כתב נושא: נושא: בגדים (?)  (נקרא 4265 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
נושא: בגדים (?)
« ב- : נובמבר 06, 2010, 22:47:11 »
חח כן די מוזר שהחלטתי לפתוח נושא שכזה.
ואף על פי כן.
האמת מה שגרם לי לחשוב על הנושא הזה היה שבחורה אחת אמרה כי היא רכשה מכנסי ג'ינס בסכום העולה על 1,000 ש"ח ועכשיו המכנס הזה קטן אליה והיא צריכה להוריד מהמשקל.
חשבתי ה' ישמור אלף ומתאיים שקלים חדשים בשביל מכנס בודד?
הרי בשביל מכנס יקר כ"כ באמת אדם צריך להתאים את עצמו.
משום מה המשכתי לחשוב על הנושא הזה ציינתי כי כול הבגדים שאני לובש (בכול רגה נתון) אינם מגיעים אף לסכום המכנס לבדו ובאותו הסכום היא יכלה לרכוש 5-3 ג'ינסים שאין בושה כלל להסתובב איתם ברחובות ישראל המודרנית.
והרי ללא ספק למכנס יקר כזה צריך להוסיף חולצה נעה ביותר ונעעלים אלגנטיות במיוחד והסכום של "החליפה" מזנק בעוד כמה מאות וכמה מאות שקלים.
רציתי לשאול חברים יקרים (גם חברות למרות שאין כאן הרבה כאלה) אתם גם נוהגים להוציא כסף רב כ"כ על בגדים ומה אתם חושבים על הנושא בכללי.

יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #1 ב- : נובמבר 07, 2010, 02:50:07 »
אני לא נוטה להוציא כסף על בגדים. כי כבר יש לי בגדים.

לדעתי, ג'ינס הוא בגד אידיוטי. הוא לא נוח. הוא לא יפה במיוחד. והסיבה האמיתית ללבוש אותו, היא אם אתה כורה פחמים.

ג'ינס נועד לטשטש את ההבדלים בין המינים. זה כמו תלבושת אחידה, רק שזה מקובל. זה כמו כלא, רק חברתי. בגיל 6 היה טקס סיום, כולם חויבו לבוא עם ג'ינס. לי לא היה ג'ינס. כי מעולם לא קנו לי ג'ינס - אני מתחיל להעריך את ההורים שלי יותר כיום. אנשים חכמים!

הג'ינס הוא בעל צורה של מכנסיים, ולכן אם כבר לובשים ג'ינס, זה צריך להיות גברים. אבל לא, לא צריך בכלל: אשה יכולה ללבוש שמלה, זה מאד נשי ויפה, וגם לא חושפני. וגבר יכול ללבוש מכנסי בד, מכנסי משי, או מכנסי בד-דמוי-משי, כמו שאני למשל לובש.

1000 ש"ח לג'ינס? האם זה 1000 ש"ח שהיא הרוויחה בעצמה? אני בספק. כי אם כן, למה שתוציא אותם על שטויות. גם אם היא הרוויחה את הכסף בעצמה, זה כנראה לא היה במאמץ גדול.

הג'ינסים הדהויים עולים אפילו עוד יותר. כלומר אתה צריך לשלם הון עתק על 'מראה זרוק אבל עם סגנון'. שזו שטות כי בשביל מראה זרוק אני יכול לעשות כמו יהודי באבל - לשים על ראשי שק פחם, וחוץ מזה, אני יכול לקרוע את בגדי, ולהשתמש בבגדיי עד שהם באמת יהיו דהויים.

איזה שטויות בנות עושות, רק כי בנים לא מדברים. מה יותר יפה לאשה? ג'ינס, או שימלה? מה יותר נשי? מה יותר אימהי? מה יותר חינני? יש גם שמלות-ג'ינס, כדי שנשים יוכלו לצאת מהרעיון של ג'ינס בצורה הדרגתית יותר, וזה דווקא רעיון מצוין, כי אנשים משתנים לרוב דווקא בהדרגה. נסו לסגור את ברז המים במקלחת בוואת אחת, ואתם תרגישו קור נורא. עשו זאת לאט, ולא תרגישו קור בכלל. תנסו!

הנה כתבה על ג'ינסים דהויים:

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=jeans

אגב, ג'ינסים שקונים אותם בשוק בחמישים שקל, הם אותם ג'ינסים. ובשוק גם אפשר להתמקח.

אנשים מבזבזים את הכסף שהם הרוויחו בשביל להיות אופנתיים. תראו לכם שאחד הנביאים בתורה היה עושה שטות כזאת.. האם משה בן עמרם הלך עם ג'ינס? בגדים נועדו לשני דברים:
א. צניעות.
ב. הגנה בפני מזגי אוויר קשים.
וזה הכל. בגד זה לא קישוט. קישוטים שמים בתוך הסוכה בחג היהודי סוכות.

יש גם את קרוקס - עוד שטות. אבל לפחות שטות נוחה, לא כמו ג'ינס. התקדמנו.. לאט לאט החברה המערבית הולכת ונהיית פחות ופחות מטומטמת. יום עוד יבוא, ואנשים לא רק שיזרקו את הג'ינס לזבל, אלא גם ילכו עם חולצות שאין עליהם תדפיסים כי הם יבינו שהם אנשים ולא לוח מודעות.

בראשית ב כה:
וַיִּהְיוּ שְׁנֵיהֶם עֲרוּמִּים הָאָדָם וְאִשְׁתּוֹ וְלֹא יִתְבֹּשָׁשׁוּ.

בראשית ג ז:
וַתִּפָּקַחְנָה עֵינֵי שְׁנֵיהֶם וַיֵּדְעוּ כִּי עֵירֻמִּם הֵם וַיִּתְפְּרוּ עֲלֵה תְאֵנָה וַיַּעֲשׂוּ לָהֶם חֲגֹרֹת.

בראשית ג כא:
וַיַּעַשׂ יְהוָה אֱלֹהִים לְאָדָם וּלְאִשְׁתּוֹ כָּתְנוֹת עוֹר וַיַּלְבִּשֵׁם.

אני מעדיף ללבוש כותונת עור, או ללכת עם עלה תאנה וחגורה מצמחים, או אפילו ללכת ערום, מאשר ללכת עם הדבר היהיר והדוחה שקרוי ג'ינס.

הגברים החסידים / החרדים מתלבשים בצורה מאד מכובדת. נשאלת השאלה, למה אני חייב להיות דתי בשביל להתלבש בצורה מכובדת כמוהם? אני לא. גם אני יכול ללבוש חליפה ומכנסיים יפים, ושחור ולבן. אני יכול. אין שום איסור. עוד דבר שאני מאד מעריך בצורה החיצונית של דתיים: אין עליהם קשקושים. אני לא הייתי דתי מעולם, הייתי מסורתי עד גיל 6, אבל אני בחיים שלי לא עשיתי קעקוע, לא צבעתי את השיער, ולא עשיתי חורים בגוף, ועוד שטויות משונות. למה לשים עגיל באוזן? ביהדות אם מישהו מרצע את אוזנך זה סימן שאתה עבד שלו. כמה אירוני - אלו ששמים עגיל באוזן הם אכן עבדים - של החברה המודרנית.
« עריכה אחרונה: נובמבר 07, 2010, 03:26:25 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #2 ב- : נובמבר 07, 2010, 10:43:22 »
אני מעולם לא הוצאתי על מכנס או חולצה יותר מ-300 שקל (וגם זה היה לפני כמה שנים - על ג'ינס "לי קופר").
אני לא רואה שום סיבה לבזבז סכומים כאלה על בגדים.
הסכום הכי יקר שהוצאתי על ביגוד כלשהו היה 650 על נעלי נייקי (לפני כמעט שנתיים).
היום אני לא מוציא סכומים כאלה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 07, 2010, 13:03:50 »
 את בגדיי אני קונה בארה"ב במחיר זול ( אבא של טס כל חודש)

אותו בגד או מכנס יעלה בארץ פי שניים ואף יותר.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 07, 2010, 13:08:10 »
משום שאני מנסה להתלבש צנוע, אני לא קונה בגדים כאלו יותר.

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
« להגיב #5 ב- : נובמבר 07, 2010, 15:22:26 »
נשים הם חכמות הם קונות מכנס ב1000 שקל אבל זה בעצם השקעה לתווך ארוך הם עושים אתזה בשביל להיראות יותר "יפות" וככה חבר שלהם יבזבז עליהם יותר כסף ואז הם מחזירים ת1000 ומקבלים פי 10
[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #6 ב- : נובמבר 07, 2010, 16:17:42 »
נשים הם חכמות הם קונות מכנס ב1000 שקל אבל זה בעצם השקעה לתווך ארוך הם עושים אתזה בשביל להיראות יותר "יפות" וככה חבר שלהם יבזבז עליהם יותר כסף ואז הם מחזירים ת1000 ומקבלים פי 10

חחח  :old_afro:

שמע, אני לא יודע מה יפה בג'ינס. אם בחורה רוצה להיראות יפה יותר עבור בחור, הדבר האחרון שהיא צריכה לעשות, הוא ללבוש ג'ינס חדש. הדרך האמיתית ביותר להיות יפה עבור גבר, היא ללכת על ההליכון במכון הכושר, כי ככה זה - אם אין מאמץ אז גם אין רווח.

לפני הג'ינס החדש, היא הרי לבשה ג'ינס ישן; או מכנסיים, ארוכים או קצרים; אני חושב שבנות לא מבדילות בין המושגים 'יפה', 'מושכת' ו- 'זוהרת'.

בשנות ה- 90 האהבה בארץ מתה, והיחסים בין גברים לנשים הפכו להיות עניין של כסף. אבל זה לא יהיה ככה כל הזמן. גברים ונשים הם בני אדם - הם זקוקים לאהבה.

פעם שמעתי בטלויזיה "אהבה היא בסה"כ כימיקל במוח". טלויזיה היא טלויזיה..

ג'ינס זה הבגד הכי חסר סגנון-אישי שיכול להיות - כולם לובשים אותו. מי שרוצה להיות אחד עם כולם, שילבש ג'ינס.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 11, 2010, 22:12:31 »
הרעיון הוא דוקא לא רק בג'ינס.
התפאלתי יותר מהמחזיר ההזוי הרי גם עילו נגיד שג'ינס זה המכנס הכי יפה בעולם עדיין לדרוש בשביל מותג אחת פי כמה וכמה יותר מאשר אחר ועוד לכבל את הכסף הזה?
זה כמו שאני אפתח חנות ליד הבית שלי ואמכור בדיוק את אותם הדברים (או באריזה טיפה שונה) במחיר של פי 5.
איזה אדיוט יקנה אצלי?
טוב כנראה שאם בגדים זה עובד דוקא.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #8 ב- : נובמבר 11, 2010, 22:56:57 »
אז נכון. אשה שקונה בגד כזה היא אידיוט. זה לא מקובל לומר את זה, אבל זה לא משנה את המציאות. אני לא רוצה להכליל על כל הנשים, אבל אשה שקונה בגד במעל אלף שקלים, אין לה שום תפיסת עולם מציאותית, והיא מפונקת וגדלה לתרבות רעה. תראה, זו רק חצי אשמתן - כי בכל מקום רואים פרסומות לבגדים, באינטרנט, בטלויזיה, וכדומה. עלינו זה לא משפיע כי אנחנו גברים - הפרסומות האלה מכוונות אל נשים. אני זוכר שפעם הייתה פרסומת לסכיני גילוח, והיא דווקא מאד השפיעה עליי, וממש רציתי לקנות את הסכין. כשהפרסומת לא מכוונת כלפיך, אתה לא יכול להבין למה האחר כה נלהב ממנה. נשים הם למעשה עבדים של אמצעי התקשורת, שהם עבדים על תאגידים המנוהלים ע"י רודפי-בצע חסרי-מצפון. תסתכל על כל חנויות הבגדים. למה שיהיו חנויות של בגדי-נשים בלבד? ואם כן, אז למה שלא יהיו באותה כמות חנויות של בגדי-גברים? הרי באוכלוסיה יש אותה כמות גברים כמו כמות נשים.

מה שנשים לא מבינות, הוא שלא איכפת לנו כמה יקרים ואופנתיים הם הבגדים שלהם. אני רוצה אשה נחמדה, עקרת-בית - לא אשה עובדת ובטח שלא אשת קריירה, ואם כבר מראה חיצוני, אז שופטים לפי הפנימיות ולא לפי העטיפה (ג'ינס הוא עטיפה), אני לא רוצה להיות גס בפורום, המבין יבין, וגם כתבתי - הליכה על ההליכון במכון הכושר.
אבל בנים לא אומרים לבנות מה הם אוהבים, אז בנות נאלצות להקשיב ל"גורו" שלהם בבגדים: הפרסומות, ול"גורו" שלהם במוסר והתנהגות: עיתון "לאישה".
זה קצת אשמתנו - אנחנו לא מדריכים אותן. ויתרנו עליהן במידה מסוימת.
אני מאד אוהב את הסרטון הבא, כי הוא מסביר בדיוק במה מדובר:
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s08e12-stupid-spoiled-whore-video-playset
אזהרה! הסרטון מכיל גסויות מיניות ודברים דוחים ואינו תואם את הציבור הדתי.
שלא יאמרו שלא הזהרתי. בכל זאת שמתי אותו כאן, כי יש פה גם חילוניים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #9 ב- : נובמבר 13, 2010, 11:45:32 »
בוא שמע יותר מזה,
חבר שלי נסע לתילאנד והביא משמה ג'ינסים של דיזל שבארץ עולים 2400 שקל, הוא הביא ב14 שקל!

זה אכן זיוף, אבל ברמה שגם אם דיזל היו לוקחים ושמים במדפים הצרכנים לעולם אבל לעולם לא היו שמים לב!

בקיצור זה טמטום להוציא על בגדים הון תוהפות.. יש כאלה שאוהבים לפנק את עצמם אז סבבה אבל לדעתי להוציא על בגד סטנדרטי (חולצה, מכנס) יותר מ400 שקל זה טמטום מוחלט..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 13, 2010, 20:27:44 »
בוא שמע יותר מזה,
חבר שלי נסע לתילאנד והביא משמה ג'ינסים של דיזל שבארץ עולים 2400 שקל, הוא הביא ב14 שקל!

זה אכן זיוף, אבל ברמה שגם אם דיזל היו לוקחים ושמים במדפים הצרכנים לעולם אבל לעולם לא היו שמים לב!

בקיצור זה טמטום להוציא על בגדים הון תוהפות.. יש כאלה שאוהבים לפנק את עצמם אז סבבה אבל לדעתי להוציא על בגד סטנדרטי (חולצה, מכנס) יותר מ400 שקל זה טמטום מוחלט..

חחח... במחיר של אמיתי אחד הוא יכול להביא 171 מזויפים :D

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 18, 2010, 20:37:40 »
הכל וכל מה שנוח אחי... רק בלי מגבת על הראש.

מנותק אמריקאן פאי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • מצא את הרמז המתחבא
« להגיב #12 ב- : נובמבר 28, 2010, 17:30:00 »
חולה,חולה,חולהץמי קונה ג'ינס ב1200 שקלים? אני קניתי רק לפני כשבועיים לכבוד בת המצווה של האחיות שלי סט של חולצת מעצבים,ג'ינס שחורים ונעליים בסגנון הולנדי של המאה ה19 שמונה מאות ומשהו שקלים.אנשים פסיכים יש לנו במדינה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 28, 2010, 20:49:39 »
טוב זה הגיוני שהרי מחיר של ג'ינס יכול להיות בקלות 200-400 ש"ח חולצה נגיד 200 ונותר לך עוד איזה 300 ש"ח לנעלים הגיוני.
אבל כנראה שיש אנשים שלא מספיק להם פשוט כזה וכן הם רוכשים ג'ינס ב-1,200 ודרך אגב יש גם יקרים יותר.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 29, 2010, 02:02:18 »
חולה,חולה,

אתה חולה, ניאו-נאצי עלוב.