אבל אם הוא צודק או לא צודק, בתור מנהל, אתה רוצה שכל החברים שלנו יהיו נוחים בפורום ובתנועה. בגלל זאת הצעתי לו לפתוח את ההודעות. למה לא?

בפורום האנגלי, כולם שואלים כל שבוע, "מתי חיים יעלה את התוכנית שלו?" שואלים זאת בפורום האנגלי הרבה יותר מאלה ששואלים בפורום העברי. אז מה? אסור לשאול?

כהנא צדק, אתה יהודי יקר. ואני יודע שיש לך אהבת ישראל אמיתית. ה"כהנא צדק" שמקלל יהודים טובים זה לא הכהנא צדק האמיתי. ראינו את הכהנא צדק האמיתי כש התנצלתי כמו גבר אמיץ. זהו הכהנא צדק שכולנו אוהבים.  

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #20 ב- : מרץ 14, 2007, 19:44:27 »

כהנא צדק, מה קורה כאן? אתה מקלל חברים בפורום שלנו? למרות שאתה יודע שאני מאוד מעריך כל מה שאתה עושה בשבילנו, דיבור כזה לא מקובל עלי.

אתה מנהל בפורום. מנהל זה מנהיג. חלק של התפקיד של מנהיג זה לקבל ביקורת. יש לדולפין ויש לכל חבר אחר את הזכות לבקר. אם הם חושבים שמשהו לא בסדר, יש להם את הזכות להביע את דעתם. בפורום האנגלי שלנו, חברים מבקרים אותי לעתים קרובות. ב''ה, הרבה פעמים הביקורת הובילה לשיפורים בארגוננו. אם תסתכל בתוכנית השאלות שלנו באנגלית, תראה ביקורת שם כל הזמן. אני לא מדבר על מרושעים כמו פופאי או רוני. עם זבל כזה, אתה יודע איך אני מגיב. אבל לפעמים יש יהודים, שהם לא בוגדים, והם לא מסכימים עם מה שאנו עושים. אז מה?

כהנא צדק, כנראה אתה לא מבין שגם דולפין מעריך את כל הדברים הטובים שאתה עושה. אפילו כש הוא התרגז, דולפין כתב, "....אין ספק שאתה משקיע פה המון ועושה עבודה רצינית...."

אין אף אחד בפורום הזה שלא מעריך את כל מה שאתה עושה. אז למה אתה כל כך רגיש כלפי כל ביקורת? אתה מנהל מצויין, אבל אתה לא מושלם. אף אחד לא מושלם חוץ מהקב''ה. אני עושה טעויות, אתה עושה טעויות, כולנו רק בני אדם. דולפין לא רצה לפגוע בך. הוא חשב שיש יותר מדי הודעות נעולות. אני לא יודע אם זה נכון. אבל יש לו את הזכות להביע את דעתו. גם יש לך את הזכות לחלוק על הביקורת שלו. אבל אם הוא צודק או לא צודק, בתור מנהל, אתה רוצה שכל החברים שלנו יהיו נוחים בפורום ובתנועה. בגלל זאת הצעתי לו לפתוח את ההודעות. למה לא?

בפורום האנגלי, כולם שואלים כל שבוע, "מתי חיים יעלה את התוכנית שלו?" שואלים זאת בפורום האנגלי הרבה יותר מאלה ששואלים בפורום העברי. אז מה? אסור לשאול?

כהנא צדק, אתה יהודי יקר. ואני יודע שיש לך אהבת ישראל אמיתית. ה"כהנא צדק" שמקלל יהודים טובים זה לא הכהנא צדק האמיתי. ראינו את הכהנא צדק האמיתי כש התנצלתי כמו גבר אמיץ. זהו הכהנא צדק שכולנו אוהבים. 

כמה תגובות לכהנא צדק ולחיים.

לכהנא צדק: אני לא מחלל שבת בגאון כמו שאמרת! אין שום בית כנסת איפה שאני מבלה בלילות שישי ואני לא מעליב אף דתי אפילו שאני עובר עם המכונית בשבת ליד דתיים אני מכבה את המוסיקה עד שאני אתרחק מהם תתבייש לך שאתה סתם תופל עליי האשמות וקללות כאלה. ואהרון צדק אתה גם חיללת שבת וזה מראה כמה אתה צבוע.
ועוד משהו אני לא "מתערב לך בניהול" אני מבקר אותך כמנהל יש הבדל גדול בין השתיים ואם בן אדם לא יודע להתמודד עם ביקורת הוא לראוי להנהיג אנשים זו דעתי האישית
מה שהכי מצחיק זה שההערה קטנה על הנעילות שלך התפתחה לכזה אשכול ענק וזה רק בגלל הקריזות שלך אני בטוח שאם זה היה עז או האלקשי או דוקא_כך זה היה נגמר בתשובה אחרת כלפיי שהיתה מספקת אותי או משאירה אותי חלוק בדעתם אך מודע להסבר שהיה מספק אותי אבל אתה רק חושב שהכל מין תוכנית מזימה להפיל אותך או משהו חולני כזה אני לא יודע מה
ואתה יודע מה אני בכלל מצטער שהעלתי את זה עכשיו כי ברור שאתה לא הכתובת הנכונה אתה יודע לקבל רק שבחים וזה הכל כל השאר מוציא אותך מדעתך משום מה

לחיים: חיים אתה ממשיך להראות לנו עד כמה חכמה ספגת מגדול דורנו הרב כהנא אך אני מתחרט על האשכול הזה כי הוא מעורר ריב וויכוח לפעמים צריך לדעת לוותר למישהו חלש ממך ושתמע וואלה אולי הייתי צריך לוותר לכהנא צדק ולא להתווכח איתו כי הוא חלש בוויכוחים וממהר להתעצבן ולהתחמם אני אפנה מהיום להאלקשי או לדוקא כך והייתי ממליץ לכל מי שיש לו בעיה
עם כהנא צדק לא לכתוב זאת אליו כדי למנוע סכסוכים ומריבות כמו שהיו עכשיו פה בואו פשוט ניתן לו לנהל בדרך שלו וזהו כי הוא תורם זמן שכנראה אחרים לא יכולים או מעוניינים לתרום
וזה יותר חשוב עכשיו לפורום שהולך וגדל מכל דבר אחר וזהו. כולה אמרתי שהוא נועל יותר מדי אשכולות וזה כנראה היה טעות למתוח עליו ביקורת כי כל ביקורת עליו מובילה למהומה
ולכן אני חוזר בי מהביקורת שלי ומבקש מהפורום לסלוח לי על שהטלתי דופי במנהל כהנא צדק ושכולם יחזרו לשיגרה וזהו וחיים אני מבקש ממך סליחה אישית על הבלאגן.

דולפי

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #21 ב- : מרץ 14, 2007, 19:51:04 »
סליחה שאני מיתערב אבל דולפי אתה אשם קצת..ההודאת פתיחה של של האשכול הייתה מתכון בטוח למריבה לא רק אם כהנא צדק אלה אם כול אחד..נכון שכהנא צדק לא היה צריך לאיתרגז ככה אבל מה לעשות כול אחד ואופי שלו..

אני בטוח שלכהנא צדק אין שום דבר נגדך ואם הייתה פונה אליו בצורה יותר מכובדת הוא היה עונה לך גם בצורה מכובדת..

דולפי אחי על תיקח את זה קשה זה פשוט דעתי..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #22 ב- : מרץ 14, 2007, 19:53:16 »
בס"ד
חיים אתה יודע שאני מעריך אותך אבל אני מצטער האמת על דולפין כואבת יותר ממה שזה ניראה, אני יורד עכשיו מזה שהוא קרה לי פה צבוע וכמובן לא קרה את ההודעה שלי בקשר לשבת (מילא אני רגיל כבר) ואת החשבון מישהו אחר יעשה לא אני בעניינים הללו.
דבר שני לא רק אני נדהמתי איזה פה הוא פתח פה עליי כמו "קקה של תיכוניסטים" השווה אותי לרוני! אחרי כל העבודה שלי פה!
ואחרי שאמרתי לו את האמת בנושא הוא החליט "לעזוב" שכמובן כולם הבינו את הטריק שהיה פה, והתגובות של "ילד שכועס על הוריו בורח מהבית ושוב חוזר" לא איחרו לבוא.
בנוסף לכל האשכול הזה נועד לתקוף אותי חד משמעית אני רוצה שהוא יביא לכאן כמו שהוא אמר ולא קיבלתי על זה תשובה שליש מהאשכולות הפורום שנעלתי לדבריו בנוסף הוא גם מתערב בניהול שלי שמקבל גיבוי מלא ובכל צעד אני משתף את עז, והמנהלים פה.
אז אני מבקש שהוא יביא אשכולות שננעלו ולא נתתי חופש ביטוי קדימה אני רוצה שליש אפילו 3 לא תמצא.
הוא גם הספיק כבר להעליב ולריב עם החבר הכי טוב שלנו פה ושמו בייקר שזה גולש מספר 1 בפורום פה!
ועל זה אני לא ישתוק הגיע הזמן להעמיד אותו במקום כי עליי ועל עוד כמה אנשים פה נמאסה ומאוסה ההתנהגות הזאת של התקיפות הקללות והברבריות.
ועכשיו אל תחזור כמו תקליט שבור "הכול שקרים, אתה נועל סתם! וכו' "
כי אישית עליי זה לא עובד וגם על עוד הרבה פה וכולם רואים זאת, והכי חשוב אני מקבל כל יום ביקורות ממשתמשים מעז קיבלתי ביקורות זועמות יותר שמחות ועמדתי בכולם יפה, אבל כזאתי בחיי לא קיבלתי שקרים על גבי שקרים שכולם רואים אותם!
יגאל=גואל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #23 ב- : מרץ 14, 2007, 19:53:57 »
סליחה שאני מיתערב אבל דולפי אתה אשם קצת..ההודאת פתיחה של של האשכול הייתה מתכון בטוח למריבה לא רק אם כהנא צדק אלה אם כול אחד..נכון שכהנא צדק לא היה צריך לאיתרגז ככה אבל מה לעשות כול אחד ואופי שלו..

אני בטוח שלכהנא צדק אין שום דבר נגדך ואם הייתה פונה אליו בצורה יותר מכובדת הוא היה עונה לך גם בצורה מכובדת..

דולפי אחי על תיקח את זה קשה זה פשוט דעתי..

אתה צודק וטועה אחי

אתה צודק - אני אשם שנתת ביקורת על כהנא צדק
אתה טועה - יש לו משו חזק לאללה נגדי לא יודע מה בעצם אני כן יודע אבל לא משנה כבר מי שירצה לדעת שישאל אותי בפרטי וזהו

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #24 ב- : מרץ 14, 2007, 19:56:24 »
בס"ד
הגיע הזמן שתודה כבר בכל הסילופים והשקרים הללו, שום "שליש אשכולות" לא ננעלו, ואתה בא במטרה לתקוף כמו פעם שעברה ועובדה אפילו המשתמשים רואים זאת.
זה פשוט נהיה צמחיק מרגע לרגע.
יגאל=גואל