כתב נושא: גרמנים בישראל  (נקרא 5878 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
גרמנים בישראל
« ב- : אוקטובר 25, 2010, 07:13:02 »
אם יש פה תייר גרמני, זה לא מרגש אותי. כי יש את ה- CouchSurfing הזה (אנשים מכל העולם שוגלים זה את זה), וכי גרמנים הם נוצרים והם אוהבים לבקר בטבריה כי שם, לטענת הנוצרים, ישו הלך על המים. כלומר הוא הלך על הכינרת.
מה שמדאיג אותי, הוא ש- 2 התיירים הגרמנים שראיתי, אין להם מבטא גרמני. למה שלא יהיה להם? למה הם לא בגרמניה? מה יש להם לעשות בישראל? ישראל היא לא מקום מעניין באופן מיוחד. ישראל היא אטרקציה בעיקר עבור יהודים.

והדבר הכי מוזר הוא, שבשנת 1999, כשהייתי בכיתה יו"ד, צריך הייתי למלא "60 שעות מחויבות", אז אני בחרתי לעזור לילדים עם קשיים, אז שלחו אותי לבית בכפר ורדים, משפחת שולץ. גבר, אשה, ילד קטן, ותינוק. התינוק בסדר, הילד לא - שריריו חלשים. בסדר, שיחקתי עם הילד, זה לא חשוב. האמא, מדברת איתי בעברית, שום מבטא גרמני או אחר. האבא כמעט ולא נמצא בבית. אוהב לשחק כדורגל עם הישראלים. לא חבר שלהם באמת, בא בשביל הכדורגל נטו.
והם לא ממש יודעים לטפל בילדים, בסוף שמו אותם בפנימיה..

אני יודע שהם גרמנים כי האשה בעצמה אמרה לי את זה, ולא כי זיהיתי, זה מה שהכי מדאיג.
אני תוהה איך אשה בת בערך 30 עד 40 מדברת איתי עברית בלי מבטא. אני מניח שהיא גדלה פה מגיל 10 או פחות. מי גידל אותה?

אמרתי לכם שיש גרמנים בארץ. משפחות, לא תיירים שבאו לביקור. הם גם לא מתביישים בזה, מודים שהם גרמנים והם פה. צריך לשאול אותם במה עסקו ההורים שלהם, ומי הם היו. אני לא מתלוצץ לרגע. זה לא סימן טוב כל הקטע הזה. נראה לי שהגרמנים האלה, הם בעצמם לא יודעים מה ההורים שלהם עשו. הם פשוט גדלו פה בין הישראלים, וזהו. וההורים שלהם הסתירו מהם את הזהות האמיתית שלהם.

מורה להיסטוריה אמרה פעם, שגרמנים מתעדים כל דבר [על נייר]. אני חושב שזה סוד ההצלחה שלהם: הם מאמינים באמת. לא בטוב-לב, לא בחום-לב, אבל כן באמת הקרה. לכן הטכנולוגיה שלהם כל כך מוצלחת.

ואוי ואבוי אם אני אכתוב שכדאי שבעיקר אשכנזים יחזרו בתשובה, כדי שנוכל בקלות לזהות את הגרמנים בארץ. כי אלמ יכעס ויפיץ את השטויות שלו על 'די לגזענות'. כאילו שגרמני יכול להתחבא בדימונה או בכרם התימנים.. די להיות לא מציאותי. גרמני מוכרח להתחבא בין אשכנזים חילוניים, כמו למשל, התושבים הראשונים של כפר ורדים.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
גרמנים בישראל
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 25, 2010, 10:59:36 »
הגרמנים הם העמלקים וצריך לזכור את אשר עשה לך עמלק והיום הישראלים שוכחים מה עשה לנו עמלק לפני 60-70 שנה כמו ששכחו מה עשה לנו עמלק לפני שנים רבות

[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
גרמנים בישראל
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 25, 2010, 12:07:33 »
הגרמנים הם העמלקים וצריך לזכור את אשר עשה לך עמלק והיום הישראלים שוכחים מה עשה לנו עמלק לפני 60-70 שנה כמו ששכחו מה עשה לנו עמלק לפני שנים רבות

תשמע, זה באמת נראה לי חשוד שיהודים לא עולים לארץ. אני חושב שיש אינטרס מובהק של מישהו להכניס לארץ לא יהודים מחד ולא לאפשר ליהודים להיכנס לארץ מאידך. חבר שלי מספר שממש עיקבו אותו הרבה, ופסיכולוגים, ואישורים, וקשקושים, עד שהסכימו שהוא יעלה לארץ. הוא מקולומביה, ושם המשפחה שלו מעיד על המוצא שלו. הוא אומר, שאת הרוסים בארץ העלו בכמויות גדולות, בניגוד אליו. הוא גם אומר שהוא עלה ממניעים ציוניים, ודווקא האחים שלו בכלל לא עניין אותם לבוא. אני לא נגד רוסים, האמת שזאת אחת העדות החביבות עליי. אבל.. יכול להיות שהסיבה שנתנו להם בכזאת קלות לעלות, היא כי גם באו איתם הרבה נוצרים. יש מצב. או בגלל שהיהודים מרוסיה הם לא מאד דתיים. (יש, אבל ממש מעט).

אני באמת מאמין שמישהו/משהו מעקב את היהודים מלעלות לארץ. תאר לך יהודי מצרפת, גדל על ערכים יהודיים, אבל כל חייו בצרפת, ראה את הסנש אליזה ואייפל, אבל בחיים לא עמד מול הכותל המערבי. לא ירצה לבוא? לא.. לא סביר. אבל אם זה היה נכון... אז הם היו נותנים איזה קול צעקה באינטרנט. לפחות בפורום האנגלי של JTF. מישהו. אחד. נכון שבארץ חרא מבחינה חברתית, בעיקר בשנות ה- 90, אז היה הכי נורא. אבל.. אנו באנו ארצה לבנות ולהיבנות בה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גרמנים בישראל
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 25, 2010, 13:39:05 »
הם מעודדים תנוצרים לעלות אבל לחיים בן פסח הם לא נותנים לעלות

איזה מדינה ?
חרא מדינה אני בכלל לא אוהב את מדינת ישראל אני אוהב רק את ארץ ישראל המדינה שלנו היא מדינה של שמאלנים
[i

זצ"ל
וכל שאר השמאלנים

מנותק deathtoislam1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
גרמנים בישראל
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 25, 2010, 16:07:27 »

לדעתי אתה מגזים אי אפשר לבוא ולקרוא לכל אחד עמלק
הגרמנים של היום זה לא הגרמנים של התקופה ההיא שעברו שטיפת מוח רצינית וגרמניה של היום בעד ישראל הרבה מהם בכלל לא יודעים שסבא שלהם או מישהוא מהמשפחה שלהם היה בצבא הנאצי ומה הוא עשה קראתה פעם כתבה על מישהוא שגילה מה סבא שלו עשה ואחר כך הוא הלך להתגייר ועלה לארץ

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
גרמנים בישראל
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 25, 2010, 16:50:46 »
הגרמנים של היום זה לא הגרמנים של התקופה ההיא שעברו שטיפת מוח רצינית וגרמניה של היום בעד ישראל הרבה מהם בכלל לא יודעים שסבא שלהם או מישהוא מהמשפחה שלהם היה בצבא הנאצי ומה הוא עשה קראתה פעם כתבה על מישהוא שגילה מה סבא שלו עשה ואחר כך הוא הלך להתגייר ועלה לארץ

העם הגרמני יצא למלחמת שמד בעם היהודי - מלחמה שאותה הוא ממשיך לנהל, כשהדבר היחיד שמבדיל הוא היותה של גרמניה מנוטרלת צבאית, וכעת היא מנהלת אותה דרך שותף ישן-חדש: המוסלמים. הגרמנים כיום תומכים בהשמדתה של ישראל והם אחת המדינות היחידות שעדיין סוחרות בנשק עם אירן (ובעבר בנו את הסטוק הכימי של עירק של סדאם), והם תומכים נלהבים בפתרון הסופי והשמדתה של ישראל (מכבסת מילים שלה הם קוראים "שתי מדינות לשני עמים").

לגרמנים שהם "לא הגרמנים של פעם" אין את מעט האנושיות לעזוב את התרבות הגרמנית ואת העם הגרמני, כפי שעשו מעט מאוד גרמנים אחרי עלייתו של אדולף היטלר לשלטון (וגם זה לא מסיבות פילושמיות), כמחאה על הפשעים הנצחיים שעשתה מדינתם וביצעה עמם הנאצי נגד 7 מיליון גברים, נשים וילדים יהודים?

אם לאו - אין אני מבין את ההבדל בינם לבין אבותיהם וסבותיהם.

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גרמנים בישראל
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 26, 2010, 08:50:15 »
עמלק זה השם שלהם כמו שיש אנגלים ובוכרים ותימנים וכו יש גם עמלקים וזרע עמלק זה הזרע הכי ארור שיש
[i

זצ"ל
וכל שאר השמאלנים

מנותק Anti_Islam

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
גרמנים בישראל
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 26, 2010, 19:54:07 »

הוא צודק.