כתב נושא: הגירה ערבית המונית מא"י  (נקרא 3217 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק KFIRAMOYAL

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הגירה ערבית המונית מא"י
« ב- : אוקטובר 23, 2010, 11:41:55 »
אני שומע בכמה סרטונים של חיים בן פסח שהוא בעד הגירה ערבית המונית מא"י ישראל,גם אני בעד כמובן במיוחד מאזור יהודה שומרון ששם המון ערים יהודיות כמו שכם,חברון נתונות בידי העמלק.
אבל השאלה שלי היא האם זה באמת אפשרי. נגיד שהימין האמיתי יהיה בשלטון המדינה וזה באמת יתבצע , לדעתי כל המדינות המוסלמיות יכולות לתקוף אותנו ,איראן ,ירדן ,סוריה, לבנון ,מצרים ,לוב עיראק,סעודיה ועוד... ולדעתי אם זה יקרה ארה"ב לא תעזור לנו
איך זה באמת יכול להתבצע בדרך שאינה מסוכנת לעם היהודי?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
הגירה ערבית המונית מא"י
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 23, 2010, 16:55:38 »
אני שומע בכמה סרטונים של חיים בן פסח שהוא בעד הגירה ערבית המונית מא"י ישראל,גם אני בעד כמובן במיוחד מאזור יהודה שומרון ששם המון ערים יהודיות כמו שכם,חברון נתונות בידי העמלק.
אבל השאלה שלי היא האם זה באמת אפשרי. נגיד שהימין האמיתי יהיה בשלטון המדינה וזה באמת יתבצע , לדעתי כל המדינות המוסלמיות יכולות לתקוף אותנו ,איראן ,ירדן ,סוריה, לבנון ,מצרים ,לוב עיראק,סעודיה ועוד... ולדעתי אם זה יקרה ארה"ב לא תעזור לנו

אם הימין האמיתי יהיה בשלטון, לא נצטרך את עזרתה של ארצות הברית. כל המדינות שהיזכרת הן חלשות ופרימיטיביות למדי, ולישראל יש 200 טילים גרעיניים שיכולים להפוך את כל המדינות האלה לפיח ואבק תוך יום אחד. העזרה של ארצות הברית, וההימנעות ממלחמה במוסלמים, מסכנים את היהודים הרבה יותר ממלחמה עצמאית כנגד אוייבינו. חוץ מזה, ברגע שהמדינה תהיה יהודית באמת, ולא סתם מדינה ציונית, הערבים יהגרו מרצונם (כבר עכשיו, למרות התרפסותה של ישראל בפני הערבים, רובם רוצים להגר).           
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק KFIRAMOYAL

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הגירה ערבית המונית מא"י
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 23, 2010, 17:03:25 »
אם הימין האמיתי יהיה בשלטון, לא נצטרך את עזרתה של ארצות הברית. כל המדינות שהיזכרת הן חלשות ופרימיטיביות למדי, ולישראל יש 200 טילים גרעיניים שיכולים להפוך את כל המדינות האלה לפיח ואבק תוך יום אחד. העזרה של ארצות הברית, וההימנעות ממלחמה במוסלמים, מסכנים את היהודים הרבה יותר ממלחמה עצמאית כנגד אוייבינו. חוץ מזה, ברגע שהמדינה תהיה יהודית באמת, ולא סתם מדינה ציונית, הערבים יהגרו מרצונם (כבר עכשיו, למרות התרפסותה של ישראל בפני הערבים, רובם רוצים להגר).           
נכון אבל כל המדינות המוסלמיות יתקפו אותנו ויכול להיות שגם ארה"ב אפילו היא תתקוף אותנו כי האיסלאם השתלט גם על הבית הלבן ,בבית הלבן עומד עכשיו טרוריסט בשם ברק חוסיין אוסבמה

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הגירה ערבית המונית מא"י
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 23, 2010, 17:39:49 »
היום המצב הוא שישראל נותנת לערבים תמריצים להשאר כאן. הם חיים על חשבון המדינה. הערבים אזרחי ישראל לא משלמים מסים, אבל הם מקבלים שירותי רפואה, חינוך, ביטוח לאומי, השלמת הכנסה, קצבאות ילדים, חשמל ומים בחינם. הם גם פולשים לקרקעות מדינה ואף אחד לא מעיף אותם. בנוסף הם יכולים לעסוק בפעילות פלילית והעונשים שהם מקבלים עליהם הם מצחיקים. צריך שכל זה ייפסק. הם לא ייקבלו שום דבר בחינם יותר ואם הם יעיזו לחיות כפורעי חוק העונש יהיה בהתאם.

מנותק deathtoislam1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הגירה ערבית המונית מא"י
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 25, 2010, 21:24:41 »
צריכים לעודד הגירה בדרך הגיונית שזה אומר בין השאר לא לתת להם את כל הפריבילגיות האלה והפרצות האלה שנותנות להם אפילו יותר זכויות מליהודים!!! הם פשוט מנצלים כל פרצה בדמוקרטיה וכל דרך אפשרית ואז גם בוכים על כמה שהם מסכנים כשבמדינת ערב הם לא היו חיים בתנאים של 1\10 מאיך שהם חיים כאן כמו מלכים על חשבון החברה