כתב נושא: רשימה שחורה - עסקים ומפעלים צריך להחרים  (נקרא 4130 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מציע שנערוך רשימה של עסקים וחברות בבעלות ערבית או חברות שמעדיפות להעסיק ערבים בארץ או בחו"ל.
אני מתבסס לעת עתה בעיקר על רשימה שהתפרסמה ב"דו-עת: עתון יהודי-ערבי הפורום להסכמה אזרחית".
http://www.caf.org.il/assets/duet11.pdf כמובן שכולם מוזמנים להוסיף לרשימה.

להלן הרשימה השחורה:

האחים בדיע וסובחי טנוס מנצרת.
בעלי חברת ב.ס.ט, חברת בנייה גדולה בישראל, שותפה עם חברות ישראליות כמו אפריקה ישראל בפרויקטים בחו"ל. בבעלותה גם מפעל שיש ופעילויות נוספות. בבעלות האחים טנוס גם מפעל "טחינת הנסיך" מעילבון.

משפחת עבד אל לטיף מאום אל פאחם בבעלותם בין השאר נגרייה וחקיינית רהיטים גדולה בשם "איקאה שלנו"

משפחת שוקחה
יבואנית מזון. משווקת בין השאר את גבינת "הפרה הצוחקת".

משפחת עפיפי בעלת "נזרין טורס" חברת הסעות ותיירות. מחזיקה בחברת הנסיעות "חיפה-נצרת" ומפעילה הסעות מאורגנות, וקווי תחבורה ציבורית בנצרת, עפולה, חדרה, ונהריה.

משפחת שמשום ייבואנית הרעל המשקה "XL".

משפלת נח'לה משווקת קפה בשם זה. בני משפחה שונים מחזיקים בעסקי קפה נפרדים שמכילים את שם המשפחה.

משפחת סעדי משווקת שוקולד. איני יודע שמות המותגים שהיא משווקת. ייתכן שגם משווקת תחת מותגים פרטיים של רשתות המזון.

משפחת רושדי יצרנית טחינה וחלווה "בארכה". משווקת טקסטיל.

משפחת זהר יצרנית טחינת "אלארז".

משפחת ג'רג'ורא מחזיקה בחברת ההסעות והתיירות "ג'י בי טורס". מפעילה קווי אוטובוס מנצרת, והסעות מאורגנות (כולל של חיילים).

משפחת חינאווי סיטונאית וקמעונאית משקאות אלכוהוליים, בבעלותה גם חמש חנויות באזור המרכז.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
רשימה שחורה - עסקים ומפעלים צריך להחרים
« להגיב #1 ב- : נובמבר 09, 2010, 18:57:06 »
בס''ד

רעיון מצויין. יישר כח צלהר.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #2 ב- : נובמבר 09, 2010, 19:20:25 »
כל הכבוד  ותודה על המידע!
חשוב מאוד לא לקנות מתומכי נאצים שונאי ישראל אני בהחלט מקפיד על כך מקווה שאחרים יעשו גם. O0

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #3 ב- : נובמבר 10, 2010, 01:21:45 »
כל הכבוד זלהר! חבר בכיר.  :old_afro:

אבל אני לא חושב שאפשר להימנע משימוש בתחבורה ציבורית. אין לי רכב, והם פשוט משתלטים על קווים שלמים. אפשר מוניות אני מניח. אגב רכב, חבר שלי קנה אופנוע חשמלי ששוקל שש מאות קילוגרם ואפשר להטעין אותו בשקע, אבל הוא לנסיעות קצרות ומגיע לכל היותר לחמישים קמ"ש.
« עריכה אחרונה: נובמבר 10, 2010, 01:32:08 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #4 ב- : נובמבר 10, 2010, 07:09:01 »
בס"ד

רעיון מבריק וגאוני צלהר, תודה רבה!  O0
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לוחמי חירות ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 10, 2010, 10:08:01 »
חשוב מאוד, כל הכבוד  O0

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 10, 2010, 10:36:18 »
כל הכבוד זלהר! חבר בכיר.  :old_afro:

אבל אני לא חושב שאפשר להימנע משימוש בתחבורה ציבורית. אין לי רכב, והם פשוט משתלטים על קווים שלמים. אפשר מוניות אני מניח. אגב רכב, חבר שלי קנה אופנוע חשמלי ששוקל שש מאות קילוגרם ואפשר להטעין אותו בשקע, אבל הוא לנסיעות קצרות ומגיע לכל היותר לחמישים קמ"ש.
מסכים אתך שאי אפשר להימנע מתחבורה ציבורית. אבל אם יוצא לך לארגן הסעה, לפחות תדע ממי לא להזמין.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #7 ב- : נובמבר 10, 2010, 16:51:53 »
איך אפשר לוותר על החלבה הטעימה של "בארכה"? זו החלבה הכי טובה שקיימת כיום בשוק,רכה ועסיסית עם פיסטוקים :old_tongue:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #8 ב- : נובמבר 10, 2010, 19:50:59 »
איך אפשר לוותר על החלבה הטעימה של "בארכה"? זו החלבה הכי טובה שקיימת כיום בשוק,רכה ועסיסית עם פיסטוקים :old_tongue:

בוודאי התלוצצת.

אני מעולם לא אהבתי חלבה.

והפרסומת של הטחינה באכרה הזאת, כל כך נדחפת, יש אותה בסרטונים של פליקס לצערי. מי רוצה משהו ערבי בין כה וכה. הם כל הזמן מנסים למכור את עצמם ואת האותנטיות שלהם במזון. בל נשכח מאיפה מוחמד ימח שמו למד לא לאכול חזיר.. אוי. כן. יהודים גם טובים במזון. אני אוהב מקרל ומטיאס. בראשית א כח: "...ורדו בדגת הים...". דגים זה יהודי וזה נהדר. לעזאזל עם טחינה. טחנו אותי עם זה. טחנת קמח.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 10, 2010, 20:37:17 »
בוודאי התלוצצת.

אני מעולם לא אהבתי חלבה.

והפרסומת של הטחינה באכרה הזאת, כל כך נדחפת, יש אותה בסרטונים של פליקס לצערי. מי רוצה משהו ערבי בין כה וכה. הם כל הזמן מנסים למכור את עצמם ואת האותנטיות שלהם במזון. בל נשכח מאיפה מוחמד ימח שמו למד לא לאכול חזיר.. אוי. כן. יהודים גם טובים במזון. אני אוהב מקרל ומטיאס. בראשית א כח: "...ורדו בדגת הים...". דגים זה יהודי וזה נהדר. לעזאזל עם טחינה. טחנו אותי עם זה. טחנת קמח.

גם אני אוהב מאוד מקרל  וגם אוהב חלווה.